Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Siema .. dzisiaj tylko czytam ..nie mam sily pisac . Od 9 rano do 17 -tej ..urzedy ..urzedy ..!!!! jak przyszlam to mi same nogi w d...powchodzily \"bez mydla\" !! Zjadlam i poszlam spac..!!! ..oooo i taki mialam poniedzialek ...!!!! Pozdrawiam wszystkich ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie wrocilam z roweru :) ale mialam przygode.... jedziemy sobie a ja cos czuje, ze mi dziwnie pedal pod noga chodzi, kiwa sie no i nagle trach, pedal odpadl... aby go wkrecic potrzebny byl klucz francuski, na szczescie tuz obok byla wulkanizacja... pozyczyli nam klucz a po chwili pojawil sie takze b. mily pan mechanik i pomogl :D same bysmy nie daly rady, bo okazalo sie, ze gwint byl uszkodzony ale on go sila wcisnal :) Gio -> jak zwykle przejezdzalam kolo Ciebie :) nawet trzy raz, dwa rowerem, raz autobusem :) Majorek -> Pola Mokotowksie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie ma nikogo, nie ma co czytać :P Tygrysek ---> miałaś być wczoraj w \"Na Wspólnej\" no i siedziałam z nosem przy ekranie i nic :( buuu ja chciałam zobaczyć Tygrysa w telewizji :) Teraz spadam, bo jutro mam egzamin. Muszę się jeszcze pouczyć, ale i tak już dużo umiem :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air, ponoc juz bylam.... ja naprawde sie nie orientuje :P ale obiecuje, ze bede w \"M jak..\" 343 i \"egzamin z zycia\" ale nie pamietam ktory odcinek :P 13 lub 18 w kazdym razie emisja w czerwcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Witam Was 👄 Air jak to pięknie Twoi rodzice chcą uczcić rocznicę :) ;) A Ty znalazłaś już tulipany ? Gio a dziś jak tam, nogi nigdzie nie chcą włazić (a może do wyrka ;) ) ? Tygrysek nie ma to jak szczęście w nieszczęściu :D i jeszcze ten bardzo miły mechanik :) - a chociaż młody ? ;) :P Mokotowskie ;) jak miło się dowiedzieć czegoś nowego o stolycy ;) Nie ma Tygryska w na wspólnej? a ja już sprawdziłam o której jest powtórka wczorajszego, żeby nie przegapić ;) a kurna poprzedniego nie oglądałam całego ;) Tyger ale to był bar ten na wspólnej, czy dyskoteka? ;) Sprawdzałam w programie i dziś leci 317 odcinek m jak miłość, więc Tyger będzie latał koło samochodu za ok miesiąc ;) Trzymajcie dziś za mnie kciuki po 15, a dokładniej koło 15.30 ;) i dalej :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku, pewnie, ze mechanik byl mlody!!! a jakze :D A co do \"m..\" to ja bylam jeszcze kiedys, wlasnie z miesiac temu ale nie pamietam nr odcinka :P A \"na wspolnej\" to bylam w barze, on jest wlasnie na ul. wspolnej w serialu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek ---> no uczcić chcą ładnie, w sobotę robią imprezę w lokalu :D Byłam z mamąustalać menu, więc wiem, że będzie boskie jedzenie :) A tulipany wprawdzie znalazłam, ale daleko odbiegały od moich wspomnień i wyobrażeń :P Poza tym za 25 tulipanów zapłaciłabym 50 złotych, więc zrezygnowałam z tego pomysłu. Zamiast tulipanów kupiłam świetny bukiet z jasno fioletowych róż, takich liści ładnych i jakiś fioletowych krzaczków :) Bardzo to efektownie wygląda :D Tygrysek ---> no to już jestem spokona, jak tyle możliwości jest, żeby cię gdzieś wypatrzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej tam, co tam, nic się nie dzieje.. ;) Echh mój angielski strasznie zapyział ;) Prosiłam o trzymanie kciuków, bo miałam rozmowę w sprawie pracy i część była po angielsku ;) Jak wypadłam dowiem się dopiero za jakiś czas :) Tyger ja widzę, że Ty nieźle oblatana w tym statystowaniu, tyle tego tam już masz na koncie :) Czy musisz się dużo za tym nachodzić i czy to Ci daje jakieśtam chociaz kieszonkowe? ;) :P Air łał i jeszcze impreza :) no słodką masz rodzinkę 🌼 Hmm fioletowe róże, to musi nieźle wyglądać ;) Wiecie co, rodzinka wie, że nie mam pracy, szukm o i jej potrzebuję ja i moja rodzinka. Niestety jak już coś \"znajdą\" (czyli usłyszą przeczytają o wolnym miejscu), to jest to najczęściej sprzątaczka itp - a ja nie wiem potem jak się do tego ustosunkować, a zwłaszcza, co im powiedzieć, jak jej nie wezmę. Jak to się mówi - żadna praca nie hańbi - ale.. jakoś nie widzę się przy myciu kibli i innych takich. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No i mamy papieża :) Ja się nie mogłam doczekać, historia się pisze na naszych oczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja ;) Jak mogłam o tym nie wspomnieć:) Udało mi się obejrzeć to wszystko prawie od początku (od parę po 18) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak... mamy nowego Papieza... sama nie wiem co o tym myslec... na pewno bedzie mu ciezko, po JP II Majorek, raczej nadzwonic ;) tzn czasem do mnie dzwonia, ale czasem trzeba sie przypominac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A my byliśmy na mszy w intencji rodziców i jak wychodziliśmy, to jakiś pan nam powiedział, że papieża wybrali. W domu szybko włączyłam tv i też kawałek widziałam. Wysłałam zdjęcia kwiatów jakie tata dał mamie. Ale są piękne. Kto nie dostał a by chciał to chętnie się podzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy...nowego Papieża! Wracalam dzis z Warszawy i sluchalam namietnie radia, a tu nagle okolo 18.00 zamotani wszyscy, nikt nagle kolorow nie rozroznia, jedni mowia , ze bialy dym byl, inni ze szary.... W koncu JEST! Dzwony potwierdzily... I wiecie co? lezka mi sie w oku zakrecila... Poczulam sie jakos tak...okropnie smutno....bo to niby tak : Umarl Krol, Niech zyje krol!! ... A ja tak nie umiem.... Nie wyobrazam sobie innego Papieza w oknie papieskim...innego ...nie \"mojego\".... Wszystko to jakos za szybko...ja nie nadazam chyba...jeszcze nie ochlonelam po smierci Jana Pawla, a tu juz nagle mam sie cieszyc? I w dodatku imie sobie takie jakies dziwne wybral...Benedykt XVI.... Nie wiem, nie wiem...musze to sobie chyba na spokojnie poukladac. Zmieniam temat coby calkiem na smutno nie bylo :) Tygrysek- wczoraj mialam duzo czasu w hotelu to zaliczylam wszystkie mozliwe seriale, wypatruje cie, az mi galy wylaza! ale tez jeszcze cie nie wypatrzylam :) saszka- piosenka slowenska byla...boska :) Tylko faktycznie troche nie do szkoly chyba ;) Mala- na obiad zrobilam nalesniki ze szpinakiem- mniam! Na ostro i z duza iloscia czosnku :) Pycha Dobra koncze juz, bo wyjdzie mi mega-dlugasny post i was zanudze. Pomyslicie sobie, ze ze mnie taka gadula, ze plote, i plote, i plote.... Mam w zanadrzu kilka historyjek z ostatniej podrozy :) w tym dwie dzieja sie w toalecie na CPN ORLEN ;) ale to moze kiedy indziej, bo was zamecze. Znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nina ---> a ja mam odwrotnie. Ja się już nie mogłam doczekać nowego papieża, bo było mi smutno, że nie mamy głowy kościoła i to okno jest puste. A poza tym każdy papież jest nasz, bo to w końcu głowa naszego kościoła rzymsko-katolickiego. Jan Paweł II był podwójnie nasz, bo Polak, ale jest jak mówiłam wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR - ja chce :) ja dzisiaj mialam wyjatkowo wolne popoludnie i postanowilam dokonczyc sage o ... Neo - tak tak nie widzialam do tej pory 3 czesci Matrixa :D i w trakcie dostalam sms-a ze jest nowy Papiez... wlaczylam tv akurat, jak obwieszczali swiatu nowego Ojca sw. dziwnie sie poczulam... ale macie racje - historia tworzy sie na naszych oczach... ide spac jestem zjechana, bo pojezdzilam na rowerku pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóś z kimś
Tygodnik Powszechny niedawno: W zeszłym roku skończył 75 lat i zgodnie z przepisami prawa kanonicznego złożył Papieżowi prośbę o przejście na emeryturę. Jan Paweł II postanowił, że Ratzinger pozostanie na urzędzie. Nieprawdopodobnie brzmią medialne spekulacje, że prefekt może zostać wybrany papieżem - sam kardynał mówi, że chciałby już usunąć się w cień. Prawdopodobnie ostatnim wielkim zadaniem hierarchy z Bawarii będzie przewodniczenie kolejnemu konklawe. Potem pewnie poświęci się pracy naukowej, na którą - choć jest jednym z najwybitniejszych współczesnych teologów - ma w Rzymie zdecydowanie zbyt mało czasu. Niedawno zwierzył się w wywiadzie dla dziennika “Die Tagespost”, że w sierpniu zaczął pisać książkę o Jezusie. Mówi, że potrzebuje jakichś trzech, czterech lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tak w skrocie ..u mnie nerwy wiec pies to i ..male pieski tez ..! Air>> dzieki za fotlki ..potwierdzam ..roze przepiekne ..:) ..ale jeszcze musze dodac ze ..z racji wykonywanego zawodu na Diablach ..czyli raporterka vel paparazzi ..zauwazyla ze masz identyczny uklad okna balkonowego ..tylko w stylu nowoczesnym a ja preferuje styl retro wiec firany i zaslony ..co nie znaczy ze mi sie taki nie podoba u innych ..! Tak ..nowy papiez jest ..ale ja juz zawsze bede slyszala tamte slowa .. ..Habemus Papam ..kardinale Karol Woytyla ... Jedno co dla mnie osobiscie przemawia za tym papiezem to fakt ze Nasz Ojciec Swiety baaardzo go lubil ..i ze Joseph Ratzinger na mszy zalobnej pieknie i uczuciowo odprawial ..a nawet pokazali moment ze plakal wiec to o czyms swiadczy ze J.P II byl mu bliski ..!!! Szkoda tylko ( tego mi brakowalo )..ze nie powiedzial po polsku .. ..\"bracia i siostry ..\" .. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ---> no wiem, że nam w uszach brzmi, ale wiesz, że to co pisałaś o tym, że Jan Paweł II był bliski Ratzingerowi i to, że piękną mszę żałobną odprawił to powtarzają wszyscy, z którymi rozmawiam. Myślę, że dzięki temu zdobył sympatię. Ja jestem zadowolona. A co do okien, to ja jestem szczęśliwa, że nie mamy firan, bo kot po nich nie łazi :P No i podoba mi się jak wygląda z samymi żaluzjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina -> opowiadaj!! ja chce posluchac, ja chce!! nie ma co wszystkiego ogladac ;) ja migne raz na bardzo dluuugi czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina -> opowiadaj!! ja chce posluchac, ja chce!! nie ma co wszystkiego ogladac ;) ja migne raz na bardzo dluuugi czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, dołączam się do Tygryska, a poproszę jeszcze o przepis na naleśniki ze szpinakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc pregowany kocie >>>:) ...ciesze sie ze tak czesto odwiedzasz moja wioske ..Niedlugo bede sie opalala na balkonie to pewnie mnie tez w neglizu dorwiesz .. :D Kachni ...zabij mnie ...dopiero teraz odpalilam sarne i obejrzalam twoja stronke ..Zdjecia super ..sliczne ..:) Nooo ale sie wkrecilas miedzy \"gwiazdy\"..FOTO..Pstrykaj ..pstrykaj ..masz talent ..!!! [kciuk w gore] 👄 Musze cos wymyslec ..ale dzis nie mialam odwagi zrobic wpisu - komentarza ..balam sie chyba ..:D a co jest z kafeteria i innymi ..akara gdzis sie szwenda po kafeterii a do nas wcale nie zaglada .. Usprawiedliwiona jest tylko Kaya , Znudzony i Margot .. ..a gdzie Linking ..kai ..Mortifer ..Dobry Wieczor ..????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wpadlam na chwile sie przywitac! Jakze dawno mnie tutaj nie bylo :( Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i przesylam usciski 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowne Diabelstwo! Zwracam się z uprzejmym zapytaniem, czy aby otrzymywać od was zdjęcia należy dopełnić jakichś formalności? Wypełnić jakiś arkusz zamówienia, albo zgody na przysyłanie poczty - jeżeli tak, to przyślijcie mi go proszę na: saszka3@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :D Bardzo sie ciesze, ze sie podobaly :D:D:D Pstrykam jak goopia :D I sama nie wiem komu co posylam ;) Saszka, jesli chcesz, podam Ci na maila linka do moich pierwszych fotek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka ..ja prowadze tajne teczki i nic mi nie wiadomo zeby ktos takie podania skladal ..:) Zdjecia sie przesyla na zasadzie ..\"co nie jest zabronione ..jest dozwolone \" A co ty zdjec nie dostajesz ..? Ja jak odpalilam sarne po trzech dniach to ..mialam ..37 maili nie odebranych ..!! Luuubie tak ..!:D Mam wszystko w moim archiwum ..32 konta ..pekaja w szwach ..mam wszystkie kotki i pieski ..kwiatki i plenery .. Wszyscy maja aparaty a ja ...tylko mam krzxywe nogi jak ..s...! Powiedz ze chcesz to bedziesz miala ..! Margot ..nooo... :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że chcę!!!! Regularnie co miesiąc około 20-tego się dopominam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej Dziubiki :) Saszka ---> zdjęcia ci zaraz wyślę. Podania nie trza pisać, tylko ja wysyłam najpierw do tych co myślę, że ich zainteresuje, a innych nie chcę na siłę uszczęśliwiać, więc się pytam. Na zasadzie mówisz i masz :D Wiecie co? Jest szansa, że będę miała zdjęcia ze ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou :) Wstalam i od razu odpalilam komputer- czy to oznacza ze jestem juz \"nie teges\" ;) 🌻 saszka oto przepis na nalesniczki ze szpinakiem :) - ciasto robie \"na oko\" ale wychodzi pyszne: 2-3 jajka , maka, mleko, odrobina soli, troszke gazowanej wody mineralnej, kilka kropel oleju, i najwazniejsze-kopiasta lyzeczka do herbaty proszku do pieczenia! To mixuje sie na puszysta mase i smazy, najlepiej bez oleju na teflonie - farsz: szpinak mrozony lub swiezy podsmazamy na patelni pod przykryciem, dodajemy duzo wycisnietego czosnku, pieprzu, soli, maggi (jak kto lubi) Masa musi być wilgotna. Na nalesnik sypiemy starty zolty ser, kladziemy kopiasta lyzke farszu, zawijamy, ukladamy na talerzu, posypujemy jeszcze serem i zapiekamy w piekarniku, albo w mikrofalówce. Podajemy z sosem czosnkowym lub pomidorowym- MNIAM! SMACZNEGO! AIR- ja tez chce zdjecia, ja tez! :) :) :) :) :) :) :) :) :) I wogole napisze to OFICJALNIE: bardzo prosze o nie-skre-po-wa-ne dzielenie sie ze mna swoimi zdjeciami i innego typu mailami! Jestem czlowiekiem chlonnym i ciekawskim i bardzo chetnie poogladam sobie tak jak Gio 37 wiadomosci ze skrzynki pocztowej :) 🌻 Co do Papieza jeszcze...ja wiem AIR co masz na mysli...tylko, ze ja jakos szczegolnie pobozna nie bylam i nie jestem...i Jan Pawel byl dla mnie przede wszystkim charyzmatycznym, cudownym czlowiekiem, przyjacielem nawet ...jakos nie utozsamiam go tylko i wylacznie z glowa Kosciola..... Powiem wam, ze strasznie mnie ostatnio \"krecily\" programy w TV np. o Konklawe, o poprzednich Papiezach.....chyba sobie cos poczytam o tym wszystkim... Dzis robie sobie \"dzien gospodarczy\" co oznacza, ze mam do wypelnienia mase raportow i musze wykonac milion telefonow, ale nie ruszam sie autem z domu, chociazby mi ktos kazal! Dupsko od tego siedzenia za kierwonica mi sie jeszcze splaszczy!!! Borewicz a jak z twoimi czterema literami? Radzą sobie- chę ? Tygrysku 👄 napisze dzis co mi sie przytrafilo :) Tylko troszke pozniej, bo mi posta utna, bo za dlugi teraz :) Pozdrawiam wszystkich i macham lapka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×