Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tiger haha ale jaja :D Pewnie zaliczysz jak wczoraj :D Hmm praca mr... hmm... brr.. ja mam tak jak Ty.. 30.maja.. oddać.. a ja mam.. 12 stron :0 a do tego nie mogę książek nigdzie znaleźć, a nawet jak już znajdę w jakiejśbibliotece, to są wypożyczone :0 grrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff skończyłam :D (ale myślałam, że to nigdy nie nastąpi :D) Znudzony spokojnej i miłej podróży :D Linking ucałuj Państwa Znudzonych od majorka (i reszty) ;) :) Wind miło Cię znów widzieć, czy Ty nie masz Internet przez łącze bezprzewodowe przypadkiem?? (coś o satelicie chyba kiedyś mówiłeś..) Witam tez nowych ludków, szczególnie Amoka, bo juz pare jego postów przeczytałam :) Co do Eurowizji... to mój Anioł zwalił całą winę na pana Sokala, że sobie beznadziejnie to wymyślił, nie te instrumenty zostawił (bo nie był tam cały zespół, jak wiemy przez ograniczenia eurowizyjne).. i w ogóle do d... ;) Ja się z nim zgadzam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko z pod wyrka w szalasie u mnie trochu czerwonoskore diably i jeden aniolek ale zyc siem da. Mam nadzieje ze tolerujecie czerwonoskorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego mamy nie tolerować :D Witam Tentagę z szałasu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek to pędzem po powitalny bimberek coby mi towarzystwo pod łóżkiem humora nabrało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek :) A czymże zasłuzyłem na tak miłe powitanie? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga, to miło ;) ;) przyda się :D Już szklanki wyciągam ;) Amok - z ostatnio pojawiających się nowych osób, Ciebie zauważyłam już na kilku stronach (a czytałam zaległości z ostatnich 7 stron ;) ) i cos o Tobie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje się mile połechtany... I zrobię zupełnie nieamokowskie.. Mrrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak tam ...jakie newsy ..? Tentaga .,.>>...ja tez z indiancow to jakby co ...to sluze toporkiem . .A i fajke tez mam ..wystarczy zaladowac ..!:D moze Naszemu Wodzowi zlozymy stosowna prosbe ..i zamiast nastepnego wyrka ..jakieś ..Gigantyczne ..TIPI ..se postawimy ...!? tygrys ..gratulacion ...ty to masz farta ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giovinetta Tipi ci u nas duuuuże a i nabicie do fajki siem najdzie, jakby co zawijaj pod nasze wyrko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok :D a podrapać pod bródką czy za uszkami ? ;) Tantaga do pełna i chlup ;) Gio miło, że dołączyłaś .. - :) tipi haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek... I tiu... I tiu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..qrde.. musze się spakować ..i coś jeszcze zrobic ..a cholera zaczolem was czytać ,i sie rozbiłem ..o prace domowe..i wsio do duszy ...qrde...prosze przez chwile nie pisać :D;):D:D..to nie będe czytać :P..a juz zwłaszcza ..polewać :P:D Gio ..topika nie skasowali..tylko wszyscy poszli spac ..a jest tu http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=172318 jeszcze raz dzieki za maila :) dobra ..to ja sie biore do roboty..bo tak to ..nic z tego nie będzie..pozdrowiania dla wszystkich ..z listy płac :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co pijeta diaboły...dawać mi coś na ducha podniesienie... Tigre...no ba! współpraca to podstawa,wiadomo. pewnie na pione zaliczysz po tylu kciukach trzymanych ;) Aniołko...widzisz jak sie wszyscy ciesza zes z samego nieba tu do nas wróciła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga.. mocny ten bimber ;) :) Amok.. drapu drapu :D:D toś \"wykośkany\" za wszystkie czasy :D Borewicz ;) a to gdzie się znów wyberasz? :) Kasiek bimberek indiański :D Ja zaraz uciekam, większośc dnia przy kompie, to trochę za dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzbym wkrecila sie na popijawe??? :P Kto polewa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo..Margotka ..>>..nareszcie ..bo juz cie chcialam przez InterPol ..szukac ..albo ..Rutkowskiego ..wynająć ..!:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, zamiast wysylac po mnie sluzy specjalnie, lepiej mi nalej... trza sobie golnac przez ciezkim tygodnie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot,,>>..Nooo to ..CI polewam ...:D...wez tylko jakies porzadne naczynie ..nie bedziesz sie przeciez ..kaleczyc jednym kielonkiem ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, czyzby juz bylo po balandze??? W takim razie ja robie zwrot - kierunek lozko - jutro znowu wstaje przed 6-ta... grrr... ale juz jednen z ostatnich razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, to dawaj lepiej cala beczke... winka bezalkoholowego :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot ..>>..tu sa takie fale ..ze jak jest odplyw to nikogo nie ma ..ale jak ..sie zleca to ..strona w piec minut nabita ..!:D jakbym ci beczke przyniosla to dopiero bys miala ciezki tydzien :D Sylvain by cie musial na zajecia na rekach zanosic ..! powiedz czy w tygodniu to sa szanse zeby zagrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, zagrac mozemy - czas na pewno znajede, ale dopiero po wtorku. Odezwe sie i dam Ci znac. 👄 Teraz bede juz odpalac wrotki, bo zaczynam byc lekko nieprzyomna :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam od czytania opowiesci o zlociku nr 2 :D nareszcie przebrnelam :P Dobry - a Ty czemu nie piszesz o naszym malym spotkanku wczoraj?? czyzby moja uroda olsnila Cie dokumentnie? :P bardzo Wam (tzn. tez Zdiablonej) dziekuje za wspaniala niespozdziewanke wczoraj rano 👄 tak dawno wyczekiwalam tego weeka i ... juz po nim mój Aniol mial dziisaj imieninki potem odwiozl mnie do domciu teraz czekam, az dojedzie do W=wki i do Niego zadzwonie :D bo teraz zobaczymy sie ... 9 czerwca :( pytanko posiadam - czy ktos z Was ma jakies namiary na Wilno? wybieramy się tam na dlugi czerwowy week i szukamy jakichs info witam wszystkie nowe Diabły 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek..lecim na Szczecin:)...oki ...pozdrawiam ..i znikam :classic_cool: o...Margot..listem gończym Cię ściągneli :P:D:D;) dobra znikam bo..zaraz Elles ..wpadnie i zapisze cała strone :D:P;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×