Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

:D:D:D Gio - moj facet jest na przyklad taki indywidualista, ze ani zegarka, ani komorki nie nosi w ogole. Zaparl sie, i juz :classic_cool: Wyzwolony czlowiek, proszę ja Was :classic_cool: No i tenze moj wyzwolony facet, na wazne spotkania czy egzaminy też nosi w plecaku wlasnie budzik :D Normalnie z krzesla spadlam jak to zobaczylam po raz pierwszy :D Chyba za to Go kocham wlasnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..i to jest piekne ..trzeba byc orginalnym w kazdym calu .i wyrozniac sie z tlumu .Dobrze ze nie ma kaprysu i takiego drewnianego zegara z kukulka nie nosi ..:D ..a komorka ..?..po co wam komorka jak sie nie potraficie przez nia dogadac ..Ty mu mowisz ze jestes zajeta ..On sie pyta ..czy masz pacjenta ..bez sensu ..!!!:D ..nigdy tego numeru nie zapomne ..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - poplakalam sie :D:D:D To bylo faktycznie dobre :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no one special
siedemnaście tysięcy plus postów?????? wow!!!!!!!!!!!!! a można prosić o streszczenie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, pomarańczowy, jakbyś nam z tego zrobił streszczenie to byoby nieźle!!! bo my tylko piszemy, i potem nie pamięatmy co gdzie jest. Jakiś index by sie przydał, albo cóś. Czasem errata. Np. do boczania, tak to jest jak się człowiek bierze do pisania zanim się obudzi.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ..ja na chwile ..odbieralam poczte Airek ..odpisalam ..👄 Saszka ..numer gg mam juz ..bede dzis wieczorem na gadulcu dostepna wiec moze uda sie pogadac ..👄 Dla pozostalych buziaki i milego i dlugiego ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekny dzien :D Saszka - a pewnie! Wszedzie resztki sniegu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam tylko powiedziec, ze zyje.... bylam wczoraj znow nad warszawskim bajorkiem tj Zalew Zegrzynskim.. wyplywam sie i wyszalalam.... wrocilam po nocy a dzis pobudka o swiecie... ale co taam, trzeba z zycia korzystac poki mozna :) I samopoczucie juz OK. Ja ja lubie Was czytac... nic nie daje takiego kopa pozytywnej energii jak Diably :) Gio -> ja mam nadzieje, ze Ty wiesz, iz jakby co, cokolwiem to ja mieszkam b. blisko i mam rower!!! No i codziennie kolo Ciebie przejezdzam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️👄 :) Jestem zaczytana, od jutra zapracowana a za 4 tygodnie mam nadzieje ze bede wyurlopowana ;) W dodatku mama sobie wymyśliła malowanie i tapetowanie kuchni, więc od dwóch dni kręciłyśmy sie po sklepach i wracałyśmy z pełnymi siatami... A z okazji moich sześciu piątek w indeksie kupiłam sobie żakiecik w reserved kolor beż i jasno-fioletowa bluzke z Orsaya, bo były przeceny :) wiecie co, ja już tak dawno niczego sobie nie kupiłam...więc postanowiłam przepieprzyć moje stypendium i jestem bardzo happy :classic_cool: Jednak jeszcze nasycona nie jestem :P i sie nie moge doczekać aż zaciągnę B. do sklepów we Wrocku :D a jak na razie znikam na ogród łapać słońce i czytac Kod Leonarda :) Aa.. i jeszcze wiecie co, wczoraj cały dzień śpiewał u nas na płocie taki fajny ptaszek, bardzo ładnie ubarwiony samiec Pleszki (bo w okresie godowym) i tak fajnie spiewał, fijuu..fijuuuuu... tik tik.. :D I mnie wzięło ostatnio na obserwowanie ptaków :) Całuski dla Gio 👄 i całuski dla Tigera 👄🌻❤️ Kachni dzięks za piękne zdjęcia :D (jeszcze nie otwierałam ale w końcu otworze ;):D) Jaki film.. budziki w plecaku... :D:D Nienormalni jesteście wszyscy :D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zem normalna nie jest to wiem ..ale zeby odrazu nienormalna ..? Czy po srodku nic nie ma ?.. Elles czy tylko jest czarne i biale ..:) ..jestem ptakiem ciernistego krzewu ..(odwalilo mi ..wiem ..).. ..dlaczego nikt oprocz kropeczki nie czytal mojego tematu .. czuje ze ..odspiewalam juz piesn mojego zycia ..ten etap mam juz z glowy .Nigdy wiecej sie nie zakocham ..juz mi to nie grozi .. ..troche mnie to przeraza bo to takie piekne miec motylki w brzuchu .. ..zrobilqm sobie do jedzenia plasterki z patelni ..popilam denaturatem z baniaka za 1.99 .. na deser mialam ciasteczka na wage w czekoladzie ale ze sie roztopily wsadzilam do lodowki a teraz ich ugryzc nie moge wiec je tluczkiem do miesa pokruszylam ..wsypalam do miseczki i jem lyzeczka od herbaty ..i wali mnie to .. ..czy ja jestem nienormalna ..Ellles??? :D Masz buziaka za buziaka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles - znam to rozkoszne uczucie - przepierzyc cale stypendium :D Swego czasu mialam tyle wydatkow, ze w marcu wydawalam stupendium za maj :P Kochani, trzymajcie kciuki, w tym tygodniu mam dwa spotkania o prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwie zyje, ale zyje..... zaraz szybki prysznic i do lozeczka marsz :D Elles -> postaram sie jutro cos napisac. A kiedy doklanie bedziecie sie urlopowac?? Gio -> jestes jak najbardziej pozytywnie zakrecona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..to ty zamiast na zasluzone wakacje ..to pracy szukasz? Tygrysek ..pamietam ..mieszkasz bardzo blisko..:) Saszka ..podaje Ci moj numer GG .. 6606408 ..telefon zapisalam i jakby co to puszcze smska .. ..ide sie zdrzemnac do drugiej ..potem spacerek i pewnie przeleze do poranka .. Oooo ..tak wyglada moje spanie ..i nocne zmiany ..!!! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - takie czasy, o wakacjach poki co nie mysle. Jednodniowy wypad w gory musi mi na razie wystarczyc ;) Na 3 miesiace i tak nie wyjade, a w domu sie zanudze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę i znikam na dłuzej byc może-ktos mnie potrzebuje...Kachni-a gdzie obiecane zdjęcia??adres pod nickiem a kciuki mi sie zagrzały od trzymania:)pozdrówka 4all😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Normalnie po raz pierwszy w życiu oplułam ze śmiechu komputer- znaczy się monitor! Jak poczytałam wasze ostatnie wpisy to micha mi się cieszy non stop :) Jesteście zakręceni, nakręceni, podkręceni....i wogóle!!! :) I SUPEEEEEER!! Ja dziś walczę dzielnie w pracy, chociaż nic mi się nie chce, bo za oknem prawdziwe lato. Wczoraj na spacerze z psem pod nogami przebiegło/ przepełzło mi w kolejności: zaskroniec, jakaś mała szaro-bura jaszczurko-podobna :) oraz norniczka... Chyba się ciesze że mieszkam w tak bliskim otoczeniu lasow i łąk to chociaż nie musze Discovery uruchamiać w TV by coś fajnego zobaczyć :) Ja chcę już weekend! Od poniedziałku wstaję o 6.00 ale już dziś wyczerpały mi się chyba akumulatorki, bo nie mogłam się z łóżka zwlec..Zwlekłam się o 7.00 .. Moje plany urlopowe na ten rok? od 16 lipca jestem nad morzem na 9 dni (mam nadzieję, że będzie piękna pogoda), potem niestety już nie mam okazji na dalszy wyjazd, ale od czego są weekendy? Mamy wstępny plan do zrealizowania z naszą \"ekipą świrów\" tj. przyjaciółmi, nazywanymi pieszczotliwie ;) a plany do realizacji wyglądają mniej więcej tak: - Aqua Park w Czechach \"Babillon\" - góry stołowe - Izery - Praga nocą - Kraków - zamek Książ - zamek Czocha - Śnieżka Ciekawe co odhaczę jako \"zrealizowane\"?? .... Pozdrawiam i pędze do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko, szybko ..jakiego tematu nikt oprocz kropeczki nie czytal .. bo ja niebardzo wiem.. a motylki w brzuchu fajna rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siem... Ninka ..a moje plany urlopowe na ten rok tez mialam ale jak wykreslilam po kolei to co nierealne to zostalo wielkie ..ZERO..!!! Airek .. dzieki za maila ..tak wlasnie caly pic polega na tym ze sporo osob wie ze ja to ..Gio...!:) Saszka ..ty juz lepiej nie szukaj tego mojego tematu ( jest na pierwszej stronie )..i tak masz malo czasu nawet na diably .. Noo i tak ..wtalam se dzisiaj ..i laze po mieszkaniu zeby tu cos moze wymyslec ..jakos mam chec poprzestawiac graty ..Znudzilo mi sie juz tak jak jest ..Lubie jak raz na kwartal wszystko stoi w innym miejscu .. No to do roboty .. Dla wszystkich ..👄..3manko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu wolny dzien!!! :D :D :D tzn jedna mala sprawa byla do zalatwienia z rana ale nie musialam wstawac o samym swiecie :D Gio -> a wiesz, ze zero to tez liczba?? zatem cos oznacza i jak np przed 0 postawisz 1 to masz juz... 10!! zatem plany na strzal w 10 :) zawsze mozna cos wykombinowac... mozesz np ze mna rowerkiem pojechac gdzies na dzien caly :) Nina -> wow ale super plany!! Gory Stolowe sa piekne!! Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim 🖐️ Dawno tutaj nie zagladalam, ale chyba pora to zmienic, bo mam obecnie wakacje i zdecydownanie wiecej wolnego czasu :D U mnie wszystko w porzadku - wiele zmian sie szykuje... juz za bardzo niedlugo dorobie sie nowego nazwiska! ;):D Ach, pozdrawiam Was wszystkich i obiecuje tutaj czesciej wpadac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka ..slowo sie zeklo ..kobylka u plota ..!!!:D A sprobuj sie teraz z tego wycofac to masz jak w banku ..male pranko ..Ja i tak wiem co u ciebie bo regularnie czytam Polakow ..hahaha :D W koncu nie na darmo raporterka jestem ..paparazzi nigdy nie spi ..! Wczoraj cie wspominalam na Diablach i sciagnelam swoja niespotykanie nieprzecietna telepatia .. Buziaczki dla ciebie .. P.s.. Margot ..doczytalam ostatnio przepis na pasztet ale poniewaz czesc mi dawalas na gg ..wiec jak bedziesz mogla to wrzuc mi na maila proporcje miesa ..i gatunki bo zapomnialam ..reszte mam .. Tak mnie naszlo i mialam chec zrobic ale ..mam braki w przepisie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze cos ..mialam robic cos innego ale moja Santa takiego mi dala czadu ..ze ledwo zyje i znowu usiadlam do kompa .. Mam to wszystko w ..dupie ..Nie wiem juz co mam z nia robic .. Miala taki atak ze 40 minut ze juz myslalam ze to bedzie koniec ..no i wszystko przeszlo a teraz znowu ..patrzy mi sie w oczy i lape daje zeby cos do zarcia dostac .. Nie mam sumienia jej uspic ..a psychicznie juz odswirowuje .. Nie zycze nikomu takiego dylematu ..ataki wygladaja strasznie .. ..widze ze cierpi ..cala w drgawkach i zalana piana .. ..potem atak mija i ... dalszy ciag juz znacie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 lat temu uśpiłam swojego psa i była to najgorsza rzecz, jaką w życiu zrobiłam. Nie wiem, czy zrobiłabym to ponownie ale wiem, że wtedy postąpiłam słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻cześc:) Kachni-dzięki za zdjęcia-mniam:D pozdrawiam i spadam bom zapracowana okrutnie i przyjacioka do mnie przyleciała (samolotem- nie na miotle! wiem co wam chodzi po głowie:D) c-ya👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Gio - 👄 biedna Santa... naprawde wspolczuje i Tobie i jej :( A jesli chodzi o przepis na pasztet, to w sumie mozesz to zrobic w dowolnych proporcjach i tak bedzie dobry :classic_cool: Ja zazwyczaj robie w stosunku 1:3 watrobki do miesa :) Paparazzi jak widze z ciebie niezly, skoro wiesz wszystko, co u mnie slychac! :D Ja niestety biedna sierota dawno wypadlam z diabelskiego obiegu i nie wiem z kolei co u Was :( Ale nadrobie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, jesli ktos chce moje ostatnie zdjecia, chetnie podesle! :) Adres pod nickiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×