Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Szam ...dzięki za rade, problem u mnie polega na tym że nie mam czasu na swoje przyjemności, jak już mam wolna chwile w domu to tak naprawdę nie wiem za co sie zabrać,a ostatnio ..w wolnym czasie doprowadzam mój samochód do ładu , właśnie już jest po remoncie silnika,wymianie sprzęgła, chłodnicy...i całej liście części z hobby ..to i owszem znalazło by się kilka już od dawna myślę do powrocie do robienia zdjęć, albo ..czasem pójść sobie na ryby, tak się wyciszyć na maxa:) co do tabletek ... to sobie kupie te co pisałaś , jak zjem centrum, nie lubię zaczynać nowych jak mam jeszcze stare:) ..ale jednak ..nie ma lepszego lekarstwa na stany depresyjno napadowo chandrowe ..niz qupawka pospolita:) Nina ...hehe..a wiesz że ja w przyszłym tyg. też jestem na mazurach, i na 99% będę w Giżycku, więc może jakies spotkanie, jak sie znajdzie czas? Tygrys ...nie no przyjazd..do Wawy, jak na razie ..nie wchodzi w grę ale nie mowie nie..tylko nie wiem kiedy :( i pewnie nie prędko. Majorkowa ..motylem to ja bylem :D:D a Ty sie decyduj kobito ..bo juz czas ..a Ty taka niezdecydowana;) i jeszcze na PKS-ie zostaniesz ;) Kluska ...nie yyy szok ..tylko stawiaj flaszke kryształa ..nie na darmo trzymaliśmy kciuki :P;):D Airka...no no:) która kobieta nie odżyje w centrum handlowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej Kochani :) Aż mi się od rana ryjek uśmiechnął na wasz widok, jak za starych dobrych czasów :D Dobili do nas panowie :D Hej Linking, Borewicz wyszedł z dołka :P Laski o książkach opowiedziały :) Jest super :) Ja jestem zadowolona z życia na chwile obecną. Wstałam, zjadłam śniadanie, zaraz idę sprzątać, a po południu idę na piknik country :D Pogoda się zdaje poprawiać, rano padało, ale teraz się rozjaśnia, może to country wypali :) Co do książek, to ja nie mogę się pochwalić ostatnio jakimiś ambitnymi lekturami. Chciałam \"Imię Róży\" przeczytać, nie daję rady, chyba to dla mnie zbyt trudna książka :P albo nie mam sił intelektualnych na razie żeby je dobrze odebrać. W ramach relaksacji mózgu czytam takie książki raczej z niskiej półki, podobne trochę do \"Dziennika Brigite Jones\", w formie pamiętnika kobitki, którą narzeczony rzucił przed ołtarzem. Fajnie, lekko napisane i dużo śmiesznych sytuacji, a tego mi teraz trzeba :) To pozdrawiam Was i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho, hej ho.....a dzisiaj wolna sobota...lalalallalaaaaaaaaa!!! Ale jestem ściurana! Ten tydzień pracy był dłuuuugi i za dużo spraw na mojej głowie.... Chyba mi na psychice siada, bo nawet jak mam wolne, to od rana sobie i mojemu D. organizuję dzień- aż warknął na mnie biedny D.! I ma rację! ja już chyba nie umiem życ, ot tak...bez planu....Czy to jakaś choroba jest- ktoś wie? Widzieliście może na Polsacie taki kolejny, udziwniony serial \"Gotowe na wszystko\"? To taka mieszanka w stylu \"sześc stóp pod ziemią\" i \"Śeksu w wielkim mieście\"...i tam jedna z bohaterek , taka rudawa- jest już w zaawansowanym stadium mojej \"choroby\"... Mam nadzieję, że mi tak nie odbije ;) Chyba dobra kuracją na to jest zwyczajne lenistwo, nicnierobienie i ...dobra na wszystko GŁUPAWKA!!! Dobrz, że chociaz sama zauważam ten problem.. :p A ja kochani też jak AIR podczytuję coś z tzw. dolnej półki. Aktualnie \"Jak ona to robi\"- fajna książeczka o kobitce, która chce być super-mamą, super-zoną, super-biznesswoman i .... ciekawe co jej z tego wyjdzie. Ogólnie czuję straszne zaniedbania w czytaniu , pojawiło się tyle nowości, że nie nadążam rejestrować w głowie co warto by było poczytać... O filmach to już nawet nie wspomnę, bo wieki całe nie byłam w kinie, oglądam czasem jakieś \'starocie\" na kompie i to wszystko.... Czy ja się cofam w rozwoju? Kurde musze coś z tym zrobić! Ale to od października, bo wrzesień cały spisany na straty! Borewicz- cha, cha! W Giżycku powiadasz? No to już! jak będziesz słyszał wrzaski, tańce i piosenki z repertuaru \"Starego dobrego małżeństwa\" to znaczy, że znalazłeś moją ekipę! :) Ale ta Polska mała, gdy się ma wielu, nawet wirtualnych znajomych :) Pozdrawiam wszystkich i pędzę do miasta- minn. po żarówkę do .....lodówki!!! Bo Nina nie ma światła w lodówcee!!!! Buchacha! Buziaki saszka- twoje konto na o2 już nie istnieje? Poodrzucało mi wszystkie fajne maile, którymi cię uraczyłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nina - Tak, \"Gotowe na wszystko\" to super bomba film :D Ja go jakiś czas temu oglądałam na kompie i naprawdę mogę go polecić każdemu :) W końcu jakiś ciekawy serial kupili :D A ja nie idę na żaden piknik country bo pada :( ale mamy wódkę z sokiem, czekoladę i filmy, więc nie zginiemy :P Hans Kloss - już spoczęłam, teraz się tylko będę uśmiechać :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide na koncert Elektrycznych Gitar :D i nie pada, choc jest piekielnie zimno,, brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ...:D..czyzbys cos sugerowal ze u Nas ..wali jak z murzynskiej chaty ..po Lunchu ...?????? ..co odswiezasz ..?? Ty sie lepiej lap za mietle i posprzataj pod wyrkiem , a nie z dezodorantem bedziesz tu ... do ludzi ..!!! .. DDD ...dezynsekcje , dezynfekcje albo inna deratyzacje ..bedzie nam tu stosowal...!!! ..oj Borek ..Borek ... Pozdrowienia dla wszystkich ... ...Elles...dzieki ..👄 P.S..nic jeszcze nie czytalam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncert byl fajny ale po koncercie na piwku bylo jeszcze zabawniej... zreszta jakby moglo byc inaczej, skoro w Spinxie bylysmy a kelnerzy nadal sa taaaacy przystojni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się przyznać że dzisiejszy dzień mogę śmiało uznać za wyjątkowo udany:) najpierw przez cały dzień robiłem przy samochodzie, kupiłem ostatnie części płyny i oleje, prawie finisz, pozostało go tylko wsadzić doń, silnik zalać płynami, olejami i czym sie da;) i... odpalić :) ale to już będzie robić fachowiec. Odwiedziłem mojego bratanka ...e? tak to się chyba teraz nazywa:) już zdążył przybrać na wadze 50g. ...wpierdziela nie marnuje czasu:D A niedawno ..z braku laku naprawiłem wideo ( niewiadomopoco) i ADAPTER !! i na nowo go odkryłem, te trzaski winylowej płyty uhmmmmm wytargałem teraz wsie zakurzone płyty i lecimy po kolei:)))) najpierw \"siouxsie & the banshees\" a najlepsze jest to że każda z płyt zawiera swoja historie. tu ukłony w stronę Szamanki za podpowiedź zrobienia czegoś dla siebie:) Tygrys ..przystojni nadal są i nadal po 23 kliętów wywalaja :P:D;) a koncert nie trącał troszkę mychą czy gitarą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ..wszystkie kosmate duszyczki:D:D😍choc nie czesto pisze na diabelkowie to ..nalogowo odwiedzam diably by pooddychac klimatami .. Melduje poslusznie ze nastepnym razem nalezy mi sie co najmniej zabranie prawa jazdy za ostatnie pirackie wyczyny na ulicach ale na usprawiedliwienie mam tylko jedno ,,jestem przeciez z rodziny kudlaczy ,, wiec jak mam jezdzic? spokojnie?? ee nie to nie pasuje! chyba? No dzis i jutro siedze spokojnie w domciu wiec kluczyki moga oddychac spokojnie , a w poniedzialek obiecuje solennie ze nie przekrocze przepisowych 60km/h Wszystkim diabelkom duuuuza buzka i ogromne serducho 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super niebieskie niebo, sloneczko chociaz zimno.... nic to zabiore zaraz bratanice (tak, tak to sie nazywa Borek ;) ) na wycieczke rowerowa :) Koncert byl calkiem, calkiem, zagrali wszystkie najbardziej znane kawalki i nie tracil \"mycha\" a gitara i owsze, fajne solowki poszly :D oczywiscie, niczego wielkiego po graniu pod CH sie spodziewac nie mozna :P no ale nic to postanowilysmy z kolezanka nie marnowac wieczoru i pojsc na piwku, a ze Spinhx byl po drodze... Naprawde baaaardzo przystojny kelner nas obslugiwal, wysoki, blondyn, super usmiech i mily :) zaczelo sie od tego, ze poinformowal nas, iz na piwo trzeba zaczekac, poniewaz nie ma szkla. a na moje pytanie \"a nie moga byc inne szklanki?\" zasmial sie uroczo i..... po chwili przyniosl nam pelniusienkie po brzegi dwa kufle (0,4 l) piwka. udalo mu sie tam zmiescic nasze 0,5 ;) Biedactwo musial jeszcze po slomki leciec, bo my jestesmy marudne baby :P Caly czas na niego z kolezanka zerkalysmy, obserwowalysmy etc. Ale on tez na nas sie gapil, tylko, ze on mial przez to klopoty :P raz sie tak zapatrzyl (naprawde NIC nie robilysmy, gadalysmy tylko czasem zerkajac na niego), ze sie potknal i wylal piwo.... Aha jak zamowilysmy pieczywo czosnkowe z sosami to nam przyniosl pojemniczki pelne sosow po brzegi (inni mieli mnie, specjalnie patrzylysmy :P) Potem gdy zobaczyl, ze sie nam piwko konczy podszedl i sie spytal \"jeszcze po jednym?\" przyniosl oczywiscie od razu ze slomkami :D zabawne w calej sytuacji bylo jeszcze to, ze ani ona, ani ja nie wzielysmy portfelow tylko troche gotowki do kieszeni, wiec musialysmy dokladnie wyliczyc co zamowic i czy nas na to stac :P Troche sie martwilysmy, bo za drugim razem przyniosl nam piwo w Carlsbergu a mysmy chcialy okocim, bo jest tanszy... na szczescie udalo sie uzbierac na caly rachunek i jeszcze zostawic drobny napiwek :) Borek -> wyszlysmy grzecznie przed 23 ale jeszcze zrobilysmy sobie spacer po moscie ;) oooo extra miales wczoraj dzien.... Kaya -> ❤️ opowiadaj lepiej, cos Ty piracie drogowy wyczniala w tym samochodzie?? bardzo sie ciesze, ze jestes 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, Borewicz, zalewanie szczególnie czym sie da :) powinien robic fachowiec :) :) , no żeby nie zepsuć Kaya, mnie ostatnio powiedział pan policjant: ale do 23.00 mamy jeszcze 15 minut, to nie jest przekroczenie o 30 tylko o 40 km. A ja tak ładnie zwolniłam, tak się wlokłam, bo wiem że w Oleśnie zawsze stoją.... 70% zarzymań mam tam właśnie.... zawsze się doczepią, nawet do 10 km ponad - to może nie warto się starać? Co zrobić jak mam wam do wysłania filmik który ma 24 MB i nie chce wyjść? Gio , jesteś zadowolona z nowej skrzynki na Yahoo? bo mnie ona coś na pierwszy rzut oka nie pasuje... warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ogłaszam otwarcie nowej skrzynki i baaardzo proszę o diabelskie zdjęcia, i te nowe i te stare - bo poprzednią skrzynkę zjadło. Borewicz, i jakbym mogla jeszcze ten filmik z prognozą pogody, bo jeszcze go nie widziałam.... a podobno był fajny saszka3@yahoo.pl. Czekam z niecierpliwością.... Nina, nie przesyłaj mi proszę fajnych meili, bo wzbudza we mnie agresję fakt, że normalni ludzie mją czas to wszystko oglądać, słuchać i czytać, a ja nawet nie mam czasu tego powyrzucać ze skrzynki, nie mówiąc o otwieraniu... :( - no chyba że bardzo fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya kopa lat:) Saszka posłałem Tygrys widziałem foty, dzięki:) superr:) a tak co do śmigania samochodem ..jak już się pojawilo w temacie ..to mi skutecznie ostudzil go panowie, ktorzy z nienacka wyskakują notorycznie z za krzaka z suszarką:P i tym sposobem udało mi sie uzbierać 16 punktów, których jestem pewien, bo może i byc 18 :0 ..więć ..niestety ...ponownego egzaminu pewnie bym nie zdał i lepiej nie ryzykować :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest, dzięki, przypomniało mi się dlaczego go nie widziałam- moje komputerzysko nie umie go rozpakować :) CZEKAM NA ZDJĘCIAAAAAAA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek ..moje wyczyny soamochodowe to tylko byl ..b. wazny i nagly telefon ..pozniej w pracy opierdziel zebrala mi sie za to ze wsiadlam do samochodu w takim stanie Saszka ..no ja tez znam u siebie takie ulubione miejsca panow mundurowych co czaja sie za krzaczka z radarem:D Chociaz za przekroczenie szybkosci o 10 km jeszcze nie lupia mandatu ale wiesz na zolze zawsze mozna trafic J23 jasne kope lat nie widzialam ciebie i wiesz co ? ..nawet nie wiem jak juz wygladasz teraz?? podeslalbys jakes swoje zdjecie:) Giovinetta ..a ty gdzie?? znow na dzialce jestes? Kasiek ...:) dzieki za maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeżyłam. Gra pani w boule ? nie, dziękuję ale to proste nie, dziękuję (nie wiedziałam, że wyglądam na kretynkę) Ale to nie trzeba biegać nie, dziękuję ! (na ociężałą kretynkę ?? ) Ot, dlaczego ja się nie nadaję do zabaw grupowych i integracji. Dlaczego nie tańczysz ? bo nie lubię.... (nie odpowiada mi towarzystwo, do tego jest podpite, jak ktoś mnie kopnie w prawą nogę, to mnie zniosą, ale ludzie nie rozumieją takich rzeczy, masz się bawić tak jak oni...wrrr) Ale morze ładne, szczególnie, że było je widać z okna pokoju. Aha, i gumę złapaliśmy po drodze, wioząc 200 l piwa i rollbar, opona się spaliła prawie, dym, smród, samochód zniosło, koło zapasowe pod spodem, linka się zacięła, ciemno, pada, hrabia czołga się pod samochodem...cudnie. Spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknie dzis bylo, pieknie :D Kluseczko -> nie ktorzy po prostu nie slysza co sie do nich mowi... a zdjecia jakies beda?? ;) Kaya -> bardzo Cie prosze, uwazaj na siebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygruś, nie ma za dużo zdjęć, tzn ludzie natrzaskali setki, ale my tak jakoś niedużo. W końcu latać i pilnować aparatu w kółko, bo tu mecz, tu ognisko, tu podpite towarzycho... Podesłałam Ci dwa, jakbyś mogła puścić dalej stałym bywalcom, byłabym wdzięczna, muszę pokombinować w poczcie i \"create an e-mail group\", bo inaczej nie mogę się Was doszukać i skaczę z kafe do skrzynki...z góry dzięki za pomoc :) Tymczasem ja padam na pysk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie obejrzalam \"Osaczonego\" z Brucem Willisem jak dla mnie R E W E L A C J A !!! Dobra akcja i swietna muzyka :) Kluska, dzieki za super foteczki :) ale chyba wiesz jak stworzyc taka grupe?? ADRESY -> NOWY -> nowa grupa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na moment bo pędzę do pracy... Buziaki dla wsiech :) Napisze po południu A jutro GIŻYCKOOOOOOOO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, nie korzystam z ałtluka, muszę pogmerać w yahoo... Dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nina :-) , Kluseczko :-) i Ty Pasiasty zwierzu... :-) a do tego pozdrowienia dla wsiech, co się ostatnio pokazali albo tylko czytali, a się nie pokazali 🖐️ Słońce świeci, za oknem krzyczą dzieci (obce), a ja nadal nie wiem jak mam zaklasyfikować lochę ?! Czy to coś bliżej maciory, czy po prostu zwykła świnia?... :-| Tajger, przyjąłem Twoją recenzję z filmu ale poczekam na trzecią część... :-P Najpierw był \"Ścigany\" teraz \"Osaczony\", to poczekam na \"Złapanego\"... to będzie opowieść o Cimoszce pewnie... :-) albo o króliczku... Sterta pracy przede mną, czego Wam nie życzę i z tym harcerskim pozdrowieniem pożegnam na razie... Pozdrówcie, \"kogo uważacie za stosowne, resztę mam...\" (cyt. - przyp. aut.) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam Was :) Air haha z tym wyborem szpitala to też Anioł naciskał, chociaż potem \"groził mi\", że sam mnie zawiezie tam gdzie uzna za słuszne, czyli zdaje się, że do Matki Polki ;) Jejku.. 6godzin języka.. niezły maraton ;) Elles bo te fast foody tak czasem dziwne pachną, zwłaszcza chipsy właśnie ;) hihi Linking 🖐️ kope lat ;) Fajnie bawiłeś się nad morzem - my w tym roku nie byliśmy nigdzie i Anioł bardzo wzdychał do morza :) Haha ano się wydarzyło i już niedługo wydarzy się jeszcze ważniejsze ;) :P Locha hihihi :D mnie się to kojarzy ze świnią z małymi prosiaczkami (a może to maciora właśnie) albo to może jest ta od dzika.. ;) Może poszukaj w necie w jakiś słownikach/encyklopediach ;) :D Kloss brawo za lusterko - może zamontuj sobie takie składane :) Już wcześniej napisałam, że się zdecydowałam :) co prawda idę w ciemno :) ale mam nadzieję, że będzie dobrze :D Nina świetny ten serial, chociaż niestety drugiego odcinka nie udało mi się obejrzeć, muszę w necie poszukać czy jest powtórka ;) ;) GIo haha ale opieprz dla Borka :D taak ganiaj chłopa do roboty :) bo tu coś pajęczynką zachodzi :) (a on się jeszcze tym chwali ;) ). Kaya 🖐️ Ciebie jeszcze większą kopę lat tu nie widziałam :) I nie szalej tak na drogach ;) :P Tygrysek haha i kolejna świetna opowieść ze sphinxa :D:D Nie wiem czemu ;) ale ciekawi mnie gdzie on to piwo wylał i ile ;) ;) Saszka no taki duży filmik nie pójdzie ;) I fajnie, że masz już nową skrzynkę, bo ostatnio też dostałam zwrot, że konto nie istnieje :) Kluska to był wyjazd urlopowy? :) Taaak fajnie jest trafić na odpowiedni towarzystwo, chociaż jak byłaś z D> to zawsze Wy sobie pozostawaliście ;) ❤️ dla niewymienionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... :) Tego Borewicza to chyba niedługo nerwy zjedzą... Miał dziś (nadal ma) przygode życia, kurde... zapomniał dokumentów.. sobie wyjechał.. i straż go zatrzymała.. ;) A tu zonk.. :P Dokumenty w domu.. więc odholowano samochód na parking... a 100 km do domu i teraz ktoś musi po Borewicza pojechać, zabrać do domu, ten zabrać klucze.. i znów na policje, i dopiero jechać dalej.. Do tego taką sobie kase zazyczyli za odholowanie że krew zalewa... :( Ale w sumie szczęście w nieszczęściu, że to sie stało 100 km dalej a nie jakieś 600.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×