Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

ha...jak tam u was ..lany poniedziałek minoł?? ..u mnie ..było spokojnie..rano jak poszedłem na parking..po sam ...to tylko ..jedno wiaderko ..wyłapałem na głowe:D:D..potem ..już udało sie bez zaskoczeń..i musze przyznac..że..i tak było spokojnie :)..tego roku :D:D...i na rowerkach z młodym ..brykaliśmy..pogoda ..była wyśmienita,w parkach ..to wszystkie ławki były zajęte..tyle ludzi wyległo z domów ..jak w sanatorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ...A Ja dzisiaj siedzialam w ukryciu i w ogole nie wychodzilam z domu ...Nareszcie sobie wrzucilam na luz ...i sie wyspalam przynajmniej ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony --> dziekuje, na pewno przekaze :) ona do komputerka ma tylko dostep jak jest u mnie i bardzo lubi pisac i rysowac w paincie :) Borewicz --> u mnie tez spokoj :D na wlasnym osiedlu nikogo z wiadrami nie widzialam... dziwne :) a ludzi rzeczywiscie mnostwo wyleglo na sloneczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...:D:D:D..qrde...widze..że już dochodzisz ..do ludzi:)..z bliska..znaczysz sie juz na każdej stronie..i przecieram ..oczy ...ale chyba ..jakieś odrobiny..hymoru ..daje sie odczyć ..u Ciebie :D:D;)...no, no :) Tygrys...qrde...bo ..nie wiem ...czy wiesz ..ale przed..świętami ..wstrzymali ...sprzedaż..wiadelek..:D:D..nawet..w Tesco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa nie wiedzialam :D ale nawet strazacy z temizy pod oknem wyjatkowo grzeczni byli... normalnie to od rana jakies szalenstwa odchodzily a dzis nic, cisza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..>>>..Twoje nauki chyba nie poszly ..\"w las ..tylko w Nas..\"..!!! ..najpierw mi robisz kosmiczne wyklady ...zeby z dola wyciagnac ..a potem jak wychylam nosa ...to sie dziwujesz ..!!!:)..to juz nic z tego nie kapuje ..! Tigre ...sen to jednak jest dobry na stresy ...!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie ..mam do was maly romansik ...!!!! ..Ktos mi kiedys przesylal ..plik na nowa wersje ..emotikonkow ... podczas ostatniej awarii na kompie stracilam wszystkie dane ... ..Kto ma i moze mi przeslac ..? ..na sarna3@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Gio ..pewnie ..że się dziwuje....zwłaszcza ze to skutkuje :)..bo ..nawet..Młody po dobroci..się mnie nie słucha..:D:D;) Gio ..zara..prześle ..e-okna :) qrde..jak nie urok...to przemarsz wojsk.właśnie robiłem pranie..i mam taką pralke ..co jej sie nie da wypoziomować...cholera...i na wirowaniu ..trzeba ..ja podpierać ..bo jak wpadnie na 800obrotów..to gotowa..jase wpaść ..do sąsiada:D:D Tygrys....hehe..nie ma bata...jutro rano ..zbiórka w pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz,. znaczy sie z pralki do nas piszesz...?? :P musze....?? do pracy, czy musze??? Gio napiszesz mi usprawiedliwienie ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..>>..bo ja z natury jestem baaardzo grzeczna dziewczynka i dwa razy mi nie trzeba powtarzac...!!! ..a co do pralki to tez mam takaą..szaloną....i znalazłam na gadzine dobry sposób ...Jak wskakuje na najwyższe obroty ..to Ja wskakuje na nia i ...mam ..\"...ło szend goł..\"..( nie znam angielskiego..ale wiadomo o co chodzi ...czyli dwie pieczenie na jednym ogniu...!!!..i pralka wiruje i gospodyni ..happy....!!!!...ale w twoim przypadku to nie mam pewności ...czy sie sprawdzi...!!!:D ..emotikony wal na sarne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, no wlasnie tak mi sie ta pralka z go, go skojarzyla :D Ale Ty grzeczna?? hahaha ja bardzo prosze... nie udawaj!!! :D kogo niby nabrac chcesz?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ..nie ma problema ..nie takie sie numery robilo...masz jak w banku...!!..na przyklad moge napisac ze..ze..ktos Ci chcial wylac dzisiaj cale wiadro zimnej wody na glowe ..ale mu sie rączka urwala i niechcacy dostalas tym wiaderkiem ..W zwiazku z tym ...masz podejrzenie wstrząsu mozgu i jestes niedysponowana ...Wstrzas jest trudno zbadac wiec nikt tego nie sprawdzi ..a ty sobie zostaniesz spokojnie w domku i polezysz ..!...moze być..???:) Dziekuje ..Margot ..33+vat ..Zosi ..Kayi..za piekne kartki na swieta ...👄 ..a Elles ..za sliczne zdjecia ..👄 ..i wszystkim ktorzy do mnie pisali e-maile ...w ciagu ostatnich dni...!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, :D moze ale zamiast niezdysponowana moze napisz niezdyspilinowana :D Ja tez wyslalam karteczke, ja tez!! ale cos sie onet schrz*** i nie dochodza wszystkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no ..nie ..ja juz za stary..na taki ..kogiel-mogiel:D:D:D..ale młody ..to ..wskakuje ..i ...śpiewa....aaaaaaaaa aaa a a a aaaaa a a aaa a aaaa aa :D:D:D...e-okna..poszły na trzecią sarne :D Tygrys..nie z pralki ..ino ją podpieralem ..jak ..se wirowała ..znaczy sie wspierałem ..ja cieleśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam juz obraz Borewiczka zadkiem w pralke wbitego :D :D :D (Oj oberwie mi sie zaraz i naprawde nie bede mogla isc do pracy :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre jak wyslalas to ..dziekuje ...👄 Borewicz ....to znaczy żes poszedl z pralka w ..zaparte ...?...a tak powaznie ..to nastepnym razem ..klinem ją potraktuj ...!! ..sarna trzecia ..jezcze pusta ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J23
_ . . . _ _ ..._ ......_ _ ..._.._..._ _ _ .... _

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D...Jak to ci odpisalo ..że pelna ..???...To juz tera nawet takie goopoty pisza w necie ..? ..Fakt ..mogla byc pelna przez chwile .bo mi zapchales ..spadajacym pieskiem ...ale juz jest wolna i nie ma emotikonkow ..! ..Bozeeee...z kim ja tutaj pracuje ...!...chcesz kaczorem ...???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... ....jeśli chcesz ..otrzymac ..emtikony.....wyślij sms-a pod nr.7260 o treści ..Emotikony/Borewicz! jeśli chcesz ..otrzymac ..spadającego pieska...wyślij sms-a pod nr.7280 o treści..igrzyska ! opłata..za sms..została przeniesiona na operatora heya! juz wysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Jak dobrze, że święta się już dzisiaj kończą, bo ja bym sie zajadła na śmierć :P Dzisiaj u babci cały dzień, a wiadomo, \"że u babci jest słodko, świat pachnie szarlotką\", i tortem orzechowym, szynką, kiełbaską i innymi pysznościami :) Mój żołądek mówi DOŚĆ :) A jutro idę z Frodem do weterynarza. Coś jest nie tak z tym moim kotkiem. Z brzuszkiem chyba coś ma i trzeba to zbadać. Dostaliśmy namiar na jednego z lepszych wetów w Poznaniu i się jutro wszystkiego dowiemy. Kończę dzień suchutka :P No poza waszymi wirtualnymi wiadrami wody :) Nie wiem czy to dobrze, może przez to zostanę starą panną i będę hodować stado kotów :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×