Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Znudzony, ja tylko sprawiam takie wrazenie, tak naprawde to mala zagubiona dziewczynka ze mnie ;). No majorek, mam takie zapedy rolniczo-pastewne :D. Niebieska, Juliet’s Ghost to muzyka alternatywna, dosyc ciezka i jak dla mnie bardzo klimatyczna, nie kazdemu sie podoba; do posluchania na: www.julietsghost.com AIR, Tigre 🖐️ Nic nowego u mnie, zaraz lece pocwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mnie jakowes grypsko lapie, bo ciagle mi zimno i zaczynaja mnie miesnie bolec :) no i nie ma więcej przymiotnikow? ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz wrocilam od brata :D Znow pobrykalam z dzieciakami i z nastasza angieslki pociwiczylam :) Ciezko jest dziecku tlumaczyc, zasady wymowy... :) Air -> i jak po imieninach?? Biedronka -> 🖐️ :D Mala -> lekarstwa, cieply kocyk, maliny, wiecej odpoczynku :) i grypsku mowimy IDZ PRECZ :D Znudzony -> slyszalam o Twojej pracy, trzymam kciuki, zebys znalazl cos co bedzie Ci odpowiadac :) Oczywiscie zdjecia poprosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tigra ---> gut :) Zadowolony z prezentu. No i był w telewizji regionalnej :P hehe przyszli do niego do pracy z kamerą i kręcili :D A Fred mnie rozwala :) Nie wiedziałam, że koty się tak zachowują :) Biega po całym mieszkaniu. Siedzi u mnie w pokoju na kanapie, nagle zaczyna tak śmiesznie miałczeć i biegnie, pędzi do dużego pokoju i tak w kółko :) Tak się bawi sam ze sobą. Albo ma taką pluszową krowę Milki i bawi się z nią w zapasy :P Trzyma ją łapkami i kula się po podłodze. Boki zrywać. Idę teraz czytać \"Chłopów\". Ja mam nadzieję, że uczniowie też przeczytają, bo jak nie to nie mam zielonego pojęcia co z nimi robić. Mam nadzieję, że mi tego nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air, ja nie lubie \"chlopow\" i ich nie przeczytalam, zaczelam ale nie bylam w stanie przebrnac ;) Na pewno ktos z klasy przeczyta :) W TV no fajnie :D szkoda, ze tylko w regionalnej :) Smieszny jest Fredek, popstrykaj mu jeszcze zdjatka, z checia obejrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR, a wiesz, ze mu tak moze zostac na pare latek? ;) Moj najstarszy dopiero w zeszlym roku troche skapcial (4 lata ma), ale jeszcze i teraz ma takie zrywy, a u mlodszego to normalka. Jak oba wpadna w zabawowy nastroj to mozna sikac ze smiechu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara, dzieciaki byly zachwycone ciasteczkami :D dziekujemy 👄 :D Air\'ka, oj tak, jak sie Seti z Amim rozbryka, to wariuja po calym mieszkaniu, a smiechu z nich jest co nie miara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem Blazen - przymiotniki sa super - natchnely mnie wczoraj wieczorem do poszukania nastepnych 👄 sorki, ze o tym nie napisalam, ale dzisiaj czuje sie chyba jeszcze gorzej (zaczyna mnie bolec brzuszek) Air - ja nie dostalam jeszcze zadnego zdjecia Fredka Znudzony - powodzenia w poszukiwaniu pracy ide do pracy - dobrze ze dzisiaj mam tylko 3 lekcje pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Malutka ---> zdjęcia poszły już :) Akara ---> haha może mu zostać, chociaż jak urośnie i będzie większy to mieszkanie będzie dla niego za małe :D Tygrys ---> no co ty? Nie przeczytałaś \"Chłopów\"? Nie urzekły cię impresjonistyczne opisy przyrody? Nie porwało cię bogactwo środków artystycznych, trójtorowa narracja, piękne obrazy polskich tradycji świątecznych? Koniecznie musisz przyjechać w poniedziałek na moją lekcję :P Idę walczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zezarlo mi postaaaaaaaa :(:(:( Air -> na wszystkie Twe pytania mam jedna odpowiedz: \"NIE\" ;) :P Za to \"Lalka\" mi sie nawet podobala :) Mala -> dobrze, ze dzis masz nie wiele lekcji,,, Poswiec ten dzien na siebie i swoje zdrowie!! To wazne zebys nie chorowala!! Wskakuj do lozeczka lub owin sie kocykiem i na ulubionym fotelu z kubkiem goracej herbaty i ksiazka dobra spocznij :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6:30 ?? brrr srodek nocy ;) zatem czekamy na meldunek po pracy Twojej :D Milego dnia zycze Szefie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten bury jesienny dzień ;) Akara haha doobre, a skąd te nastroje? :D Mała nie daj sięchorubsku.. pogoń je z miotłą.. albo.. widłami ;) ;) A to co zostało z moich przymiotników po weryfikacji z tygryskowymi i airowymi :) ;) ;) : cudowny, czarujący, dumny, dający poczucie bezpieczeństwa, błyskotliwy, oczytany, wspaniały, kochający, uczynny, pracowity, silny, mający poczucie humoru, przystojny, Błazen :D:D 6:30 rano.. brrr :0 ;) ;) Tygrysek brykaczu ;) :) pewnie znów się wymęczyliście nawzajem :) Air oo w tv :D a z jakiej to okazji ? :) ;) Fredek to niezłe ziółko :D hmm moja też czasem ma takie szaleństwa.. najczęściej jak przyjdzie z dworu i było mokro zimno i jeszcze musiałą zcierpieć wycieranie :D:D choć czasem ma tak ze szczęścia, jak mam przyjdzie do domu :D:D Hmm po takim opisie może się wezmę i za Chłopów :D:D ja też nie przeczytałam, ale.. jak zwykle nie było czasu (wtedy strasznie dużo było lektur i długich) albo i książki nie mogłam zdobyć :) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku, ano sie wybrykalismy, musze przyznac, ze najbardziej wykonczyl mnie najmlodszy, gdy mu sie podrzutow, samolotow i podskokow u mnie na rekach zachcialo :) a lekki to on nie jest :) a co do powrotu mokrego psa ze speceru, to moj po wytarciu tez czesto takiej glupawy dostaje i lata jak szalony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udalo sie do mnie nalezy 12000 wpis, wiem ze polowaliscie na ten numer, ale bylem szybszy:D Dam wam szanse na 13000 :) A na pocieszenie 🌻 i 👄 dla przegranych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek przyzwyczilem sie do wczesnego wstawania, nawet w soboty i niedziele wstaje okolo 7:00 rano. :) Jak tam postepy z praca mgr.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nie ma to jak w domu :D chociaż u Anioła nie było tak źle.. jakbym się mogła obawiać.. ;) ;) ;) Niedawno wróciłam. Tiger haha no tak dzieci lubią fajne zabawy.. i nieważne.. że czasem są już na nie za duże.. albo za ciężkie ;) ;) ;) Moja suńka jak się wkurzy (bo np. nie dostanie żarcia, które szykujemy sobie na kolację itp) i robi kręcioły - goni ogonek swój :classic_cool: :D:D Znudzony haha ale cwaniak :) ;) :) o 7.. brr :) :) Hmm jak już przyjechałam do domu, to doszlifuję ją na maksa.. ale mam nadzieję, że jak najszybciej dostanę odpowiedź od promotora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylo super 45 minur ostrego plywania (Przyjaciel dobrze plywa, a mnie wypadalo byc lepsza, wiec zasuwalam jak motoroweczka :)) Nurkowanie trenowalismy, udalo mu sie zrobic 15 metrow Ja jak zwykle 25 :) Majorek -> to szlifuj, szlifuj :D Znudzony -> dzis bylam na basenie z Przyjacielem, dzieciaki mam jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam skleroze... straszna... podczas spacerku z psem (bleee jaka ochydna pogoda, siapi) przypomnialo mi sie, ze Wam nie powiedzialam, iz po basenie na pifku bylismy :) Siedzimy w parku na laweczce (na oparciu, siedzenie bylo brudne) kulturalnie z puszeczki pijemy i gawedzimy a tu podjezdza staraz miejska, no to my pifka odstawilismy, udajemy, ze ich nigdy nie bylo, panowi postalo na przeciwko nas tak ze 3 minutki, gapiac sie prowokujaca, my ich jednak olalismy, caly czas rozmawiajac, to pojechali :lol: a widzieli na pewno, ze pijemy, bo oni jeszcze stawali jak ja pifko do plecaka upychalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo to faktycznie niezła z Ciebie pływaczka :D ;) ;) Taa z tą policją to nigdy nie wiadomo o co im chodzi.. ;) ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, dla mnie takie plywanie to norma :D A ze Straza to wiadomo o co im chodzilo, \"spozywanie napojow alkoholwoych w miejsach publicznych jest zabronione\". pewnie czekali czy damy sie sprowokowac czy nie... jakby chcieli to by mogli sie pryczepic i mandat dac (100zl) na szczescie sie im nie chcialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×