Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Zdiablona> piwko po hamerykansku mam na codzien i nie znosze;-) ja poprosze o dobry browar, Borewicz wczoraj dzielil;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona> Twoje zdrowko.. po piwkach razy 2 to ja odpalam pizame tylko i zapadam w sen niedzwiedzi;-) nie stanowie niebezpieczenstwa dla przechodzacych, nie latam nisko hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay spoko,nadajesz sie do lozka ;) ja wczoraj pono jezdzialm na starym lozku ale borewicz sotro polewal wiec nie pamietam ;) ale to musi byc suuuuuper jazda :) :) :) :) pojezdzimy dzis? :) Majorek jedziesz z nami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasssssne:) wczoraj to nawet nikt mnie nie wepchnal widlami ze srodka pod lozko :( a dzisiaj wszyscy sobie poszli :) bebde sama sobie jezdzic tym lozkiem :) nie kceta to nie :) w pojedynke szybciej jezdzi :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba! pewnie, że tak :) Jay dawaj se ubocika :) Margot .. hmm.. do .. ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuku :) Na moment tylko :) Ja tez poprosze pifka, znajdzie sie dla mnei troche? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co wy, lozkiem nie przejade pifffko lejem :) sledzikiem zagryzam:) wczoraj pilam pifffo z ptasim mleczkiem dlatego odplynelam:)tera wsio jasne:) przypomnialam sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, chyba bede musiala zrobic manewr a la Kachni :( tez mam cala skrzynke zapchana i nic nie moge sciagnac 😠 perfectdrug, witaj na topiku :D To co wypijemy bruderka, zeby sie zaprzyjaznic? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erfect,wlaz pod lozko bo tu dzis przeciagi i mi zimno :( pzrytul sie to bedzie cieplej :) jasne Margot zdrajczyni :( wszystkim fotki rozsylasz a o mnie to co? i jak z tym nickiem abo razem abo przeciw? ;) kudlata bestio :) Majorek,kurna chyba cie nie przejechalam jednak?)0 mielim razem na tym wyrku pomykac gdzies ty wlazla? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot Zdiablona, nie powiem Ci, ze jestem szczesliwa, ze masz taki nick jaki masz... znacznie lepiej sie czulam majac unikalny nick, ale coz mowi sie trudno... Natomiast jesli chodzi o fotki, to nie sa tylko moje fotki. Jesli inne diabelki obecne na nich nie maja nic przeciwko temu, wysle Ci je. perfectdrug, chlup! I na razie zrelaksuj sie i zpaomnij o sesji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekhm... uff zyję :D:D Ale dwoi mi się czy co? ... hej perfect... siadaj i opowiadaj.. oj oj smaka na ptasie mi robicie auuuuuuuuu :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfect no co ty na jednym mamy skonczyc?:( szalejesz ;) po pierwszym ja dopiero nabieram ochoty :) :) :) nauka niech idzie pod inne lozko ;) kurde i nie gilgocz mnie :) mam laskotki :)w gupie miejsce sie przytuliles hihihihihihi ;) masz drugie pifffo bo marudzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot Zdiablona, odbieraj tego w ten sposob! Przeciez nie o to mi chodzilo, zebys stad odchodzila! Nie rob mi tego, bo to jest niesprawiedliwe! Jest mi przykro z tego powodu, ze tak odebralas moja szczerosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy się sklonowałaś... i do tego bawisz się jak znudzony błazen...o joj.. czy to może już pifko zaczyna działać... a miało być po amerykańsku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie spicie? Ja tylko wdepnelam pomachac lapka: 🖐️. Wypadam z obiegu (spod lozka), bo nie mam czasu na siec, jutro caly dzien poza domem. Bylam dzis na Kill Bill, widzieliscie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek> nie chcesz po amerykansku, uwierz;-) jak ja ide z ludzmi do pubu to trace fortune na piwo, aby poczuc zawrocik glowy;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdiablona
zdiablona to ja bylam przez przypadek jednak a ktos mi mowil dzisaj ze jednak kopa jeszcze dostane,miales racje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku, nie sklonowalam sie... \"Margot Zdiablona\" to jest nowa osoba na forum, ale caly sek w tym, ze sporo osob mysli, ze to ja... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, czyzby jakies zatargi miedzy Margotka i Margot Zdiablona? Dziewczyny, pod lozkiem nie ma miejsca na przepychanki, bo jeszcze ktos na pysk poleci jak go za mocno popchna ;-). Zdiablona, wracaj, nie mialysmy przyjemnosci sie poznac, ale jak zaraz nie wrocisz to przez kolano i w tylek przyloze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot Zdiablona, jest mi przykro, naprawde... Moglam trzymac gebe na klodke, a raczej paluszki... Nie chcialam Cie zrazic... nie musisz mi wierzyc, ale tak bylo naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×