Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tygrysek ja wiem ze ona nie bedzie sie nudzic. Z taka energia jaka ty posiadasz, to moze byc dla niej za duzo wrazen :D akara ciesze sie za ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejoł Znudzony ---> teraz jak się do końca zbliżam to jest już wyluzowana. Powiem ci, żę więcej nerwów mnie kosztuje dokumentacja, że mi podpisu tu i tam brakuje, niż sama praca z młodzieżą. Nawet się dzisiaj dali skłonić do mówienia o \"Chłopach\", ale ogólnie to wolą słuchać niż mówić. W podstawówce było zupełnie inaczej, tam się wszyscy zgłaszali do odpowiedzi, a tych trzeba na siłę wyciągać :P Majorek ---> prawdziwe skamienieliny :) Dwa piękne amonity :) Kolega mojego taty dostał je od swojego szwagra, który jest geologiem. Ale wcale się nie poznał na tym darze i chętnie oddał je mojemu tacie, a tata dał je mnie. Już są z powrotem w gablotce, w bezpiecznym miejscu :D Akara ---> :) no zawsze może być gorzej. Ja Bogu dziękuję, że nie mamy w domu firan, bo by był kot latający :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest fajnie :) Dostałam się do bardziej zaawansowanej grupy z angielskiego, facet jest super, ciagle gada po angielsku a jak bardzo nie rozumiemy to po polsku..tylko mam do przygotowania coś na czwartek.. taka rozmowe kwalifikacyjną... przedstawić się, kim jestem, wymyslić umiejętności, doświadczenie, pogadać o hobby.. tylko mi takich.. najważniejszych zwrotów jeszcze brakuje ale jakby co to potruje tyłek Wam, jesteście na bieżąco a ja miałam rok przerwy z angielskim :P I jeszcze w czwartek chce nam zrobić test nastepny.. :P Oprócz tego mamy taką babunie z podstaw zarządzania, już zostałam przez nią wyróźniona z jednym chłopakiem za wykazanie się odpowiedzialnością :P:D hehehe.... Hmm.... poczytam moze wiczorkiem tak trochę.. na razie ide z psem do lasu odreagować.. ale podoba mi sie.. i ambitniej podchodze do wszystkiego :) Airek Tygrysek Znudzony Mała Akara i reszta -----> ❤️ Kluska 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, wybacz ze Cie nie zauważyłam..... ❤️ ;) Kaaaasiek :P Czekam na obiecanego maila :P🌻 To pa... tup tup tup.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak słodko :) Znudzony błazen to dopiero mieszanka wybuchowa :) Ale cieszę się, że u Was tak gościnnie, żeby tylko podłózkowych pająków nie było :0 Chodzi za mną taka piosenka jedna : W mieście jak ryby tramwaje, a miasto jak studnia bez dna, a niebo jak żuraw, niebo jak żuraw.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zaraz zaraz....wiem że refleks mój godzien szachsity korespondencyjnego, ale czemu wapniakiem się nazywasz ? hę ? powiesz ,czy muszę caaaaałe forum przekopywać ? :) Pozdrowienia z północy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowana wiekszosc tutaj moze mowic mi tato, mam taka duza gromadke i w dodatku sie lubimy :) w odroznieniu od prawdziwego taty nie jestem bardzo wymagajacy :), no i klapsow nie rozdaje za darmo :) Zeby nie bylo nieporozumien, nigdy mojego wieku nie ukrywalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles....jak to czekasz?! to on juz od nocki czeka w twojej skrzynie! poszperaj a znajdziesz :P Tajger...a co to...6 to taka godzina dosc nocna jak dla mnie...ale co zrobic :( Major...ty kinomanie :P czesc Kluska 🖐️ Znudzony...wiek masz młody boś duchem młody, ot co! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za ciepłe przyjęcie :) Kasiek 🌼 Otóż to, duchem młody :) nie twierdzę że ukrywałeś, to tylko moja paskudna ciekawość :) biegnę na spacer :) Błazen...majster bieda....przyszedł kiedyś taki rok, smutny rok tak widać trzeba, nie przyszedł bieda zielona wiosną, miejsce gdzie siadał zielskiem zarosło.... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatusiu :D:D haha.... Niezłe kluska.. a ja tez z północy a dokładniej to Gdynia :) Kasiek..... ❤️ wow...... ale mi napisałas :D:D:D dopiero teraz odebrałam :) Super dzięki, poczytam wieczorem, własnie wpadłam do dom i znikam do cioci, która ma takie fajne materiały do angielskiego, to moze coś tam znajdę :) aaa... ja jutro o 6 wstaje bo mam na 8...wykład z rynków pienięznych czy coś :O:P znikam... 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska ciekawosc to cecha wszystkich kobiet i za to je cenie.:) u mnie nie ma tamatu tabu :) lubie ludzi bezposrednich elles ciesze sie z twojej energi i checi do nauki. :) W zimie tez planuje wybrac sie do szkoly. Gdyby nie to, ze nie bylo chetnych na ten kurs ktory wybralem, juz bym chodzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluska zapomnialem sie zapytac gdzie nauczylas sie tych piosenek, bo ja na rajdach harcerskich, instruktorskich i turystycznych. Zlazilismy Polske z Anielica, bylismy prawie wszedzie... nie omijajac morza..... Anielica to ten aniolek z ktorym mieszkamy pod lozkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony...absolutnie nie pocieszam...gadam jak jest, ot co! ;) zgadza sie...nadal niesmiała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc kluska jest kluską szczecińską, a ta muzyka....zaraziłam się od przyjaciółki, z którą mieszkałam kiedyś....bo jam dokładnie dwa razy od Ciebie młodsza tatuś :) No i wciągnęła mnie, ta muzyka, te anioły, ten świat.... no i dlatego pewnie spora część rówieśników ma mnie za czuba :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie bylam dzis niania... przyjechalam a tu sie okazalo, ze jednak tata moze z mala zostac... wiec wypilam kawjke, chwilke pogawedzilam i wrocilam do domq, a ze pogoda piekna to kupilam sobie loda i szlam na piechote :D Air -> ale tak zawsze bylo!! w podstawowce lapka w gore w LO, siedziec cicho :P Elles -> suuper, ze Ci sie podoba :) rynki pieniezne?? ble, mialam to :P Kasiek -> jakto co zrobic?? jesli to wyklad, nie isc :D Kluska -> no i za mna tez teraz ona chodzi :P:P:P Znudzony -> oj uwierz mi, mala tez ma energie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzony -----> Mam świetny humor, czuję się dobrze i juz się nie mogę doczekac chrztu bojowego......hahahaha..... jak wtedy, kiedy byłam harcerzem (dawne dzieje) ;-) kluska---> ja też się boję pająków :) No ale moze te podłóżkowe Diabełki wystraszyły juz je. majorku ----> moje zainteresowania sa bardzo szerokie, więc to nie dzwne, ze mamy jakies wspólne 🌼 Tygrysek ---> a u nas juz lodów nie sprzedają :( To znaczy sprzedaja tylko takie w kubku, na patyku itp , a nie ma moich ulubionych - gałkowych Wszyscy inni ---> buziaczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzony -----> Mam świetny humor, czuję się dobrze i juz się nie mogę doczekac chrztu bojowego......hahahaha..... jak wtedy, kiedy byłam harcerzem (dawne dzieje) ;-) kluska---> ja też się boję pająków :) No ale moze te podłóżkowe Diabełki wystraszyły juz je. majorku ----> moje zainteresowania sa bardzo szerokie, więc to nie dzwne, ze mamy jakies wspólne 🌼 Tygrysek ---> a u nas juz lodów nie sprzedają :( To znaczy sprzedaja tylko takie w kubku, na patyku itp , a nie ma moich ulubionych - gałkowych Wszyscy inni ---> buziaczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek wierze ci i wystrzegam sie takich dziewczynek jak diabel swieconej wody :) asia no wiec zadanie na licencje wiedzmy i diablicy wyznacze ci jutro :D i nie sa to latwe zadania o czym przekonala sie wiekszosc diablic. Nie jestem jednak tak ostry, bo zadna nie oblala testu :D Kluska szczecinsa :) fajne okreslenie, wygladasz mi na romantyczke, to dobrze, :) jestes gotowa na test na wiedzme, aniola lub diablice :) :D ? No i wiek masz wsam raz :) Moje wiedzmy maja swietna renome w kraju, za granica i wogule sa najlepsze na SWIECIE i jestem z nich dumny ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialem ze tu jest jeszcze inne diablisko Borewicz i jego tez trzeba sluchac, jak bym to ja \"przemawial\" i koniecznie trzeba miec wyraz twarzy jak na Symfoni :D, a najnowsza curka tez ma sluchac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony, jestem taką romantyczką, która czasem bardzo mocno stąpa po ziemi, bo ...inaczej się nie da, lajf is brutal ... Melduę się gotowa do testu ...wyjdzie prawda na jaw, ale co tam, raz się żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh, znudzony, to muszę się przygotowac do testu :P, zeby czasem nie popsuć tej renomy diabelskiej instytuacji. Juz mi ręcę dygocą, ale będę dzielna. Mam nadzieję, że materiał nie będzie zbyt obszerny :P . A ta w ogóle, jutro mam olimpiadę z historii :) Znudzony, ja Ciebie tez mogłabym tatą nazywać (miej to na względzie przy teście :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony, czyli co, mnie tez byc sie wystrzegal?? :( Asiu -> hmm ja jadlam takie kupne, w rozku, waniliowe Korala, mniam :) ale galkowe tez jeszcze mozna czasem dostac :) Kluska -> poradzisz sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lody? Mmmmmmm. Tygrys, obawiam sie, ze w listopadzie Tofani bedzie juz zamkniete, na sezon zimowy zamykaja. Sie obzarlam, najpierw obiad, potem chrupki i jagody z cukrem i smietana... Pekne :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×