Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Bore haha doobre pytanie :D Znudzony pewnie robi podkop do Polski :D:D:D Słuchajcie - co wybrać.. chłód, nudę i robota Anioła na działce.. czy ciepełko w domu i własne "rozrywki"? Gio 🌼 a może on tam nie jedzie na cały weekend.. ja tez niedługo się oddalę do wyrka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytam bo padam na ryj, wdepnelam tylko podpisac liste obecnosci ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek ..no zobaczymy ..gdzie nam Znudzony wyjdzie :D...a co wybrać ..moim zdaniem chłód i nude ..a nóż/widelec ..i u Anioła będzie ciepło..rozrywki w domu masz zawsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J-23 ..ty...cicho byc ...aaapssik ..aaapsik ..chcesz moja grype z przeziebieniem?? moge za darmo wyslac!! 😭 ja ledwie na slipka widze😭 nie mowiac o tym ze mialam powazne problemy ze znalezieniem diabelkowa!! Wszystkim innym kudlatym😍 duszyczkom sle bezgrypowe usciski i antykichajace 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ :) Wyslalem zdjecia abyscie o mnie nie zapomnieli :) Jesli kogos pominalem to prosze sie upomniec. Ciagle bardzo zajety, tak wiec nie zabardzo orietuje sie co u was 👄 was wszystkich i narazicho. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc.... ja dzis pierwszy dzień stażu :) Dlatego teraz będę rzadziej...ale myślę o Was:) na dziś proszę o wsparcie moralno-duchowe :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim wysylam wsparcie do Kluski ~~~~~~~~~~ Kluseczko, doszlo?? 🌻 :) Kaya -> Tobie wysle zdrowia duzo ~~~~~~~~~~~~ 🌻 :) Znudzony -> dziekuje za zdjecia, zaraz poogladam ;) 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czołem załogo :) Gio ---> jak ci idzie gra? Mnie by się grać nie chciało po taaaakiej instrukcji długaśnej. A poza tym to wam bardzo zazdroszczę, że umiecie na drutach robić, bo ja mam dwie lewe ręce do tych spraw. A bym sobie mogła takie piekne swetery robic i czapkę dla Michusa bym dziergła, a tak to wszystkiego trzeba w sklepie szukać :P Obudziło mnie dziś słońce, chociaż jest zimnica, chyba nawet 5 stopni nie ma. Ale jak jest słońce to jest wszystko. Michu mi właśnie zadzwonił i się pochwalił, że je rogala marcińskiego i mi narobił apetytu, jutro się nawpierdzielam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air....tez tak mam.:(....jak bardzo bym chciala to tak bardzo nie moge nauczyc sie oblugi tych drutów...a ttyle pomyslow w glowie... u mnie zimno i pada do tego!!!a ja ostatnio taka pociagajaca jestem....:)..zaraz do lekarza ide...hehe...po zwolnienie bo juz w domku jestem chociaz zajecia byly....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaki sle wszystkim starym...i nowym...Doabołkom.... nadal i nieustannie fajowo się czyta co u was słychać a i atmosferka taka ciepła w sam raz na jesienny listopad.... buźka hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ..zaczynam dzien ..\"na powaznie\":D Jakby sie kto pytal to ..wstalam dzis o 12 .47..to oznaka silnego stresu ..trzeba kiedys organizm zregenerowac ..! Wyjatkowo w moim bloku bylo tak cicho i blogo ..zadnych do,ofonow ..telefonow ..wrzaskow na klatce ..to i ..pospalam sie z moimi dziewczynkami ..! No i dorze ..robota nie zajac ..nie ucieknie ..ile mozna sprzatac w kolko i z powrotem ..! A teraz kawka ..ciacho...i zyc nie umierac .! Siedze caly dzien sama w domu ..wiec ..luzik..! :D AIREk ..ja uwielbiam robic na drutach ..Swojego czasu obrobilam cala rodzinke ..we wszystko co sie dalo z welny ..Najbardziej lubie robic dla siebie .. wtedy poswiecam troche wiecej czasu na jakis sweterek ..Wrabiam sobie rozne wzory ..Najbardziej mi sie podobaja motywy Inkow ..oraz indianskie z Peru i Boliwii ..! Szkoda ze mieszkasz tak daleko bo bym cie nauczyla ..:) Kluseczka ..nic sie nie boj ..bedzie dobrze ..najgorsze sa poczatki..:) Majorek ..no i ..jaka decyzja ..:D Borewicz .... reczna robota zawsze mi sie kojarzy z ..palcówką...bo przeciez ..wiadomo...bez sprawnych paluszkow ..zadnej recznej ..nie da rady ..nie ma sily ..:D A i jeszcze jedno...bo w glowe zachodze..jakie to ..\"nasze kobiety\"..robia irytujace CIE ..rzeczy ..?:D Akara ..Kachni...🖐️ Znudzony ...Ty lepiej nie sciemniaj ..tylko sie przyznaj ..Moze tam w tej piwnicy ..w tajemnicy przed ..B.... ...b i m b e r e k ...krecisz !:D Kaya ... Ty wiesz ..co Ci bede duzo pisac ..:D Tygrysek ...szykuj sie ..nastepna instukcja w przygotowaniou ...:D karaani , blixa ..🖐️ No to dla wszystkich ...milego i dlugiego........dnia ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez super jest na dworzu!!!! jak cieplutko!!!! Ale slonce juz sie chowa za lekkie chmurki :( Air -> a co to za rogal jest?? :) Blixa -> 🖐️ :) Gio -> jak idzi bicie rekordow w grze?? Ropzracowalas juz CHUM?? Czekam na kolejne instrukcje :) Karaani -> 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdem !! Dzięki za wsparcie:) Więc pierwszego dnia stażu otrzymałam tak istatne zajęcia jak : zrobić kreski ołówkiem w zeszycie do faktur i zapisać 3 faktury, w tym dwie źle mi się udało :D Potem układanie w szafie obrusów kolorami...potem segregowanie zawieszek i drpaerii, wycieczka do ksero, wycieczka do skięgowej, naklejanie nowych cen na stare w menu, oraz wpinanie papierów w teczki akt osobowych. mogę nie komentować ? dobre to że mam długi weekend do poniedziałku:) Cmokam i dziękuję tygryskównie za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie zauwazyl, ze nie napisalam rano :( :P postanowilam nie wlaczac rano kompa, bo i tak z Aniolem pogadalam sobie bardzo dlugo :) siedze i zazeram francuskie ciasteczka z jabluszkami - pychoooota :D tylko w Lodzi takie robia :) Gio kochana - a dla nierodzinki nie robisz na drutach? bo ja bym chetnie sie do Ciebie zglosila :D a moze firme wyrobnicza zalozysz? wczoraj wieczorkiem nei chcialo mi postu wyslac :( KAYA - szybko zdrowiej 🌻 Znudzony - dzieki za sliczne zdjatka Karaani, Blixa - 🖐️ Kluska - pierwszy dzien stazu byl super :D powodzenia dalej dzisiaj jade do rodzicow, wiec jutro mnie nie bedzie na kafe juz spakowalam ... pranie ;) pojawie sie dopiero w piatek wieczorkiem pewnie milego odpoczynku zycze wszystkim Diablom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam ;) Kaya zdrowiej nam szybciutko :D Znudzony dzięki za zdjęcia, chociaż na razie jeszcze ich nie oglądąłam ;) :P Kluska staż :) no to fajnie, hmm a gdzie masz go, że takie \"obowiązki\" Ci się trafiły? :D Blixa .. zwolnienie na dni wolne? ;) :P Kaarani chyba Cię tu dawno nie było?? ;) :P Gio no i się w końcu wyspałaś :D kawa.. ciacho.. mmm ;) Jak na razie zauważyłam, że nie chcę tam jechać (nie do Anioła a tam ;) ), poza tym.. jako takiego słowa zachęty nie było.. :P Czekam jeszcze na jego maila. Mała ja chyba zauważyłam, ale.. pewnie i tak mi nie uwierzysz ;) Hmmm gdzie gdzie .. takie te francuskie?? ;);) Baw się dobrze u rodziców :) Bore hmm może i dobrze, bo może nie ma za bardzo czego roztrząsać.. ;) Tygrysek 🖐️ Air 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz -> posprzatales??? ;) Kluska -> alez odpowiedzialne zadania.... jej, obrusy wg koloru.... qrcze... dalas rade??? ;) Nie martw sie, grunt to podchodzic do tego z przymruzonym okiem ;) Mala -> oj po prostu, jak sama kiedys napisalas, nie lubisz zlota ;) Majorek -> aaaa!!! mialam Ci odpisac... ale mysle, jak Gio... na dzialce moze byc ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys ;) możliwe, ale nie wiem, czy Wam mówiłam, że tam teraz jego rodzice mieszkają.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ---> no szkoda szkoda. Ja w ogóle widzę, że was najwięcej z Wawy jest, ale się nie przeprowadzę raczej :P Ale nauczyć się na drutach to bym chciała. Tygrysek ---> to jest rogal \"Super Rogal Marciński\" :P Najbardziej superowy rogal na świecie :) Według tradycji to jest podkowa od konia, na którym jechał święty Marcin. Główna ulica Poznania to ulica świętego Marcina i zawsze 11 listopada w imieniny Marcina są też imieny ulicy (sztuczne ognie, koncerty, jarmark no i te rogale). Kiedyś robiono rogale z ciasta drożdżowego, teraz z półfrancuskiego. W środku jest masa z białego maku i migdałów, są polane lukrem i posypoane orzeszkami. Mają 100000000 kalorii a ja już dzisiaj zjadłam 2 :D W ciągu roku też można je kupić w cukierniach, ale na 11 listopada pieką ich tony i każdy poznaniak je sobie zjada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie ktoś się odezwał ;) bo dziś nudy tutaj i pustki ;) :P Air ja chyba w tamtym roku coś w tv widziałam o święcie Poznania, ale niewiele pamiętam ;) Hmm pyszny musi być taki rogal :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nudy i pustki mówisz :P U mnie na hiszpańskim były dzisiaj tylko 3 osoby z 7. Wszyscy po9jechali doma na święto, a ja musiałam szare komóry wytężać, bo mnie pani po espaniolsku pytała co robiłam jako dziecko czego już nie robię :P No i się okazało, że poza chodzeniem do szkoły nic się nie zmieniło :D A rogale są the best. Jak będziesz kiedyś w Poznaniu, nawet poza świętem to można takiego kupić w cukierni, chociaż te świąteczne są jakieś inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air, chce rogala!!!! Mniam, mniam!!!! :D :D :D Major, ano o drobnym fakcie pobuty rodzicow nie wspomnialas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air no tak jakoś.. zobacz :) frekwencja kiepska.. ludki nasze kochane się porozjeżdżały ;):P albo.. mają lepsze zajęcia Hmm nie omieszkam kupić, a te są inne, bo i cała atmosfera inna.. miasto świętuje :D Tygrysek a bo już nie wiem, co Wam pisałam a co nie :) Właśnie będę próbowała mądrze odpowiedzieć po raz kolejny, na maila Anioła - tak korespondujemy dziś wieczór mailowo ;) dobre i to chociaż.. przez tlen dowiedziałabym się od razu dużo więcej, bo czasem niektóre pytania jakby omija (zwykłe pytania ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staż mam w firmie która zajmuje się gastronomia i kateringiem, ale to już chyba pisałam ? W ogóle padam na ryjek, więc do jutra ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×