Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Gio i Borewicz - dziękuję za zdjęcia :) Borewicz - no jeden pierun jest :D i to nawet porządnie wyszedł :) Gio - bardzo ładne jest twoje osiedle i bardzo dużo zieleni, podobnie jak u mnie, tylko ja nie mam jeziorka :D Do jeziorka to ja muszę 15 minut na rowerze zapierdzielać :P Tygrysek - pewnie, że spacer lepszy, ale dziś na kanapie też nie było źle :) Fajny serial Michu ściągnął z netu \"LOST\", bardzo fajny :D Pozdrówa dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajger ..a co ci jest ..przeziebilas sie ..? ..od czego zle sie czujesz ? Airek ..jeszcze drugie zdjecia poslalam ale chyba na w.p pod tytulem ..5 minut przed burza ..dzisiejsze ..Tak sie zanioslo ze biegiem lecialysmy z Sheila do domu ..:) Ja uwielbiam to jezu\\iorko ..o kazdej porze jest tu pieknie ..a w zime dzieciaki jezdza na lyzwach ..nawet sie dwoje topilo .. a w glebi widac ..Palac Kultury ..i on mi tylko do tej sielanki nie pasi ..!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, nie, nie, nie przeziebilam sie... lepek mnie boli nie wiem od czego, ponoc to pogoda... a zle mi jest z innych powodow... znow za duzo rzeczy sie na mnie wali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku...zazwyczaj wsio naraz nam na głowe spada...ale zawsze sie poprawia wiec u ciebie napewno tez tak bedzie! trzym sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspałam się, poszłam z psem na spacer i dopadł nas maga-deszcz :) Teraz szykujemy wczesny obiadek- dziś risotto z warzywami i kurczaczkiem- mniam! Wczorajsze szlajanie sie po klubach przeciągneło się do 2.00- ale ta moja Jelenia Góra mała jest i już po 22.00 trudno znaleźć jakiejś fajne miejsce do posiedzenia i pogadania przy piwku i paluszkach ;) Mamy teraz trzydniowy festiwal teatrów ulicznych- kojarzy mi się to z dzieciństwem, bo jak byłam mała to mieszkałam blisko Ratusza i rynku i taki festiwal trwał wtedy cały tydzień, naogladałam się do woli, zajadając lody... Wczoraj załapaliśmy się na 2 fajne przedstawienia- ostatnie było genialne! Niemiecki miszmasz na podstawie książek J.Verna (2000 mil podmorkiej żeglugi i inne). Fantastycznie przygotowana sztuka! Dziś słodkie lenistwo w domku... Mam zamiar poczytac i polenic sie... Od jutra znowu szara codziennosc... Coś mi się dlugo maile sciagaja...mam nadzieje, ze to zdjecia od Gio :) Pooglądam sobie na deser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dzisiaj sie relaksujemy w ogrodzie, jest cudowna pogoda. Czytamy gazetki i pijemy kawke. Gio wyslij mi zdjecia, ja chce :D Kluska powodzenia w szukaniu nowej pracy. Jedni to maja szczescie i jak znajda prace to maja ja dziesatki lat, ale duzo ciagle jednak ja zmienia z roznych powodow. Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ..nie mam pojecia dlaczego ale wlasnie do Ciebie nie dochodza maile ..przychodza zwroty ..wiec wyslalam list zebys mi podal adres konta ktore przyjmie duze pliki .. dzisiaj tez probowalam i przyszedl zwrot .. ..a ja juz po obiedzie i mam luzik ..Marcina odtransportowalam do pociagu i mam znowu dwa tygodnie ..bez dziecka ..czyli mniej kanapek ..talerzy ..szklanek z piciem i ..codziennych frytek ..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co sobie robilam ..prze godzine czytalam nasz temat od poczatku drugiej czesci ..i wiecie jak wygladam ..nie wiecie .. ....wygladam jakbym wyszla z najlepszej na swiecie ..komedii ..:D ..obsmarkalam sie na maxa ..to najlepsza lektura do czytania kiedy nie ma sie co robic a chce sie troche odstresowac ..polecam !!!:D ..skad wyscie sie tutaj wzieli ..???..i jak ja sie tutaj znalazlam ..to zostanie zagadka do konca zycia ..!!!!:D .... C Z U B Y i S W I R Y .....!!!!!!:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaa...haaaa...haaaaaa...:D:D:D ...znowu sie oplulam .... Borewicz ...a co to znaczy ..wyptaszam ..??..od ptaka ..??? :D ..no i jeszcze to na koncu ..ze nic Ci sie nie moze udac normalnie .. ..Bo \"czuby \" ..tak maja ..a TY se mozesz wyptaszac ile chcesz .. ..hahaha..:D ..poplakalam sie ..ide ko kibla ..!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja wszystkim! trochę smutno, że Diabłów trza było szukać po stronach, a nie wyskoczyły od razu....spopod łóżka... u mnie na razie po staremu, mam robote ciężko umysłową, wiec czepiam się różnych rozrywek byle się do niej nie zabrać:-P Zuzia jest u ojca, ale tylko mi to zmartwień dodaje, bo on z wiekiem głupieje jeszcze bardziej, ale nic to. juz znalazlam terapeutę dla Zuzi, babka która pracowała kiedyś w Zuzi przedszkolu i juz nie raz bardzo pomogła i mnie i Zuzi. więc jest nadzieja na to, że Duduś wreszcie jakoś się poukłada. temat rzeka, więc się nie będę rozpisywać....:-0 poza tym, za tydzień wywożę moja mamę i Zuzię na wczasy pod Warszawę, do naszego ośrodka. mam nadzieję, że i jednej i drugiej wyjdzie to na zdrowie. mój I. niedługo jedzie na tydzień w góry i będę zupełnie sama w domu:-( ale wreszcie zabiore sie za to co konieczne. czyli za pisanie pozwu do Sądu Metropolitalnego:-o pozdrówka i dziękuję za zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Ale zimnica. Brrrr, okno mam otwarte i tak mi ciągnie po nogach jak zimą :P A wczoraj byłam na działce i też zmarzłam, ale wbrew moim obawom nie padało cały dzień, świeciło słonko i jak wróciłam do domu to stwierdziłam, że się w tym zimnie opaliłam :D A we wrześniu jedziemy z Michem na spływ kajakowy, ale się zastanawiam czy to dobry pomysł, bo będziemy spać pod namiotem. Ale tylko dwa dni, więc damy radę, a może wrzesień będzie ciepły :) Pozdrawiam wszystkich, życząc miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie noooo! Z trzeciej strony mam odkopywac? Chę? Zjechalam dopiero do domku po stresujacym dniu... Musze chyba sie gdzies zaszyc na dzien lub dwa SAMA i poukladac sobie kilka spraw w glowie, bo mam wrazenie, ze ostatnio fiksuje! Gdzies sobie poszedl moj optymizm, wiara w ludzi i pozytywne myslenie pomimo problemow.... Co sie dzieje kurna? Gio- ja tez sie oplulam jak Borek sie WYPTRASZAL....Ale jaja :) Kluska...jak nastroj? Mam nadzieje, ze szybko znajdziesz prace i to DOBRA. Ja przezywalam kilka lat temu cos bardzo podobnego do opisanej przez ciebie sytuacjii... Fakty byly potem takie, ze moje szefostwo skutecznie mnie stlamsilo, spowodowali, ze moja samooocena gwaltownie poszla w dol i potem baaardzo, bardzo dlugo nie moglam sie pozbierac i szukalam samych spiskow wokol...ech.....skad sie biora tacy ludzie? Znikam cos zjesc...dzis chyba ryz z cynamonem...takie danko dla dzidzi, ale trudno...nic innego mi sie nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha- Gio- dzięki za zdjęcia! jak ty masz tam ładnie.....zielono, woda jest i kaczuszki... Aż miło z balkonu popatrzeć :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) Melduję się na chwilę, zaległości zadrobię kiedy indziej :) ;) Jestem u Anioła znów i na troszkę dłużej. U nas wszystko ok :D Już jestem ok 11 kilo do przodu ;) Mam dla Was niezłego linka, to z allegro, jeszcze jest, ale jak już zniknie, to wyślę Wam mailem, bo zapisałam tą stronkę na dysku, bo tekst niezły :D http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57571414 Buziaczki dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, dziękuję. Moje samopoczucie ma się coraz lepiej, moje ex szefostwo ima się coraz ciekawszych metod, grożą, że mnie urządzą i pracy nie znajdę nigdzie, i takie rózne rzeczy...co jeszcze bardziej udowadnia mi, że nie jestem zerem, tylko ....trafiłam na podłych ludzi. Ale to dłuuuuga historia. kuna, faktycznie mrozem mi tu zajeżdża, a ja się raz tylko oapałam w tym roku, i dwa razy boso biegałam, a nad morzem wcale nie byłam, więc lato nie może się skończyć . Majorek, zdechłam czytając to na allegro. normalnie wzięłam i zdechłam :):):) Znudzony :) buziaki :) 🌼 branoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hahahahaha Majorek to z allegro jest boskie :D Sama się zastanawiam czy by mi się jakiś \"prądojeb\" nie przdał :) I te \"narządy rozrywkowe\" - odpadłam :D hehehehehe U mnie nic, więc idę spać :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, 3-cia strona i dopiero odgrzebałam Majorku...allegro było rewelacyjne :) poskrob Fasolka po nosku (o ile wiesz gdzie moze byc zlokalizowany ;) ) Kluska...mam nadzieje ze byli pracodawcysobie odpuszcza. napewno sobie poradzisz! a ja jutro pierwszy dzien do pracy, strach pomyslec co sie bedzie działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tro i ja znow bede bez pracy wkrotce... ale nie dam sie oszukiwac i wyzyskiwac... szef umawial sie ze mnam, ze w pierwszym miesiacu dostane mniejsza stawke godzinowa a od lipca juz wiecej (o 3zl) a co sie okazalo?? dal mi wiecej o zlotowke!! dzis sobie z nim podyskutowal ale on oczywiscie twierdzi, ze nci takiego nie mowil.... taaa... od dziewczyn z recepcji wiem, ze nie pierwszy raz taki numer robi, wiec mu powiedzialam, zeby szukal nowego ratownika w takim razie... tzn jeszcze troche popracuje ale chyba nie tak dlugo jak on by chcial... nie chce zapeszac na razie ale moze uda sie mi fajan prace zalatwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaa....Tygrysek, no to witam w klubie, moje koleżanki w mojej ex firmie tak samo były mamione i oszukiwane. Chamstwo, wyzysk i bezczelność się szerzą. Pownnas odejść z dnia na dzień. ja tego nei zrobiłam i okrutnie żałuję. Jeśli moi ex pracodowacy sobie nie odpuszczą i zrobią cokolwiek żeby mi zaszkodzić, to ...kluska w barwach wojennych wystąpi :) a potrafię, tylko trzeba mi najpierw mocno i długo włazić w drogę. brr. słońca .......... !!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...stawiam flaszkę z okazji rocznicy przefarbowania się na czarno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dnia na dzien to by bylo szczegolnie chamskie z mojej strony, bo teraz i tak 1 dziewczyna jest na urlopie i my przejelismy jej godziny.. ale jutro szefowi powiem, ze niestety musze szybciej odejsc, max do konca przyszlego tygodnia dam rade pracowac (nie jest to prawda ale co z tego??) Saszka -> no do kielichy w dlon i zdrowko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kluska- to twoje szfostwo to może z Jeleniej jest? :) Bo jak czytam to tak jakbym o mojej prezesowej i prezesie czytała ;) Debilizm totalny ! Ale masz fajne podejście do całej sytuacji- TAK TRZYMAJ! Nie będzie jakiś prezesina pluł nam w twarz!!! Wrrrr! Tygrys- a to cham i prostak ten koles! Normalnie mnie nerwy biorą jak slysze takie historie, a ostatnio coraz wiecej podobnych sytuacji wokól.... saszka- brunetki, pomarańczki- my wszystkie was dzieeeewczyyynkiiii...lallalalalala...... :) A ja mam dzis totalny dzien \"ZWIECHY\" bo mam od wczoraj na \"wizytacji\" mojego kierownika. Marudzi, szuka dziury w calym, a nabardziej rozbawil mnie, gdy po powrocie do Jeleniej Gory spytalam go, w ktorym hotelu ma zarezerwowany pokoj- a on na to, ze nigdzie!!! Obdzwonilam kilka i znalazlam mu pokoj jednoosobowy a on na to, ze szkoda, bo myslal, ze moze go przygarne na wieczor!!! Kretyn!!! Moj D. zabilby go w progu, bo opowiadam mu rozne numery jakie mi per kierownik wycina...wrrrrrr! Dlatego bez wiekszych wyrzutow sumienia o 17.00 pozegnalam go pod hotelem i popedzilam do domku. Przeciez nie mam w zakresie obowiazkow, ze mam zapewniac rozrywke podczas delegacji !!!! Kurna!!!! A mu sie piwka chcialo i po miescie chcial polazic.... To nie moja wina, ze on nie ma rodziny i ze urodzony pracoholik. Ale jestem swinia- prawda? Ale ja zawsze taka bylam: praca to praca, ale zycie osobiste rowniez jest baaaardzo wazne!!! Ech....w takich momentach mocno doceniam, ze mam do kogo wracac, ze mnie ktos przytuli, wyslucha, zamknie w ramionach..... Ale sie rozmarzylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieje. głowa mnie boli. Chyba pójdę na spacer, może mi się jakimś cudem to ciśnienie wyrówna :) dzięki Nina. nie, moje ex szefostwo jest z północy naszego pięknego kraju. ale szuje trafiają się wszędzie. uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć dziewczynki :D Widzę praca na tapecie i to w tym najgorszym wydaniu. Ja jestem lekko podłamana, a może nie podłamana ile czuję, że nie mam co robić. Bo nie dzwonią w sprawie kursu sekretarskiego, chyba mnie ktoś tam w konia robi, ani z tego wydawnictwa, gdzie miałam w zeszłym tygodniu sprawdzian na korektora. Jeszcze chwilę pomarudzę, a potem wezmę się w garść i znowu ruszę do boju w poszukiwaniu czegoś do roboty :) Pozdrawiam wszystkich, dla nas wszystkich noski do góry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł, joł, jooooł!!!! Mojej siostrze ciotecznej urodziła się dziś prześliczna, wyczekana córeczka- Dominika!!! Dostałam MMS-a z malutką...jest śliczna...jak na razie czysty tatuś ;) Długo walczyli o dziecko bo dobre 5 lat, więc okazuje się, że można.... Szczerze im gratuluję ale i ....zazdroszczę.... Gdzieś tam w głębi serca chciałabym mieć już malutką istotkę, ale z drugiej strony....jeszcze nie.... Ja już po wizytacji-szef odjechał w siną dal :) dziś moj D. robi obiad- ma byc drobiowy antrykot z ziemniaczkami i sałatką pomidorową... :) A na razie zapycham się chrupkami kukurydzianymi. AIR- nie martw się, no coś ty! Zawsze jest tak, że jak człowiek czeka to nic, a jak tylko z jednej firmy zadzwonią to potem kilka naraz się dobija- zobaczysz, że tak jest :) Pozdrawiam gorąco. Melduję, że na dolnym śląsku też wieje, ale świeci prześliczne słoneczko, ale dzwonił mój kolega z pracy, który ma region na pomorzu i mówi, że tam to horror! Wieje, pada i ogólnie do d*** pogoda jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×