Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość Prezchodzień
oj zatkało mnie i już więcej nic nie powiem, bo przyszło mi coś do głowy, ale jak powiem, to zaraz mnie zwolenicy "Diabła pod łóżkiem" opluja, a jeszcze troszkę pożyć by się chciało.... bez konieczności sięgania po koła ratunkowe.... 2 Zyczliwe gratulacje zatem kłade na progu i zmykam do łóżka... wygodniejsze niz podłoga pod... :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki to ja tyz zmykam bo widze ze chyba sie ululalyscie . Kolorowych wam zycze👄,a i zeby was afy nie ciapaly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczko..dobranoc👄 ..dziewczynki...ale bylo milo..strazacka sie skonczyla...a chopaki ..niech żaluja..!:D .......niedlugo spadam ..musze sie połączyć..myslami z moja ..Zosią. !:) ..ona bidulka ..ma jutro(dzis )...naprawde cięzki dzien..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika :) tobie to od sledzia tak ? ;) to ja chyba nie bede go jesc :) poogladam tylko :) od ogladania nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przechodzień
Aha....! Więc diableski temacik znowu - wzorem popzedniego - BABY i to do tego - ubzdryngolone Marini :-) - opanowały... Trzeźwego głosu tu trzeba!!!! żeby to babskie towarzystow do ładu doprowadzić!!!! GDZIE jest DIABLEŁ spod ŁÓŻKA????!!!! Czyżby nie dawał rady babom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez kcem martini z cytryna i lodem :) prosze :) :) :) pelznacym do lozek pap :) milego diablenia :) za Zosie GIO caly czas trzymiem a za Tate druga trzymiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala - od razu myslalam, ze to moje okolice... takie znajome jakies...hihi :-P dzieki za odp. :-) ja tez Ci cos poslalam... :-) Ale teraz to juz zmykam na prawde!! papa!! Dobrej nocki Gio, Marika, mala, Margotka (kliknelam pare razy ;-) ) i wszystkie inne diablatka i Danonki! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przechodniu czy ty nie widzisz jaki zalany lezy?;) meskie diably nie daja rady ytle pic co diablice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona, jakim lataniem? Ja na rowerze jezdze, na holenderska modle, miotle sobie zostawiam na Polske, wiec Ci chyba nic nie przycielam? ;) Dzieki za rady na bole, dziewczyny, pewnie jutro w ruch pojdzie termoforek w ksztalcie serca - to moja metoda - bez prochow sie jednak nie obejdzie, nie mam zamiaru sie zwijac z bolu. Kundel, napisz jeszcze raz, pliiiiiiiiiz ;). haneczka, zdjecia beda pod koniec tygodnia, obiecuje, ze Cie nie omine :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee,to ja juz z upicia nie wiem kto tu wpadl i chcial latac pod wyrkiem? :( myslalam ze ty :) ale fajnie mi przycielo kudelki :) a w holandii to nie rowery :p tyko wiatraki :P ale jak oni na tym jezdza? ;) wypij rumianek on dziala cuuuda ,moze ci pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona ..o rumianku..to lepiej nie wspominaj.. ON jest tylko na ..grype..ale ty jeszcze nie znasz tego ..przepisu..!!! ...jak bys nie daj b... zachorowala ..to ci podam ..!:D ..kto wie co sie dzieje z Naszą ..Szamanką..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma, nie ma wody na pustyni a wielbłądy nie chcą dalej iść - a skąd sie tutaj w ogóle wzięły?? czy Wy tez je widzicie? :P chyba powoli idę spać - coś mi się zaczyna nie zgadzać z tą fauną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio alez ja od 2 miesiecy chorujem :( ino janka nie znajszlam dlatego to tyle trwa ;) masz jakiego pod reka? pozycz :) duzo go nie zuzyje ;) ino ciut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdiablona ..no to kamień z serca..że znasz ten przepis..!..ale fakt..bez janka..nie ma mocy rumianka....dlatego cie tak dlugo ..choroba trzyma..!:D mała >>..ja widze ..wielbłądy...i jednego Araba.. ! ..oj ..jedzie sobie ten Arab ..a..wielbłąd ..pod nim hasa .. ..Arab se dogląda .. ..swojego ..wielbłąda...!:D...a może to misie ..tylko ..śni..!?:D Dziękuje za ..miłą imprezke ..ide sie troche zdrzemnąć.. Dobranoc..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znow ja jestem trzezwa, a cale towarzystwo radosne po strazackiej. Szamcia ma jakies jeszcze aplikacje i sie uczy. Nie wiem, czy dobrze pamietam, bo jak net mi siada to i w kalendarzu mi sie zdrowo merda... Akara -> napisze... jak mi wscieklosc przejdzie. Taki melodramat odwalilam Ci w lisciu i chyba przeciazylam outlook\'a, bo zrobilo pstryk i zegnaj gienia. Gio -> a ja wiem, co CI GIGANTYCZNIE rosnie!!! HE HE!!! I nie powiem Ci. Oprocz oczywiscie kac-giganta, ktory juz sie szykuje, by Cie jutro dopasc, nieboze. Ale laskawie pozwole Ci nie skaldac raportu z przedostatnich 15 stron nowego diabelkowa. Haneczka -> o krzynke darlam pyszczysko... ino o krzynke. Kayka -> ja chce i to bardzo. Potrzeba mi radosnych zdarzen, a przy Tobie nie mozna sie nudzic. Marika -> witaj czartucho!! Jak tam egzaminki, dalas rade spiewajaco i na trzezwo? A sciagalas jak kazdy przyzwoity uczen? Pamietaj - masz sie dobrze bawic w tej szkolce. Mala -> foty rozdajesz? Daj psu tez... Zdiablona -> witaj, nie szamaj tyle sledzi, bo jutro niedobrze Ci bedzie Margotka -> qrde... nie odpala mi gadaczki. ZADNEJ!!! Zapluje sie chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee,a ja widze wiatraki ;) a na jednym hasa Akara;) Mala wielblady nie ida bo im sie kce PIIIIIIIIIIIIIIC :) :) :) tez zmykam lulu 😴 narazie ,hihi ale jutro bedzie susza jak na tej pustyni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu przylazlam na dzampre za pozno, ja tu bardzo prosze jakies ogloszenia imienne wysylac, tudziez zostawic kogos na strazy co by ze mna popil.. ot i sprawiedliwosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi,cze Jay ;) polewam,co kcesz? woda? martini? jeszcze som :) strazacka wypita :) to po niej wszyscy tak leza;) ale martini ciut jest i ja mam jedna flaszeczkie czystej :) pifffa ni ma:( jutro cza kupic na kaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff.. nareszcie odpaliła się stronka.. a potem i Diabły (a nie było tak łatwo) :) No nie... koło południa było tu chyba znacznie mniej stron... no i gdzie ja mam szukac tego mojego ostatniego posta ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cio?? Po imprezce pospac by sie nie chcialo??? Nie ma tak!! Wstaaaaaawaaaaaaaaaaac!!!! ja juz nie spie od 3h to i Wy sie lenic nie bedziecie!!!! wstawac!!!! I bylabym wdzieczna za kawe. W pracy jej niet, przez co mleko prosto z lodokwki pic musze :D POOOOOOOOOOOBUUUDKAAAAAAAA!!! :D :D :D Gio ---> wysil lepetynke i zgaduj dalej!! ( nie ignoruj moich podpowiedzi ;) ) Haneczka ----> to Ty mi tu Margotka, na zla droge sprowadzasz!! Ha, to przez Ciebei jej ciagel sex w glowie :P hihihi :D Jay ----> tak jest!!! nastepnym razem dostaniesz maila z zaproszeniem :D Kundelek ----> czemu nie spisz o tej godzinie??????!!! czuj sie bryknieta w zadek!! :P Trza bylo wczesniej przybyc i strazacka z nami obalic :D Majorek ---> sie zgubilas w poszukiwaniu posta????? :D Marika ----> nio cio tak pozno wpadlas?? bym sie z checia martini po tym piekielnym czymsiu Gio napila :D Jak Ty pinie rymujesz :D Mala ---> a cio Ty rozyslasz?? tez chcem!!! :D Margotka ----> jestes wspaniala, ze tak wszystkim o pajcyku przypominasz :D ❤️ :D Zdiablona ---> ja widzie zaniedbujeCie gdy mnie nie ma, Ty sie nie przejmuj i jakby cio sama sobie polewaj :D Przechodzien ---> zadne baby a Diablice :D Facetow nam gdzies wcielo :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no Tiger - pełna podziwu jestem za to ranne wstanie ja ledwie widzę głowę mam chyba nie swoją a tu do pracy i do 19:00 na pełnych obrotach :( ja rozsyłam foty, bo haneczka chciała :P mogę Faunie też - zaprzyjaźniłam się przez te nocne wielbłądy :D Gio - gwiazdo- na moim wielbłądzie zaden Arab nie siedział, muszę się dzisiaj lepiej przyjrzeć ;) no to Wam pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kundel - a gdzie ja mam Ci to wysłać? :D Zosieńko - trzymaj się ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :-) bo panow na razie niet... :-O Pospali sie leniuchy jedne! ;-) Tygrysko - dzieki za maila i ze Ci sie Husky spodobal :-D Kochany jest, prawda?? Mowie Ci - takiego slicznego jak on byl to jeszcze nie widzialam, a jest ich tu sporo... A co do mojego misia to... tylko byl przypadkiem na planie, wiec to... niezamierzone bylo :-O Mam jeszcze sporo fotek Sunny-ego, ale jak juz pisalam, musze najpierw zeskanowac, to obejrzysz go sobie w calej okazalosci i przede wszystkim jak byl szczeniaczkiem!!! Cudenko kochane!! :-D Kundelko - podaje jeszcze raz; maggy_vip@yahoo.de :-) Slij pieseczku co tylko chcesz!! ;-) 😘 Acha - Tigerku ja psuje Margotke??? hehe ona juz zawsze taka byla!! zbereznica mala..... hahaha :-D ;-) mala - kiedy bylas w A. i cio tam Cie sprowadzilo?? Wyciecka czy cus innego... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Wczoraj wieczorkiem Kafeteria poadla mi na amen! 😡 😡 😡 I nie moglam obwiescic naszej kofanej Gio, co ma ona takiego duzego... wrecz GIGANTYCZNEGO! :D To napisalam wczoraj i zachowalam, zeby przeslac Ci to dzisiaj: Gio, no przeciez pisalam Ci juz - naprawde radze Ci udac sie niezwlocznie do OKULISTY, bo wzrok Ci chyba juz zuplenie padl :D:D:D Tutaj masz odpowiedz: http://f.kafeteria.pl/nowy.php?id_p=362781&id_f=4 (ostatnia wypowiedz!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Margot!! :-D 😘 Jak tam odchudzanko??? U mnie... tak sobie :-O Mogloby byc lepiej!! :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×