Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

a ja chyba mam srebro :D nareszcie :P dzisiaj przyjezdza Aniol :D wiec wiecie - moge sie jutro nei pojawic za wczesnie ;) :P dobrego dnia i cudownego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Grrrrrrr cały dzień wczoraj nie miałam netu :o a koleżanka przyszła specjalnie, żeby sobie czegoś w internecie poszukać do pracy licencjackiej a tu wszystko padło. No ale sobie przynajmniej poplotkowałyśmy :D A ja z mamą dziś od rana szalejemy w markecie, teraz w kuchni, ja mam 5 minut przerwy więc w końcu jak net wrócił to wskoczyłam poczytać :) Jutro przyjdą ludzie do taty na imieniny . Muszę coś wymyślić żeby kota zamknąć lub przywiązać bo nie wiem jak zareaguje na tłum 20 osób, przyzwyczajony jest do spokoju. Już widzę jak dzieciaki będą go gonić i mam wizję kota na lampie na szafie, w misce z sałatką :D Znudzony ---> spóźnione ale gorące życzenia imieninowe :) 👄 Tygryń ---> dzięki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wczoraj net powariowal i nie dzialalo nic :( na szczescie juz oczyscilam kompa i jest okey :) w ogole to rano (tj kolo 11 :P) zostalam brutalnie wyrwana ze snu dzowonkiem domofonu, kolezanka byla w okolicy i postanowila wpasc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam Majorek...gratulejszyn dla pani magister!!!! :D spoznione jak to zwykle u mnie... Znudzony...dla ciebie również życzenia spóźnione...zeby cie ten twoj fajny otymizm nigdy nie opuszczał :D 🌼 Tajger...ale masz bezlitosne kolezanki...11?!!! kto to widział,toz to srodek nocy ;) Akara...no ja jestem wieeeelką przeciwniczką gier, to pewnie nawet Kolonisci Katani by mnie nie przekonały ;) Air...faktycznie kotek moze sie troche skołować przy takiej ilosci ludzi ale moze moze akurat okaże sie towarzyski :) pozdrawiam kogo nie wymienilam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura, Hura! Komputerek w domu pokonfigurowany, tylko jeszcze w nim coś strasznie wyrczy. Jedyne co umiem zrobić, to w wyrczące miejsca napsikać wd40 - jak myślicie, pomoże? Pozdrowionka dla wszystkich, życzonka dla życzeniobiorców - Znudzony, tak myślałam, że to imieniniki - wszystkiego miłego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam przepis na spanie!, ja znam ! Ustawiasz sobie życie pod bardzo intensywną pracę - dom i w pracy tak, że jeżeli musisz nagle wyjechać na 3 dni jesteś w stanie w godzinę przez telefon zarządzić sprawami tak, żeby po powrocie nie zastać tylko zgliszczy.... To wymaga długiego treningu i wprawy. Po czym coś w tobie pęka, i któregoś dnia nie wstajesz, nie biegniesz, tylko ŚPISZ. Nic się nie wali, bo ludzie się nauczyli radzić sobie sami - lepiej lub gorzej.... Dochodzę już do 12-14 godz. snu na dobę, z półgodzinną przerwą od 7.15-45 na wystawienie dzieci za drzwi do szkoły. Oczekuję już wkrótce katastrofy, ale jest mi to obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :D Piszę już z domku. Dziękuję bardzo za wszystkie gratulacje itp :) ;) 🌼 Znudzony spóźnione, ale szczere życzenia wszystkiego naj naj o jeszcze bardziej naj niż teraz :D:D 🌼 👄 Mała no właśnie, to kiedy pijemy? ;) :D Kluska jakie piekne kwiaty :) ;) żółwik ze skorupki :D:D ale enigmatyczne ;) to znaczy taki miękki bezbronny słodki ? ;) Daimon hmm.. no tak.. to ja już chyba woźną.. jestem.. ;) ;) ;) Kachni proponuję coś o Diabłach.. :P będziesz miała sporo materiałów ;) ;) ;) Akara to gra strategiczna? :) Tygrysek już w Polsce :) i waflami mnie tu kusi ;) :P Jak było? Air.. hmm ja pamiętam, jak moje jeszcze wtedy dwie psiunie uciekały przed dzieciaczkami, dwoma czy jednym ;) piesek pod stół.. a dzieciaczek.. zanim hahaha, bo mały ;) Saszka wd40 :D a co zrobisz z kacem ;) na stronce jakieś robale.. ;) Hmm niezły przepis.. tylko jakiś taki.. ;) Ostatnie zdanie jest de best :D Karaani ❤️ Linking ❤️ Gio ❤️ Kasiek ❤️ Niebieska ❤️ i dla niewymienionych 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek -> no wlasnie wiem!!!! wiec jutro sie umowilam: nie wczesniej niz o 12 ;) Majorek, to jakie to uczucie miec te 3 literki przed nazwiskiem?? ;) Bylo F A N T A S T Y C Z N I E :D Saszka, nie bedzie zadnej katastrofy, zobaczysz 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger :) hmm wiesz nie wiem.. :P jakoś tego nie czuję.. no i..chyba sobie to muszę napisać.. i poczuć :D bo jeszcze tego nie widziałam ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Przybylo mi chyba z tysiac kurzych lapek, tak sie dzis usmialam :D :D :D. Zrobilismy sobie nieplanowany sped z kilkoma ludzmi z mojej grupy i, choc w planach byla tylko godzinna wizyta u jedego goscia, calosc zamienila sie w 6scio godzinne posiedzenie pelne smiechu, chichotow, ryczenia ze smiechu i tym podobne :D :D :D. Czuje sie pozytywnie naladowana :D. kasiek, skoro nie lubisz planszowek, to nie zmuszalabym Cie do grania w Osadnikow, wiec nie bylabys jednak 1sza osoba ktora stwierdzilaby, ze ta gra jest do niczego ;). Tak, majorek, to strategiczna gra, boska po prostu, wciaga jak cholera :-D, Tygrys, potwierdz ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku, ja juz tez jestem wozna ;), tylko teraz sie douczam, zeby byc jeszzce lepsza wozna ;):) ...a daimon to tez ja, juz jakis czas temu o tym pisalam, no ale mozna zapomniec ;):) pozdrowienia dla wszystkich dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara już sobie wyobrażam jak tam musieliście polewać ze śmiechu :D:D Niebieska.. no cholera.. pisałaś.. kurna haha zapomniałam o tym :) taa chcesz być taka jak Klucznik w Matrix Reaktywacja :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek, no, caly tusz z rzes splakalam (leca mi lzy kiedy sie smieje) i niemal dostalam skurczu zoladka zwijajac sie ze smiechu na kanapie:D :D :D (na pewno znasz ten bol kiedy smiejesz sie strasznie mocno i nie mozesz przestac), zupelne glupoty i drobnostki wywolywaly salwe smiechu, strasznie to zarazliwe :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie wyspana :):):) Zaraz uderzam w miasto :) Majorek, ja nie wiem na dobrą sprawę o co z tym żółwikiem chodzi, ale nie będę się dopytywać na wszelki wypadek ;) Leniwej soboty życzę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ..Wszystkiego Najlepszego :)!!!! no i weź i się dokop w końcu gdzieś ;)....i pracy:) Pani Mgr. Majorkowa...GRATULACJE!!! to co ..juz opite? ..czy dzis cos postawisz ;) pozdrowienia dla Wszystkich..no i ..lecę dalej :).. kruca bomba..nie ma casu ..na necik,ale ..może wieczorowa porą wpadne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanka z ranka ..sorrki że tak wcześnie wstaliśmy:P .. własnie lecimy ..na miasto ..za prezentami ..znaczy się ułatwic ..zadanie gwiazdorowi :) paaaaaaaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ...no tak, bo w okolicacyh Poznania gwiazdor \"grasuje\" :) a u nas na Dolnym Slasku Mikolaj... ...ja juz chce swiat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam, obładowana jak wielbłąd, ale jestem... Teraz tylko to wszystko zapakować trzeba i między luda rozdzielić. Ale to jush nie dzisiaj. Miłego polowania na prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak.... jakos nie miałam czasu czytac co pisaliscie, ani odpisywać, więc teraz po długiej nieobecności się odzywam i oczywiscie jestem spóźniona na wszystko, ale co tam. Mam jakieś problemy z brzuchem, tzn. bóle brzucha zaraz po jedzeniu, niedługo wybieram się do lekarza, bo juz nie wytrzymam. Kolezanka straszy mnie wrzodami :( W poniedziałek Mikołajki, a ja niestety mam ten konkurs i dzień juz zapowiada się nieprzyjemnie. Na zakupy tez się wybieram, ale to dopiero po srodzie, bo do tego czasu nie będę miała chwili, na całodniowe łażenie po sklepach..... ------------------------------------------------------------------------------------ Majorku - a własciwie powinnam powiedzieć \"mgr Majorku\" :P Gratulacje WIELKIE ( i dlatego Caps Lockiem ;-) ) Znudzony - naj naj naj i w ogóle diabelski buziaki :) Kluseczko - karnety to świetny pomysł :P Chyba w tym roku dla rodziny takie prezenty wymysle, to cos zaoszczędzę na wyciągi narciarskie :P O własnie, Kluseczko, miałam się zapytać juz dawno, skąd Ci przyszedł taki pomysł do głowy, zeby do swojego Hrabiego mówić właśnie \"Hrabia\" ? Tygrysku - witamy ponownie w Polsce :) Na wafle zrobiłaś mi smaka, a ja nie mogę :( AIR - współczucie dla kotka, z racji konieczności ucieczek przed dziećmi i życzenia dla taty. Dla wszystkich innych buziaki 😘 Chętnie bym Wam wszystkim cos napisała, ale juz nie dam rady, bo mnie znów boli brzuch strasznie i idę się położyć.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak.... jakos nie miałam czasu czytac co pisaliscie, ani odpisywać, więc teraz po długiej nieobecności się odzywam i oczywiscie jestem spóźniona na wszystko, ale co tam. Mam jakieś problemy z brzuchem, tzn. bóle brzucha zaraz po jedzeniu, niedługo wybieram się do lekarza, bo juz nie wytrzymam. Kolezanka straszy mnie wrzodami :( W poniedziałek Mikołajki, a ja niestety mam ten konkurs i dzień juz zapowiada się nieprzyjemnie. Na zakupy tez się wybieram, ale to dopiero po srodzie, bo do tego czasu nie będę miała chwili, na całodniowe łażenie po sklepach..... ------------------------------------------------------------------------------------ Majorku - a własciwie powinnam powiedzieć \"mgr Majorku\" :P Gratulacje WIELKIE ( i dlatego Caps Lockiem ;-) ) Znudzony - naj naj naj i w ogóle diabelski buziaki :) Kluseczko - karnety to świetny pomysł :P Chyba w tym roku dla rodziny takie prezenty wymysle, to cos zaoszczędzę na wyciągi narciarskie :P O własnie, Kluseczko, miałam się zapytać juz dawno, skąd Ci przyszedł taki pomysł do głowy, zeby do swojego Hrabiego mówić właśnie \"Hrabia\" ? Tygrysku - witamy ponownie w Polsce :) Na wafle zrobiłaś mi smaka, a ja nie mogę :( AIR - współczucie dla kotka, z racji konieczności ucieczek przed dziećmi i życzenia dla taty. Dla wszystkich innych buziaki 😘 Chętnie bym Wam wszystkim cos napisała, ale juz nie dam rady, bo mnie znów boli brzuch strasznie i idę się położyć.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POTWIERDZAM gra jest super i b. wciaga!!! Dopiero teraz mam czas na wpis, wczoraj szef powiedzial mi, ze dzis nie mam zajec, bo Mima jest chora. Zatem smacznie sobie spalam, obudzilam sie kolo 11, patrze na komore a tam sms, od szefa, ze Mima jednak bedzie. zatem 25 minut na to, zeby wyjsc z psem, ubrac sie, umyc i leciec... oczywiscie zdazylam :D a potem bylam umowiona z kolega, wiec pifko szumi mi w glowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem...własnie w pośpiechu drukowałam karnety Hrabiemu, bo udało mi się go zagonić do wanny na dłużej....wszytsko miało być inaczej, ale mi się rozchorowało toto, wczesniej wróciło do domu i...musiałam kombinować. Ale karnety są, drobiazgi też popakowane, jutro będę je jakoś upychać ;) Malutka, ja tak mówię do hrabiego, bo czasem jak ptrzę jak się zbiera żeby coś zrobić, to jak hrabia udzielny :) I czasem mówiłam, że może pan hrabia by sie ruszył i poodkurzał, albo coś...i w końcu zostało, chociaż jak tam mówię o Nim, ale nie do Niego :) Życzę słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Uffffffffffffffffffffffffffffff Ludzie sobie poszli :) hehe człowiek się napracuje przez 3 dni sprząta, piecze, gotuje, robi zakupy, a potem przez kilka godzin wszystko zjedzone, naczynia pomyte, po imprezce :P Kot przeżył. Dzieci go goniły, tuliły, nosiły, robiły zdjęcia a on pozwalał, a jak się wkurzył to poszedł się schować za szafę i tam spał. Wyszedł jak dom opustoszał. Tak, w Poznaniu Gwiazdor przychodzi, a nawet Gwiazdór :P ale to totalny regionalizm :P Ja już dostałam prezent od Mikołaja, \"Pod mocnym aniołem\" Pilcha :) Miał być na poniedziałek ale go już wykradłam. A na gwiazdkę wymyśliłam super prezent dla rodziców - kupię im bilety do teatru. Nie wiem czy kiedykolwiek byli razem w teatrze. Kiedyś byli w operze, ale w teatrze to chyba nie byli 100 lat. A dla mojego kochania to jeszcze nie wiem. Z Tygrysem kombinuję jakiś import :P ale do tego coś by się nadało. Jestem trupem prawie padnięta więc sie zmywam. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam własnie wybory Miss World :) Polka zajęła 5 miejsce - to naprawdę duży sukces.... Szkoda mi jej... w czasie jej pobytu w Chinach, umarł jej tata :( A w ogóle uwazam, ze z tej finałowej piątki, to powinna wygrać Miss USA, a nie Peru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej... ja i zloto.... a czy w niedziele, moze to byc wyjatkowo biale?? ;) Dzien dobry Diably 👄 :) bardzo udanej niedzieli zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SŁOŃCE :D Już nie pamiętam kiedy ostatnio widziałam słońce, a dzisiaj w okno świeci i jest cudnie :) A mnie dzisiaj suszi :P Tygrysek ---> nasz złoty medalista niedzielny :) Piąte miejsce naszej miss to faktycznie sukces, dawno żadna tak daleko nie zaszła :D Idę prasować, a wam miłej niedzieli życzę i takiego słonka jak ja mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×