Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Air --> :D 🌻 :) Gio --> po chodnikach :) Margotka --> bede trzymac kciuki, wiec na pewno sobie poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina.. biedactwo.. ja na razie w ogóle nie chodzę do lekarzy.. wiem, że nie mam kasy.. a jak się coś znajdzie (tfu tfu) to będzie problem.. Jak Ci drętwieje i to lewa, to nie jest dobrze... :( idź lepiej normalnie do szpitala.. pewnie Cię położą i nie będziesz musiała płacić za wszystko a badania będą musieli Ci zrobić! Gio ;) Air uczysz się pewnie ? ;) Margot Ty też egzamy? ;) na pewno Wam się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek --> a jak drętwieje prawa? :P:D ;) hehhe... Eee.. ludzie chorowici ostatnio, co sie dzieje... :( Szafir --> jestesmy dumni :classic_cool: Zadziwiasz mnie ;) Margot, komplemenciaro... ❤️ Aaaaa! nie moge sie oderwać, nie ma mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo zdrowia dla chorych👄 i gratulacje dla zwycięzców :-D a mnie mozna gratulować zakupu spodni i butów;-) CYTAT: Zuzia do babci: Babciu, bardzo przykro mi to powiedzieć, bo jestes dla mnie taka dobra i hojna, ale chciałabym sie teraz pobawić i wstydzę sie przy Tobie... gryzoń = grygoń świnka morska = chomik wodny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles.. to neiznacznie lepiej, jak prawa.. ;) Szam hahahahahhahahahahaahhahahahahaahahahahaha a to hmm.. w co ona się chciała bawić? ;) Chomik wodny jest dobry :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamcia --> gratuluje udanych zakupow :D Zuzia jest genialna :D :D :D Chomik wodny :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam:) i o nastroj diablow pytam:D no to sie mi narobilo...najpierw mi komp umarl:( a teraz admin mnie co chwile rozlacza wiec sie spiesze Tentaga..tentego to jak z tym bimberkiem??? mnie ciagle suuuuuszy :):D Tygryniu no to chyba powokli brykniem co oblewac:D grrrrrrratulacje :) Air :) Szam:) Amok :) Nina...w tej sprawie ktora cie neka (z lekarzami) mam troche orientacji...wiec jakby co lap mnie na tlenie...jest pod nickiem i sie nie martw na zapas :) Majoreeeek:) noooo...wekend byl superowy:D Gio a cio pilas wczoraj ze ci dzis czacha dymi:):D Elle a u mnie tez cudnie:) No Oczeta to teraz trzeba z tego pucharu szampana wyzloptac:D gratulacje ....nononono...a majtka nie potrzebujesz??? ja sie chetnie zaciagne :D Kofi...milego i dla cie:) Margotka pewnie ze dasz rade a troszka sztresu to jak odrobina pikanterii w....;):D Zosia...wracaj natentychmiast!!!!!! nie dostalam obiecanych fotek!!!!!! a mail juz wyczyszczony...masz tu byc i koniec !!!!! bo jak sie wkurzem i pojadem do kalisza to nie recze za sie:D:D a sprawe proponuje zakonczyc i tyla...a w ramach ugody proponuje wieeeelkie pice podwyrkowe:D a cio....mnie tu ciagle suszy i szuszy...kazdy mi co obiecuje i nic;):D gdzie sa ludzie tam sa i nieporozumienia...wiem cos o tym Margotko...hihi...pamietasz :) pogodzic sie dac sew pyska i sprawe osobiscie uznaje za niebyla a kto wspomni to uwaga : OSKALPUJE GO TENTAGA ;):D:D:D a dla wszystkich wielki calus na poczatek tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, skoro dretwieje Ci reka, to moze byc to cos powaznego... leppiej nie zwlekaj i udaj sie z tym do lekarza ❤️ Tygrys, no ja mysle, ze sobie poradze... tyles mnie poganiala do nauki, ze teraz wszystko musze pieknie zdac :D 👄 Majorek, ja tyz, tyz... ;) Elles ❤️ :classic_cool: Szam, Zusia jest niesamowita :classic_cool: :D Chomik wodny... niezle, niezle :D Zdiablona, tak, tak pamietam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalle powiało radością i szaleństwem - wpadła pod wyrko Zdiablona :D:D:D Kopnij tego admina w d... ;) ;) Margot to będziem kciuki trzymac :) A hmm.. ten tego... co to za egzaminy? :) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, franca zdaje... rade rade rade kum, kum kum :P :D Chce zrobic dwa certyfikaty, zeby w koncu przestali mnie sie czepiac... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku a kopnem kopnem w koncu :D niech nie mysli sobie taki admin :) a czemu szalenstwem? czemu:D ja taka grzeczna prawa i spokojna przeciez:) niewiniatko jednym slowem;):D Margotka, zdasz to pewne...a certyfikaty juz masz nasze tutejsze:D dolacz do dokumentow zawsze to jakis papier wiecej:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dziecko mi się udało...a takich tekstów to masa cała, ale myślę, że wszystkie diabelskie mamy mają takie na podporędziu:-D a pisałam Wam jaki text rzuciła mojemu byłemu w pociągu?? wiózł ją do Bydgoszczy i gdy wysiadali, to przy całym skupisku czekajacych do wyjścia, moja córeczka rzuciła: ach, jak ja lubię sex......... po czym asekuracyjnie zapytała: Tatusiu, a co to sex? albo jak się w przedziale pełnym młodych dziewczyn (mój były określił to inaczej) zapytała: tatusiu co masz na sobie bokserki czy majtki?? a gdy ten sie zaczerwienił,powiedziała: aha, majtki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot .. franca.. ? ;) ;) ;) Zdiablona ale pozytywnego szaleństwa :D Ty.. grzeczna, spokojna.. ;) (jak śpisz tylko ;) ) 👄 Zaraz kończę, już pozmywałam ;) zupka wstawiona (właściwie mięsko), ale jak przyjedzie Anioł, to pójdziemy na zakupy pod tę zupkę ;) ;) ;) Od tamtego złego czasu między nami, jest teraz tak fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamcia --> masz racje, wiekszosc dzieci ma takie genialne texty :) Ale Zuzia jest super :D hihihi a jaka rezolutna.. :P Zdiablona --> Ty grzeczna buhahahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek ---> to fajnie, bo my się właśnie pokłóciliśmy przez komunikator tlenu. Nie wiem czy ktoś jeszcze tak ma, czy tylko my tacy zdolni jesteśmy. Czasami mnie to już wkurza, że o takie głupoty się kłócimy. A taki jest uparty i jak tylko coś nie po jego myśli to koniec. Ale jestem teraz zła, adrenalina buzuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam .. :D Czasem myśle ze te dzieci to są bardziej niebezpieczne od dorosłych.. uzbrojone w TAKĄ szczerość... :P:D A jakie kupiłas butki, gadaj no :P:) Hhahaaa... majtki.... :D:D:D:D:D:D:D:D:D To było super... Majorek... :):):) ❤️ Airku... :) 🌻 U mnie brat sie zawsze tez kłócił z dziewczyną o głoopoty ;) I tak fajnie było widzieć jak oboje to zaraz obracają w żart i jest znów dobrze i są znów szczęsliwi :D To najlepszy sposób chyba na takie kłótnie o bzdety... :) Spać mi sie chce... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuu... Gdzie sie wszyscy podziali.....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, gdzie sa wszyscy? Czesc elles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara, ja jestem, ale nie powinno mnie tu byc ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatlo
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super, super! :D Chyba sie udalo :D A ja zmykam... urtao wstaja o 5:30, o 7:45 zaczynam pisac... grrr... Prosze do piatku trzymac kciuki za Margotke 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, robie wlasnie porzadki w papierach i wiesz co znalazlam, elles? Przepiekny wiersz o sukni slubnej, pamietasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotko, kciuki beda trzymane... przez sen ;). Chociaz nie, o tej porze powinnam sie zwlec na kurs :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara, dzieki 👄 Na pewno bardzo sie przydadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochani.. :) Mi sie wydaje ze wszyscy na gg/tlenie siedza... :P haha... Ja właśnie niedawno wróciłam z psem... :) I biore sie za maile... :P;) Trzeba zrobić jeszcze porządek w zdjęciach.. Kurcze :( Jutro jeszcze jakies obowiązkowe spotkanie komisji wyborczych... A potem.. bede sie relaksować :D Z Borewiczem przy piwie.. :P:) Aaale jestem śpiąca... 💤 Czemu sie nic nie dzieje...? Moze by tak.. jaką zadyme? :P:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×