Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gio ---> kiedy w chrypce o to chodzi, zeby nie znikala a zostala, bo jest sexi :D Majorek ---> uff, moge juz zdawac?? dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Tygrysek, no ktos przeciez musi chodzic na poprawki! Na magisterskich jeszcze cie tam nie widzieli, no to zobacza! J23, jak stracisz siarczany to odwaze sie sprobowac tego trunku, co to \"kwiatem jabloni\" pozywasz! Wprawdzie, wbrew goracym zapowiedziom, nie popracowalam a rozmawiajam z m. ale teraz za to jest mi znacznie lepiej. No to Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> ja sie bardzo ciesze, ze Ci humor dopisuje :D Mnie tez, zwlaszcza jak pomysle o tych miskach z woda... Ale tak naprawde, to jestem na te michy zla, bo szukam kiecki na polmetek, i w taka sliczniusia sie ostatnio nie zmiescilam, bo miski sie zbuntowaly :P Musialabym cala imprezke na wdechu siedziec :D:D:D Tygrys -> nie martw sie nic kochana, jeden egzamin w plecy to nie tragedia :) Zdasz na pewno poprawke! My tez mamy takie professore, co to rzuca prace, i kotra spadnie na biurko - zdane, ktora na podloge - oblane... Moja spadnie na podloge, na bank, we czwartek sie tylko potwierdzi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyger :) Ewa nbo ładnie ;) Kachni... ekhm.. ja to kiedyś slyszałam.. jako dowcip.. czy anegdotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Diabły, oczywiście za wami nie nadażam :) poczta mnie do szału doprowadza, olewam tlen, zalozylam nowe konto, tylko mam problem z konfiguracja w outlooku, jak sie uporam to dam wam znac jakie jest, zwlaszcza Borewiczowi ;) Tygrysie, nooo...z tym egzaminkiem to niesprawiedliwosc, ale nastepnym razem dasz rade, znaczy bardziej sie przyłożymy do trzymania kciukow, ewentualnie porzadniej opijemy, bo moze tera było za słabo ;) Zosiu, no...wisz,co ja ci tu pisac bede...po prostu sciskam baaaaaardzo.... Zosiu...ta msza... aha, skrobne do ciebie emalie krotka zara ;) Zdiablona...nio, i juz oki ;) Margot, ;) 🌼 Kachni, ty to sie masz z tymi miskami....moze jakies specjalne wyciecia w sukience zrob tam gdzie sie nie miescisz, he? :P pozdrawiam wszystkich balangowiczow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek - witaj :) Właśnie Kachni .. a może sobie wytnij dziury takie na miski (tylko nie za duże, żeby nie wypadły.. :P (phihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P witajcie, Diablątka :) pojawiam się i znikam, ale wkońcu zagoszcze na dłużej, mam nadzieję :P i wołami mnie spod tego łóżka nie wyciągniecie :P (no chyba, że sami je zmienicie) czy ja mogę tego martini??? plizzzzzzzz Zosiu - pozdrawiam i wysyłam dobre moce do Ciebie i Twojego Taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mała ;) Poszukaj gdzies tam jakaś butelka leżała.. może coś wysączysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiejcie sie !!! A ja mam powazny problem !!! :P :D Dziurek se nie zrobie, bo nie bede tak cycem machac na powaznej imprezie! :D Co innego Diabelskie popijawy, tu mozecie sobie je ogladac do woli :D:D:D majorek -> bo to jest anegdota :) o moim profesorze :) :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra wszystko wypite chyba, bo żadnej butelki nie znalazłam no to idę na wyrko :P dobranoc, Diablice i Diabły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała.. taak? ;) Kachni eheh no ładnie :D (jeju.. gdzie ja byłam tyle czasu? ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kachni 🌻 Wygląda na to że była niezła impreza ;) tak leżą pokotem pod naszym łóżeczkiem A tak na marginesie to chciałam wyjaśnić kwestię tych wąsów, co to ich od piątku nie mogę domyć... Przyznawać mi się tu natychmiast!!! Czyja to sprawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jest???? Wstawać!!!!!! Śpiochy patentowane!!! :D Nikt się nie chce przyznać do moich wąsów??? Obiecuję że nie będę rzucać kaczkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duiendobry Diabelki :-) 😘 Dakota 🖐️ Kachni 🖐️ a wlasnie - wytlumaczcie mi skad sie wziely te.... Danonki... wlasciwie?? :-) bo pojecia nie mam! hehe... a chcilabym miec... :-P No to wlizam pod lozko i czekam na inne Actimelki, ptaszydla, kaczki i takie tam... im wiecej pierza tym cieplej bedzie...hihi :-) Ktos cieplej kawusi?? ;-) Bo wlasnie zaparzylam... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wam..!... szykowac sie na wieczorną ..balanżke..taką malutką...! Dakota >>>..widze ze cie energia rozpiera z samego rana..!:D Kachni>>...:)...pół nocy przez te Twoje ..michy nie spalam..tzn..przez to ze nie mozesz na nie ..znależć...wizytowego ..pokrowca...!:D ..i tak wymysliłam..że w ostateczności...mozesz sobie kupić.. .7 metrow ..eleganckiego materialu..tylko żeby był .\".lejący \"....i .... ..to sie robi tak... ale będziesz potrzebowala drugiej osoby do pomocy.. Ty stoisz prosto ..a ta osoba cie ..fantazyjnie ..owija ...Potem to juz tylko...koncówke materiału...zapinasz ..wielką ozdobną ..broszką..i ..gotowe..!:D..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Ta.. no już wstałam.. ;) Juz nie krzyczcie ;) Ja nie wiem nic o żadnych wąsach... Danonki tez nie są dla mnie do końca jasną sprawą.. O i tak chętnie chętnie.. tej kawusi :) Gio.. albo niech kokardę zrobi jeszcze - fajny pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu ...trzymam kciuki za Tate ❤️ Buziaki dla pozostalego diabelkowa....trzymta sie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony..>>>.:D.....mumie nie mumie...ale jakos trzeba ja ..opakowac..bo za cieplo to nie jest...!:D majorek>>>...o kokardzie nie pomyślałam...tak mi jakos tylko na myśl przyszła ta .wielka .brosza..!:D ...ale zanim Kachni ..pójdzie na ta impre...to sie jeszcze cus wymyśli...coby NAM .i Znudzonemu....wstydu nie przyniosła...!:D:D:D ...jak na " laske z haremu "....przystało..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobraaa..a teraz sluchajcie..wieczorem ..stawiam ..f l a c h e ..! :D ...własnie zaliczyłam ..osobisty post numer...2 0 0 0 ..!!!!!!! ....(słownie ..dwa tysiące..) .............................................🌻..........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no Gio, ale z Ciebie gawedziarka - dwa tauzenty juz Ci sie zebraly!!!! hihihi :D:D:D Gratulacje!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ Mamy co oblewac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypadam z obiegu coraz bardziej :(, pamietacie mnie jeszcze przynajmniej? Zdjecia beda od koniec tygodnia. Wracam do pracy, \'\'tylko\'\' 1200 adresow mi zostalo... na tym arkuszu, bo jeszcze pare innych oprocz tego mam do wklepania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam karaani :) Gio.. brawwo prosze proszę.. ale się dziewcze rozgadało... (a ja nadal daleko przed 2000 :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka>>..dziekuje ..ale ja w stosunku do ciebie..to ..jeszcze .. ..\" cienki Bolek \"...jestem...!:D ..srki ..ale dzis nie moglam grac.. wpadam do kompa z doskoku..bo musze ..chałupe..\" odgruzowac \"..po ostatnim ..tygodniu..!:D Akara..>>>..czy tobie napewno chodziło o..( wzdech..?) ...pisze sie raczej ..wzdęcie... albo ..bezdech...!:D 👄 ..pracuj ..pracuj..jeszcze cie pamietamy..a zdjęcia ja też ..poprosze..!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovi, to Ty nie wiesz, ze jest od wzdychania? ;-P Z bolem w dodatku. Jak ja mam przebrnac przez te 1200 adresow?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :D No, ja gratuluję!!! 🌻 🌻 🌻 i życzę kolejnych dwóch tysięcy co najmniej równie udanych postów 👄 Haneczka, znudzony, majorek, karaani, Margot, akara Dzień dobry wszystkim, którzy w końcu wstali :D nawet tym, co się nie chcą przyznać że mi wąsy domalowali ;) ale ten, co go najbardziej podejrzewam chyba jeszcze śpi, bo coś go nie widzę... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×