Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Kasiek .. przepraszam ..Pani magister Kasiek ..Wielkie Gratulacje !!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat🌻 ..nie noo..ja z tego pociagu normalnie wysiadam ... ..teraz to juz zadna nie bedzie chciala zemna gadac .. Borewicz ..czy ty tez jestes magister ??? :D ..bo jakbys wrazie nie mial to moze bysmy se jakies tytuly na Bazarze Rozyckiego kupili..mam tam pare wtyczek ..:D ..placisz i wymagasz ..w dwa dni ..jaki chcesz ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Gio - wlasnie doczytalam, ze jestes zadowolona z farb! Bardzo mnie to cieszy :classic_cool: I jesli masz ochote malowac, to maluj ile wlezie! Chetnie podesle Ci nastepnie! To zaden problem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos wam opowiem .. Od wielu lat ..wciaz nieustannie kiedy zamykam oczy ..jestem w jednym miejscu ..takim dla mnie magicznym .. ..jest piekna plaza ..z czysciutkim piaskiem ..przy plazy na wydmach ..maly drewniany domek z gankiem w ktorym mieszkam sama z moimi maluchami ..Na tarasie stoi sztaluga i sprzet do malowania . Maluje wszystko co zwiazane z marinistyka ..ale to pikus ..ja codziennie spedzam wiele godzin na spacerach wzdluz morza ..widze wschody i zachody slonca ..spokojne morze i sztorm ..i te noce kiedy morze szumi a na niebie miliony gwiazd..wciaz sobie siedze na wydmach i patrze ..w dal ....... ..i mysle ..mysle .. noo o kims tam mysle .. i mam nadzieje ze mnie odnajdzie ..i zostanie ..na zawsze zemna ..!!! ..takie seanse mam prawie codziennie ..nie potrafie juz juz od tego uwolnic ..w ten sposob odpoczywam .. ..pozatym ..jestem szczesliwa ..:) Margot ..to a propos farb ..wtedy szly by tony ..nie nadazylabys mi przysylac :D👄 ..chyba jestem z deka walnieta ..ale co tam ..raz sie zyje ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no...no !! ale pasztet :D Margotka wróciła..i to w proporcjach 1:3 ;):D siemanka :) kopa postów poszła w eter od ostatniego czytania Ciebie :) Airka..pojawiam sie mało ostatnimi czasy ..i to nie dlatego że bujam się samochodem, ale dlatego, że go w weekendy naprawiam, bo w tygodniu ..to niestety nie ma takiej możliwości, a chcę go zrobić koniecznie przed urlopem, by nim na niego jechać. Właśnie wczoraj załatwiłem nam miejsce w Chodzieży w takim ośrodku na plaży, totalny wypas, otwierasz drzwi ..od tarasu i jesteś na plaży, robisz 5kroków i jesteś w jeziorze :) uhmmm...i wędkę biore :) Gio ...Ty mnie ..ja Cie bardzo prosze ..tak nie koloryzuj, tylko ..daj namiary na siebie na gg, mam na myśli adres domowy :P (spoko nie pcham sie z wizytą :P:D;) ) Tygrys ...coś serial wygryzł,jak tam sprawy sercowe ? juz lepiej ? Nina ...to co, nowa bryka :) ścigamy sie ;)?:D Saszka...ja tam nie wiem ..ale Ciebie trzeba na przymusowy urlop wysłać ;):D a nie po nocach pracujesz ..wpadnę w kompleksy przy tobie ;) Rokita-kita...mało sie znamy .. więc tak ..ja jestem Borewicz :D;) Elles ..do ciebie nie piszę ..bo Ci powiem na ucho :P:D Kachni ....foty !!!!dawaj :D e...a co Znudzonemu sie znudziło? i co z Majorkową ..juz rodzi? cdn.... kiedyś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo w morde ..Borewicz ..to tera bedziesz do mnie listy pisal???:D To juz ci komorka nie starczy? A czy Elleska o tym wie??? .. na co ci moj adres ..chcesz zebym meldunek zmienila na ..\"most Poniatowskiego \" ( tam bezdomni mieszkaja w Warszawie ) !!!:D ..dobra ..ja siedze na gg ..prosze mi to wyjasnic i mocno uargumentowac ! ( boze ..co za piekne slowo wymyslilam ):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sianko! :classic_cool: Czesc Borek :D Dawno Cię! :D Zdjecia wyslalam Elleskowi, czy on w ogole moje emaile odbiera? :classic_cool: Czy moze mnie filtruje? :P Gio - maluj kobieto, pokim dobra :D Margotka - czesc :classic_cool: Kochani, za 2 tygodnie znikam na 2.5 miecha, do pracy :D Zmieniam adres z malopolskiego na wielkopolskie! :D:D:D Brzmi niezle, co? ;) Buziaki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo..Kachni ..brzmi bardzo tajemniczo ..zeby az zmieniac regiony ..na saksy ! A ja to na tym Mazowszu juz chyba do smierci posiedze .. ..wiec milego wypadu ..wielkiej kasiory i nie przemeczaj sie .. ..jak bylo za komuny ..czy sie stoi czy sie lezy .. $$$ ..sie nalezy ..! ..a teraz w podskokach .. z mala nutka dekadencji ..oddalam sie od kompa na ..spacerek ..!! Pieknie dzis to sobie polaze ..Gdybym sie nie bala to bym poszla dalej nad jeziorko ..ale moj walniety pies chodzi tylko w prawo ..a jeziorko jest w ..lewo ..!!:D Saszka ..maila odebralam ..odpisze w dzien ..Paaaa Dobranoc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magister kasiek..to brzmi dumnie🌻 kachni..polamania nóżek na tej nowej drodze:) nina..twoja metoda jest też moją-\"kustu ująć roboty dodać\" :) saszka..co z tobą?..nie dzwonisz?..nie piszesz?... gio...namaluj swój świat na żółto i na niebiesko.:) borewicz...miło mi, je suis enchante:) air,elles,tygrys i spółka => :D rokita o kita! kita? i ta? ta! aaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie nie wyspaliśta bo późno wróciliśta :D miałam wczoraj haila baila a dziś odgruzowuje chatke nawet nie wiem co sie u was działo, moze nadrobie ale wątpie Gio...no dobra, nie musisz mnie wyzywać tytułami ;) zwłaszcza że pewnie można se te tytuły w buty wsadzić co by być wyższym :) teraz trzeba być szprytnym przede wszystkim, a potem dopiero wykształconym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek ..ja melduje ze sie wyspalam ..wlasnie wstalam po calym dniu nicnierobienia !:) ..czyzbys sugerowala ze Borewicz taki wysoki bo se w buty napchal \"tytulow\"? ...a to szczwany lisek ..:D To dlatego on takie wielkie buty nosi ..ahaaa !!! Kachni ..to kiedy robisz wypad z malopolski ? ..i najwazniejsze ..za ile ..? bo wiesz ze mnie to konkrety najbardziej interesuja ..Cos przeciez musze do twojej teczki wpisac ..!!Nie zapominaj tylko ze kazdemu musisz potem jakis proficik odpalic ..nie bedziemy przeciez czekac na ciebie za friko 2.5 miesiaca .. Borewicz ..ty cus normalnie krecisz ..przeciez cie nie bylo na gg ..to do kogo mialam pisac ..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrypana jestem jak pies. Właśnie sie obudziłam. głowa boli. nie chcę tak. nasępny tydzień będzie trochę lżejzy, mam nadzieję. Rokita, a msz jakieś stronki gdzie można sobie posłuchać a nie tylko poczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszka- ja nie mam stronek z kabaretem tylko wszystkie mozliwe płyty ( jeszcze winylowe :) ),taśmy, CD.ksiazki - oprócz Turnaua i jeszcze teraz jakaś książka wyszła-nie pamietam tytulu.Ale mogę ci zaspiewać-słyszysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Gio - naprawde sie nie krepuj! Jesli moge sprawic Ci mala przyjemnosc, to mi nie odmawiaj? :) :) Borewicz - no widzisz i z pasztetem i w proporcjach, jak nalezy ;):P:D :) Kach - boziu, kogoz to moje oczy widza: wielkocyca kaczke!!! :classic_cool: :) saszka 🖐️ - trzymam kciuki oby tak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :classic_cool: Dzis odkrylam w sobie kolejny talent :classic_cool: (ach, ta moja wrodzona skromnosc :classic_cool:), a mianowicie - szycie!!! :D [No, w koncu moj ukochany Dziadek byl krawcem! :classic_cool: ] Po wczorajszym Wielkim Sprzataniu Szafy, okazalo sie, ze mam nawet :D jakies sukienki, tylko trzeba je przerobic :classic_cool: Od razu uprzdzam domysly - nie poszerzyć, nie nie :D Skrócić! :D I tak oto dzis skrocilam sobie piekna, falbaniasta spodnice po Ciotce i powiem Wam szczerze - warto trzymac ciuchy! Moda wraca! Ciotka chodzila w tym bedac w moim wieku :D Przelezala tak 20 lat w szafie (spodnica, nie ciotka oczywiscie :P ) i teraz - prosze bardzo - teraz jak znalazl :D Jutro sie biore za turkusowa kiecke po mamie - tez troszke za dluga :classic_cool: Gio- wyjezdzam w polowie lipca :classic_cool: Mozesz odnotowac w teczce, ze ide na odwyk :D Bosze... jak ja wytrzymam 2.5 miecha bez netu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanka z ranka :D:D qrde..ale gafe strzeliłem i Kaśkowi nie pogratulowałem, mgr.Kasiek moje najszczersze gratulacje i na stojąco owacje!!! :classic_cool: Gio ...kurde wczoraj ..klepnołem posta i kompa wyautowałem :) więc nie widziałem co napisałaś, więc zaraz jak wyjde z myjni to Ci napisze na gadaczce:) ps. ja tam w butach nic nie nosze :P ino wkładki węglowe :D co by nie śmierdziało :D:D dzis kolejny dzień przy samochodzie , juz coraz mniej do zrobienia, przegląd zrobiony, czyli można legalnie jeździć :D jeszcze kilka części zamówionych przyjdzie w tygodniu, wymiana oleju , no i zostanie jeszcze pranie środka,no ..oczywiście zawsze sie tam cos jeszcze znajdzie do zrobienia :)No a po robocie to było małe szlajanie sie z Ela po sklepach w galerii, masakrą było stoisko ze świecidełkami ,broszki, pierścionki , klamerki i inne dyrdymały ..ta..tam to sie jej dopiero oczy zaświeciły :D:D:D i sobie komara artystycznego kupiła :P:D do klapy ..od czegoś tam ..jeny :D;):P Kachni ..a gdzie będziesz pracować, to może Cie z Elą nawiedzimy kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot ..ja nigdy nie odmawiam ..przyjemnosci ..no chyba ze chodzi o ..zakazany seks...! Jak mowil moj Ojciec ..nie odmawiam pacieza i alkoholu ..!!! Kachni ..ale ci Margotka pojechala po ..\"plucach\"..:D ..hahaha..wielkocyca kaczka ..!!!:D..az sie oplulam ze smiechu ..! Kachni ..wpisuje wiec do teczki ..ze wyjezdzasz na warsztaty terapeutyczne AA..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..pisalam wiec cie nie widzialam .. O ..w morde to ty teraz ...na codzienny prisznic ..do myjni chodzisz ...??? .... zawsze wiedzialam ze cwanszy jestes niz wyzszy ..!!! ..i co taniej wychodzi jak w domu ..???:D Borek ..kobieta to prawdziwa tajemnica ..wiec nie wnikaj po co Elles ten ..komar artystyczny ..do klapy ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja laduje w Polsce w sierpniu na miesiac :D Moze da sie zorganizowac jakies spotkanko? :D :) Kach - widze, ze z Ciebie prawdziwa kaczka renesansu :classic_cool: :D :) Gio - no coz, to odmawiac sobie nie bede :D :) Hans 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj było haila baila a pijana to dopiero dziś jestem :D Gio...moim zdaniem jak masz rozwijać swój fajny talent (a mnie sie on podoba) to trza poświęcić na to farby tyle ile masz weny...nie żałuj! nie jedz, nie pij...a maluj! :D zartuje, czasem trzeba zjeść ;) fajne są twoje dzieła i warto farby poświęcić wieeeeeele ;) Borewicz...dzieki :) spoko, sama sie zastanawiam czy mi ten tytuł nie \"wisi\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka ..ja koniecznie sie chce z toba zobaczyc ...nigdze nie wyjezdzam wiec ..da sie zalatwic ..Mam nowy numer na komorke .jak bedziesz w Polsce to ci podam ..:) Tygrys na pewno tez ..i Szamanka jak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni...szycie jest fajne...kiedyś nigdy nie wywaliłm rzeczy jeśli na 100 sposobów nie przerobiłam co by tu można z nią zrobić... uszycie spodni, spódnicy od podstaw to tylko kwestia odpowiedniego kroju...reszta robi sie sama ;) (o ile cierpliwości starczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - jakie tam AA! :D Od alkoholu ja nie stronie, ale zeby zaraz anonimowo??? :D:D:D Najlepiej sie pije w towarzystwie! :D Jestem za spotkankiem! Sierpien spedzam w PLN WLKP pracujac bardzo ciezko :P ale niedziele mam wolne, wiec jesli bedzie sie tylko dalo (czytaj: jesli z tej dziury, w ktorej bede, bedzie jechal jakis pociag lub PKS) to zjade z calym dobrodziejstwem inwentarza :classic_cool: Jedynie 12-stego wracam... przeprac sie... i wrócic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek - no wlasnie!!! Bosz, jakbym chciala umiec tak porzadnie szyc! (nie jakies tam przerobki-podpierdolki). Ilez problemow by sie rozwiazalo!!! :D Gio - moze tym razem ruszysz z Wawy, troche na polnoc? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcieć to móc ;) ja też nie umiałam dopóki nie nadszedł czas (który dawno minał ;) ) ze kupić na siebie nic nie mogłam i musiałam szyć...krawcową czyni praktyka...na najgorszych materiałach trzeba próbować z początku...szyje się po zewnętyrznym szwie, potem poprawki i heja...ale prosto brzmi, no nie :) ide spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. :) No z zakupami to wiadomo że prawie każda baba lubi :D W sumie to łaziłam za butami ale nie znalazłam a na siłe szukać nie bede.. Margotka :) Nooo... w końcu wróciłaś do domu :D super że wszystkie egzaminy masz już za sobą, wybierasz sie do Polski w wakacje? :) No i kiedy ta zmiana nazwiska?? :D🌻 Kasiek 👄 gratulacje :D Gio z psem to niestety ale czasem trzeba. Ja kiedyś tez musiałam, miałam kilkanaście lat i trzeba było uśpić psa. Bolało to ale równie bolało to, że szłam tam sama, bo reszta sie od tego odcięła i mieli w dupie.. a co do głupich topików, po których nam tu smęty piszesz :P to bym ich w ogóle nie czytała, bo to normalny masochizm czytanie takich głupot :P Marika :) Ze mną i spotkaniem to może być ciężko, bo jak nie bede w pracy to bede w rozjazdach :D🌻 Kachni odbieram maile, odbieram :)🌻 Tylko ostatnich Tatr to jeszcze nie widziałam :) I mów gdzie dokładnie bedziesz w Wielkopolsce, bo sie wybieramy w drugiej połowie lipca w te rejony :) Nina nie martw sie, po deszczu zawsze wychodzi słońce :)🌻 Dooobra.. ide spac... pewnie kogoś pominęłam bo pisałam do Was z pamięci.. więc dla reszty buźka i kolorowych 😴🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokita, dzięki :), wiedziałam że na Ciebie można liczyć :D Posadziłam właśnie kwiatki na balkonie... może jeszcze zakwitną... tak, tak, mam dwumiesięczne opóźnienie, wiem... ale z innymi rzeczami mam kilkuletnie spóźnienia, nigdy specjalnie punktualna nie byłam... Gdzie Tygrys? co to PLN WLKP? Mój dziadek też był krawcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Gio - spoko! :D Ja tam do Wawki moge sie kopsnac! :D Tylko raczej w drugiej polowie sierpnia, bo przez pierwsze dwa tygodnie bede ze mna S. i jego siostra, wiec bedziemy uprawiac krajozbnawczy tourism ;):D Ale potem hulaj dusza :D :) Kach - co masz na mysli pod \"dobrodziejstwo iwentarza\"? :o Jaja tez beda? :P:D :) Kach :) kasiek - ze mnie zadna \'szyjowa\'... nawet maszyny nie umiem uruchomic... :o :) Elles - tak, ja juz po egzaminach, z licencjatem kieszeni :D Dorabiam sie nowego bagazu w postaci nazwiska juz 23 lipca :P:D A potem wracam z orszakiem ;) na wakacje do Polszy :D A co u Ciebie? wszystko juz zaliczylas? :) saszka - PLN WLKP - Polnocna Wielkoplska :D Pozdrawiam wszystkich! Dzisiaj po poludniu jade odebrac moja gapowata swiadkowa ;) z Nicei! :D Mam nadzieje, ze ten ostry zakret do mnie dojedzie i ze wsiadla do dobrego autobusu, bo z nia to naprawde nic niewiadomo - w koncu ta Blondi ;):D Ale sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim :classic_cool: PLN WLKP - to polnocna Wielkopolska, tak. Tak skrot myslowo-geograficzny :P Margot - jaja i miski, zapomnialas juz?:P Borek - wiem tylko, ze be4de w PLN WLKP, ale dokladnego miejsca (nazwy miejscowosci) nie znam. Ale i tak moja praca bedzie polegala na przemieszczaniu sie z miejsca na miejsce od rana do wieczora... :o Ja niestety, w tym roku na zlot w Warszawie sie nie pisze :( Gdyby byl chociaz w Bydgoszczy, Poznaniu, albo nawet w Kolobrzegu, to moze bym dojechala, ale do Wawy nie :( Za daleka podroz :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×