Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Ale miałam dzisiaj dzień. Czułam się jakby mnie ktoś obuchem w głowę walnął :P Tak mam jak zawalę nockę, nawet jak potem śpię do południa to i tak nic nie daje. Kasiek - gratuluję Pani magister :) Witam w gronie \"oświeconych\" :) hehehehe wiesz tylko co mnie martwi? To, że masz rację z tym, że tym papiórem to sobie można buty wypchać :D Ale myślę, że jak się jeszcze doszkolę, zdobędę doświadczenie zawodowe i życiowe to mi się zwróci nakład pracy :) hihihi czego i Tobie życzę. Gio - fajne masz to miejsce odosobnienia. Ja sobie też robię wizualizacje, ale nie zawsze jest to to samo miejsce. Borewicz - no to fajnie z nową furką. Chłopcy lubią takie zabawki i lubią się też smarem i olejem silnikowym wynorać :) A Elę rozumiem, ja też tracę głowę wśród świecidełek i jestem w stanie kupić wszystko, tak ostatnio nabyłam wielkie kolczyki z różowych paciorków, których nie mam do czego założyć, ale oprzeć się nie mogłam :P Pozdrawiam wszystkich obecnych i tych co się opierd...ją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika ..tylko nas tu od tych tasmanskich smierdzieli nie wyzywaj .. ..bo to najgorsze szkaradztwa na swiecie a my som ..piekne diably!:D majorek ..wiec niech male diabolo sobie rosnie w ciepelku , piekielku ..:) Airek ..ty jako jedyna zauwazylas ze fajnie jest miec swoj swiat marzen i tajemniczych miejsc ..a juz myslalam ze zemna cos nie teges ..:D Ja juz sie od tego nie uwolnie ..to silniejsze odemnie i tak mocno te obrazy sa zakodowane w mozgu ze zadnych innych nie dopuszczaja ..! Saszka ..czy ja w koncu z toba dokoncze Nasz temacik???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika ..tylko nas tu od tych tasmanskich smierdzieli nie wyzywaj .. ..bo to najgorsze szkaradztwa na swiecie a my som ..piekne diably!:D majorek ..wiec niech male diabolo sobie rosnie w ciepelku , piekielku ..:) Airek ..ty jako jedyna zauwazylas ze fajnie jest miec swoj swiat marzen i tajemniczych miejsc ..a juz myslalam ze zemna cos nie teges ..:D Ja juz sie od tego nie uwolnie ..to silniejsze odemnie i tak mocno te obrazy sa zakodowane w mozgu ze zadnych innych nie dopuszczaja ..! Saszka ..czy ja w koncu z toba dokoncze Nasz temacik???:D ..obzarlam sie bobu i chyba mi niedobrze ...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki Oki Gio nie nerwuj sie tak. Zwracam honor a moga byc niedobrotki karakowskie;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika - ja Ci dam krakowskie! :D Majorku - na kwaterze spanie, praca w terenie :P Nie ma letko! Gio - alez ja tez mam wizje, i to jakie :classic_cool: Dziekuje za e-maile 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kachni nie bij przetlumacz. No dobra niech beda diabolki-frywolki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim!! Wyabczcie moje milczenie ale przez ostatni tydzien doswiadczylam wiecej niz przez ostatnie 7 lat chyba.... niestety wiecej bylo tych zlych rzeczy, zreszta problemy wcale nie zniknely i nie znikna... zaczyna jednak powoli je akceptowac... choc nigdy do konca sie nie zgodze z tym co sie wydarzylo (nie pytac, nie powiem). Zycie jest tak cholernie dziwne.... z jednej strony dokpuje tak, ze nie wiedzialam, ze az tak mozna a z drugiej.... okazalo sie, ze M. jest... znalazl sie na mej drodze we wlasciwym czasie i miejscu... mam jego pelne wsparcie, pomoc i akceptacje... ciezko by mi bylo przetrwac ten tydzien gdyby nie on... zabral mnie na weekend nad Zegrze i bylo cudownie... nadal sie czuje jakbym snila i mam nadzieje, ze sie obudze i to wszystko okaze sie tylko i wylacznie koszmarem a moje zycie znow bedzie takie jak bylo tydzien temu... wybaczcie, ze nie mowie dokladnie co i jak ale sama musze dojsc do ladu z tym wszystkim... w kazdym razie na pewno jestem innym czlowiek... i nie bede teraz zagladac tu tak czesto jak kiedys, jeszcze nie mam na to sily. Trzymaj sie cieplutko i uwazajcie na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygruś - przytulam mocno mocno mocno Nie pozwól żeby ktoś/coś zniszczyło Cię i twoją radość życia. Ja się nie zgadzam, żeby Tygrysek się zminił i był inną osobą. Trzymaj się dzielnie. Jestem z Tobą :) Gio - własny świat to jest podstawa. Ja mam swoje książki, wiersze, pamiętnik, wnętrze swojej głowy :) To jest prawdziwa ucieczka. \"Bo cały świat to ja, bo cały świat to moja głowa...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz z Tygrysek gadalam ..mam nadzieje ze bedzie dobrze ..tylko troszke czasu potrzeba .. Tygrysek ..👄 Airek ..>>..piekne to zdanie ..strasznie mi sie podoba i wlasnie tak jest ...trzeba miec swoj swiat ..wtedy zycie nabiera innych barw ..:) Jestem znowu wstrzasnieta wydarzeniami w Londynie .. Tyle lkudzi zginelo ..moze nawet i Polacy ..tyle mlodziezy tam ruszylo jak tylko sie skonczyla szkola .. Straszne to wszystko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Diaboly wieki mnie tu nie bylo w sumie wskoczylam sie pozegnac z grubsza....jestem po pierwszej sprawie rtozwodowej...jak bywalam tu ...mialam wieksze i mniejsze ale piekielko...choc jako diablicy...nie pwoinno mnie to wyprowadzac z rownowago co nie?:> a za dwa dni zmykam w lepszy swiat...czyli do anglii...no coz mam jakos fuksa do dziwnych miejsc...bo sami wiecie co dzis tam sie dzieje dobrze mi tu bylo...zniknelam bo tak uznalam za stosowne...kogo obrazilam...jeszcze raz przepraszam, moze niewinnie a stare nicki pozwole sobie wyogonkowac ;) ale wybaczcie ...bo w sumie nie w tematach jestem od dlugiego czasyu Gio nie przyklejaj zadka do siedzen bo sie oderwac potem ciezko :) mam nadzieje ze ci sie poprostowalo Borewicz...no wiesz...chyba na stare lata porzadniejesz hehehehehe Air ...no coz :* Elles...czym krotko i za wedzidlo...delikatnie w pysku prowadz bo sie znarowi;) Znudzony i Anielica...chyba mi pora wasza droge przejsc :) Tygrysek...lap sie ogonka i nie mysl za duzo...ja uwazam ze myslenie szkodzi Majorek...ty nie siedz tyle przy kompie bo inni tez chca:) i wszystkim kogo pominelam po lizaku....i bez skojarzen wy swintuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeej ..zdiablona ..kope lat ...!!! Mowisz rozwod ..?..hmmm...zawsze mowie ze co komu pisane to tak bedzie ..! To teraz \" wyspiarka \" bedziesz..no i dobrze ..wiec powodzenia na nowej drodze zycia !!!:) Margotka >>...dostalaaaaaammm...dziekuje ...bedeeeeee !!!:D Cialo zostanie w Polsce ale \"duchem\"..bede cala ..wiec poczujesz powiew Diabelskiej Krwi..!!! 👄👄👄 A ja bralam slub koscielny ..22 lipca ..cus w tym jest ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio no cus jest...manifest .....giovy hihihihihi a ja se pije....ale nie ma peryskopow...ani zadnych bojowych stringow hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona...witaj, żegnaj nie bo moze i tam neta dorwiesz ;) powodzenia! napewno zawojujesz tam sporo! Tygrysku...cokolwiek sie stało ważne ze jest kto cie wspiera a z czasem bedzie lepiej mam nadzieje. trzym sie dzielnie! zmykam do spania bo o 6 pociąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kurde, ale mi te ataki w Londynie ciśnienie podniosły. Moja przyjaciółka tam jest i cały czas o niej myślałam, a dodzwonić sie do niej nie mogłam. Zadzwoniłam do jej mamy i sie okazało na szczęście, że wszystko dobrze, dała głuchacza i na TVN była wiadomość od niej, że wszystko w porządku. Boże, jak to czasami świat może się skurczyć do rozmiarów strachu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mna to strasznie wstrzasnelo... Ile jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej ..melduje ze wyjezdzam na dwa dni ..to bedzie moj urlop ..\"od garow\"..Nagroda za caly rok ..siedzenia w kuchni i uslugiwania ..!:D ..bo ja niestety czesto sie czuje jakbym byla \" na uslugach\"..! ..przeciez nie pracuje to ..praca w domu powinna byc dla mnie ..\"szczytem ..szczescia\"\". Podobno mi sie welbie poprzestawialo od tego nicnierobienia ..i mam za dobrze ..ale dwa dni ..ustawowo mi sie naleza ..wiec jade ....:D Kasiek ..>>..puscilam ci smska ..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre słowo przyjmę. Z przepracowanie nie żyję. Koniec pauzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszka>>👄 Piosenka jest dobra na wszystko:piosenka na drogę za sliską- piosenka na stopę za niską-piosenka podniesie ci ją! Piosenka to sposób z refrenkiem na inną nieładną piosenkę- na ładną niewinną (i zapracowaną! wtręt wł.)panienkę- piosenka, the song, la chanson. Piosenka to jest klinek na spleenek- na brzydki bliźniego uczynek_ na braczek rzucony na rynek- na taki jakis nie taki ten byt. Piosenka pomoże na wiele: na co dzień, jak i na niedzielę- na to, żebyś patrzyła WESELEJ- jejsłowa, melodia i rytm. Dla wsiech :D:D:D rokita zagoniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuu....skad się wziął ten jęzor?! nie był w planie!sorki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - pewnie, wyjeżdżaj kochana i wypocznij dobrze. I się nie przejmuj tym, że nie doceniają twojej domowej pracy, dzielisz ten los z wieloma kobietami. Mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni i ludzie zrozumieją, że prowadzenie domu to praca na półtora etatu :) Trzymaj się, dobrej pogody ci życzę :) Rokita - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Saszka - dobre słowo Ci daję :D Przydałby ci się urlop, prawda? A gdzie pracujesz? Czym się zajmujesz, że tyle czasu ci to zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile jeszcze ? Coscie tu wszyscy tacy wstrzasnieci ? Bo pod tylkiem wybucha ? Jakos jak w Ruandzie sie miliony wyrzynaly - wszyscy to mieli w dupie ... Czeczenia, Chiny, Korea, Afryka - ktos sie przejmuje ? Nie - ruchy pozorowane ... Normalka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hetero - ewidentnie szukasz chyba zaczepki. Nie przesadzasz aby? Kto powiedzial ze inne tragedie nas nie przerazaja? Poza tym, jak na razie dwie odpowiedzi na calym tym wielkim topiku odnosily sie do Londynu... Wyluzuj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ..spakowalam sie ..jeansowa saszetka na biodra z ..komorka i ladowarka i ..dwie szczoteczki + puder ..do tego okular przeciw ozonowy i czapka-niewidka ..!!:) ..jestem gotowa ..jade na urlop .. Airek ..dziekuje ..pogoda to mi ..rybka -plum ..Ja tam jade zapiepszac ..z sekatorem w recach ..Przez rok zaroslo wszystko po pas ..! Dzieci byly to podobno sciezkami przejsc nie mogly ..modrzewie ..jodly i inne choiny tak daly czadu ze mam prawdziwy ..las ..+ zywoplot na 1.5 metra ..!!! Wiec ..szable w dlon i do ..roboty ..! Ale lubie to ....lubie czekac az urosnie a potem to wszystko modelowac ..bo ja podcinam wszystkie rosliny na goly pien zeby mozna bylo pod nimi chodzic ..Tylko trawa sie zmarnowala ...ale mam nadzieje ze odrosnie i znowu bedzie zielony dywanik .. hetero...???...skad ja znam ten nick ??:D ..a co Cie ..kolego sympatyczny tak ponioslo ..bez pukania od razu w morde walisz z grubej rury ..? No chyba nie powiesz ze TY placzesz nad tymi wszystkimi ..ktorych wymieniles..? i mam pytanko ..czy hetero to znaczy ..ze ..homo-wiadomo czy nie ? ..bo nigdy tego nie wiem ..:) kachni ..kasiek ..rokita i Saszka ..🖐️ Szaszka napisze do ciebie ..z hamaka ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otworzyłam sobie butelkę czilijskiego półwytrawnego wina - pychotka, po całym dniu (tygodniu-dwutygodniu?) pracy. Idę się chwilkę zdrzemnąć, ale niedziela wygląda na wolną!!!!!! Gio, nie trzeba ci pomóc z tymi zaroślami? ja wprawdzie się na cięciu nie znam, ale lubię plewić (pewnie dlatego że zdarza mi się raz na rok). fajnie tak, bezpośrednio na naturze... Tygryniu, nie daj się smutkom, przeciągające się smutki bardzo tygryskom szkodzą, nie daj się zwariować... i nie zostawiaj nas samych :) jesteś nam potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovinetta - hetero = homo-wiadomo :-) A pisze sobie na luzie co mi do glowy wpadnie :-) W koncu jestem tu dla zabawy a nie po to by sie przypodobac niewiastom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - ufff ja podziwiam, że lubisz prace polowe. Ja nie cierpię takich prac ogrodniczych. Na działce lubię najbardziej się walnąć na leżak i leniuchować, a czasami tata mnie goni żeby z kosiarką po trawniku zapierdzielać, lub sypać nawóz. Bo mój tata to taki rolny człowiek jest :) On sobie cały dzień coś dziubie, kopie, obcina, podwiązuje :D Hetero - no właśnie, jak na luzie chcesz pisać to pisz na luzie, a nie wpadasz tu z krzykiem i to bezpodstawnym. Z luzem to miało nieiele wspólnego. A poza tym nam lotto czy chcesz się nam przypodobać czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR - a mnie tez to lotto i bede se skrobal na co mam ochotto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×