Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Dziękuje za mądre słowa i mądre mysli. Mam poważne \"myslenice\" na ten temat i Wasze głosy bardzo mi pomogły. Sorki jeśli kogos uraziłem swoja uwagą (była myslana o całości kafe a nie tylko o tym topiku) ale oczywiście to mnie nie usprawiedliwia. Mysle że malutkim usprawiedliwieniem może być moja sytuacja + stan psychiki... Sorki Akaro. I dziękuję za zdjęcia. Miłej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za mądre słowa i mądre mysli. Mam poważne \"myslenice\" na ten temat i Wasze głosy bardzo mi pomogły. Sorki jeśli kogos uraziłem swoja uwagą (była myslana o całości kafe a nie tylko o tym topiku) ale oczywiście to mnie nie usprawiedliwia. Mysle że malutkim usprawiedliwieniem może być moja sytuacja + stan psychiki... Sorki Akaro. I dziękuję za zdjęcia. Miłej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobry wieczorek :) Tygrys ---> tak trzeba utulać, tylko że ja nie chcę go nauczyć spania w łóżku. Na razie nie chce i niech tak zostanie. Mogłabym zamknąć drzwi do pokoju i zostawić go na korytarzu, w kuchni i w łazience, ale się boję żę wtedy będzie dopiero wył :P Dzisiaj zakładam stopery, co się przyda podwójnie bo sąsiad właśnie zaczął radia słuchać, dużo za głośno. Majorek ---> Fredek ma takie brązowe elementy, to zdjęcie jest mało wyraźne, jutro kupię baterie do aparatu i zrobię porządne zdjęcia. Znudzony ---> zdjęcie poszło. A co? Twój kot się już pewnie nie chce bawić. Ja właśnie kocurka próbowałam męczyć zabawą co by w nocy spał a nie wariował. Bardzo ładnie bawi się myszką na sznurku i rolką po papierze toaletowym :D A teraz poluje na chomiki. Siedzi przy klatce i patrzy jak sobie chodzą. A one głupiutkie sobie nawet sprawy nie zdają że ktoś je obserwuje w celach mało przyjaznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobry wieczorek :) Tygrys ---> tak trzeba utulać, tylko że ja nie chcę go nauczyć spania w łóżku. Na razie nie chce i niech tak zostanie. Mogłabym zamknąć drzwi do pokoju i zostawić go na korytarzu, w kuchni i w łazience, ale się boję żę wtedy będzie dopiero wył :P Dzisiaj zakładam stopery, co się przyda podwójnie bo sąsiad właśnie zaczął radia słuchać, dużo za głośno. Majorek ---> Fredek ma takie brązowe elementy, to zdjęcie jest mało wyraźne, jutro kupię baterie do aparatu i zrobię porządne zdjęcia. Znudzony ---> zdjęcie poszło. A co? Twój kot się już pewnie nie chce bawić. Ja właśnie kocurka próbowałam męczyć zabawą co by w nocy spał a nie wariował. Bardzo ładnie bawi się myszką na sznurku i rolką po papierze toaletowym :D A teraz poluje na chomiki. Siedzi przy klatce i patrzy jak sobie chodzą. A one głupiutkie sobie nawet sprawy nie zdają że ktoś je obserwuje w celach mało przyjaznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air\'ka, bylabys bez serca jakbys biedne, malutkie, teksniace kocie zostawila calkiem same na korytarzu :P Nadal czekam na sesje zdjeciowa Freda :) Stopery?? qrcze nie potrafie spac z czyms takim.... ;) Amok -> trzymaj sie dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim :) Dziś Anioł też się zjawił na \"obowiązkową\" rozmowę online ;) chociaż już myślałam, że nie przyjdzie, bo już po 21 było :) I przy okazji omówiliśmy sprawy organizacyjne wyprawy na wesele :D ;) (i nie tylko) Amok ❤️ ale Ci wczoraj napisałam składnie i sensownie to.. szok :) haha na szczęście inni napisali to lepiej ode mnie (heh późno było już:P) i mają wszyscy rację :) ;) Trzym się pionowo ;) ;) Dark :) Mała ja akurat mam się w co ubrać na wesele :) ale za to mam problem z poprawinami ;) bo chcę założyć coś cieplejszego niż sukienka na ramiączkach ;) :) heh zdanie mojej mamy.. tiaa.. moja co chwila nowe pomysły ma.. a że była dziś na rynku to.. wprowadziła je w życie hmm.. jakoś jednak na szczęście udało mi się pogodzić to z moją wizją (jakże początkowo odmienną od mamy :) :) ) Mmm kopytka :D moja mama jakiś niedawny czas temu zrobiła właśnie kopytka po długim ich niebycie ;) ;) mniaaam :D Taak w tych polskich urzędach taki burdel jest... jak się samemu nie chodzi i pilnuje.. to g.. się za przeproszeniem załatwi :0 Noo na 11 to coś :D Margot 🌼 hmm \"niezły\" masz ten plan.. Tak, racja ja też nie lubię jak jest coś otwarte w chorej godzinie, zwłaszcza, że do Łodzi (gdzie studiowałam) muszę też dojechać .. Trzymaj się, nie daj się zwariować, jak coś.. to bazookę pożyczę :D:D :P:P Air zna ;) :) no to pasuje do Ciebie jak ulał :D:D No ja myślę, że zrobisz :D bo ja jestem ciekawa tego zestawu kolorystycznego ;) :) Gio 🖐️ :) Znudzony no doobra.. niech Ci będzie.. ale.. nie musisz tak złośliwie :P wszędzie zaznaczać, jakie to masz piękne niebo i pogodę :) ;) \"jeszcze tylko dzisiaj\" 28 stopni haha nooo.. ale masz fajnie :D Oo masz rację, świetny pomysł uwaaaagaaaaaaaaa SALWA!! ;) ;) hih Błazen :D:D haha ale masz świetną stopkę :D:D:D:D Tygrys taa sporo jeszcze jest tych nieodkrytych :D a lać można.. do rana ;) ;) ;) Akara i jak sprzedałaś płytki i koszulki? (czy co tam to było) ;) ;) a jak się koncert udał? :) J23 to jak już odbierzesz to pozdrów :D To chłopie stań na chwilę odetchnij.. a nie tak pędzisz jak ten struś pędziwiatr hihih ;) :):P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jednak pierwsza, bo nasz topik na drugiej stronie znalazlam ... wstalam jednak wczesniej, bo mi sie przypomnialo, ze musze dzisiaj kilka telefonow wykonac za oknem nieladnie ale w sercu radosc, bo to ostatni dzien czekania na Aniola (mam nadzieje, ze dzisiaj przyjedzie wieczorkiem) no to superowego dnia Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem z samego rańca bo juz nie mam co robic ..Chalupa ogarnieta ..dziewczynki nakarmione , obiad ..eeee ..to sie zrobi pozniej ( podobno to żadna robota coś ugotowac )..no i za oknem jakby ciemnawo bylo wiec ..siadlam se do kompa ! Gnaty mnie bolą na taka jesienna pogode , wiec i nie pospalam sobie za dlugo , ale ze \"stara \" juz jestem to i nie dziwota !:) Poczytalam sobie wszystko ..dzieki za buzki i pozdrowienia ! Od Znudzonego nawet kwiata dostalam !:D Blazen Forum ..ja ciebie i Twoja Pania ..tez pozdrawiam i zycze bezstresowego i dluuugiego ..życia !:D (oczywiscie) Akara >>..odebralam fotki ..Noo powiem szczerze ze jestem pod wrazeniem Twojego makijazu ..ten wzorek przy kaciku oka ...rewelacja ! Ale chyba i wlosy sobie przyciemnilas ? Fajnie Roni wygladal z Tygryskiem w jednym ..łożu :D..dobrze ze takie duze ..to mogli se poleżec bez krępacji , kazde w swoim narozniku ! Tigre ..skad wzielas ten film \"Godsend \" ?.. ciekawy , lubie takie ! Margotka >..z Ciebie twarda sztuka ..poradzisz sobie ! Sama mowilas ze lubisz wszystko szybko ..wiec nie wychodz z siebie i nie stawaj obok tylko dzialaj !:) AIR..mala majorek ..Kachni Dzien Dobry ..Amok ..Elles.. Borewicz ..DarkElf 🌻 P.S ..myślalam ze jeszcze ktos z naszych ..wstapi na moj topik ..ze cos powiecie na temat \"waznosci i odczuwania dotyku rąk \" w waszych relacjach z Kochanymi osobami ....😭😭😭 ( dobra ..żartowlam z tym placzem) Elles ..Borewicz ..szaszka ,Szafirek ..dzieki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis znow mam basen a potem sie spotykalam z kolezanka, ktorej prawie rok nie widzialam :D Faaaajnie :D Gio -> film mam na plytce jakbys chciala :) Ja sie nie wpisalam, bo... jestem \"uposledzona\" pod tym wzgledem, tu pisac moge, ale tam nie, nie gniewaj sie ale nie czuje sie na silach pisac o tym wsrod \"obcych\". a tu sami swoi ❤️ Majorek -> hmm to moze na poprawiny jakies spodnie, fajna bluzeczka i sweterek?? Mala -> jak na Ciebie to i tak pozno jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej ho :) Akarka ---> jak byś mogła mi zdjęcia na tlenowy adres wysłać, to pewnie dojdą: airamus@o2.pl proszę bardzoooooo :) Gio ---> ja się nie wpisałam sama nie wiem dlaczego. Pewnie się wstydziłam :P Tygrys ---> spanie ze stoperami dobra rzecz :) Wierz mi, że byś się nauczyła z nimi spać gdybyś inaczej nie mogła. Ja się nauczyłam na wakacjach z rodzicami, bo mój tata strasznie chrapie i inaczej się nie dało :P A poza tym mam super rozrywkowego sąsiada :D no i teraz koteczek. Dzisiaj kot spał prawie całą noc, tylko trochę pomiłkiwał, ale ładnie się zwinął w nogach łóżka i spał. I bardzo lubi jogurt naturalny :) Jak tylko idę do kuchni zaraz biegnie za mną i żebra o ten jogurt. Poza tym bardzo mu smakuje kurczaczek gotowany i bułka z masłem :) Dzisiaj mama mu kupi jakąś puszkę i zobaczymy jak mu sie spodoba gotowa karma, żeby trochę mu jadłospis urozmaicić Zrobiłam więcej zdjęć i wysłałam. Jeżeli ktoś nie dostał a by chciał to proszę się domagać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej ho :) Akarka ---> jak byś mogła mi zdjęcia na tlenowy adres wysłać, to pewnie dojdą: airamus@o2.pl proszę bardzoooooo :) Gio ---> ja się nie wpisałam sama nie wiem dlaczego. Pewnie się wstydziłam :P Tygrys ---> spanie ze stoperami dobra rzecz :) Wierz mi, że byś się nauczyła z nimi spać gdybyś inaczej nie mogła. Ja się nauczyłam na wakacjach z rodzicami, bo mój tata strasznie chrapie i inaczej się nie dało :P A poza tym mam super rozrywkowego sąsiada :D no i teraz koteczek. Dzisiaj kot spał prawie całą noc, tylko trochę pomiłkiwał, ale ładnie się zwinął w nogach łóżka i spał. I bardzo lubi jogurt naturalny :) Jak tylko idę do kuchni zaraz biegnie za mną i żebra o ten jogurt. Poza tym bardzo mu smakuje kurczaczek gotowany i bułka z masłem :) Dzisiaj mama mu kupi jakąś puszkę i zobaczymy jak mu sie spodoba gotowa karma, żeby trochę mu jadłospis urozmaicić Zrobiłam więcej zdjęć i wysłałam. Jeżeli ktoś nie dostał a by chciał to proszę się domagać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej ho :) Akarka ---> jak byś mogła mi zdjęcia na tlenowy adres wysłać, to pewnie dojdą: airamus@o2.pl proszę bardzoooooo :) Gio ---> ja się nie wpisałam sama nie wiem dlaczego. Pewnie się wstydziłam :P Tygrys ---> spanie ze stoperami dobra rzecz :) Wierz mi, że byś się nauczyła z nimi spać gdybyś inaczej nie mogła. Ja się nauczyłam na wakacjach z rodzicami, bo mój tata strasznie chrapie i inaczej się nie dało :P A poza tym mam super rozrywkowego sąsiada :D no i teraz koteczek. Dzisiaj kot spał prawie całą noc, tylko trochę pomiłkiwał, ale ładnie się zwinął w nogach łóżka i spał. I bardzo lubi jogurt naturalny :) Jak tylko idę do kuchni zaraz biegnie za mną i żebra o ten jogurt. Poza tym bardzo mu smakuje kurczaczek gotowany i bułka z masłem :) Dzisiaj mama mu kupi jakąś puszkę i zobaczymy jak mu sie spodoba gotowa karma, żeby trochę mu jadłospis urozmaicić Zrobiłam więcej zdjęć i wysłałam. Jeżeli ktoś nie dostał a by chciał to proszę się domagać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> dziekuje za zdjecia, sa super!!!! nie umie spac z czyms w uszach i juz :P a do halasu sie przyzwyczailam, mam ruchliwa ulice i remize pod blokiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> dziekuje za zdjecia, sa super!!!! nie umie spac z czyms w uszach i juz :P a do halasu sie przyzwyczailam, mam ruchliwa ulice i remize pod blokiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> dziekuje za zdjecia, sa super!!!! nie umie spac z czyms w uszach i juz :P a do halasu sie przyzwyczailam, mam ruchliwa ulice i remize pod blokiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air dzieki za zdjecia, ogladalismy razem z Anielica i Fredek bardzo nam sie podobal. Zwrocilismy uwage ze kupilas mu mebel/zabawke, aby mial sie na co wspinac i drapac pazurkami. :) Ja tez czasami spie ze stoperami w uszach, jak w domu sa chalasy a ja ide na noc do pracy i fajnie mi sie spi. akara trzymam kciuki za ladna, przyszloroczna pogode w Holandi :) Borewicz jak juz odebrales ta osobe z pociagu, to pozdrow ja od znudzonych :D i ucaluj w naszym imieniu. :) Bawcie sie dobrze :) Tygrysek zazdroszcze ci tej pasji do plywania i pozdrowienia dla kolezanki 🖐️ :) majorek widze ze wzielas sie za swojego Aniola i trzymasz go krotko :) dobra majorek nie bede juz wiecej pisal ze dzisiaj, w piatek, znowu upalnie i 27stC, abys mnie nie posadzila o sadyzm, :D mala dostajesz nagrode \"budzika\" za najwczesniejsze pojawianie sie pod lozkiem :) ufundowana przez zwiazek spiochow i leni :) Swietnej zabawy z Aniolem i odpoczynku od pracy. :) Gio jak sie dorwiesz do kompa to dzieci bez obiadu chodzic beda :D Ja mialem pecha dzisiaj z rana. Jadac do pracy przed skrzyzowaniem otarl sie o moj samochod, samochod ciezarowy. Na szczescie delikatnie. Wysiadam z samochodu i mowie do niego zeby mi dal numer do jego ubezpieczalni. On jednak mial jakies obiekcje, wiec mowie do niego ze dzwonie na Policje, wsiadam do samochodu po telefon, a widze ze na skrzyzowaniu stoja kapy-policjanci, wiec podjezdzam do nich i mowie ze facet mnie otarl i nie chce dac mi swojego ubezpieczenia. Pod grozba mandatu facet zmiekl. Ja jednak i tak nie zrobie z tego uzytku, bo to tylko lakier troszeczke zmatowial na otarciu, a ze ubezpieczalnie w Kanadzie to prawie mafia, to lepiej nie miec z nimi do czynienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air dzieki za zdjecia, ogladalismy razem z Anielica i Fredek bardzo nam sie podobal. Zwrocilismy uwage ze kupilas mu mebel/zabawke, aby mial sie na co wspinac i drapac pazurkami. :) Ja tez czasami spie ze stoperami w uszach, jak w domu sa chalasy a ja ide na noc do pracy i fajnie mi sie spi. akara trzymam kciuki za ladna, przyszloroczna pogode w Holandi :) Borewicz jak juz odebrales ta osobe z pociagu, to pozdrow ja od znudzonych :D i ucaluj w naszym imieniu. :) Bawcie sie dobrze :) Tygrysek zazdroszcze ci tej pasji do plywania i pozdrowienia dla kolezanki 🖐️ :) majorek widze ze wzielas sie za swojego Aniola i trzymasz go krotko :) dobra majorek nie bede juz wiecej pisal ze dzisiaj, w piatek, znowu upalnie i 27stC, abys mnie nie posadzila o sadyzm, :D mala dostajesz nagrode \"budzika\" za najwczesniejsze pojawianie sie pod lozkiem :) ufundowana przez zwiazek spiochow i leni :) Swietnej zabawy z Aniolem i odpoczynku od pracy. :) Gio jak sie dorwiesz do kompa to dzieci bez obiadu chodzic beda :D Ja mialem pecha dzisiaj z rana. Jadac do pracy przed skrzyzowaniem otarl sie o moj samochod, samochod ciezarowy. Na szczescie delikatnie. Wysiadam z samochodu i mowie do niego zeby mi dal numer do jego ubezpieczalni. On jednak mial jakies obiekcje, wiec mowie do niego ze dzwonie na Policje, wsiadam do samochodu po telefon, a widze ze na skrzyzowaniu stoja kapy-policjanci, wiec podjezdzam do nich i mowie ze facet mnie otarl i nie chce dac mi swojego ubezpieczenia. Pod grozba mandatu facet zmiekl. Ja jednak i tak nie zrobie z tego uzytku, bo to tylko lakier troszeczke zmatowial na otarciu, a ze ubezpieczalnie w Kanadzie to prawie mafia, to lepiej nie miec z nimi do czynienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air dzieki za zdjecia, ogladalismy razem z Anielica i Fredek bardzo nam sie podobal. Zwrocilismy uwage ze kupilas mu mebel/zabawke, aby mial sie na co wspinac i drapac pazurkami. :) Ja tez czasami spie ze stoperami w uszach, jak w domu sa chalasy a ja ide na noc do pracy i fajnie mi sie spi. akara trzymam kciuki za ladna, przyszloroczna pogode w Holandi :) Borewicz jak juz odebrales ta osobe z pociagu, to pozdrow ja od znudzonych :D i ucaluj w naszym imieniu. :) Bawcie sie dobrze :) Tygrysek zazdroszcze ci tej pasji do plywania i pozdrowienia dla kolezanki 🖐️ :) majorek widze ze wzielas sie za swojego Aniola i trzymasz go krotko :) dobra majorek nie bede juz wiecej pisal ze dzisiaj, w piatek, znowu upalnie i 27stC, abys mnie nie posadzila o sadyzm, :D mala dostajesz nagrode \"budzika\" za najwczesniejsze pojawianie sie pod lozkiem :) ufundowana przez zwiazek spiochow i leni :) Swietnej zabawy z Aniolem i odpoczynku od pracy. :) Gio jak sie dorwiesz do kompa to dzieci bez obiadu chodzic beda :D Ja mialem pecha dzisiaj z rana. Jadac do pracy przed skrzyzowaniem otarl sie o moj samochod, samochod ciezarowy. Na szczescie delikatnie. Wysiadam z samochodu i mowie do niego zeby mi dal numer do jego ubezpieczalni. On jednak mial jakies obiekcje, wiec mowie do niego ze dzwonie na Policje, wsiadam do samochodu po telefon, a widze ze na skrzyzowaniu stoja kapy-policjanci, wiec podjezdzam do nich i mowie ze facet mnie otarl i nie chce dac mi swojego ubezpieczenia. Pod grozba mandatu facet zmiekl. Ja jednak i tak nie zrobie z tego uzytku, bo to tylko lakier troszeczke zmatowial na otarciu, a ze ubezpieczalnie w Kanadzie to prawie mafia, to lepiej nie miec z nimi do czynienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air dzieki za zdjecia, ogladalismy razem z Anielica i Fredek bardzo nam sie podobal. Zwrocilismy uwage ze kupilas mu mebel/zabawke, aby mial sie na co wspinac i drapac pazurkami. :) Ja tez czasami spie ze stoperami w uszach, jak w domu sa chalasy a ja ide na noc do pracy i fajnie mi sie spi. akara trzymam kciuki za ladna, przyszloroczna pogode w Holandi :) Borewicz jak juz odebrales ta osobe z pociagu, to pozdrow ja od znudzonych :D i ucaluj w naszym imieniu. :) Bawcie sie dobrze :) Tygrysek zazdroszcze ci tej pasji do plywania i pozdrowienia dla kolezanki 🖐️ :) majorek widze ze wzielas sie za swojego Aniola i trzymasz go krotko :) dobra majorek nie bede juz wiecej pisal ze dzisiaj, w piatek, znowu upalnie i 27stC, abys mnie nie posadzila o sadyzm, :D mala dostajesz nagrode \"budzika\" za najwczesniejsze pojawianie sie pod lozkiem :) ufundowana przez zwiazek spiochow i leni :) Swietnej zabawy z Aniolem i odpoczynku od pracy. :) Gio jak sie dorwiesz do kompa to dzieci bez obiadu chodzic beda :D Ja mialem pecha dzisiaj z rana. Jadac do pracy przed skrzyzowaniem otarl sie o moj samochod, samochod ciezarowy. Na szczescie delikatnie. Wysiadam z samochodu i mowie do niego zeby mi dal numer do jego ubezpieczalni. On jednak mial jakies obiekcje, wiec mowie do niego ze dzwonie na Policje, wsiadam do samochodu po telefon, a widze ze na skrzyzowaniu stoja kapy-policjanci, wiec podjezdzam do nich i mowie ze facet mnie otarl i nie chce dac mi swojego ubezpieczenia. Pod grozba mandatu facet zmiekl. Ja jednak i tak nie zrobie z tego uzytku, bo to tylko lakier troszeczke zmatowial na otarciu, a ze ubezpieczalnie w Kanadzie to prawie mafia, to lepiej nie miec z nimi do czynienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No tak.. mam już kolejną kreację, w której \"tak ślicznie wyglądasz\" .. a ja.. nadal chcę iść w tej swojej sukience.. nie no... i nadal nie wiem co na poprawiny haha :) Właśnie słonko mi świeci mocno i pięknie przez okno (chwilowo pewnie.. ale zawsze :D:D) Mała no nieźle znów peirwsza.. ale teraz to jakoś nie razi ta godzina Twojego wpisu ;) ;) Echh a mój Anioł.. przyjedzie dopiero jutro... :0 Gio tak wcześnie ;) i już wszystko w domu porobione :D ;) ;) Ja tam byłam prawie na samym początku.. zastanawiałam się co napisać.. ale jakoś nie miałam na takie sprawy nastroju, weny, czy czasu i jakoś .. tak.. wyszło ;) ;) ale temat masz naprawdę piękny :) Tiger mam właśnie bluzeczkę świetną, a nawet jeszcze jakaś jedna nadałaby się, ale jest problem co do niej założyć.. bo nie bardzo się zgrywa itp.. ;) Air jeszcze nie oglądałam fotek, ale są w skrzynce :D Hmm ja te stopery muszę bratu zaproponować,.. to wyjdzie nam wszystkim na zdrowie :D bo jak on śpi po pracy czy własnie na nockę.. to nic normalnie zrobić nie można :) Znudzony oj Ty.. ;) :P ale za to u mnie pięknie słońce świeci prawie jak na 27 stopni haha :P Taak wzięłam się za niego.. i będę to kontynuować :) ;) Taak jako czująca się członkinią tego związku uważam, że świetną nagrodę Małej przyznałeś :D:D:D Ja jadąc rowerem na lotnisko w którymś miejscu mało nie wjechałam na stojący (na poboczu jakimś to było) samochód, bo wydawało mi się, że powietrze mi uszło z kół i się na nie patrzyłam haha zamiast przed siebie :) ale w porę zdążyłam zareagować :) i nawet byłam w lekim szoku na moje prawidłowe reakcje :) ;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos
Jaki dlugi topik !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam... ale nie wiem czy zapamiętam..;) Tygrysek ❤️ Majorek ❤️ do was coś pisąłam.. na gg :) Znudzony :) 🌻 .. a bo widzisz... ostatnio to tylko wieczorem wchodziłam na Kafe... i juz czasu nie było zeby pisać.. raczej na gadaczach czas marnotrawiłam.. :) Ale generalnie to jestem i czytam :) Airek :D:D:D upodobania kulinarne Twojego kotka mnie rozwaliły :D:D:D Zdjęc nie widziałam i nawet nie wiem czy doszły, potem zerkne :) Akara :D od Ciebie zdjęcia nie doszły.... ale mi Borewicz je w końcu przes lał przez tlena i mam :D kuuuurcze.. ładne.. podoba mi sie to z Mała przy fontannie. i z R. w środku, gdzie siedzieliście :) Jak zwykle wyszłaś super :) 🌻 Amok podpiuje się pod Znudzonym (napisał zwięzło i do rzeczy i ma racje). twój syn moze stworzyć bardzo udany związek w przyszłości - ale na pewno bedzie miał żal do Was. Mysle tak.. bo widzisz, ja sie od 7 roku życia praktycznie bez ojca wychowywałam, mama nie jest osobą wylewną.. a mimo to nie jestem jakaś zimna, zamknięta w sobie (choć nie zawsze potrafie rozmawiać o sobie z niektórymi).zawsze sobie mówiłam ze ja bede inna, lepsza, ze jesli bede miec dzieci to dam im to czego mi brakowało.poczekamy zobaczymy.. jak to naprawdę bedzie ;) Jesli nie macie dla siebie z żona miłości.. staraj sie aby on widział to co dobre, widział wrażliwość na wszystko inne...postaraj nauczyć go czułości i wrazliwośći, takiej zwykłej wrazliwości. 🌻 Gio ❤️ Margot ❤️ bidulka.. ech współczuje Ci tej walki z biurokracja ale nie poddawaj się!!! Mała ❤️ Wyleciało mi z głowy.. co jeszcze chce napisać... ;) miłego weekendu.... :):):):):) (jeszcze wpadne.. jak mi pozwolą :P;):D:D:D❤️)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalla..... słucham Trójki... kurcze.... :D Spiderman.. lubie ta ppiosenke.. a teraz leci \"..otwieram wino ze soją dziewczyną...\" lalla :):) Też ładne... kurcze.. winko by sie przydało, dawno nie piłam dobrego wina.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i czekam na Aniola ani widu, ani slychu poczekam jeszcze z 15 minut i zadzwonie - chce wiedziec, czy przyjedzie dzisiaj czy jutro... kolacja gotowa jutrzejszy obiadek w polowie (kopytka bede robic jutro) nie chce mi sie sprzatac chyab sobie cos poogladam moze pozniej wpadne pod lozko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniol bedzie za dwie godziny i nie moze zostac an poprawinach :( przynajmniej nie musze sie przejmowac tym, w co sie ubrac ... no to dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem!!!! wyplywana, nagadana :D Elles -> winko dostalas?? w ramionach utonelas?? ;) :D a co teraz w radiu leci?? ;) Majorek -> a fajna bielizne masz?? to idz w samej bluzeczce ;) hihihihi a po prostu czarne spodnie?? :) Mala -> juz pewnie zatopiona w ramionach.... cudownego weekendu zycze ❤️ Znudzony -> ja poprostu kocham wode i plywanie :D Trzeba bylo tego goscia zamiast policja Diablami starszyc :D Jakby co daj znac ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bylam dzis na swietnym filmie, Before Sunset, polecam! Ciekawie zrobiony i na pol przygnebiajacy, na pol romantyczny, plus swietne zakonczenie. Majorku, koncert byl z przygodami, bo podczas pierwszego utworu Ronaldowi pekla struna i dodatkowo byly problemy z dzwiekiem, ale na szczescie pozniej juz wszystko poszlo gladko i koncert mozna uznac za calkiem udany. I nawet udalo mi sie troche sprzedac, ale nie duzo, bo to jednak nie zajecie dla mnie – po prostu zle sie czulam zaczepiajac ludzi, wiec stwierdzilam, ze nie bede robic czegos wbrew sobie . AIR, ale ja wlasnie na ten adres wysylalam te zdjecia! 2 razy. Jutro albo w niedziele sprobuje jeszcze raz, ok? Tak Gio, wlosy miesiac temu mialam farbowane, wiec jeszcze nie do konca sie spralo ;) (farbuje sobie farba pol-zmywalna). Jakos lepiej sie czuje w ciemniejszych wlosach J. Oni lezeli na kanapie, a nie w lozu, przyzwoicie musi byc! ;) Hej Gio, a nie myslisz, ze jestem za mloda zeby sie malowac? ;) Chociaz nie maluje sie na co dzien, czasem mozna zaszalec, nie? ;) Znudzony, no trzymaj, trzymaj te kciuki, bo wystarczy, ze w depresji mieszkam, nie musze jeszcze dodatkowo w nia wpadac ;) (chociaz w sumie kto wie, moze dzieki temu slawna pisarka zostane, hehehehe). Hej, dobrze, ze nic gorszego sie nie stalo z samochodem i przede wszystkim Toba! Elles, a Ty jak zwykle mila i slodka jestes. Mala, Tygrys i wszycy nieobecni 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×