Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Akara ---> dziękuję, że próbowałaś. Nie wiem co się dzieje, różne inne maile przychodzą. Pewnie duże te zdjęcia, dlatego się nie chcą zmieścić. Tygrys, Znudzony ---> cieszę się, żę się Wam Fred podoba. Oczka ma faktycznie duże i mają piękny kolor, taki brązowy. Ale myślę, że mu się zazielenią, bo przy źrenicy ma zieloną obwódkę. Wiecie co ten szatan wyprawia? Ja byłam w szoku. Najpierw się przyglądał chomikom a wczoraj wieczorem urządził prawdziwe polowanie, biegał dookoła akwarium i łapką uderzał w szybę, a potem próbował dostać się do środka. Więc chomiki poszły na szafę, tam na razie kot się nie dostanie. Jak chomiki zniknęły z jego pola widzenia to się zabrał za żółwia. Wskoczył na taki niski stołek, potem na parapet i po parapecie dotarł do komody, na której stoi akwarium z żółwiem i już się szykował do skoku. Już o łażeniu po stole w kuchni i w pokoju nie mówię. Ja wiedziałam, że koty wszędzie włażą, ale aż takiej ekspansji się nie spodziewałam :P A najśmieszniejszy jest jak chce wejść do lodówki, a jak go wyrzucamy to próbuje dwoma łapkami otwierać drzwi, i tak wściekle je drapie :) hehe Tata się śmieje, że się czuje jakby miał w domu małpę. Jutro idę na osiemnastkę do mojego kuzyna :) To już chyba moja ostatnia impreza osiemnastkowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Diableto :D Slonce za oknem pieknie swieci, mam nadzieje, ze taka pogoda sie utrzyma... Air -> naprawde uwielbiam czytac Twoje opisy (a\'propo jak mgr?? :P). Fred jest po prostu kotkiem z mysliwskim duchem w serduszku :D Jakto ostatnia osiemnastka?? A impreza Twoich dzieci?? :P:P:P :D Akara -> a ja sie caly czas mecze ze skanerem :( nie chce wspolpracowac z kompem i systemem :( wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
haha Tiger no osiemnastki moich dzieci:P hehe jak bym się dzisiaj zabrała to by była za jakieś 19 lat :) A magisterka na razie leży, ale w piątek za tydzień mam seminarium, więc muszę coś w tym tygodniu dopisać. Właśnie wróciliśmy z Fredem ze szczepienia. Tak go ładnie pani doktor zagadała, że się nawet nie zorientował, że zastrzyk dostał :P Teraz wlazł do łózka (tam gdzie pościel) i śpi. I spytałam się wterynarki czy on może jeść tyle jogurtu. A ona się śmieje i mówi, że kot jej wnuczki najbardziej lubi jogurt truskawkowy :) i mogę mu dawać wszystko co tylko będzie chciał jeść. Wczoraj dostał puszkowe jedzonko i bardzo mu zasmakowało, a dzisiaj na śniadanie bułkę z wątrobianką i zlizał wątrobiankę a bułkę zostawił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierozumiem
O czym jest ten topic?????????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......💤 .:) cześć :)....Wszystkim..ja tam ..za wiele nie powiem ..bo ..nic nie czytałem ..tak tylko liste płac wpadlem podpisać ... Gio ..jak to zrobiłas?! ..że juz o 9:30..miałas mieszkanie ogarnięte ..ja dopiero wstałem ..i nic !!! dalej ..bajzel :D:D;). Airka ...dzięki za poranną kawe :P:D:D..ja się biore za sprzątanie ,no i kwiaty ..ponoc ..mam przesadzać...ale ..to juz przesada :D:D Znudzony..znudzonym ..gestem ..wyściskałem ..i pozdrowiłem ..;):D ale nie będe przesadzać ..bo sie jeszcze przyzwyczai :P:D;)..znaczy się ponoć mam dziś przesadzać....aaaaaa...juz nie wiem co pisze ...:D:D mi jek ostatnio ..gośc przerysował bok..to go mało ..nie oskalpowałem ..no ale to wtedy mnie poniosło ..:) Tygrys..ponoc masz dzis pogode ..no co ..na rowerek ? czy ..spacer ..z piesiorem :P:) no ..to pozdro!!:D ...trza być trendy;) :D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakto o co tu chodzi?? o wszystko i o nic :D Air -> hihihi to co na co czekasz?? bierz sie za dzieci (zeby ta 18 byla...) i za mgr tez :) Dzielny Fredek jest :) Kiedys u Akary zrobilam sobie na sniadanie corn-flakesy z jogurtem owocowym, jeden kot wyjadl platki, drugi mleko ;) hihii a Seti to no b. lubi kawe :) Borewicz -> rower podczas ostatniego uzycia wzial sie i rozpadl (pedla opadl i cos z blotnikiem nie tak) i jeszcze go nie naprawilam :P Pogoda nadal sliczna, wiec pozostaje mi jedynie spacerek... ;) A co do ograniecia mieszkania, wstalam o 9 i tez nadal byl balagan, dziwne... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, Szatanskie :) jak to milo, gdy ramiona sa caly czas tuz obok :D a niedlugo idziemy sie pobawic - najpierw slub, potem wesele :D budze zaraz Aniola i wyganiam Go do wanny - woda juz czeka ;) jutro pewnie wpadne pod wyro po poludniu - ladnie mi sie tutaj sprawowac :D papatki i pozdrowka - faktycznie, Bore, trza byc trendy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ..Ja juz po ..sprzataniu ,praniu, zakupach i obiedzie ..O Matko !!!😭 Małżeństwo to ..najgłupsza instytucja na swiecie ..!!! A teraz nie sie walą ..bo Pani ..\" ma wolne \" !!!:D Akara ..>>..ja specjalnie do Ciebie ..! (szczera az do bólu ):) Pytalas czy powinnas sie malowac?..Ja uwazam ze przy twojej orginalnej urodzie i wygladzie \"malej dziewczynki\"..:)..powinnas uzywac kosmetykow tylko na specjalne okazje do ubioru \"wyjsciowo-wieczorowego! \"! Pozatym na codzien ..tylko leciutko pudrowac nosek ! Sama wiesz jak wyglada dziecko \"umalowane\"..To tak jakbys chciala wygladac na bardziej dorosla ..! Pozostan jak najdluzej \"mala dziewczynką \"..bo to Ci pasuje ..bo taka jestes ..!..taką Cie widzialam i bylo super ! (chyba mnie nie zrozumiesz zle ,bo nie mialam nic zlego na mysli ) :) Ja osobiscie jestem przeciwniczką ..\"makijazu\"..! No ale w moim wieku ..juz chyba czas zacząć ..! A TY masz jeszcze hoo..ho...i troche ..! ..albo i dluuuużej :D Rzeczywiscie potwioerdzam ..w ciemnych wlosach wygladasz o niebo lepiej poniewaz masz jasna karnacje !:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :) Czy u Was tez jest tak potwornie ponuro? :o Widze, ze tu dyskusje o wlosach, makijazach, kreacjach :D Babskie tematy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ponuro?? komu ponuro?? Kachni 👄 🌻 :D Gio -> 🖐️ tyle rzeczy zrobilas, jestes dzielna niesychanie 👄 Mala -> bawcie sie znakomicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam, zaraz lece do kina! Gio, primo, jasnej karnacji nie mam na 100%, ciemna to ona nie jest, ale i do jasnej jej daleko, np. moja przyjaciolka typowa brunetka z jasniutenka karnacja wyglada przy mnie jak corka mlynarza ;). Ja mam skore zoltawa, do czego przyczynia sie moja hiperbilirubinemia. Poza tym nosa na co dzien nie pudruje :D (innymi slowy nie uzywam pudru), uwazasz, ze powinnam? ;) :D :D :D A tak w ogole to wiesz ile ja mam lat? :) Tak z ciekawosci pytam. No i jednak moje zdanie na temat makijazu sie rozni, bo choc nie maluje sie na codzien, to nie uwazam ze makijaz jest zastrzezony tylko i wylacznie na wyjsciowo-wieczorowe okazje. Jesli np. za dnia mam ochote podkreslic jakis swoj nastroj (powiedzmy buntowniczy, albo mroczny), to czemu nie uzyc do tego celu i ciuchow i makijazu? Co do wieku i makijazu to wiesz, lepiej zaczac wczesniej i nauczyc sie pewnych sztuczek zeby w przyszlosci miec je juz do perfekcji opanowane ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ..>>..Sama wiesz , bo juz sie nie raz przekonalas ze .. \"w tej dziedzinie jestem noga stołowa\":D..wiec mądrych rad Ci nie udziele ! Gdyby wiecej bylo takich Dam jak ja ..to by wiekszosc Firm kosmetycznych i odziezowych ..splajtowala !!! :D Wlasciwie to nawet smialo mozna powiedziec ze , taka zemnie kobieta jak z koziej dupy trąba ! (a propos makijazu,mody i innych trendow ) Dla mnie najlepsza uroda to ..mydlo i woda a inne takie to moze byc i modnie ..byleby bylo wygodnie !:D Mowie szczerze ..myje sie \"szarym mydlem\"..wlosy tez ! Jedynie co mi jest niezbedne to odpowiednie do wieku kremy i olejki ziolowe do kapieli! Jak bym gdzies wychodzila ekstra to bym se tam zawsze jakies odlotowe malowidlo zrobila ,(mam od kogo pozyczyc) a ze prawie nigdzie nie chodze to se..zyje bezstresowo!:D Takze ..jakby co to pytaj o wszystko tylko ten temat zostaw jako \"tabu\"..! Acha ..jasne ze wiem dokladnie ile masz lat ! ...16 !:D Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobry wieczór :) Tygrys ---> hihi dzisiaj się jeszcze nie zabrałam za dzieci, więc sie osiemnastka opóźni :P Borewicz ---> jak wam z tymi kwiatami poszło? Ja miałam dzisiaj maraton po sklepach ze sprzętem grająco wizualno rozweselającym. Michol chce kupić dvd i szukaliśmy, zapisywaliśmy modele, rozmawialiśmy ze sprzedawcami. Teraz jestem padnięta. Ciężka praca takie zakupy. A Fred po szczepieniu ma wyraźny spadek formy. Po przejściach z Frodem jestem strasznie nerwowa więc zaraz zadzwoniłam do weta i mnie trochę uspokoili, że to normalna reakcja organizmu na szczepionkę. Mamy mu dać spokój, a rano powinno być już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam \"Przyjaciel gangstera\", takie sobie jak dla mnie... :P Ruby (Jean Reno) – roztargniony bandyta, po ukryciu łupu, trafia do więzienia. Tam spotyka Quentina (Gérard Depardieu) – gadatliwego kolesia, który nie odstępuje go na krok, bez przerwy rozmawia, aż w końcu przypadkowo udaremnia Ruby\'emu ucieczkę. Tym samym ich losy zostają splątane ze sobą już na zawsze... niestety. Air -> nie martw sie, tak jak powiedzial wet, spadek formy po szczepieniu sie zdarza :) A kupilicie cokolwiek, czy tylko tak chodziliscie i rozmawialiscie?? :) Akara -> a na co idziesz tym razem?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam \"Przyjaciel gangstera\", takie sobie jak dla mnie... :P Ruby (Jean Reno) – roztargniony bandyta, po ukryciu łupu, trafia do więzienia. Tam spotyka Quentina (Gérard Depardieu) – gadatliwego kolesia, który nie odstępuje go na krok, bez przerwy rozmawia, aż w końcu przypadkowo udaremnia Ruby\'emu ucieczkę. Tym samym ich losy zostają splątane ze sobą już na zawsze... niestety. Air -> nie martw sie, tak jak powiedzial wet, spadek formy po szczepieniu sie zdarza :) A kupilicie cokolwiek, czy tylko tak chodziliscie i rozmawialiscie?? :) Akara -> a na co idziesz tym razem?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam \"Przyjaciel gangstera\", takie sobie jak dla mnie... :P Ruby (Jean Reno) – roztargniony bandyta, po ukryciu łupu, trafia do więzienia. Tam spotyka Quentina (Gérard Depardieu) – gadatliwego kolesia, który nie odstępuje go na krok, bez przerwy rozmawia, aż w końcu przypadkowo udaremnia Ruby\'emu ucieczkę. Tym samym ich losy zostają splątane ze sobą już na zawsze... niestety. Air -> nie martw sie, tak jak powiedzial wet, spadek formy po szczepieniu sie zdarza :) A kupilicie cokolwiek, czy tylko tak chodziliscie i rozmawialiscie?? :) Akara -> a na co idziesz tym razem?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygryś ---> no właśnie o to chodzi, że my tylko oglądaliśmy :P Jakbyśmy kupili to bym nie była zmęczona bo bym miała taką świadomość że mój trud nie poszedł na marne. Ale Michu chce jutro zabrać rodziców do tego sklepu gdzie widział najlepszy wg niego model i może wspólnymi siłami zakupią odtwarzacz dvd :) Ogólnie jest człowiekiem spontanicznym życiowo, ale jeśli idzie o zakupy to musi 5 razy przekalkulować. Może to i lepiej, będzie kasę trzymał :D Co do Fredka to chyba to z powodu szczepienia. Zjadł sobie trochę jogurtu, którego nie zwrócił i nawet znowu trochę szalał na biurku i parapecie, a teraz zasnął, ale śpi taki rozwalony na pół kanapy, więc chyba nic go nie boli. Ależ ja mam schizę po tym poprzednim kociaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygryś ---> no właśnie o to chodzi, że my tylko oglądaliśmy :P Jakbyśmy kupili to bym nie była zmęczona bo bym miała taką świadomość że mój trud nie poszedł na marne. Ale Michu chce jutro zabrać rodziców do tego sklepu gdzie widział najlepszy wg niego model i może wspólnymi siłami zakupią odtwarzacz dvd :) Ogólnie jest człowiekiem spontanicznym życiowo, ale jeśli idzie o zakupy to musi 5 razy przekalkulować. Może to i lepiej, będzie kasę trzymał :D Co do Fredka to chyba to z powodu szczepienia. Zjadł sobie trochę jogurtu, którego nie zwrócił i nawet znowu trochę szalał na biurku i parapecie, a teraz zasnął, ale śpi taki rozwalony na pół kanapy, więc chyba nic go nie boli. Ależ ja mam schizę po tym poprzednim kociaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygryś ---> no właśnie o to chodzi, że my tylko oglądaliśmy :P Jakbyśmy kupili to bym nie była zmęczona bo bym miała taką świadomość że mój trud nie poszedł na marne. Ale Michu chce jutro zabrać rodziców do tego sklepu gdzie widział najlepszy wg niego model i może wspólnymi siłami zakupią odtwarzacz dvd :) Ogólnie jest człowiekiem spontanicznym życiowo, ale jeśli idzie o zakupy to musi 5 razy przekalkulować. Może to i lepiej, będzie kasę trzymał :D Co do Fredka to chyba to z powodu szczepienia. Zjadł sobie trochę jogurtu, którego nie zwrócił i nawet znowu trochę szalał na biurku i parapecie, a teraz zasnął, ale śpi taki rozwalony na pół kanapy, więc chyba nic go nie boli. Ależ ja mam schizę po tym poprzednim kociaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez to kafe chodzi... caly czas mi pokazywalo, ze post sie nie wyslal, nawet jak sprawdzalam poprzez forum strona glowna, czy Diabel poszedl do gory,,, Air -> rozumiem, ze sie martwisz 🌻 Moze jdnak to lazenie nie bylo na darmo, skoro cos upatrzyl, jakies informacje zdobyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre ..Air ..ale sie rozpisalyscie ! Fakt ..dzisiaj szczesliwy ten kto na kafe nie siedzial .Ja dostalam k...wicy macicy ..na topiki Ciupagi ..! :D Tigre trzymaj dla mnie tamten film ..kiedys Go od Ciebie odbiore ..A i jedno pytanie ..Mowilas ze mieszkasz w bloku po stronie kosciola a wczoraj ze przy remizie ..czyli przy Korytnickiej ? Airek ..faceci tak maja jesli chodzi o sprzet ..Pare lat po slubie ..jak bedziesz chciala cos dla siebie kupic jakies butki albo ciuszki .. to powie Ci ..masz kase i kup sobie cos sama bo mnie boli glowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> chyba Ci sie osiedla pociapatały :D, jadac od Ciebie (Grochowska) w kierunku Ronda, mieszkam w tym po lewej, nie kolorowych, na szczescie kosciol jest daleko, a remiza pod balkonami :P o wlasnie cos jedzie ijoijoijoijoijoijo :P Plytke trzymam :D Moja ona juz jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre ..dobra juz sie puklam w ten pusty baniak ..Jasne wiem gdzie jest remiza !!! :D Na Korytnicka chodzilam z dziecmi do ortodonty :D Wlasnie do mnie Strazaki na osiedle przyjechali ! Wciaz mam ich pod balkonem jak spod twojego wyruszaja ...!!!:D U nas wciaz cos \"gore \" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na Eternal Sunshine of the spotless mind. Polecam, fajnie zrobiony film, troche przewidywalny, ale nie wyrzadza mu to krzywdy. Dobra gra aktorska, ciekawy temat. Moze na kolana nie powala, ale warto zobaczyc. Gio :). Tygrys, AIR 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kolorowo sie zrobilo ;). Gio, nie denerwuj sie, nie ma sensu, nie wiesz, ze to pozywka dla takich osob? A mnie to zwisa, skoro ktos nie ma nic do roboty niz zasmiecanie forum, ani nawet do powiedzenia (patrz powyzej) to nie moj problem. Peace :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsatajemy Diabelki, wstajemy :D cos takiego jestem pierwsza..... stare dobre czasy mi sie przypomnialy :) Akara -> oki, zobacze czy bede to u nas grali :) Gio -> hihihii to moze nawet widzialas kiedys mnie na balkonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Faktycznie wczoraj trzeba było dużo cierpliwości żeby się doczekać aż się kafe otworzy. No i się wpisy dublowały, ale co tam. Fredek już zdrów jak rybka. Patrzy sobie przez okno, śledzi ptaki. Wczoraj trafiłam na promocję karmy Eukanuba i kupiłam mu paczuszkę suchego pokarmu i pięknie sobie teraz chrupie :) A teraz się zbieram na tę osiemnastke i cieszę się, że robią ją na działce, w lesie :) W domu jest cholernie gorąco, zaczęli grzać, a ja mam liczniki tylko w pokojach, a w kuchni i łazience nie mogę zakręcić, więc jestem przegrzana. Życzę wszystkim leniwej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wstalismy okolo poludnia zabawa byla przednia - ale to chyba nie jest dziwne - zawsze jest superowo, jak jestesmy razem - to bylo nasze 4 wesele i wiem, co mowie :) Aniol juz pojechal - musi byc dzisiaj do dyspozycji jakiejs pacjentki - i nawet nie jestem za to wsciekla - ta praca to dla Niego zycie, a ja chce, zeby byl szczesliwy mialam nie jechac na poprawiny, ale co sobie bede zalowac - wybieram sie tam okolo 15.00 (potrzebuje okolo godzinki an dotarcie na sale) Gio - ja tez jestem taka kobieta jak Ty :) - uzywam tylko kosmetykow pierwszej potrzeby - osttani raz makijaz robilam na slub mojej Siostry (czyli 5 czerwca 1999 roku :D) Tigre - wow, dzisiaj bylas pierwsza - podziwiam :D pozdrawiam - pewnie odezwe sie wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede dzis mnie pod opieka trojke dzieciakow brata..... Oj bedzie sie dzialo :P :D hihihihi Szkoda, ze pogoda juz nie taka sloneczna, ale jak sie nie rozpada to zabiore ich na plac zabaw :D Ostatnio spotkalam tam jakis znajomych z podstawowki (nie z mojej klasy) ale sie gapili :P:P:P Air -> buziaki dla Freda :D Chomiki i zolwie juz mu sie znudzily i teraz za ptactwo sie bierze?? ;) Mala -> hihi dziekuje :D a Ty baw sie dobrze na poprawinach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh, wycieli te nieszczesna ciupage i teraz wyglada to jakbym siebie komentowala :D :D :D. Czesc Wam. Landa pogoda, ale sama jestem i nie wiem co z tym fantem zrobic (Ronald na probie). Chyba sobie na balkonie posiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×