Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Borewicz, nie za duzo bys chcial? ;) Numerow nie pamietam, poza tym co to ja jestem? Prorok? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio masz moje oficjalne pozwolenie :P:D heheheh.... kurcze... przeleciało mi kilka wpisów... i zupełnie ich nie widziałam... jak teraz weszłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ..dzieki ..oficjalnie wszyscy widzieli ..moge dzialac jawnie ..:D Borewicz ..twoja pozycja a la \"drut\"..czy inna struna ..juz nieaktualna ..:D... ..kryj sie ..\"kaczki poszly w ruch\".. Akara ..o jakich ty numerkach mowisz ..?..czego nie pamietasz bo nie jaże ..:D I jeszcze Tigre z tymi ..seksmaniakami ..:D ..a mialam iść spac ..ale w takich warunkach sie nie da ..tak seksownie sie zrobilo..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... :D:D:D:classic_cool: Jak tam.. wasze kompy...? :) U mnie czysto :D (No chyba ze znów sie od linka dowiem ze jakieś smiecie mu moja poczta wysyła :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Gio, bo mnie sie snilo, ze Borewicz duzo kasy wygral, a ten od razu wygrane numery chce... ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponownie ..mi komp ..sie rozwalil ..grrrrr Elles...e no !! co to ..a mnie ktos sie o zdanie pytał :P..co to za nagonka ;)..ja wam dam ..tylko sa kompa wylecze. Gio ..no a..jak to ..to juz nie jesteś \"Członkiem\" Kluby Nokia..czyli CKN:D..no a..reklame ..toś se sama walneła ..na topiku :D:D:P..a goście..widzisz..i proszeni ..i nie kanapki szykuj ;):D..ja nadal ..przypominam ..że jestem pod presja odstrzału ,i juz nie siedze w kuckach ...wstałem ..plecy rozprostować :D:D Akara...no ..a co ..to ja miałem ..taki sen!? jak bym to ja taki miał ..to normalne że bym nr..zapisał:D:D..że juz nie wspomnę..że mogłas tak ..po znajomości;)..a nie ..że sie niby dopraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czekamy.... czekamy... ale marne Twoje szanse... komputer też już słaby starowinek... nie wiem jak sobie z nami poradzisz... Stając do nieównej od początku walki :P:D:D:D I musiałes mi oczywiscie... narobić apetytu... na kanapki...!! 😠 zamarzyły mi sie.. takie z sałatą, szynką, serem, ogórkiem, pomidorem i jajkiem.... :D A tu ani kanapek.. ani budyniu też o tej porze nie ugotuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles..Ty sie nie objadaj na noc ...bo będziesz gruba:P..walka ..może i nie jest równa ..ale jestem w wyższy:D[dobry argument] ..i jak tylko Znudzony wyremontuje piwnice ..to damy wam popalić :P..no !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruba to ja nie bede, znam kilka sposobów na spelenie zbędnych kalorii, moge Ci nawet je zdradzić zeby Ci brzuch nie rósł :P:D I w czym Ci ten wzrost pomoze co? :P My mamy obcasy :D:D Argument zbity :P A ja chcę jeeesc!!!!! Dobranoc 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do temtu wirusów, wczoraj udało nam się podłaczyć kompa naszego współmieszkacza do skanera mks, i ....1300 plików usunął...1300 !! do skanowania polecam też ad aware, wywala programy które same się instalują i spowalniają... Pora na spacer....miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Nie za czesto tu bywam i was zaniedbalem ostatnio, wszystko przez ten remont. Robie od rana do nocy i czuje sie jak polamany. :) Moze jutro was poczytam a teraz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netu nie bylo 😠 ale juz jest :D Jakze ciekawa dyskucja mnie w nocy ominela :D A moj komp czysty, zadnego syfu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam :) Gio kompik żyje? :) Przy okazji podeślę Ci to, co wysyłałam ;) Tygre aa no tak już wiem, przyzwyczaiłaś się do tamtego i tyle :P Oj tak, dyskusja niezła ;) :) Akara ;) Kluska fajnie, że będzie wracać :D 👄 Jak złapałaś promyczki, to świetnie ;) a o śnieg się nie martw, jeszcze się napatrzysz (mam nadzieję ;) ) Bore złapałeś najnowszego wirusa ;) :P I jak nie zrobisz, jak Ci tam popisałysmy, to Cię kopnę w tyłek.. i nawet kucanie Ci nie pomoże ;) Noo nie ten z członkime wyjechał... buhaha Margot taak ;) Elles to się ciesz, że nie bylo żadnego,.. bo to niestety nic przyjemnego.. :0 ;) To ja tez proszę o pozwolenie w razie czego na ten kop.. :P (będę uważać :) ) Mała ales szczęśliwa dziś.. nie dziwię się brrr.. 7a rano.. Znudzony remont na całego :D to niedługo skończysz? ;) ślemy moc na te połamania ;) :) A ja wczoraj oglądąłam Draculę 2000 i.. ten wątek z pochodzeniem wampirka.. trochę.. pojechali... ;) ;) ale i tak go nie dociągnęli.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek :D:D:D:D:D Jeszcze mu krzywde zrobisz i co? :P:D Sie obrazi nie dość ze na Ciebie to jeszcze na mnie ;) Biedny Borewicz z kompem walczy cały czas.. :(🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) O, jak tu u Was fajnie, sami starzy znajomi ;) Wpadłam na moment zmobilizowana wizyta tow. Borewicza ;) Jest tak, jak mówi - jestem maksymalnie szczęśliwa, chociaż z przepracowania padam na pysk. Biznes się kreci, przybyl mi drugi komp w domu i pare innych drobiazgów ;) Młodzi załapali bakcyla i tną w Quake :D Nawet czteroletni jasiek :D Dominik właśnie siedzi obok i przechodzi przez kolejną planszę w Enclave, dom wariatów normalnie :D poza tym, korzystając z okazji, chciałam przeprosic wszystkich za nieoudzielanie się tlenowo-gadulcowe ostatnimi czasy, zwyczajnie nie mam czasu :( co częściowo jest bardzo pozytywne, pochłania mnie real, i to chyba dobrze ;) Całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanka ...powiem tak..nie jestem pewnien czy ten post..wlezie ..ale walcze nadal..z kompem ..nie powiem ..qrwicy dostaje ..i pańskich jaj!! robiłem juz prawie wsio ..co mi polecaliście,na miare możliwości kompai tego co ..udalo mi sie ściągnąc..bo były z tym potworne problemy..i pierwszy raz słyszałem ..jak normalnie komp ..piszczał,rzęził,furczał..tulko brakowało bu paffia puścił:D niby jest oki..i czysty ..ale ..nadal sie zacina..nic nie można zrobić..więc nadal go skanuje i robie od nowa ..wczoraj znalazł za 1 -198vir,2-157vir,3-20vir.a dziś 70..i potem 2..no nic mam nadzieje że to juz powoji koniec Majorkowa i Elles..dzięki Wielki ..🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bore -> powodzenia!!!!! :D Kai -> :D :D :D :D :D Majorek -> ale rozne juz antywiry mialam i ten mi jakos najmniej pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai :) 🌻 Borewicz hehe.. :D biedny kompik.. :D Majorek ❤️ Tygrysek 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z pracy :0 jestem zdechla (jak zwykle) dobrze, ze przede mna tylko 3 dnia harowki :D Znudzony - powodzenia w remonciku Kai - ciesze sie z Twojego szczescia - mam nadzieje, ze mnie tez takie czeka w przyszlosci :) reszta - pozdrowionka wieczornoniedzielne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SŁONECZKO dla wszystkich. U mnie było pochmurno, zimno i mżyło. A ja siedziałam w domku, piłam wino i oglądałam \"Co ludzie powiedzą\" na dvd. Czy są tu jeszcze jacyś fani Hiacynty? :P Piątkowa imprezka się udała, tylko się wszyscy dziwili, że do drugiego roku życia byłam łysolkiem :) I powiedzieli też, że się bardzo zmieniłam i w niczym już nie przypominam niemowlaka ze zdjęć :D to chyba dobrze nie? Kai ---> witam :D i mam nadzieję, że twój stan szczęśliwości bęedzie trwał jak najdłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc :) zimna noc się zapowiada, naciagamy kołdry na uszy:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimie mowimy NIE!! Mial byc snieg a nie bylo, wiec teraz czekam na powrot +15 i slonca :D Kafeteria doprowadzi mnie dzis do nerwicy.... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, przegapilam wizyte @ naczelnej, buuuu. 👄 Kai. Borewicz, za duzo bys chcial, ja dlugopisu przy lozku nie trzymam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles będę uważać napisałam i nie będę Ci go uszkadzać ;) :P Kai fajnie, że się pojawiłaś :) No no fajnie się u Ciebie dzieje, oby tak dalej :D i nas tym zarażaj ;) ;) Doobrze, że Cię pochłania.. mnie jakos nie ma co :P Bore ale męczysz tego kompa ;) ;) Mała 🌼 biedna zdechła zapracowana ;) nawet w niedzielę.. :( Air hehe ja to oglądałam gdy leciało na TVP Łódź 3 ;) :) ale czasem nie mogę na to patrzeć ;) ;) :D hehe łysolek nasz mały ;) :D :P Kluska dobrej nocki ;) to mówisz, że już na dobre chłód nadciąga? Tygrysek no jak to - a nie widziałaś tych 15 centymetrów w Karkonoszach? łaał jak słodko biało tam ;) (w teleekspresie widziałam) Akara :D:D jaka miła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..hihihi...Majorkowa..no sie robi! .....może być ?..to nastaw jakieś szkiełko ..bo leje .. Akara...:D no nie !!..czy ja aż tak wiele ..od Ciebie ..wymagam ..tylko ..długopisu..przy łóżu:D..to juz ..trzymaj ..w razie www;):D Tygrys ..e tam kafeteria..mnie komp..doprowadził ....do szału !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×