Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

....obejrzalam Kill Bill\'a 2 i...:( to juz nie to co pierwsza czesc:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:( dluzyzny...i ogolnie jakis taki...nijaki ten film:(:(:(:(:(:(:(:(... a tak lubilam Tarantino... Tentaga, Amok- cos macie w krzynce :):D dobranoc wszystkim diablom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrz, niebieska, a mnie sie dwojka bardziej od jedynki podobala. De gustibus non disputandum est :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie czytałam (Air, było słoneczko :) ❤️) hehee.... :D Co ja tu kurna robie - miałam spać ... :O Ale za to zrobiłam porządki na kompie.. i już sie outlook nie wiesza... :P:) Eee... to chyba ide spać.. chociaż na dwie godziny.... Jak nie padne przed południem to bedzie sukces.... Trzymcie sie, jutro bede sie relaksować z dala od kompa :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robic pobudke czy nie??? :P :D No dobrze, nie beda taka niedobra i spiewu porannego nieuslyszycie :P w koncu jest sobota i nie kazdy musi wstawac skoro swit ;) Zatem na paluszkach pod lozkiem przebiegam i lekkiego buziaka kazdemu zostawiam 👄 wspanialego dnia zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek sie leni i nie ma piosenki. Borewicz i spolka wstawac, tra ta ta, wstawaccccccccccccc!!!!! No teraz moge isc spac skoro wszystkich pobudzilem. :D Jestem dumny z siebie. A ty Tygrys sie nie len :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKAAAAAAA WSTAAAAAAAAAAĆ Ja tam Diabełkowa oszczemdzać nie bydem Tiger - masz jednak serduszko i pręgi :D Biedronka - thx sprawdzę jak dotrem do firmy A Fszystkiem miłego, ciepłego dzionka wiele uśmiechu i radości :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie czytalam zaraz spoznie sie do pracy :D pozdrawiam i wdepne jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam juz z zajec :D w baaaaaaaaaardzo dobrym humorku :D nadzwyczaj dobre oceny w indeksie mam,:D Na dodatek z tego przedmiotu, co zadania robilam i tuz przed wejscie sie uczylam, mialam sie podciagac na 4 (postanowilam to jakies 15 minut przez zajeciami), weszlam z kolezanka i ona mowie, ze ma dzis imieniny i najwiekszym prezentem dla niej by bylo jakbym ja dostala 4, wiec zabki wyszczerzylam, powiedzialam, ze wszystko umiem i.. dostalam 4 :D Akara --> 24karat jest super :D Biedroneczka --> ja wlasnie sciagnelam KB II, do kina na to isc nie warto a ciekawa jestem co Tarantiono wymyslil.. :D Elles --> ale jakby co to masz w czyje ramiona padac?? :P :D Mala --> mam nadzieje, ze sie nie spoznialas :) Tentaga --> uwzgeldnij w indianskim lunchu jakies trawy, dla niemiesozernego Tygryska ;) Znudzony --> nie leni a mam dobre serduszko i w sobocie o swicie budzic nie bede ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczna pogoda wiec zaraz z Anielica idziemy na spacer i do kawiarni na smaczna kawke i deserek. :) Tentaga, bylem szybszy dzisiaj od ciebie, Hura, hura, hura. Az o trzy minuty, a to jest ogromna przewaga :) np. w biegu na 100m bylby to doslownie nokaut :D Tygrysek ty to jestes zdolniacha, gratulacje, brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam po ...ogien i ..przywitac sie ...!🖐️ Juz jestem prawie narobiona i ..obrobiona z robota...!:D. ..wlasnie robie ..kopytka ..i kotlety mielone ...i ciasto z truskawkami...!!! ..a jak juz to wszystko zjem ..to sie chyba na rower wybiore ...bo przeciez sie odchudzam ..!:D ..dzisiaj do drugiej w nocy z Dzien Dobry ..ucielismy sobie mala pogawedke ..:D..rozmawialismy na tematy ..różniste ale ..wagi miedzynarodowej ..zeby nie bylo ze ..o goopotach mowimy ...!!!:D Dla dzisiejszych obecnych ..Tygrysek ..Panstwo Znudzeni...Tentaga.. mała.. pozdrowionka .🌻.. ...dla pozostalych ..grabula ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlazenForum...>>>.. Ty sie lepiej nie odchudzaj tylko sie zaprzyjaznij z Panstwem Znudzeni...oni kurna chata ..maja basen ...wiec jak sobie poplywasz to...szybciutko schudniesz ..!!!:D ..ja gdybym miala basen .....eeeehhhh..pomarzyc fajna rzecz ...!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W basenie u znudzonego jest tylko 15stC i zeby nie zamarznac to trzeba szybko plywac, a to grozi zmeczeniem, a ja bardzo tego nie lubie, ja tam wole wanne z cieplutka woda. A po drugie o basen trzeba dbac, czyscic i piescic, a ja to wole robic z Anielica :) :P Tak wiec ciesz sie ze nie masz basenu, bo to tyle zajecia co z samochodem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blazen ...jakbym miala basen to bym go czyscila i piescila i ..wode goraca wlewala i plywala ...a o samochod nie musze dbac ..bo moj maz ma malucha ...nieee..to ja mam malucha ..hmmm...kurna ...juz dobrze nie pamietam ..ale ja przy nim nic nie robie .. ..tylko wlewam wache i ..śmigam ..:D ..ja sie kapalam w Baltyku jak bylo 16 stopni ..wiec ..15 ..to calkiem znosna temperatura !:D ...a teraz sie oddalam ..bo z kuchni dochodza jakies ..niezidentyfikowane zapachy ...albo ciasto sie pali ..albo...kotlety ...!!!:D ..🖐️...do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blazen- ja chce miec basen buuuuuuu uwielbiam plywac:)bede musiala sie zapisac do jakiegos publicznego bo ostatnio cos mi brzuszek rosnie:P pozdrawiam wszytkich i jak zwykle w sobote rano ide kosic trawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wrocilam :D Zdazylam anwet sie wykapac i wlasnie jem pyszny obiadek :D Mniam!! Czy wiecie jakim stresem jest oblkladanie pracy?? Oczywiscie nie obylo sie bez zabawnych sytuacji :D A ramach zmniejszenia powagi sytuacaji pojechalysmy z kolezanka rowerami do pkt gdzie prace oblkladaja (pol miasta od nas ale tam bylo dwa razy taniej a jakosc ta sama). Wchodzimy atmosfera ciszy i powagi, przyszli magistrzy prace oblkladaja... Aha tak bylo dopoki Tygryś tam nie wpadl... najpiewr okazalo sie, ze jedna stronka ma blad, na szczescie miala dyskietke z praca, wiec skorzystalam z kompa, ktory tam byl i stronke druknelam. w miedzyczasie wykonalam jeden telefon w celu uscislenia informacji, ktore sie znajdowac tam mialy... a potem to juz wszyscy nam (dobra, glownie mnie) kibicowali i pocieszali, ze bledow nie bedzie :D Serio!! Bo ja jako jedyna latalam po pomieszczeniu sluzbowym, patrzylam panom (Chlopakom) obslugujacym masyzny na lapki, czy ladnie i rowno to wszystko idzie. Ludzie sie dopytywali kiedy obrona, gadalam ze WSZYTKIMI!! niesamowite :D pozniej jeszcze jakiemus chlopakomi prace szybko sprawdzalam, czy bledow nie ma :P fajnie bylo, mniej nerowo zjadlam :P oczywiscie, za wydruk kartek nie policzyli mi nic :D :D :D Uff alem sie rozpisalam :D Gio --> a ja znow przejezdzalam kolo Ciebie :D Bo rowerowe szalenstwa zakonczylam przez siekierowski sie rozpedzajac (uwielbiam tamte gorki i zakrety) Blazen --> 15, to nie jest zla temperatura jak na basen :D Mysle, ze gdyby panstwo Znudzenie miali ratownika, to by basen byl zawsze czysciutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Haha zaraz widać, że weekend i piękna pogoda :) u nas pustki :) Ja też byłam dzisiaj na zajęciach i mam termin egzaminu z historii języka na 9 czerwca :D Ale było śmisznie, bo facet wyznaczył całej grupie termin na 19 czerwca, ale moja koleżanka z grupy ma wtedy ślub i jedziemy do niej z trzema kumpelkami, też z grupy. I jedna z nich mówi panu, że nas nie będzie bo mamy to wesele. No i się pan rozgadał, że my niby druchny itd, więc idziemy na egzamin 9 :D Okazał się równym gościem, a sprawia wrażenie takiego strasznie surowego. A na koniec mówi do mnie: \"Pani Marysiu, chciałbym zobaczyć panią w kreacji\" :D haha mało nie wpadłam pod stół po tym tekście :) A jutro idziemy z Miszowatym na grilla :D w końcu mamy prawdziwie majową pogodę, ostatnia szansa na majówkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia - Tygrysek z czystym futrem brzmi dobrze ale nie wiem co na to Linka Ogólnie grtulejszen, uściski wszystkich czterech pręgowanych łap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air --> hahaha fajnie, ze mialas taki wesoly dzionek :D a kreacje jaka masz?? Rzeczywiscie pustki pod lozkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrys ---> kreacji nie mam takiej prawdziwie weselnej :P Mam różową bluzkę odkrywającą całe ramiona :) i czarne spodnie - do kościoła, a na tańce zamienię spodnie na czarną spódniczkę z falbanką i kabaretki :D i buty wygodne to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrys ---> kreacji nie mam takiej prawdziwie weselnej :P Mam różową bluzkę odkrywającą całe ramiona :) i czarne spodnie - do kościoła, a na tańce zamienię spodnie na czarną spódniczkę z falbanką i kabaretki :D i buty wygodne to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! kurcze, co was tak malo dzisiaj????gdzie som fszyscy???? Tentaga, doszlo co mialo dojsc???bo mi jakiejs mail delivery failure przyszlo i nie wiem czy to od Ciebie czy od kogo...w kazdym razie dziwne bo wielkosc nie byla za duza...hmm...:( jakby co to wysle jeszcze raz, w czesciach... Tygrysku napisz czy Ci sie film podobal... a tak w ogole to niesprawiedliwe...:(:(:(:(:( fszyscy sobie wybyli na lykend a ja musze siedziec i sie uczyc:(:(:(:(:(:( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Birdonka ;) a w ogole to nie wiem co u was bo se nie poczytałam...ale jak sadzę jest...diabełkowo :D Gio...i jak tam z Mortim szachy poszły ;) ja tam noga jestem w szachach, w kartach zreszta tez...nie mam szczęscia... podobno jak sie nie ma szczescia w kartach to sie ma w miłości....hmmmm Elleska ;) nie wyspałam sie widzisz....o 6 mnie obudzili, nie wiem po co nawet...a ty pewnie tez nie spałaś ;) Tigre, widze ze masz konkurencje w budzeniu...ale Tentaga sie wydziera...ja juz nie wiem co wole, czy twój spiew czy to darcie :P chyba jednak spiew....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to ja miałem?... O q..na... Za dużo masła albo coś... Biedronka....:-) Nie wybyli, nie wybyli... Że ktoś sobie w daczy nad jeziorem przy piwku o d...e Maryni, to nie znaczy wcale, że od razu wybył ale że kontempluje okoliczności przyrody...i inne... AIR... :-) natchnieniu poetów i strasznie surowych egzaminatorów. Z tą kreacją, to raczej o tworzenie chodzi.... Znaczy, oczekuje od Ciebie stworzenia logicznych odpowiedzi... ;-) W odróżnieniu od nas, bo my to Ciebie bez kreacji, to nawet chętniej... A w ogóle, to Twoja stopka w błąd moje piękne oczy wprowadziła i doczytałem się: \"...Chwilowa utrata kontroli nad orgazmem\"... :-D Tiger...:-) mój ulubiony futrzaku 😘 Oprawiona Pani mgr ... :-) Kiedyś użyłem skrótu \"mag\", to pani ładna w urzędzie pomyliła mnie z prestigitatorem... O... i Kasiek na wybiegu.. :-) Wodzu...... Co na to Linka?... Pękła?... Znudzony...:-) B. już zdrowa, że ją na manowce prowadzisz?... Ps. Dodam, że mamy w domu świnkę.... Ale pani doktor powiedziała, że z Internetu dzieci mogą korzystać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kasiek i czesc Linking🖐️ hehe...ja to sobie co najwyzej ksiazke moge pokontemplowac albo podloge w pokoju...sciany...sufit...itp...a jeziora na oczy nie iwdzialam juz ho ho i jeszcze troche:(:(:(:(:(:( ...a no wlasnie Tygrys, kiedy obrona???? no teraz to juz naprawde papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee Birdonka....a ja cały weekend w robocie i mnie sie wyjazd nie przydarzył (ani nawet wybieg....Linkingu :P ) no to brej i karaluchów bo o tej 8 trza sie zwlec z betów niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie wiem, co sie dzialo :P impreza byla wspaniala - obzarlam sie na maksa :D wlasnie Aniol odwiozl mnie do domu i wraca do W-wy ide spac, bo zrywam sie o 7:00 :0 postanowilam jechac do pracy taksowka :D dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM JUZ! A to na rozgrzewkę: Wiedziałeś/aś, że..... niemożliwe jest polizanie własnego łokcia? Gdy mocno kichasz możesz złamać sobie żebra? Gdy próbujesz powstrzymać kichnięcie naczynia krwionośne w mózgu lub szyi mogą pęknąć a Ty umarłbyś/umarłabyś? Gdy kichasz z otwartymi oczyma gałki oczne mogą zostać wypchnięte? Budowa ciała świnii uniemożliwia jej spojrzenie w niebo? 50% ludności na świecie nigdy nie otrzymała ani nie wykonała telefonu? Szczury i konie nie mogą wymiotować? Założenie słuchawek tylko na jedną godzinę powoduje wzrost ilości bakterii w Twoim uchu o 700%? Zapalniczkę wynaleziono wcześniej niż zapałki? Kwakanie kaczki nie powoduje echa i nikt nie wie dlaczego? 23% wszystkich uszkodzeń kopiarek powodowanych jest przez ludzi, którzy na nie siadają aby skopiować swój tyłek? W swoim życiu, w czasie snu zjadasz około 70 insektów i 10 pająków? (Mmmmh! smacznego - Dokładnie jak odciski palców, odcisk języka jest niepowtarzalny? Ponad 75% osób, które to czytają będą próbować polizać swój łokieć? To jest naprawdę niemożliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×