Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

nie to zeby mnie Elles zastraszyla ale bic sie nie dam.... musicie mi wybaczyc, ale mowilam, ze nie bede tak czesto tu bywac jak kiedys.. czy jest lepiej?? hmm ciezko powiedziec... klopoty nie zniknely... ale jest spokojniej, w kazdym razie chwilowo... bardzo Wam dziekuje za te wszystkie cieple slowa skierowane do mnie, naprawde bardzo duzo one dla mnie znacza. Dziekuje ❤️ Samopoczucie mam calkiem dobre ostatnio, glownie dzieki M. jego wsparcie i obecnosc, to co robi pomagaja mi przetrwac. Nie wiem czy bedziemy razem dlugo, czy tylko przez chwile, ale wiem, ze pojawil sie wtedy gdy najbardziej tego potrzebowalam. I dlatego wlasnie, zycie jest takie dziwne... piekne ale dziwne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z miasta ..mowie Wam i powtarzam ..mam dooooosc!!!!!! Cale centrum sparalizowane ..ludzie ida na piechote bo w autobusach i tramwajach tlok jak cholera ..i ten upal...!!!! Metro zamkniete .pelno policji i innych sluzb specjalnych ...sprawdzaja wiadomosc o bombie w metrze ...tragedia ..!! Tu sie juz nie da normalnie zyc ..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - 👄 duża buźka for you. Będzie dobrze, będzie co ma być, ale dobrze będzie, obiecuję :D Gio - da się normalnie żyć, przyjdzie zima, będzie chłodniej :P świry się też uspokoją i nie będą alarmów wszczynać. Jak zwykle potrzeba nam dużo cierpliwości i spokoju. A mnie dzisiaj głowa boli strasznie, może nawet nie tak mocno, ale mnie bardzo rzadko boli więc i tak przeszkadza taki dyskomfort mam. Chciałam na ten rower iść, ale gdzie tam. Chyba o 8 rano będę jeździć, bo teraz to bym chyba zdechła. Zrobiłam w domu godzinkę ćwiczeń rozciągających i czuję się ciut lepiej fizycznie, to znaczy mięśniowo :) ....... - mała miejscowość na G kończy się na a nad polskim morzem, obok Sopotu to jak hasło z krzyżówki :) Ciekawe czy Elles będzie wiedziała :) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ta wioska nazywa sie ..Gdynia ??? :D ..zdycham ..jutro ciag dalszy !!! Margot .. super [kciuk w gore] Borewicz i Elles .macie poczucie humoru ..ta czapla byla bomba..!!!:D ..a autko..nie moge nic powiedziec bo ..sie skrecilam z zazdrosci ..! siedemnascie kropek >>.. jade do Ciebie ...byleby dalej od Stolicy ! Air >>.. jak nie wierzysz ..zapytaj Tygrysa ..od niej straze wyjezdzaja a jada do mnie .. u nas wciaz sie pala jakies trawy nad Wisla lub inne takie ..na polach ..te ich klaksony przyprawiaja o zawrot glowy ..!!!:D Kachni ..Tygrysek ..kasiek ..Rokita i Ninka ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano jezdza starze a remize mam pod blokiem ale ja sie juz przyzwyczailam i nie slysze gdy wyjezdzaja :P jestem po spacerku z M. fajnei bylo... ale duchota straszna.... nie da sie wytrzymac... ide sie moczyc do wanny pelnej zimnej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wszystko przygotowalam ..bo jak sobie poscielesz .tak sie wyspisz a Ja ..dzisiaj ..spie na tarasie i mam to gdzies ..nie da sie w srodku wytrzymac ..a jutro znowu zar piekielny ..! Tak sie tylko zastanawiam ze ja przeciez z Diablow jestem wiec powinnam uwielbiac takie piekielko..a nie tolleruje ..! Widocznie jakas falszywa podroba diabelska jestem ..:D ...aaaa upieklam dzisiaj ciasto z wisniami i wiorkami kokosowymi ....jakby ktos chcial przepis to sie zglosic ..rewelacja ..lubie takie kwaskowate ..najwiecej roboty bylo z drylowaniem wisni a reszta to ..lebetko...i w ogole pycha ..juz 1/4 blachy zjadlam sama ..!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, jak ja kocham ciasto z wisniami!!! 😭 Zrobilam nawet ostatnio, ale wyszlo mi dziwne ;) Pomylilam przepisy, i skorzystalam z tego nie-wyprobowanego :D Lubie takie na polkruchym spodzie i wisnie oczywiscie musza byc kwaskowate!!! I uwielbiam tez czerwone porzeczki, dzis zjadlam chyba z kilogram :D A wiecie ze u nas dzis bylo naprawde super - 25 stopni, slonko i dosc mocny wiatr...? - taka pogode kocham najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmnniaaamm!...Gio-sumienia nie masz żeby o tej porze Pawlowa u mnie wywoływać-wody sie napic muszę bo inaczej zaraz cos zjem:( uwielbiam ciasto z wisniami ale za lenie\\wa jestem do drylowania - ale przepis i tak poproszę:) u nas dzis pierwszy dzień bez deszczu,temp,20-25oC wiec tak dziwnie mi sie czyta o tych upałach...zapraszam do ogrodu,morza nie ma ale jakaś glinianka sie znajdzie :D AIR-\"potrzeba nm cierpliwości i spokoju\"-fakt,ale skad go brać? czy ten kurs, na którym byłaś pomoga ci teraz w stresowych sytuacjach? dla wszystkich pozdrawuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra podaje bo przepis prosty jak w morde strzelil .. ok.3 szklanki maki 2 lyzeczki proszku do pieczenia 1 podwojny cukier wanilinowy 5 calych jajek szklanka cukru wiorki kokosowe Kasia zapach wanilia] ...do jednej miski ..jajka + cukier zwykly i wanilinowy ubic troche trzepaczka ..wlewac rozpuszczona ostudzona margaryne i dobrze wymieszac ..dodawac make wymieszana z proszkiem ..az bedzie konsystencja gesta ale lejaca ..na koniec wiorki i ..wrzucic kilogram wydrylowanych wisni.lekko wymieszac i na duza blache ..( plaska ) Moj piekarnik ..50 minut na 220 stopni ..( ok 200) ..smacznego ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, to wiem jakie ciasto z tego wychodzi. Takie slodkie i pulchne :) Dobre, ale ja wlasnie lubie ten wariant na kruchym lub polkruchym spodzie, moze byc z kruszonka :) Mniam, chyba jutro zrobie :D Gio - masz mnie na sumieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..rob poki swieze wisnie sa ..bo z mrozonek juz nie takie samo..a na kruszonce tez dobre ..tylko calkiem inne ..wtedy wisnie ubitym bialkiem zalewalam ..i na wierzch warstwa kruszonki ..ciasto zamrozone starte na tarce. ..a co se bedziem zalowac ..mnie tam bez roznicy czy beda za mna faceci wolac ..\"ale ..dupa..\"..albo ..\"..alee dupa..\":D Nie mam zamiaru sie zastanawiac .. ..wyszlam na spacerek z psem a tu ..deszcz pada ..maly ale jeszcze bardziej goraco ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki upal, gdzie upał? u m nie non stop 21 stopni, całą dobę. Jakie lato? Jaki urlop? jaki rower? Rokita, a skąd ta kobita ze szklanką na zdjęciu, wydaje mi się dziwnie znajoma. Ale wiesz, ja miewam zwidy, już kiedyś podejrzewałam Ninę o spotkanie znienacka :) Wszystkim gorące pozdrowionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za przepis:) mniam:D robię ciasto z wiszniami i lecę dalej sobie popracować-wrócę ok 21.00-ciekawe czy luby zostawi mi kawałek;) taaa...\"gdzie upał,gdzie urlop\" poki co podpisuje sie pod tym:o u nas teraz wali piorun za piorunem jak na piekło przystało:) tak-w tej sałatce jest kukurydza ale glowny smak to chyba ananas+seler+por+biała kiełbasa+ogoreK:) ja osobiście uznaję kukurydzę jedynnie prazoną ( w domu) lub w \"kaczanach\":) nie-nie ma mnie na fotkach bo ja je fociłam-uwielbiam(nnooo..mam kuku na ich punkcie)dokumentować wszelkie wydarzenia i niezwykle widoki - tak! to JEST aluzja! parafrazujac- dobre słowo I FOTKI chetnie przyjmę zawsze:D; a ze szklanką jest siostrzenica lubego; aaa...ja dzis miałam taki sen,pamiętam emocje i fragment -mnóstwo dziewcząt i chłopców w harcerskich mundurkach, w róznym wieku,biegających a jednoczesnie spokojnych,kurz-obraz jak z filmu gdy chcą pokazać, ze ktoś wspomina, ni to zakurzony ni to zamglony-huk,strzały? wszyscy w bialych beretach i chustach..i taki straszny smutek i żal,zbudzilam sie ze ściśnietym gardłem...może to alarm,że bomba w metrze moja podswiadomość przerobiła na powstanie?... pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj siedze w domu ..zaluzje zasloniete ..wiatrak na maxa ..kawka ..ciasto..i lody .. ..zapomnialam napisac ze od niedzieli jestem ..\"slomiana wdowa \"..:D ..i nareszcie czuje ze zyje ..zadnego piepszenia za uszami ..\"moze bysmy cos zjedli ..potrzebuje koszule z krotkim rekawem i jeszcze cos ..\"..NIC ...zupelnie NIC nie musze robic ..tylko to co chce ..!!!:D Tygrysek ..to juz sie konczy ale dla ciebie specjalnie upieke drugie .. ..juz mysle nad spotkaniem ..a zreszta i tak termin twojej wizyty sie zbliza tylko musze sie zorganizowac ..Planuje tak po 20 -tym .. czyli pod koniec przyszlego tygodnia ..co ty na to ??:) Rokita >>..wiesz Ciebie to zawsze czytam ..jednym tchem ..a jak koncze to jestem jakos dziwnie nakrecona ..:D ..Ty jednak jestes ..\"zdrowo..kopnieta ..!!! \"..:D ..i za to wlasnie Cie lubie ..!!! Nie zapomnij powiedziec jak sie ciasto udalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff...w domciu...a on cały woła- to trzeba! to trzeba! :p aa taaam.... a ciasto pychotka, tylko na drugi raz mniej cukru dam bo wolę kwasniejsze:) a po każdej burzy zaświeci słońce - [URL=http://www.imageshack.us]http://img101.imageshack.us/img101/2781/im0014942fp.jpg [URL=http://www.imageshack.us]http://img101.imageshack.us/img101/209/im0015021qc.jpg co tu tak cicho?! cicho? cicho? - to bylo echo-echo-echo- :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrobilam dzis tego ciasta, czasu mi braklo :D Ale za to nakupilam bobu :classic_cool::D Elles - czemu zniknelas z tlena? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokita ..a co znacza te twoje linki ..???..bo tam cos jest w jezyku ktorego nie rozumiem ..:) Kachni ..:D..to i pewnie z braku czasu nawet tego bobu nie ugotujesz ..nooo ..ale dobrze ze nakupilas ..przynajmniej GO ..masz ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - oczywiscie ze ugotuje, ale jutro :D Uwielbiam bob, a jeszcze bardziej go uwielbia... moj pies :D Serio! :D Czasem sie zastanawiam, czy nie isc z nim do PSIchiatry!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hm..śpiąca jestem..uuaaa=ziew..w pierwszym linku cuś sie y...o :o w drugim \"dolnym\"zdjecie...padniętam..pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..:D..dlaczego zmieniasz nazwe lekarza ..ze niby to ma byc dla psow ..PSIchiatra ..???:D Przeciez wlasnie ..PSYchiatra ...mowi samoza sibie ..od psow chyba no nieee??? :D Nie martw sie ..moje tez sa ..PSYchiczne ..ale tylko lupiny jedza .. Rokita ..to dobranoc ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - psi-chiatra i psi-cholog :P Psi lekarz, jednym slowem :D Lupiny moj tez wsuwa, jak nienormalny!!! Ale jak jem bob, to ślimory ma do ziemi, jakby udziec barani na grillu widzial :D I kukurudze wpieprza gotowaną, i kalafiora, i kapuste... Wszyscy zdrowi ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni >>..mowisz ze nienormalny ???Jaki Pan taki kram ...kto z kim przebywa .tak sie nazywa ! ..po kims to chyba raczej na pewno ma ..!!:D ..wrocilam dzisiaj wczesniej ze spaceru i ..koniec swiata ..wszystko stoi w powietrzu ..udusic sie mozna .. Kaya pisala ze w Kanadzie maja upaly 40 stopni przy wilgotnosci 50% ..wiec jeszcze gorzej jak u nas .. Szykuje dla was niespodzianke ...wiec czekajcie cierpliwie ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeetam ...mozesz sobie wypraszac ..Jeszcze sie taki pies nie urodzil zeby odrazu byl ..nienormalny ..! Ja juz to sprawdzilam psychologicznie na moim stadzie .. jak cala rodzina odbiega od normy to by bylo dziwne zeby psy byly ..zrownowazone ..!:D ..wiec nie sa ..bo i po kim maja byc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi sie spiepszylo z GG i stracilam swoj pseudonim z numerem .. Kto mi poda moj numer ..i co zrobic zeby odzyskac wasze numery ? Czy wystarczy wpisac razem z haslem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam ..nikogo nie ma ..to sobie sama popisze ze soba , bo ..musze dokonczyc dzisiaj dziela a spac mi sie chce ..!:) Znudzony ...koncz ten dach bo trzeba cos zalatwic !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..3 ...2...1... !!!!! ....odpalam ...!!!!! Wybila ..1.30 ... 14 .07...Roku Panslkiego.. 2005..!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×