Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Idę się trochu przechlapać, bo robiłam wielkie sprzątanie. Chociaż właściwie tak bardzo nie widać. :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide z Toba, Linka :D. Chcialam moim kotom zrobic dobrze i wypuscilam je jednak na balkon, ale zaczely mi sie do kwiatkow dobierac. Skoro wola siedziec w srodku prosze bardzo, wedle zyczenia :) (zlosliwy usmiech).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal w pracy....:( Ależ dziś mam dzień... W firmie jedna wielka burza. Piszcie, kochani, jak znajdujecie te nowe prace, bo mnie chyba tez to czeka, buuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dardanele - ja w swojej aktualnej siedzę już dłuuuuuuuuuugo, więc nie jestem w temacie; tyle wiem, że trzeba trąbić każdemu, że się pracy szuka, bo najczęściej przez znajomości się dostaje... Ankara - wychlupana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, dalam plame, nie moge sie odkleic od kompa :D. Zbieram, sie, zbieram i zebrac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara --> skąd ja to znam? :D dardanele --> 🌻 na pociechę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam:) Akara, karat24- witaj w klubie ja tez sie nie moge odkleic zrobilam makijaz ubralam sie juz od godziny zamierzam wyjsc do sklepu i jakoss nie moge( czytam kafeterie) ok teraz sie ruszam juz na serio:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się ruszam - jadę przywieźć dziecko - rowerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurrrraaaaaaaaaaa !!! napisalam ocene pracy - zjaelo mi to 6 stron i to pisanych 12 (tyle, ze odstep miedzy wierszami - 1,5) ;) ale sie ciesze teraz robie ostatnie poprawki w teczce Anity i ... wielkie swieto chyab sobie odprawie :D papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam Wam cos \'wzmacniajacego\' :D :P kto nie dostal - niech sie upomni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😘 hello everybody hehe, Hans, no z tym praniem...ja jak do tej pory najpozniej (najwczesniej?)robilam o 1 w nocy... >>>Akara, no niestety mnie nie bedzie w lipcu we wrocku :(,moze gdyby nie praktyki to by sie udalo wpasc na troche... ...tak tu piszecie (niektorzy) o swoich mniej udanych polowkach:(:(:(... trzeba wierzyc ze bedzie lepiej!!!!te wlasciwe polowki znajduja sie przewaznie wtedy kiedy sie tego nie spodziewamy (cos wiem na ten temat), takze...powodzenia zycze!!!:) ....a ja sobie dzisiaj soundtrackow slucham...(last of the Mohicans, mist of Avalon, The crow, Kill Bill vol.1, From dusk till dawn itd...) spadam, pracowity weekend sie zapowiada... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde nikogo tu nie bylo od 19:27? ja ide spac jestem wypluta :D a jutro do pracy dobrzem ze po pracy imprezka w ciekawym gronie ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czołgiem :) Kai ---> ty to masz poznańskie zwyczaje :) w piątek też zawsze sprzątamy i pieczemy, żeby już w sobotę był ornung i można zacząć wypoczynek :P Życzę ci miłego wyjazdu :) Elles ----> i jak? słońce wyszło pod wieczór? Bo u mnie był piękny, słoneczny dzień i nawet mnie amore mio zabrało na spacer romantiko :D Zosia ---> hihi dziękuję, Michol jest sympatyczny, tylko humorzasty czasami :) Tygrys ---> ty już kończ tą swoją pracę, bo widzę na opisie że już 114 masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam bym powiedziec, ze definitynwie skonczylam mgr ale nie moge... okazalo sie, ze mam drobny blad w wydrukowanym juz wstepie, wiec jeszcz 2 stronki trzeba bedzie dodrukowac, ale to juz zrobie tam gdzie prace oblkladac bede :) ledwiem zywa, jutro znow pobudka skoro swit :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger wy szykujcie siem na lunch indiański i my wasz przesłuchamy na okoliczność mgr. Akara - pizzz zdecyduj siem na nick bo po bimberku zgupieje do szczętu Dard - to już przesada od 11.00 mamy łyk-end :D:D Mała - ajm jezd full podziffffff, bimberek 4you Mała miłych snuffffff Air - Skotem czy innym pojazdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektryka
ś w i a t ł o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli napiszesz akara to bede wiedziala, ze to do mnie, ale ten 24karat tez mi sie spodobal, wiec czasem moge \'zmieniac ubranko\' ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno kobieta zmienną jest - ale czemu az tak biedny indianin nie rozumieć :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwileczke bo ktos mi ukradl teczke :) Piekna pogoda, basen gotowy do uzytku ale woda jeszcze zimna, tylko 15stC a moj basen nie ma jeszcze ogrzewania. Pewnie za tydzien mozna bedzie sie kompac. akara ostatnio lamiesz swoja zasade jeknego nick name :D ale ci wybaczam :) Koncze, bo lece do ogrodu cieszyc sie sloneczkiem :) Borewicz biedactwo nie mogl spac, :) Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......coś chciałem powiedzieć ..tak expresem ..bo wybywam ..na ...przemily weekend..... ...e....no ...to ....pa ..:) .co tam sie będe rozwijać :D Znudzony..ja Ci ..powiem..Ty se rybki ..wpuśc ..do basena.....zawsze ..możesz potem ..powiedziec ..że idziesz na ryby :D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×