Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Ano ladna pogoda byla, ladna :D szalalam z dzieciakami na palcu zabaw :D Fajnie bylo, krecilam sie na karuzeli, zjezdzialam na zjezdzalni, hustalam sie na oponie, lazilam po drabinkach i mialysmy konkurs skokow w dal :D Wybrykalam sie za wszystkie czasy, dzieciaki tez :D Akara -> trzeba bylo kogos do parku wyciagnac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomatko ale ta kafe chodzi :( wrocilam zniesmaczona - dlaczego niektorzy faceci nie rozumieja slowa \'nie\'? ale w ogole ciesze sie, ze pojechalam a Aniol dojechal szczesliwie :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czeeeeeeeeść Bardzo udana imprezka :) Odbyła się na działce, a działka jest w lesie. Teraz chcę tylko spać. Donoszę tylko, że kot już zupełnie zdrów :D Życzę wszystkim słodkich snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air, w takim razie Tobie tez kolorowych snow zycze :) A jutro czekam na dokladniejsza relacje z imprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre, sama do parku polazlam :D. Przy okazji przejechalam sie rowerem po dzielnicy z bardzo fajnymi domami i dalam sie pokasac zazdrosci ;). No nic, moze kiedys wygram na loterii :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie, moge sobie wyobrazic ten park.... a mnie kasa zazdrosc, ze gnije w Wawie :P Ech, Kara, spoko albo wygrasz albo zespol Aniola zostanie \"odkryty\" i beda slawni i obrzydliwie bogaci ;) :D Podoba mi sie ta opcja, bo ja mam jego na zdjeciach, sprzedam je drogo i tez bede bogata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Wyspałam się, zjadłam śniadanie, wypiłam Białego Misia i teraz mogę Tygrysku zrelacjonować imprezkę :) Było to bardzo miłe, plenerowe spotkanie. Stoły stały na trawike, pogoda dopisał, nawet słońce wyszło :) Jedzenia było full i rewelacyjne - wędzony łosoś, kiełbaski z grilla, 4 sałatki, winko, piwko, szampan. Poza tym babcia jubilata upiekła świetne ciasta, najadłam się na wsze czasy. Były fajerwerki, śpiewy, wycieczka nad jezioro. Młody dostał od nas (ode mnie i od moich rodziców) koszulkę z 10 przykazaniami szczęśliwego człowieka - główna myśl żeby się nie przemęczać i szanować własne lenistwo i kopertę bo mój tata jest chrzestnym. Były tam też dwa małe kotki, podobne do mojego Freda i trzeba było stołu pilnować bo się nerwowo w okolicy kręciły. Na imprezie było trzech maturzystów, więc konsultowaliśmy tematy ich prezentacji, bo dzisiaj muszą wybrać temat, który do matury z polskiego opracują i przez 15 minut będą referować. A ja jako specjalista :D hehehe tłumaczyłam o co chodzi w tych tematach i pomogłam im chyba wybrać. A teraz idę znowu do szkoły, z papierami do wypełnienia a to i tak jeszcze nie koniec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze wstac skoro swit :D :D :D Air -> przy takiej pogodzie to imprezka musiala sie udac!!! Powodzenia w szkole :) Mala -> jasnowidz ze mnie jest :D Milego popoludnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala jak zwykle wyciaga wszystkich spiochow z pod lozka :D Ja korzystajac z przepieknej pogody, wzialem sie za projekt o ktorym myslalem juz od dawna. Zaczalem robic sciezke kamienna, cos jak brukowana, lecz z plaskich kamieni, ktora bedzie prowadzila za dom. Polowe juz zrobilem ale dzisiaj chyba odpoczne bo mi plecy nawalaja. W piatek palenie ogniska, pieczenie kielbasek i popijanie piwkiem. Tak sie usmialismy, jak malo kiedy :D W sobote ognisko i piwko. Air usciski dla Fredka :D i milej zabawy, albo podeslij mi go na pare tygodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala jak zwykle wyciaga wszystkich spiochow z pod lozka :D Ja korzystajac z przepieknej pogody, wzialem sie za projekt o ktorym myslalem juz od dawna. Zaczalem robic sciezke kamienna, cos jak brukowana, lecz z plaskich kamieni, ktora bedzie prowadzila za dom. Polowe juz zrobilem ale dzisiaj chyba odpoczne bo mi plecy nawalaja. W piatek palenie ogniska, pieczenie kielbasek i popijanie piwkiem. Tak sie usmialismy, jak malo kiedy :D W sobote ognisko i piwko. Air usciski dla Fredka :D i milej zabawy, albo podeslij mi go na pare tygodni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony - a Ty o tej porze pod lozkiem? usmazylam sobie dziisaj reszte kopytek :P wlasnie zajadam :D Tigre - jestem wielce zaszokowana Twoim jasnowidzeniem ;) ale masz zdolnosci :D Air - ciekawa jestem jak sobie ztym problemem poradza moi maturzysci - wspolczuje im... a tak w ogole to jestem mocno zdenerwowana, ale tutaj nie bede narzekac... trzymcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony - a Ty o tej porze pod lozkiem? usmazylam sobie dziisaj reszte kopytek :P wlasnie zajadam :D Tigre - jestem wielce zaszokowana Twoim jasnowidzeniem ;) ale masz zdolnosci :D Air - ciekawa jestem jak sobie ztym problemem poradza moi maturzysci - wspolczuje im... a tak w ogole to jestem mocno zdenerwowana, ale tutaj nie bede narzekac... trzymcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony - a Ty o tej porze pod lozkiem? usmazylam sobie dziisaj reszte kopytek :P wlasnie zajadam :D Tigre - jestem wielce zaszokowana Twoim jasnowidzeniem ;) ale masz zdolnosci :D Air - ciekawa jestem jak sobie ztym problemem poradza moi maturzysci - wspolczuje im... a tak w ogole to jestem mocno zdenerwowana, ale tutaj nie bede narzekac... trzymcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie ladna pogoda zrobila :) Nie jest tak cieplo jak w weekend ale i tak slicznie :) Mala -> powiedz co sie stalo a moze Ci przepowiem rozwiazanie Twoich klopotow :) Serio, co Cie gryzie?? Mozna Ci jakos pomoc?? 🌻 Znudzony -> pol sciezki?? to kawal roboty wykonales :) daj pleckom odpoczac, a wiesz, ze najlepsze na takie bole jest plywanie??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala bo to niby to samo lozka, ale czasy inne :D Ja tez lubie kopytka, a dodatkow pierogi :) no te do jedzenia.:) Tygrysek gdybym mial taka pasje do plywania jak ty, to pewnie bym dzisiaj plywal :) a ladna pogoda to sie wam przyda, zrobcie z niej dobry uzytek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez dzisiaj ladna pogoda. Bede wyprowadzac pieska za kase :), niewiele, ale zawsze, poza tym polacze przyjemne z pozytecznym (swieze powietrze mi sie przyda), a psina jest mila :). Ta poza tym makabrycznie scielem sobie pazokcia krajaczka do sera, grrrrrrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara szczescie w nieszczesciu ze to tylko paznokiec, a nie palec. :O A piesek maly czy duzy? Bo duzy to potrafi pociagnac. Nie wiem dlaczego ludzie mieszkajacy w miescie maja czasami duze psy. Czsami widze jak facet spaceruje z psem ktory jest wielkosci cielaka, bez przesady. Jak taki zrobi kupe, przepraszam za wyrazenie, to trzeba ja pozniej wozic taczka :D , bo reklamowka to by sie urwala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga!! Swieto, bede ogladac TV :D Chyba po raz pierwszy od czerwca i EURO :P A to dlatego, ze jak bylam w pt u qmpeli to widzialam zapowiedzi \"Piatego elementu\" :D Juz widzialam ale dawno, z checia obejrze raz jeszcze :razz: No i uwielbiam Bruce\'a :D W kazdym razie pies na dlugim spacerku byl, pifko nabylam, umylam sie, moge ogladac :razz: :razz: :razz: Akara -> nio wlasnie, jaki piesek?? i jak sobie ta prace zalatwilas?? Blazen -> och tak, dla mnie plywanie jest dobre na wszystko :D na smutki, radosci, zmartwienia i bole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre - na szkolne problemy nic nie poradzisz niestety ale moze jakies kobiety na terapie do Aniola przyslesz? ;) ide spac - mam dosc dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem prawie idealna :D Tzn mam idealny wzrost :) Lilu z \"Piatego elementu\" jest idealna a ma 175 cm :D Mala -> dobranoc :) Jak znajde, przysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poszlam spac :P szukam przymiotnikow - cech ludzkich jak ktos bedzie mial wene tworcza, niech pisze, prosze :) jakie cechy powinien miec Wasz Aniol? czekam na podpowiedzi :) teraz spadam naprawde :D papatki dobranockowe :) P.S. piszcie tez te, ktorych nie powinien miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala, a co Cie naszlo z tymi przymiotnikami? :D Moj Aniol jest: dowcipny, zabawny, opiekunczy, tolerancyjny, przystojny, wyrozumialy, cierpliwy, kochajacy, czuly, inteligentny, rozmowny, seksowny. Czasami bywa (a nie powinien): irytujacy, porywczy (na szczescie nie w stosunku do mnie, tylko do samego siebie i przedmiotow martwych :D) i kaprysny. znudzony, piesek jest sredniej wielkosci, nie za duzy i naprawde swietnie wychowany :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala, jaki powinnien byc Ci napisze :D Dowcipny, inteligentny, kochany ;), tolerancyjny, usmiechniety, wyrozumialy, cieply, romantyczny (a co se bede zalowac), a czasami jednak realistyczny :P, marzycielki (robie Ci przymiotnik od umiec marzyc), zaradny, silny (:D), pomyslowy i nie moge nic wymyslec, a nie chce sie powtarzac po Akarze :P Mam jeszcze kilka \"zlych\" cech jak chcesz: zlosliwy, przebiegly, malostkowym, skapy .... funkcja myslenie juz nie dziala :P przepraszam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, przelecialam Twoj temat o dotyku wzrokiem, ale nie chce sie tam wypowiadac, bo nie wczytalam sie we wszystkie wypowiedzi. Chce tylko powiedziec, ze ja lubie jak mnie czasem Aniol za szyje jak krowe prowadzi :D :D :D, czasem lubie poczuc jakas taka pierwotna meska dominacje, przyznaje bez bolu ;). W wolnej chwili wczytam sie w temat dokladniej, a teraz lece spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Akara, Tigre - wielkie dzieki 👄 a reszta - do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Mała ja bym musiała powtórzyć to co Akara i Tygrysek napisały, więc nie będę pisać. Akarka ---> wiem o co ci chodzi z tą męską dominacją, ale to naprawdę tylko czasami, inaczej bym się narowna zrobiła, bo nie lubię jak mi się coś każe i narzuca. Tygrysek ---> hmmm to znaczy że ja nie jestem idealna :o buuu za dużo centymetrów Bozia dała:P A Mila jest faktycznie śliczna :D Idę teraz do LO, wrócę dopiero koło 16. Znowu się poczuję jak nastolatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze, prosze Air\'ke nam do LO cofneli :P :D Mala, spac przez te Twoje przymiotniki nie moglam, takze masz: A- ambitny, arogancki, atrakcyjny B - bogaty (np duchowo :P), boski (hihihihihi a co?? :D), bezlitosny C - czuly, cieply, cierpliwy (!!!!), ciekawy (czegos) D - dobry, drazliwy, delikatny, dyplomatyczny E - ekspansywny, ekstrawagancki F - fantastyczny (ot, po prostu :D) G - gadatliwy, gapowaty, genialny, gwaltowny H - hardy, honorowy I - irytujacy, ironiczny, inteligentny J - jowialny, jedyny (moj i tylko moj!!) K - kochany :D :D :D, kaprysny, klotliwy, L - leniwy, lekkomyslny M - madry, mily N - nudny, namietny, naturalny O - oschly, odpowiedzialny, opiekunczy P - pamietliwy, pomocny, pedantyczny, powazny R- radosny,rozsadny S - szczery, szczesliwy, stanowczy, surowy, spokojny T - tajemniczy, towarzyski, troskliwy U - uczciwy, uparty W - wladczy, wymagajacy Z - zaborczy, zazdrosny, zly, zabawny, zapominalski, zimny, zlosliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek to nam sie podoba ten sam film. Jest to jeden z najbardziej ulubionych filmow. Ogladalem go chyba z 5razy i pewnie jeszcze obejze z pare razy. :D Mala nigdy nie miej dosc, nigdy nie badz zmeczona, bac jak skowronek. A wtedy wszyscy beda za toba szalec :D akara, takiemu facetowi to sie zadna nie oprze, :) olsnil cie, jestes szczesciara, a kolezanki z klasy nie wierzyly w ciebia :D a wracajac do pieska to dobrze wychowane tez potrafia byc brutalami :D Air kazdy jest idealny na swoj sposob :D a wszystko zalezy do jakiego kanonu porownywac :) Wczoraj nakupilem materialu budowlanego na ta sciezke kamienna-cementowa i kontynuowalem budowe :) bol w plecach po wypiciu w nocy dwoch sokow pomaranczowych prawie ustapil. :) Kolezanka dzwonila do mnie aby jej pomoc wniesc pralke na pietro, ale odmowilem, bo jeszcze sie nie czuje w pelni silny, sasiad poprosil aby go nauczyc wyslac emalie, no to mu pomoglem, troche byl zmieszany ze sobie nie mogl poradzic bo byl dyrektorem szkoly i od niedawna jeste na emeryturze, inny sasiad chcial pozyczyc srobokret, to przy okazji wypilismy jedno piwko. Chcialem sie zapisac na kurs Roboty Przemyslowe, ale nie bylo chetnych i kurs przelozono na zime. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×