Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Air --> :) koszenie trawy całkiem fajne.. lepsze niż np. odkurzanie... :P Ja to w ogóle jestem taka ze zamiast jakiejś babskiej roboty wybiore.. przykładowo rąbanie drewienek... :P:D heh taaa... jesteś podekscytowana bo podświadomie sie zastanawiasz.. kto złapie kwiaty .. :P;) A kuferek - bardzo miły prezent :) Arabeska --> można, a nawet trzeba zostać jak już sie wdepło... ;)🌻 Ooo.. i Casablanca.. :) Czy Wy sie znacie?? :P:D Saragossa... a moze wy trzy to trzy w jednym...? :P każda stopka o miłości, podejrzane :P Gioo --> eee.. nieprawda.. Z tymi wpisami to oszukują.. :P;) Znudzony... --> wow... kocham Prage... zwłaszcza nocą. Spokojnej podróży życzę :) 🌻 I wracajcie szybko z Anielicą do zdrowia :)❤️ My to sie chyba bardziej niż Wy cieszymy ze mogliśmy Was poznać.. :) Linking... na giitarze grasz...? :P Bo też mam - ale nie mam korepetytora... :P:D hahaa Phi.. zajęty.. jednego dnia zajęty, a drugiego.. już niekoniecznie... ;) Znudzony Ty chyba nie wierzysz w diabelskie sztuczki nas, Diablic... ;):classic_cool: :D Amok --> \"zobaczę nick na którego widok serce mi bije szybciej i robi się błogo \" he... To ja, to ja?? :D:D:D ;) hahahaha Wind --> :)🖐️ \"zmienny ,niekontrolowany ,nieuchwytny,niewidzialny,przelotny\"... hmmm.. nie, to nie dla mnie... :P:D;) Zdiablona.. --> jak sie bawisz życiem??? :D Aniołka --> w niebie być Ciebie nie mogło, nikt Cie nie widział tydzień temu, ściemniasz... :P:D Majorek --> a mi sie zrobiło wesoło... jak czytałam.. jak Tobie było wesoło.. :D hahah.. :) Miałam to wszystko pięknie przed patrzałkami.. i ryczałam... :D:D Tygrysek.. :D Ty mały oszukantusie.. :P;) Mam nadzieje ze sie powiedzie.. :)🌻 Tentaga --> czesc :) Ale sie zatrzęsło... od nieznanych mi osób.. :) MNie nie rozpijaj... bo po pijaku to ja różne rzeczy robię... :P:D:D Kasiek.. :) a lepiej niż wczoraj? 🌻 Masz... białe winko, dobre, dzisiaj piłam :) Margot :) 🌻 Mała --> życzenia złóż od nas Aniołowi :) Wilno.. byłam, łaaadnie tam bardzo, na głównym placu bawilismy sie we wróżby, trzeba było sie okręcić wokół siebie tyle razy ile sie miało lat.. w taki sposób zeby z magicznego kólka nie wyjść.. kurcze, nie pamiętam już dokładnie.. coś takiego.. zeby sie marzenie spełniło... Było bardzo fajnie.. :D Blondi.. :) No.. a u mnie - komunia ok, pogoda jeszcze lepsza, jedzenia full... a ja nadal głodna.. :P:D No i prześle wam.. zdjęcie moze jakieś hehe.. ;) ale jutro.. bo już dzisiaj to mi sie nie chce... :P:) I wiecie co, fajnie jest :classic_cool:. Nie wiem skąd to sie wzięło.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz --> hehehe... :D skąd wiedziałes...? :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...a nie mówilem :D:P..bo dawno juz nie było Twego wpisu ..juz wiem kogo będe prosic o streszczenia ..podczas mojej nieobecności :D;)..hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.. w sumie.. jak czytam od deski do deski... to potem wystarczy tylko mnie przeczytać, bo do każdego coś napiszę ;) i wiadomo co sie działo.. :P;) Ale specjalnych streszczeń to ja pisać nie bede :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc :) Budzenie łagodne zamawiam... :) 😴 Tak.. o 9 :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko fszystkim w ten piękny dzionek i po pifku dla wsiech dla otrzeźwienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudke?? Iiiiiiiiiiiii Wstaaaaaaaaajemy!!! Zaaaaaaaabki myjemy!!! Futerko czeszemy!!! Buzki sie usmiechaja Nowy tydzien witaja :D Caluski przesylam 👄 🖐️ piatke przybijam I na gitarze Wam gram dadadadam :D Jak dobrze, ze w pracy jest necik :D Dzieki temu zupelnie od Was odcieta nie jestem :) Wczoraj nic nowego (w mgr) nie napisalam, wprowadzilam za to wszystkie poprawki promotora, zrobilam korekte i udoskonalilam to co juz mam :D Serdecznie witam wszystkie nowe \"nabytki\" :D Nieche Znudzony juz pod lozko wraca i testy porzadne szykuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek do pióra or klawiatury i mgr pisac bo siem zeżlem i z pod łóżka zielonem rumakiem ruszem celem oskalpowania z pręgowanego futra. Siom do pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale zescie sie rozpisali! Znowu jakies male spotkanie z Mala! No nie tego to ja juz nie wytrzymam! A tak wogole, to czy ktos mi moze polac cos mocniejszego - bo na trzezwo to nie dam sobie rady z ta szara rzeczywistoscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana - zawijaj pod moje łóżko na bimberek indiański

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga - dzieki, polej i to duzą szklanicę! No to chlup w ten głupi dziób! (to o mnie, żeby nie bylo). A tak wogóle to może bruderszafta się napijesz ze mną, bo się jeszcze nie znamy? Tak? to ja jestem Ghana, miło mi cię poznać Tentaga ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga --> w pracy jestem i nie mam jak pisac, nawet jakbym mogla i chciala :P Ghana --> 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek, ty się tak nie tłumacz - jak masz czas i możliwości to też ci pisanie jakoś nie idzie! Znam to z autopsji, ja tam napisalam swoję pracę w 3 tygodnie, ale miała tylko 30 stron. Z tym, że trzeba zaznaczyć, że badania do niej robiłam przez pół roku. Ale ja nie jestem zadowolona z niej za bardzo, a jestem pewna, że ty stworzysz fantastyczną pracę :-D Tylko bierz mi się do roboty, bo ci już niedużo czasu zostało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana, kiedy ja w pracy naprawde pisac nie moge. Nawet worda nie ma tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana - no problem Tentaga jestem miło mnie Tygrysek - me zdążysz - oskalpuję i pobiorem myto w postaci krzynki browara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhaaaaahhaaaahhhaahhhhhaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym Tajger czy nie masz notapeda lub wordpada w kompie? przeca text możesz tam wpisać a do worda przerzucić i tylko sformatować go zostanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys - no dobra, brak worda cię tłumaczy w zupelności!! Tentaga - no to jak już się znamy, to polej coś jeszcze na osłodzenie tego dnia! Bo coś się nie zapowiada za fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Jak się Wam zaczyna nowy tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajger poftarzam - mechce Ci siem Jak siem chcem to mozna pisac nawet w notapedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobar Dan .... Tigre ...👄....dzieki za pobudke ...chyba bym do tej pory spala..! Ide soboe kawke zrobic .. Tentaga..Ghana.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - ty lepiej szybko tą kawę walnij, albo lepiej coś mocniejszego, bo seplenisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - a może zrobić ci kawę, w końcu to należy do moich cholernych obowiązków w pracy, ale tobie zrobię kawę z przyjemnością! Z ekspresu, czy rozpuszczalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabły od rana rozrabiają... Czy ktoś obudził Elles? Elles - byłam w niebie! Słowo aniołaa! No... chociaż... ale niebo jest zawsze ze mną ;) Tentaga - ty już od rana rozpijasz towarzystwo? Tygrysek - obudziłaś mnie miło :) Witaj, Ghana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovinetta, Amok - hej, hej! Nie widziałam tej stronki, jak pisałam! Albo przez zaspanie jeszcze, albo przez brak światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana... Jak to należy do Twoich obowiazków to może i dla mnie ta kawa... Bo jakos nie moge sie obudzić sennych koszmarów...;) A poza tym... Gdzie Ty pracujesz? Witaj Aniołka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aniolka ..my sie jeszcze nie znamy ..ale jak bedziesz duzo o sobie pisala to ja szybko w locie lapie ..rozne fakty!:D Ghana ... chyba jeszcze jestem przymulona z rana ..bo tak sobie czytam ..ze Ty mi zrobisz ..\"kawe z przyjemnoscia \"..!...i juz mozg sie tylko skoncentrowal na tej \"przyjemnosci\"...:D..wiec zaczelam se kombinowac co to za przyjemny zlacznik chcesz mi zaserwowac z samego rana ..do tej kawy ...!:D ..ale to jednak chyba chodzi o sama kawe .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolka - witaj! Widzę, że się najpierw na diabłach meldujesz, a w pajacykolandii pusto... Elles jeszcze dzisiaj się nie pojawiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obudzilam Elles :D Nie moge pisac w pracy, musze pracowac. Jakbym wygladala oblozona papierami, ksiazkami, notatkami?? Ech, naprawde jakbym mogla to bym na pewno pisala... Amok, Gio, Aniolka --> 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×