Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Majorek ❤️ Tygrysek 🌻 4 to moze nie.. bo to na punkty bedzie :) ale mam nadzieje na 15/20 ;) jak bedzie tyle to sie ucieszę :) Oglądam na TVN-ie fajny film z Johnnym Deepem, porwali mu córeczke w obcym mieście i grożą ze jak nie zabije pani gubernator to straci małą.. Nie dość tego to jeszcze cały czas go obserwują.. zakręcone, jakby sami jej zabić nie mogli... Grr.. ile to sie musze namęczyć zeby posty dzisiaj wysyłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALe fajowo!!!!!! Nagle ogarnely mnie nieprzeniknione ciemnosci... Okazalo sie, ze szlag trafil prad gdzies tak dla polowy dzielnicy.... ale ciemno bylo, nawet latarnie na ulicach nie swiecily :) Niesamowite!! Mala -> ja sie oczywiscie zapisuje :) A zloto to na pewno zdobedziesz :) Teraz sie wysypiaj i sil nabieraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, Majorku i Tygrysku.... Jak pozbieram myśli, zacznę się jakos sensowniej wypowiadać... Cmok na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ellesko, ale po filmie prosze isc spac ;) Ja ogladam mecz ale zaraz sie konczy, to przerzuce sie na film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... to teraz moze drugi film... i w międzyczasie socjologia.. ;):D Musze obejrzeć z płytki.. od kolegi bo tak trzymam i obejrzeć nie mogę... :P:D A on mi tu gada o nastepnych po chińsku filmach ale ponoć bardzo dobry... i tak mnie na te filmy nakręcił :D Tygrysek.. :D No.. super z tym światłem.... też tak chcę... i świeczki :D:D:classic_cool: mmmmm...... waniliowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waniliowych juz nie mam Ellesko :P Zwykle byly :P Ale super byl widok, jak nagle w ciemnych oknach sie swieczki pojawialy :) A mnie Przyjaciel polecil \"American history X\" podobno super!! ale na TVN 7 a ja tego nie mam :( Wiec go sobie sciagam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diably i Diablice :). Bylam dzis na koncercie Stinga i nawet backstage z naklejka VIP sie wemknelam (w koncu mnie ktos docenil ;)), ma sie meza w muzycznym swiatku ;). Stinga nie widzialam, ale sobie pogadalam chwilke z jego perkusistami. Koncert byl przedni, show przez duze S. Zazwyczaj nie przepadam za takimi imprezami, ale tym razem bawilam sie cudownie. Przepchnelam sie do przodu i wszystko widzialam :D. Bosko bylo, wszystko dopracowane do ostatniego szczegoliku, piekna gra swiatel i ciekawe obrazy na projektorach w tle. No po prostu 1sza klasa :). Kiedy Sting zadedykowal \'Fragile\' pamieci Theo van Gogh to tak mnie scisnelo w gardle, ze o malo sie nie poplakalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dla wszystkich 🖐️ akara zazdrszcze ci tego Stinga :) Nie mialem dostepu do internetu przez dwa dni. Dopiero jak ich postraszylem ze zrezygnuje z ich serwisu, to wreszcie mnie podlaczyli. Prawdopodobnie w koncu ich zmienie gdy mi podobny numer jeszcze raz wykreca. Nie wiem co sie dzialo, ale jutro nadrobie zaleglosci. Kluska trzymaj sie, bardzo mi ciebie szkoda ❤️ Szam sie pojawila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :) http://www.infinitecat.com/infinite/cat-html/19.html patrzcie jakie to fajne :) Fred jest 478 kotem :D Chwyciło mnie przeziębienie. Sama nie wiem jak to się stało. Podejrzewam, żę to w święto zmarłych się za ciepło ubrałam. Teraz się muszę lekować. Akara ---> Sting :) ekstra, szkoda, że go nie spotkałaś za sceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diabełki!!! Dziekuje tym, ktorzy zauwazyli moja krotka obecnosc ❤️ na topiku...ale tak jak juz pisalam, jakos nie chce mi sie wchodzic, nie wiem czemu prawde mowiac... u mnie nic sie nowego nie wydarzylo, Zuzia wraca do zdrowia i w poniedzialek idzie juz do szkoly, ja chodze na angielski - srednio mi sie podoba oraz na Tai Chi, ktore podoba mi sie coraz bardziej... Film Triera to jedna wielka nuda, powinien byc raczej prezentowany tym, ktorzy studiuja w filmowce niz zwyklym ogladacza. Pwyszlismy w trakcie, aci co zostali na koniec powiedzieli, ze tylko pare osob dotrwalo do konca:-p Akara, bardzo sie ciesze, ze moglas tam byc!! ja na koncerty nie chodze, bo moja agorafobia by mnie zabila :-( Air, wracaj do zdrowia, moja Zuzia przeziebila przeziebienie i w efekcie miala zapalenie oskrzeli, wiec uwazaj na siebie!! Tygruniu, Danusia na razie jeszcze pracuje, wiec jakby co, dzwon do niej! Znudzony 👄 pozdrowka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> wlasnie kuruj sie porzadnie :) 🌻 Akara -> zzielenialam..... :P Szamcia -> 🖐️ 👄 :) bede dzwonic zatem!! :) A Zuzi raz jeszcze zdrowia duzo zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziękuję dziewczyny :) kuruję się jak mogę :D Właśnie obejrzałam \"Przełamując fale\". Nie wiem czy to dobre na przeziębienie, zryczałam się jak norka. Sąsiedzi rąbią piętro wyżej. Nie wiem czy ścianę wyburzają czy co. Kot się tego boi, bo całe mieszkanie się trzęsie a szklanki w szafce grają. Nie chcę już mieszkać bloku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylazlam na chwilke do domku... Szam - witaj po nieobecnosci :) Kluska - AIR - kuruj sie naprawde, bo ta moja choroba (czyli zapalenie drog moczowych) to wlasnie powiklanie po przeziebionym przeziebieniu) obejrzalam wczoraj dobry film na Hallmarku - taki troszke edukacyjny dla mlodziezy - problemie seksu wsrod nastolatkow - w pewnej szkole ten, kto nei wspolzyje z innymi, jest niepopularny; niektorzy rodzice dopinguja swoje dzieci w tym, by byly najpopularniejsze w szkole (choc czasami nie zdaja sobie sprawy z tego, co to znaczy); wielki problem powstaje wtedy, gdy jedna z dziewczat poddaje sie badaniom i okazuje sie, ze ma... syfilis... bardzo mi sie film podobal i zaluje, ze go nie nagralam - moze kiedys ... no to do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ Mam za duze zaleglosci na forum aby je nadrobic.:) Wiec bedzie po lebkach. Jestem na bezrobociu i zeby nie marnowac czasu wzialem sie za remont piwnicy. Planuje zrobic pralnio-suszarnie + piec, maly magazyn na rozne rzeczy ktore sie uzywa od czasu do czasu i czesc rozrywkowa z barkiem i kominkiem (kominek juz jest) ktory trzeba wyremontowac. No i szukac pracy. A zanim to zrobie rozwalam to co ktos zrobil przedemna :) mala w Angli to moje gratulacje, napewno dobrze sie bawilas :) bede od czasu do czasu zagladal ale tego czasu nie mam teraz za wiele, co mam nadzieje zrozumiecie. Caluje was wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Ja tez mam spore zalegosci :( Ostatnio tak szybko przelatuja tutaj strony, ze niestety nie jestem Was w stanie czytac nawet w miare na bierzaco! Nie mam juz niestety/chociaz z innego punktu widzenia stety tyle czasu wolnego co kiedys... Znudzony - zaparcia widac Ci nie brakuje do tego remontu! :) Powodzenia w szukaniu pracy! :) AIR - zdrowka i jeszcze raz zdrowka :) Szamcia - jak milo Cie znow widziec! Ciesze sie, ze Zuzia wraca do zdrowia :) Pozdrawiam wszystkich i znikam do nauki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis na uczelni i odebralam dyplom i wszystkie papiery :) Dowiedzialam sie tez, ze moeg dostac, bezplatnie, kopie dyplomu w jezyku angielskim, tylko musze zdjecie dowiesc. Czeka sie dwa tygodnie, wiec jak zawioze w sobote, to przed wyjazdem bede miec te dokumenty :) Drobne klamstewko, ze legitymacje mi ukradli w Amsterdamie, pozwolilo mi ja zachowac, teraz tylko wykombinowac skads pieczatke i nadal mam znizki :D Air -> oj tak, takie halasy skutecznie obrzydzaja mieszkanie w bloku 🌻 Mala -> film musial byc super, dajcy do myslenia, lubie takie :) Margotka -> 🖐️ 👄 Znudzony -> Ty to nie potrafisz nic nie robic,,, remont piwnicy brzmi bardzo powaznie i ambitnie, choc nie watpie, ze wszystko Ci sie uda :) A za znalezienie pracy bede trzymac kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie po staremu... Tyle ze jakaś taka.. przygnieciona dzisiaj jestem... i w ogóle.. :( Szam 🌻 Ja Ciebie też widziałam :) Tygrysek 🌻 Ty kłamczuszku... :P;) A skąd wytrzaśniesz pieczątke? :P:D Znudzony 🌻 pracusiu :) Margot 🌻 mi tez strony przelatują szybko... Kluska ❤️ trzym sie! Airku 🌻 to tak jak u mnie z trzęsieniem ziemi masz ;):D Dbaj o gardło, ciepły szalik, mleko z miodem i pan M. :) ❤️ Akara 🌻 ja tez zzieleniałam... Ech, Ty farciaro no! :P:D 👄 dla niewymienionych.. ide zapchać się budyniem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi sie nie chce, wiec pewnie pogram w ... mahjonga :D dobrej nocki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy wy weszliście na ten link który rano podałam? Tak z myślą o kociarzach to zrobiłam, żeby może swoje futrzaki sfotografowali i wysłali, to by były razem z Fredem w projekcie :P Elles ---> :D pan M. był dzisiaj, przyniósł rożki - trochę sponiewierane, bo je niósł w siatce zamiast na płasko to pionowo, ale mimo, że straciły kszałt to były pycha :) A ja idę jutro na imprezkę do kumpelki z liceum. Imprezka z motywem - zdjęcia z dzieciństwa, więc się szykuje miło i uroczo :) Dobranocka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek no zdradź rąbka tajemnicy :P:D Airek :) ❤️ Moją kotke chyba widziałas nie? :) I co, zimne rożki na gardło pomogły? :) Ale mleka z miodem sobie nie odmawiaj, kuruj sie i udanej imprezki :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam :). Tygrys, ale uwazaj, bo mozesz za to dupnac jesli sie wyda. Elles, a niedlugo na Nick\'a Cave\'a jade :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air\'ka -> ja sie przyznalam, ze nie zajrzalam, bo net swiruje... i nie mam cieprpliwosci czekac.... grrr ale super imprezka Ci sie szykuje :D Elles -> a od czego sa Przyjaciele?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ;) Ja dziś późno się zjawiam, wczoraj wcześnie się zmyłam ;) Mała czyżbyś byla wczoraj na tym cmentarzu z kaplicą(czy czymś takim) Scheiblera? :) Masz rację, ciekawy ten film, czyżby się okazało, że sporo osób było zarażonych ? Kluska :) Akara noo nieee... :D koncert Stinga :D:d i jeszcze za sceną byłaś ;) fajnie :D:D I jeszcze Cave.. no no rozbijasz się :P baw się jak możesz :D (a potem opowiadaj ;) ) Znudzony grr bez neta przez dwa dni.. ;) ja już zapomniałam, jak w mojej sieci przed modernizacją było (nawet więcej niż 2 dni nie było... ) Heh.. jestęs na bezrobociu a masz mniej czasu na kompa ;) ;):P Fajne, ciekawe plany :D Air stronka kocia fajna, jak to jest zrobione (nie chce mi się już główkować ;) ), jakie zdjęcie dałaś? Przegrzałaś się.. no nieźle.. ;) U mnie też najczęściej tak hałasują wtedy, kiedy nie trzeba.. najczęściej jak brat chce spać ( w dzień) ;) Raz tylko byłam zadowolona z wiertary - jak Internet zakładali :D:D Ochh rożki.. jak dawno nie jadłam.. ;) Baw się dobrze ;) Saszka aa sympatyczny atrament ;) :) Szam Zuzia zdrowieje, to dobrze :) Czy inne Triery też są takie ? ;) Margot 🖐️ a jak na studiach? Tygrys oo dyplom po angielsku :) to wszystkim tak proponuja, czy zostałaś zaszczycona? :) Niezłe kombinacje z legitką :D skąd ja to znam ;) Elles a jakie te filmy po chińsku ? Coś mi Elles przygniata... ;) ;) U mnie takie rzeczy w moim ;) akademiku robili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuźka7
możecie powiedzieć mi jak założyć swój topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no...o tej porze i jeszcze nikogo? znaczy sie...złoto dla mnie ;) wlasciwie powinnam juz jechac na zajecia...ale to sie chyba dzis nie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako znana miłośniczka srebra wpadam zabrać trochę... Spotkałam wczoraj znajomego, przypadkiem, a nie widzieliśmy się ponad rok...tak po prostu na ulicy wykorzystując fakt że miałam zakupy w rękach tak mnie wyprzytulał, że aż się ludzie nam przyglądali. Ale wiecie, że jakoś mi lepiej ... życzę dużo słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×