Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

braz - piekny kolor :P Major - owszem - bylo zarazonych kilkanascie osob, w tym glowna bohaterka - przykladna uczennica i corka... no dobra - znikam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Major raz jeszcze - owszem. na tym cmentarzu bylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D Majorek ---> Fredek jest 478, takie zdjęcie od tyłu mu zrobiłam :P A jak oni to robią? Fotomontażem :P bo Fredas patrzył na innego kota, a oni zmienili trochę kolejność. Ale co tam, fajnie wygląda. Elles ---> rożki nie były zimne, bo to nie były lody, tylko takie ciacha (ciasto makaronikowe z kremem). A bo ja wiem czy mi pomogło? czuję się tak samo jak wczoraj. To znaczy w życiu mi to nie przeszkadza, ale trochę oddychanie utrudnia. Spadam do cotygodniowego sptrzątania. papapapapusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za beznadziejna pogoda.... szaro, ponuro, pada.... najchetniej to bym przespala caly dzien... ale sie nie da tak :P Akara -> wiem, wiem ale ja to glownie na Kanarow i do kine chce, a oni z reguly tylko zekaja, jezeli w ogole cokolwiek chca ;) Kasiek -> gratulacje :) Kluska -> takie przypadkowe spotkania, sa najlepsze :) I dobrze, ze Cie wysciskal!! Nalezalo Ci sie!! ❤️ Majorek -> mozliwosc uzyskania dyplomu w innym jezyku jest dostepna dla wszystkich, nie jestem jakis wyjatkiem ;) Tak?? Skad znasz takie kombinacje?? Mala -> cos takiego braz, zamiast zlota masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airku :D🌻 ahaaa.... to jak ciastka to oki :) Ale lody też czasem pomagają ;) Ja czesto lecze zimnem gardło :D Dzisiaj rano też sie niewyraźna obudziłam i gardło troche bolało.. ale to chyba tylko chwilowe bo nic mi nie jest :) Fajny pomysł z tym kotkiem :) Ooo.. a ja dzisiaj też sprzątam :P Cały tydzień zajęty to w piątek sprzątanie ;) Niedawno wstałam :P:D Akara...🌻 Cave... mmm :P To my byśmy chcieli chociaż jakieś zdjęcia.... :P I mam pomysł... zdobądź taki wspólny autograf... z dedykacją dla Diabłów :D To sobie diabelską stronkę zrobimy... :D Wiecie.. bo kiedyś na to wpadłam.. ale nie wiem czy by to wypaliło... ;)❤️Jak myslicie? ;) Majorek 👄 Już mnie nie gniecie :D🌻❤️ To jednym słowem studenci to wielkie oszukantusy... :D albo byli studenci :D TYgrysek ❤️ a u mnie padało z rana tylko.. psa zmokniętego wziełam do domku... i znów poszłam sobie spać :D 🌻 Kasiek ❤️ jak nie idziesz na zajęcia to sio do wyra wypoczywać:P Bo naśle na Ciebie... kogoś z giwerą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie troszkę słońca, ale chmury takie, że ...jak przyszła jedna przed południem, jak zawiało, to tylko słyszałam jak szyby lecą, i widziałam mnóstwo liści wirujących w powietrzu. Potem się uspokoiło i nawet nie pada. Dziś pogrzeb...nie moge tam być, w sumie to dobrze, bo nie cierpię pogrzebów, i unikam jak mogę, to jak dla mnie takie nieludzkie...okrutne, że trzeba na to patrzeć... całuję, noście ciepłe skarpety, bo wirusy czyhają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska nie martw sie, jakoś to bedzie... Czas leczy rany :) Napij sie gorącej herbaty, jeszcze raz pomyśl o tym co dobre i zrobi sie lepiej 🌻 Ta pogoda to dziwna jest... pada i świeci...miałam jechać na cmentarz też.. ale zaraz bedzie ciemno więc chyba przełoże to na jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska nie martw sie, jakoś to bedzie... Czas leczy rany :) Napij sie gorącej herbaty, jeszcze raz pomyśl o tym co dobre i zrobi sie lepiej 🌻 Ta pogoda to dziwna jest... pada i świeci...miałam jechać na cmentarz też.. ale zaraz bedzie ciemno więc chyba przełoże to na jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles, dzięki :) nie rozczulam się nad sobą, najbardziej mi źle kiedy myślę o Babci, która została teraz sama, a rodzina rozsypana po kraju :( To musi być okropne...ale ....jakoś będzie... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Nie miałam komu, to nie powiedziałam wczoraj ;) :P że mój ukochany mnie wczoraj odwiedził :D Niestety tylko na dwie godzinki, z czego udało mi się jakoś wydłużyć jeszcze o pół ;) ale to ostatnie pół godzinki to już nie sami, bo ciocia nas odwiedziła, jak się zapowiadała ;) Porozmawiałam z nim trochę o tym, co mi nie pasuje, chyba jeszcze nie o wszystkim, bo ten brak czasu.. ale ogólnie wspominam to ciepło i pozytywnie ❤️ :D:D Kasiek ;) złoto :) I co udało się dotrzeć na zajęcia.. czy nie ? ;) :) Kluska 🌼 jak fajnie ;) udało Ci się miło porozmawiać i przede wszystkim zostać wyściskana przez faceta :D tak trzymaj ;) :P ❤️ wcale się nie rozczulasz, a jeśli nawet, to chyba masz prawo. Jakoś musi być, dobrze, że się troszczysz o babcię, moja też już parę lat jest sama, trochę samotna, ale teraz na zimę czy święta często bierze ją ktoś do siebie :) Mała oglądałam na Łódź 3 kawałek kwesty z wipami na tym cmentarzu :) Air ja widziałam go, tak jak wczesniej pisałaś :) ale zastanawiałam się właśnie czy to Twoje zdjęcie tak zrobione, czy oni coś zakombinowali ;) ale po części i jedno i drugie ;);) Ja lubię wszelkie rożki :D:D ale wiedziałam, że mówisz o tych ciastkowych pysznych ;) :) Tygrysek u mnie też taka pogoda.. Ciekawe czy u mnie na uczelni też coś takiego jest ;) Takie kombinacje to z mojego akademika znam ;) :P Elles fajny pomysł na naszą stronkę ;) ale.. jedną juz mamy... tą haha ;) :D :P Nie gniecie - to dobrze ;) Nie oszukantusy :P a głównie to studenty, bo wiadomo, że studencka kieszeń pusta zazwyczaj :) więc trzeba sobie jakoś radzić ;) ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam :). Elles, nie zawsze wolno zabierac ze soba aparat, a w komorce nie mam, poza tym nie chce mi sie cigle nosic ze soba aparatu, wiec zdjec chyba jednak nie bedzie... :0. Co do autografu to wiesz, proszenie o takie rzeczy nie lezy w mojej naturze, ale bede Cie i reszta Diablow miala na uwadze i jesli nadarzy sie okazja to obiecuje jej nie przegapic ;). Lece pocwiczyc, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu mi lepiej po basenie :) Szczegolnie, ze mam wlasnie kubek pelen pysznej goracy herbaty brandy taste Dilmaha :) Pyszhoootka, niesamowity smak, polecam :) Troszke szczypie w jezyk i przypomina mi lody imbirowe z Amsterdamu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam :). Elles, nie zawsze wolno zabierac ze soba aparat, a w komorce nie mam, poza tym nie chce mi sie cigle nosic ze soba aparatu, wiec zdjec chyba jednak nie bedzie... :0. Co do autografu to wiesz, proszenie o takie rzeczy nie lezy w mojej naturze, ale bede Cie i reszta Diablow miala na uwadze i jesli nadarzy sie okazja to obiecuje jej nie przegapic ;). Lece pocwiczyc, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam :). Elles, nie zawsze wolno zabierac ze soba aparat, a w komorce nie mam, poza tym nie chce mi sie cigle nosic ze soba aparatu, wiec zdjec chyba jednak nie bedzie... :0. Co do autografu to wiesz, proszenie o takie rzeczy nie lezy w mojej naturze, ale bede Cie i reszta Diablow miala na uwadze i jesli nadarzy sie okazja to obiecuje jej nie przegapic ;). Lece pocwiczyc, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wieczor!!!! Na TVN \"Ocean eleven\", ktory ogladam :razz: Na TVP 3 derby Lodzi, zerkam od czasu do czasu, no a w Wawie (czyli relacje na Onecie) derby Stolicy, Legia wygrywa 3:0 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam do domku :D jestem lekko wstrzasnieta, ale nie zmieszna (tak a propos TVP 1) oczywiscie ogladam jednym okiem Ocean\'s Eleven a na derby nie spogladam, bo slysze przez okno jakies rozne wycia :P bylam na pyszniutkiej pizzy z soosem tak czosnkowym, ze dobrze, ze mieszkam sama :D a jutro chyba jednak zloto :P papatki, kochane Diablatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legia wygrala 4:1 :D :D :D A film bardzo mi sie podoba :) Mala -> a co z 1 TVP ??? A wyniki derbow w Lodzi - remis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara :) W mojej chyba też nie... sorki nawet się wcześniej nie zastanowiłam.. ;) ❤️ ale jak bedziesz mieć okazję to pod koniec rozmowy.. ;):D Majorek :) 🌻 Tygrysek dzisiaj Ty upolowałaś fajny film :) Ja niedawno wróciłam, było sympatycznie :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanka z ranka diablice/diabły czarty,formy i foremki :D:D stawiam ..a okoliczność jest taka że od tej chwili jestem na urlopie ..i nie robie nic!!..normalnie ..mam wsio w d....:D..pale faje ..chodze w gaciach,dłubie w nosie ..normalnie ...mam wsio ..w d...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądalam Derby :) 2 : 2 wynik :D i dobrze, bo spokój będzie ;) Tiger hehe w Wawie też Derby :) Elles :) Bore to gratulacje obijania :D bo widzisz mój właśnie kończy ten tydzień urlopu, który wziął, żeby ocieplać na działce.. znaczy się robić fizycznie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, pewnie juz wiesz, ze mi sie sniles i sporo kasy w tym snie wygrales? :D. Nie poszlam w koncu pocwiczyc, chyba mnie przewialo, nie moge sie w lewa strone przekrecac, tak mnie w plecach rwie 😡. Mam nadzieje, ze do jutra mi przejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara.. wątpię :P ale najważniejsze to być w cieple, nawet czymś rozgrzewającym smarować te miejsca (tak mi się wydaje).. i Ja chyba zaraz zmykam, bo się dziwnie czuje.. ni to bół głowy migrenowy i jakby się na mdłości zbierało.. A na to sen tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cos sie chorowite Diabelki robia..... Akara -> dobrze Majorek radzi, cieplo sie ubieraj, uwazaj na przeciagi, ale jakos watpie, zeby do jutra przeszlo... Borewicz -> urlop!! w koncu, super!! :D Bycz sie, walkon, len tylko nie zapomnij o..... lodowce ;) :P znaczy sie, nie zostaw tam czegos :P ;) :D Elles -> yep, dzis byla moja kolej :D Majorek -> remis nie zawsze oznacza spokoj, bo kibice kazdej z druzyn pragneliby zwycieztwa :D Ja sie bardzo ciesze, ze z wygranej Legii, szczegolnie, ze grala w slabym skladzie, wielu zawodnikow mialo kontuzje i generalnie wszyscy jej pesymistycznie wynik meczu przepowiadali :P Co jakis czas slysze spiewy zwycieztwa i tak juz bedzie cala noc ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ne..no ..Majorek ..ja ..urlop ..na takie ..prace marnować ..bleee!!;):P:D łomatko....Akara..no!!:D ..qrde..toś miała koszmar:D:D..tylko ..ja Cie prosze ..Ty mnie powiedz ..jakie ja cyfry skreśliłem ..w Twoim śnie(albo w co wygrałem to zaczne grać ) ..tylko ..sie mocno skup....a zostaniesz doceniona!!! :):)....na miejsze obolałe ..to najlepiej sierściucha ..położyć ..niech wygrzeje:)..tylko jak to zrobic :D a..z ostatnich ..wieści ..widziałem ..sie z Kai ...jest ..mocno szczęśliwa ..bo weekend sie do niej wprowadził :)..no i co ty jeszcze dodać ..a ..i wypaliła jej szkoła ..językowa ..więc..jak by to ująć..na fali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×