Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Eh, eh :) Jak zwykle jestem nieprzygotowana do wypowiadania się, tzn. nie przeczytałam tego, co napisaliscie, a to z tej racji, ze nie mam czasu. Siedzę sobie \"nad ksiązeczkami bardzo mądrymi, pełnymi wartosciowych treści\" (czytaj: nad książkami do historii). Konkurs juz się zbliża, a ja jestem totalnie surowa z tych tematów, bo mimo starań, nie wchodzi mi to do głowy. W gruncie rzeczy, to się zastanawiam, czy ma sens dalsza nauka, skoro i tak nic z tego nie bedzie ? :O U mnie wczoraj była straszna pogoda, nie miałam prądu, stacjonarny nie działał (dzięki Bogu komórka była :P), a linia energetyczna się zerwała i sypało iskrami po całej firmie, a ja się tylko zastanawiałam, czy czasem cos się nie zapali. Teraz juz pogoda lepsza, biało i mroźno u mnie, a ja butów na zimę jeszcze nie mam :P Pozdrawiam wszystkich cieplutko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek :D nooo!! Z dwoma naraz? ;):D🌻 Baw sie dobrze :) Borewicz moja zepsuła sie wczoraj :D:D:D:D:D Zmówiły sie czy co? :P:D:classic_cool: Asia ucz sie ucz a jaki okres Cie obowiązuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nikogo nie ma? Tylko ja w sobotę w domu siedzę ? Drzemnęłam kilka minut po południu z hrabią, i teraz nie chce mi się spać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Wita was ranno niedzielna zimowa AIR :D I zaspana w dodatku. Przez trzy dni byłam w pracy. Chodzimy na 7:50 żeby móc wyjść o 15:50 i zdążyć na wcześniejszy tramwaj. Nie mam jakiegoś specjalnego zjazdu jesienno zimowego, ale nie lubię wstawać o 6 rano. Wczoraj też nie miałam czasu, bo sprzątałam, goniłam kota po mieszkaniu, byłam w księgarni kupić \"Dom dzieny, dom nocny\" Olgi Tokarczuk, a po południu byłam u mojego Misiora i próbowaliśmy oglądać \"Króla Artura\", ale nie daliśmy rady więc cały wieczór oglądaliśmy anime. Ale teraz wstałam i stwierdziłam, że looknę :P co tu słychać u diabłów moich kochanych. O prezentach świątecznych też już myślę, tym bardziej, że na mieście się już pojawił świąteczny wystrój. I śnieg pada, co zmusza mnie do nucenia kolęd, z czego śmieje się moja mama. Gio ---> wiem, że tak jest z tymi kaloryferami, bo moja babcia też tak robi z tym wietrzeniem. I jak suszysz coś na kaloryferze to uważaj żeby nie zakryć licznika bo też podobno więcej nabija. Ludzie kombinują też i owijają licznik folią aluminiową, ale pojęcia nie mam czy i jak to działa. Całuję i ściskam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles ----> Obowiązują mnie cywilizacje starożytne.... praktycznie wszystkie, tzn. bez cywilizacji Ameryki Łacińskiej :) No i to jest w gruncie rzeczy masa materiałów :P U mnie zimno :) Dziś co prawda snieżek nie pada, ale w nocy cos sypało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bore -> sniadanie bylo w domu (wlasnym!!), w biegu zjedzone :D I to nie przez fryzurke a przez wyjazd ;) Wczoraj wrocilam pozno, lub wczesnie rano, zalezy jak na to spojrzec i juz nie mialam sily sie wpisywac Najpierw bylam w mexykanskiej restauracji z kolega, jadlam tortille z serem i warzywami, mialo to byc zwykle, czyli lagodne, a bylo piekielnie ostre, az sie boej myslec, jakie sa w takim razie potrawy oznaczone jako ostre A potem spotkalam sie z Przyjacielem na pifko I dostalam swoj spozniony prezent urodzinowy przesliczne, zlote \"S\" z cyrkoriami Jest to wisiorek. Nie lubie zlota ale to cudenko jest b. ladne A dzis juz bylam na zakupach i mam prawie wszystko czego mi potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwileczke :) Ogladalem dziennik z Polski i widzialem jak snieg padal. U mnie jeszcze snieg sie nie pojawil i jest jeszcze w miare znosnie, bo powyzej zera, ostatnio okolo 10stC. Ciagle jeszcze remontuje i potrwa to jeszcze z miesiac + czas na wykonczeniowke. Pozdrawiam wszystkich, bawcie sie dobrze. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony a u nas zimno i dzieciaki szaleja na sankach ;):D brrr... Tygrysek, meldować sie z Amsterdamu, bedziemy tesknić i wracaj szybko :) Air 🌻 U mnie wstać o 6.. to jest awykonalne zadanie :) Wpadowywuj czesciej ❤️ Reszcie mówie ładnie miłego wieczora... i znikam za biurko... pod biurko.. w ksiązki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Diaboly :P wczoraj pojechalam do rodzicow, bo moj Szwagier swietowal dzisiejsze imieninki :D fajne rodzinne spotkanko bylo :) dzisiaj oczywiscie od rana w pracy, ale w sumie milo bylo ;) mam dzisiaj wene do pracy moze dlatego, ze nasza kochana Akarka sprawila mi niespodzianke :) co z kolei zaowocuje super gwiazdkowym prezencichem dla Aniola :) teraz zabieram sie do pracy szkolnej pozdrawiam Was serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mala, nie przesadzaj z ta niespodzianka, poprosilas mnie o cos, wiec spelnilam prosbe i tyle :). Ha! Diably i Diablice! Tygrys do mnie przyjezdza, Ronald bedzie zajety przez wiekszosc czasu, wiec... hulaj dusza, piekla nie ma! :D :D :D Wyszalejemy sie za wszystkie czasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara -> trzymam Cie za slowo :D :D :D :D I juz sie nie moge doczekac :D Elles -> tjak jest!! bede sie meldowac :) a zcemu czytasz ksiazki pod biurkiem?? ;) Mala -> wene do pracy... To bardzo dobrze :) A nad czym teraz pracujesz?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles a ty na co czekasz? wskakuj na sanki i jazda :D Tygrysek molego pobytu u akary, baw sie dobrze, szalaj ile sie da i kliknij do nas jak wam razem mija czas. akara bedziesz miala naszego tygryska :) Pozdrawiam wszystkich. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen Dooooooooooooooooooooooooooobry!!!!!! Miejcie wspanialy dzien, bo moj na pewno taki bedzie :D :D :D Nastepny post z Amsterdamu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhh, kochani, ależ się zimno zrobiło!!! Gio, Ty oszczędzasz na ogrzewaniu, a my nie, bo nie ma u nas opcji wyłączania grzejnika. Na dodatek 40 letnie okna sa tak nieszczelne, ze dzisiaj w pokoju było 15 st.!!!!!!!!!!!!Koszmar. Wracam do domu i chyba taśmą je pozaklejam, bo nie da się inaczej. Mówię koszmarnie zimno, a ja stworzenie lubnociepłe i nie wyda inaczej:-D Kupię ta karetę dla tych cholernych Barbie, przeciez napisałam! w zeszłym roku dostała rollery za 500 pln, więc Van dla Barbie wyjdzie mi taniej;-) Mam do Was dwa pytania: - o dobrego i niedrogiego psychologa dziecięcego, - o jakis salon pielęgnacji urody! Chce mojej kochanej teściowej na gwiazdke dac zaproszenie na parę zabiegów, jakiś masaż i maseczka na twarz, manicure, maseczka na włosy, może masaż ciała. Nie wiem na razie jak się do tego zabrac. Wiecie, żeby opłacić i Dance dac tylko zaproszenie na jakiś dzień. Co do wypasionego USB, to jest to odtwarzacz plików różnych (MP3, WMA...), dyktafon, dysk przenośny i radio z timerem, funkcja nagrywania...mnóstwo tych opcji posiada a jest wielkości zapalniczki. no i oczywiscie ma jeszcze poł tony akcesoriów..... Musze tez znalezc jakas istote, co ja na Wigilie zaprosze...moze tego samego kolege co w zeszlym roku, nie wiem jeszcze... Kara, rozumiem Cie bardzo, ze bułeczki i chlebek polski;-) Pozdrówka dla wszystkich!!! Elles, nie ma za co dziekowac, to w końcu Ty sama to osiągnęłaś, mojego w tym udziału nie było!!! do see U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhh, kochani, ależ się zimno zrobiło!!! Gio, Ty oszczędzasz na ogrzewaniu, a my nie, bo nie ma u nas opcji wyłączania grzejnika. Na dodatek 40 letnie okna sa tak nieszczelne, ze dzisiaj w pokoju było 15 st.!!!!!!!!!!!!Koszmar. Wracam do domu i chyba taśmą je pozaklejam, bo nie da się inaczej. Mówię koszmarnie zimno, a ja stworzenie lubnociepłe i nie wyda inaczej:-D Kupię ta karetę dla tych cholernych Barbie, przeciez napisałam! w zeszłym roku dostała rollery za 500 pln, więc Van dla Barbie wyjdzie mi taniej;-) Mam do Was dwa pytania: - o dobrego i niedrogiego psychologa dziecięcego, - o jakis salon pielęgnacji urody! Chce mojej kochanej teściowej na gwiazdke dac zaproszenie na parę zabiegów, jakiś masaż i maseczka na twarz, manicure, maseczka na włosy, może masaż ciała. Nie wiem na razie jak się do tego zabrac. Wiecie, żeby opłacić i Dance dac tylko zaproszenie na jakiś dzień. Co do wypasionego USB, to jest to odtwarzacz plików różnych (MP3, WMA...), dyktafon, dysk przenośny i radio z timerem, funkcja nagrywania...mnóstwo tych opcji posiada a jest wielkości zapalniczki. no i oczywiscie ma jeszcze poł tony akcesoriów..... Musze tez znalezc jakas istote, co ja na Wigilie zaprosze...moze tego samego kolege co w zeszlym roku, nie wiem jeszcze... Kara, rozumiem Cie bardzo, ze bułeczki i chlebek polski;-) Pozdrówka dla wszystkich!!! Elles, nie ma za co dziekowac, to w końcu Ty sama to osiągnęłaś, mojego w tym udziału nie było!!! do see U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz w Amsterdamie :D Lecialam nad chmurami, super widok, pod samolotem biala pierzynka a nad nami blekitne niebo i wielkie, gorace slonce :) Kara poszla z Roxi na spacer a ja musialam zostac, bo rower Ronalda jest dla mnie za wysoki i nie dalam rady na nim jechac :( A wypadkow rowerowych mam juz dosyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzisiaj nie chcialo mi sie nic robic rano, wiec medalowe miejsca oddalam bardzo chetnie :D Tigre - zazdroszcze bardzo :) Akara - ale macie superancko :) Tigre - teraz pracuje nad regulaminem jednego konkursu, potem nad opracowaniem wynikow egzaminu, potem nad konsektem zajec dla Klubu Mlodych Przedsiebiorcow a od jutra biore sie znowu za ksiazke :D dobrego dnia wszystkim Diabolkom zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diably!!! Pozdrawiam z Toronto. Ale ostanie 2 dni byly piekne. Miasto bardzo mi sie podoba. Zwlaszcza okolice China Town. Mam jakas slabosc do tego kolorowego miszmaszu. :D YEYEYE Jutro po poludniu wylatuje do Saskatoo na 4 dni. UUuuuuuu bedzie zimno!!!! .......................................................... Nie mam jak sie skontaktowac Szafirowe Oczy. Ktos wie jak sie ona czyje?? .......................................................... jak macie jakies info to prosze o email!!! Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko..wpadlam na chwile ..Nic nie powiem bo nic sie nie dzieje ! Akara , Tygrys ..to ..\"chata wolna \"? ..bedzie bal? ..taki na muzyke , tance dzikie i 100 par? :D Szamanka ..{czesc].. Daj mi Dudusia ..ja ja wylecze ..na pierwszej i ostatniej sesji ! (czyt.seansie) Kofeina ..wiem tylko tyle ze Szafirek jest w Niemczech ..juz po operacji.drugi dzien .Na OIOMIE ..wiec nie odbiera jeszcze telefonow !Wierzymy wszyscy ze wszystko sie udalo! Pozdrowka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dupa a nie bal, chyba, ze bialy, hehe. Najpierw mialysmy zamiar udac sie do coffee shopu, ale pogoda pod zdechlym psem i w ogole, pozno sie zrobilo, potem mialysmy zamiar zapalic cos w domu, ale Ronalda nie bylo, a ja nie wiem gdzie on trzyma swoje ziola ;), a jak juz w koncu przyszedl, to sie okazalo, ze tytoniu w domu nie ma (bo palenie rzucil), a bez tytoniu to by nas za mocno scielo. No nic... to dopiero poczatki :D. A w ogole to samych dobroci mi Tygrys naprzywozila, pierozki, ogoreczki, chlebek, slodycze - mmmmmm. I jeszcze wielgachna pake slodyczy od Kach. Oj, przytyje mi sie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wstalam :D Akarka, Tigre - dzisiaj bedzie lepiej :D czas do pracy dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć - lecę do szkoły :) Srebro mnie chyba lubi, a złoto jest pupilem małej ;-) Trzymajcie się, miłego dnia (choc cięzko zeby był miły w taką pogodę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu wieje, wywiało mi ciepło z domu :( siedzę w bluzie hrabiego z kapturem na głowie... miłego dnia !!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony :) śniegu już mało bo jest chlapa i bardzo wieje :( Poczekam do świąt :D Zdjęcia doszły? Tygrysek dzięki za sms-ka, baw sie dobrze 👄 Szam ❤️ psycholog dla Zuzi? Mam nadzieje ze nic poważnego 🌻 Pozaklejaj okna i ciepło sie ubieraj bo sie zaziębisz! Akara, nie demoralizuj Tygrysa :D🌻 Ty to masz dobrze, tyle słodyczy :D mniam... Dla pozostałych 🌻 Ide sie rozgrzać herbatą brrr.... :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś czeka nas akcja : \"wklejamy uszczelki do rozpadających się okien sprzed potopu szwedzkiego \" Trzymajcie kciuki 🌼 Całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej witam :) mało mnie tu ostatnio, bo jakoś mało czasu na net, tu u Anioła, bo właściwie to kompa odpalam jak jest w pracy ;) Boe haha to teraz i pralka? ;) ;) tylko niech i ona nie zaśmierdnie.. ;) ;) haha :P Tygrysek baw się dobrze :D Akara smacznego :D:D Hmm.. jakie zioła..?? ;) Kluska taak wywiało ciepło.. - trafiłaś z tą akcją.. ;) ;) Szam masz świetne pomysły na prezenty :D ;) Kofeina 🖐️ no no, to się tam rozbijasz za oceanem ;) :) Dzięki, że przypomniałaś o Szafirku - ja nic nie wiem :0 👄 Kasiek 👄 Elles 👄 Gio 👄 Mała 👄 Asia_malutka 👄 Air 👄 Znudzony 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×