Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Akara, dzięki, pomysły fajne, ale nie mamy maili, listów pod ręką też nie mam, kubka nr 412 też nie chcę kupować ;) antyramka z wierszem była 2 lata temu, nasze zdjęcia oprawił mi przyjaciel w passepartout i wiszą na ścianach...pech polega na tym że już ponad osiem lat razem, mieszkamy wspólnie ponad trzy....i małe wypalenie pomysłowe nastąpiło, ale ...Dziękuję ! ❤️🌼 Myślę nadal, mam czas do końca miesiąca :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Diaboły miłego wieczorka zycze ;) Kluska...ja kolezance podarowalam wczoraj skarpetki...własciwie takie długie podkolanówy, pasiaste i baaardzo kolorowe. była zadowolona, tak mi sie wydaje...w kazdym razie sie cieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...każdy jeden by się cieszył na widok długich skarpet w kolorowe pasy... a co z nimi potem zrobić, to już inna historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska, a opowiadanko??? Ja mojego meza mialam zamiar zabrac w tym roku na lot balonem, ale nie wyszlo z przyczyn technicznych, wiec zostawilam to sobie na przyszly rok (on o niczym nie wie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo zrob swobie skapo odziane zdjecie i puzzle z niego :D. Jeden kawalek mozesz zabrac i jak juz puzzle ulozy i zauwazy brak to kaz mu brakujacy kawalek znalezc bawiac sie w cieplo-zimno (ukrywszy go przedtem na sobie :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z szczerym rozbawieniem przeczytalem relacje Kluski i asi_m. W zasadzie jak nie bedzie sprzeciwu (od innych diablic) za niezupenie do konca wykonane, (ale czesciowo usprawiedliwione :) ) zadania. :D Moja wina bije sie w piers, zapomnialem wymienic waszych imion, tak wiec jeszcze czekamy na sprawzdanie od mag_a :) Wykazalyscie sie wielka dzielnoscia i odwago, no i loty byly popisowe, az milo bylo popatrzec :) Kluska nie wiem co ci radzic, ale moze zorganizuj mu jaks romantyczny wieczorek i moze wrecz mu jakies smieszne(np. w sloniki lub serduszka, ale koniecznie nie standartowe) majtki typu Boxerki :) takie zeby mial na specjalne okazje :) wiesz co mam na mysli :) Tygryski lubia sie wygrzewac na sloneczku :D ale ja tez :) a wloczenie sie wsrod lisci uwielbiam. Ale mialas fajnie :) elles oczyma wyobrazni widze jak ci serduszko pikalo do tego wykladowcy :) ale pamietaj ze my z Borewiczem jestesmy cholernie zazdrosni :D o nasze wiedzmy :) i jak trzeba to cie pazbawimy miotly i koniec z lataniem :) akara jak ty to robisz, wszedzie masz blisko, :) asia_m musisz byc dobra z historii, wierze ze ci pojdzie dobrze i trzymam za ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam nie pisac, ale ... Kluska - ja swojemu daje przewaznie ksiazki - ma ich chyba z tone, ale uwielbia czytac a w tym roku na imieniny dostal ode mnie takie cos posredniego miedzy dyskietka a plyta CD, to sie podlacza do kompa i mozna na tym pracowac i am chyba 64 MB pojemnosci - ale za diabla nie pamietam, jak to sie nazywa :D zawsze mam problemy z kupowaniem prezentow w tym roku pewnie bede kupowac cos do autka :D no to pozdrawiam i ... spadam chyab sie poloze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani :) Nie musicie pisac asia_malutka, asia_m, wystarczy po prostu Aska albo Asia :P Mysle, ze się skapnę o kogo chodzi. Teraz się biorę za wypracowanie z angielskiego. Pomysle jeszcze nad zjedzeniem czosnku, bo jest zdrowy, a ja chyba się przeziębiłam. Będe miała wykonane jedno zadanie więcej. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miedzy czasie inne diablice sie zlecialy pod lozko :) Kasiek saszka 🖐️ 👄 :) Niedlugo lece do domu, wczoraj zamknalem sredniej wielkosci fontanne w ogrodzie, a zostawilem mniejsza na chodzie przed domem, aby wrubelki mialy co pic a w ogrodzie ciagle jeszcze plynie skalny strumyczek, z ktorego tez ptaki i wiewiurki pija. Nie wiem co dzisiaj bede robil, moze z moim Aniolkiem wybierzemy sie na spacer :) No to do jutra wszystkim 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiem wiem, to sie do usb z tyłu podłącza...ten nośnik, ale nie pamiętam nazwy :D bokserki już były znudzony :( niestety :( Co do przelotu to dobrze że założyłam ciepłe gacie, bo tam u góry wieje, że hoho :) opowiadano ....Akara, chyba nie dam rady, a naciągane i na siłę pisane, to będzie gorsze niż harlekin :| Ale skarpety....czy znajdę na wielkiego chłopa ? bo pomysł bomba :D muszę lecieć, bo mi siedzi na karku i jeszcze przeczyta :| papa Dziękuję za pomoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwage, gryze 😠 Nie pytac czemu, a przyjac do wiadomosci i omijac z daleka 😠 Akara -> ale masz super pomysly na prezenty!! wlasnie takei osobiste sa najlepsze :) Asia > poszukaj wegli lezacych na np dlugosci 1m i chodz w te i spowrotem :D Kluska -> a co on lubi najbardziej?? to wpisz to slowo w wyszkukiwarce na allegro i moze jakas fajna rzecz Ci wyskoczy i pomysl na prezent podsunie :) Mala -> cos takiego wolny wieczor Ci sie trafil ;) pewnie brykaj pod kolderke, zeby drapanie w cos powazniejszego nie przeszlo 🌻 Znudzony -> poczekajmy do konca wyznaczonego dla nich czasu {244h) i zobaczmy co jeszcze zrobia :) Koniecznie idzcie na spacerek!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak cicho ? No i jestem wiedźmą czy aniołem ? :D pewnie zaraz pójdę spać, więc ...słodkich snów, anielskich... życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek ❤️ nie pytam, omijam :P:D I dzięki za wszystko, jestes kochana 🌻🌻🌻 !!!!! Znudzony... :P Jakie tam serduszko, nie przesadzaj :D Ino oczy chciałam nacieszyć ładnym widokiem :P:D;) A poza tym facet jest zajęty :D Więc miotły mi nie zabierajcie (a tym bardziej armaty :D) hehhe Bardzo Ci zazdroszczę spacerów w lesie... z Anielicą. Ja to teraz tylko z niedźwiedziem moge :P Akara też myslę ze masz super pomysły :) Ja swoich zdradzać nie będę bo jeszcze ktoś to przeczyta i nie bedzie niespodzianki ;):D Mała czesci do samochodu? :D:D I my Ciebie tez ❤️ ;):D Kasiek ja jeszcze maila nie przeczytałam bo ciągle coś robię :P Ale odpisze w weekend jakoś :) Teraz siedze troche przy angielskim, mamy przygotować rozmowe o prace :O Asia powodzenia z olimpiada, a jaki okres Cię obowiązuje? Kluska.. wow.. 8 lat :) Dobra, zabieram się konkretniej do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska...hehe...niedoczytałam ze dla chłopa :) no,no...8 lat... Saszka..no jak to co zrobić ze skarpetami?! nosić! :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles, ja moge pisac, hehe, nawet jak przeczyta to i tak niezrozumie :D :D :D pocwiczylam sobie, juz czuje ze mnie bedzie w plecach lupac jutro :0. Zaczelam tydzien temu cwiczyc Pilates z nowa instruktorka, zobaczymy jakie beda efekty (poza lupaniem w plecach :D). A jutro ide na darmowa degustacje czekolady, a co! :D blazen, a bo ja tak spadam jak kot na cztery lapy i wszystko mi sie udaje ;). Szkoda tylko, ze do Polski nie mam blizej... Ide na Seks w wielkim miescie, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście sie zabrałam... bo już 1:30 :P:D Ale przynajmniej czuję ze się nauczyłam i nie bedzie mi wstyd pokazać moich wypocin. :) Majorek gdzie Ty, no nie ma z kim gadać po nocach ;):D 🌻 Tygrysek ❤️ czy już lepiej? Nie martw się, czasem tak jest ze się nie układa wszystko jak chcemy, ale bedzie dobrze :) Akara też bym sobie poćwiczyła.. :) ale dzisiaj znalazłam dwie książki o masażu w domu :D i zamierzam się podszkolić, więc najpierw skoncentruję się na tym :) Nie moge sie doczekac aż bede miała czas poczytać i wypróbować :P:D Szam, zapracowana, daj no znak życia :)❤️ Dobranoc :)🖐️😴 I niech tam nikt pod wyrem nie harcuje rano głosno, po 7:20 mozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czyli miejsce jeszcze medalowe... to teraz znikam, powinnam byc wieczorem, moze sie uda szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mała...znowu prowadzisz :) Poranek był lekko mglisty, ale słońce już wychodzi.... Ten weekend spędzam sama, bo mój hrabia sobie jedzie na ryby :0, więc połażę spokojnie po sklepach i poszukam inspiracji :) a słyszałam że pilates to takie łagodne ćwiczenia są ? więc jak to jest akara ? Ja ćwiczę brzuszki :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa ja dzie druga sie melduje i gotowa do cwiczen wiec bedac w niewiedzy wczoraj zamiast polatac na miotle to biegałam... musze sie pochwalic juz drugi rok biegam, i jest mi z tym bardzo przyjemnie a drugi raz bylam w nie wiedzy nadal przylatujac na miotle do pracy, to taki moj transport od jakiegos czasu ale szaaa .... reszte obiecuje wykonac, jutro rano zamelduje czy mi sie udało a teraz kawa, niestety miodku nie mam w pracy ale bedzie mleczko... a ze jestem po czesci kocica, to kiedys wytłumacze dlaczego wiec uwielbiam nocki i buszowanie po nockach oraz pije mleko z ..... wiec na razie zmykam fakturki czekaja ;) i jak zawsze Cmoker dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuuu no i klusia dzis mnie wyprzedzila, a to przez moje kolezanki bo mnie zagaduja ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maga, no ale masz brąz :) Idę umyć włosy i ponarzekać że się nie chcą układać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :) Przyznam bez bicia, żę nie czytałam co pisaliście. Tylko po kilka wpisów na stronę. Wzięliście posiłki i dajecie czadu a ja nie mam czasu. Przychodzę tak zmęczona z tych praktyk, że zaraz zasypiam. Dzięki Bogu dzisiaj wraca pani opiekunka i będę miałas trochę oddechu, a poza tym może dzisiaj uda mi się wyrobić resztę potrzebnych godzin i jutro już nigdzie nie pójdę. Mam dzisiaj zamiar zrobić uczniom podsumowanie z \"Chłopów\" i zobaczyć czy się główki olejem wypełniły :P Kot szaleje, mały wariat, kupa z nim radości :D Miłego dnia, u mnie pada lae ubieram pelerynkę i zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ :) A ja znowu grzeje tyly, wiedzmy a szczeglonie mala mnie wyprzedzili :D Jest to moje pierwsze wejscie, ale zaraz znowu sie wpisze bo teraz musze uruchomic maszynerie aby ludzie mogli pracowac. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek no cio ? osa w nosek ugryzla :) zycia nie jest latwe i pelne zasadzek :O Mam nadzieje ze dziliaj juz lepiej :) elles no to ciesz te oczy, ale nic pozatym :D no i dziekujemy za pozdrowienia 👄 Slusznie zaowazylas a gdzie majorek, pewnie aniol ja przykryl skrzydlami i nie moze sie wyrwac z milosnego uscisku :) Borewicz nieswiadomy ze mamy nowe wiedzmy :D odezwij sie 🖐️ Ty piszesz ze do polski nie masz blisko, przeciez w Europie mieszkasz, a to juz wystarczajaco blisko :) mala a taka zalatana :) Kluska 🖐️ z rana :) on na rybki a ty do sklepu ha ha ha :) mag_a ja tez w pracy i tez kawke popijam :) a to mleczko to z Kalua :) no to nie trzymaj nas w niewiedzy i wyjasnij dlaczego jestes kocica, ja zgaduje, bo masz ostre pazurki, lub lubisz po nocy buszowac, lub polowac :) pozdrowienia dla kolezanek i powiedz im zeby cie nie dekoncentrowaly, bo masz test na wiedzme do wykonania :D Zaimponowalas mi tym bieganiem, zawsze z podziwem patrze na tych biegaczy co ich wokol, gdzie mieszkam jest pelno :) Air wybaczam ci ze nas nie czytasz, bo wiem ze musisz Chlopow czytac, a domyslam sie ze wolala bys nas czytac :) a kotka to ci zazdroszcze :) akara szkoda ze nie mozesz troche za mnie pocwiczyc, bo ja jestem troche za leniwy :) Wczoraj przyszedl do mnie sasiad, byly dyrektor szkoly, teraz na emeryturze aby mu pomoc, bo nie moze otrzymywac i wysylac emalii. No i mu pomoglem, po to ma sie sasiadow. :) Jak pamietacie, to pisalem ze budowalem kamienno/cementowa sciezke, \"brukowana\", ktora biegnie wokol klombu za dom. Dzisiaj bede ja uszczelnial specjalnym lakierem, aby woda nie wsiakala i w zimie zeby mi ja nie niszczyl mroz. Jak skoncze i jak beda chetni zobaczyc moje wypociny, to wysle emalia zdjecia :) Pominietym 🌼 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już jestem chętna do zdjęć, oglądać uwielbiam :) Robię właśnie ludki z kasztanów , sprezentuję lubemu, lubię jak tak na mnie patrzy wzrokiem pytającym : mogę to wyrzucić już, czy muszę później ? :) Cmok Złota polska, nie ma co, piknie jest moi drodzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusia własnie byłam w Aniolowie i pytałam czy już wymysliłas cos... a teraz zajrzałam tutaj no i widze ze głowka pracuje....a wyobrazajac sobie mine Twego Aniołka jak dostaje to \" cos\" czyli ludki z kasztanków to mało co nie spadłam z krzesła... ha ha ;) powiedz mu ze dobrze odbijaja promienowanie, chyba elektromagnetyczne tak mi sie wydaje ale głowy nie daje Air- i jak tescik.. dzieciaki przebrneły pozytywnie ? znudzony - niestety nie zgadłes... procz tego ze to co pisałes to prawda, a po za tym strasznie lubie kociaki, piesaki i inne zwierzaki.. a prawde mowiac to mam tak na nazwisko .... tzn . kot... melduje ze czosnek wszamałam troche ciezko było, szefoo i kolezanki sie cały czas lookaja na mnie, czy mi czasem nie odbiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala to ma zaciecie, zeby o takiej nieboskiej godz komputer wlaczac... :D. Tygrysica, AIRka 🖐️. Kluska, to sa cwiczenia wolne i spokojne,mocno skoncentrowane na miesniach plecow i brzucha i kontroli oddechu. Nie wiem, nie nazwalabym ich chyba lagodnymi, bo przez godzine uzywasz non-stop miesni brzucha, ktore musza byc na przemian napiete i rozluzniane. Wszystko zalezy od instruktora zapewne, bo kiedys chodzilam do innej babki i nie musialam sie tak wysilac jak z ta nowa (wiec przestalam do niej chodzic, bo jaki jest sens obijania sie na macie przez godz?). Mag_a, a to niedlugo maraton bedzie, cos dla Ciebie skoro biegasz ;). Ja nie lubie biegania, pluca mi sie mecza w 5 min :0. Znudzony, wszystko to kwestia przyzwyczajenia, ja na poczatku nie lubilam ciwczyc, ale mialam duzo wolnego czasu i zawsze marzyla mi sie sportowa sylwetka, wiec sie troche poprzymuszalam i polubilam to J. Czasami nawet mysle, ze sie uzaelznilam od cwiczen, co nie byloby takie znowu dziwne, bo podczas wysilku fizycznego organizm wydziela endorfine – hormon szczescia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala to ma zaciecie, zeby o takiej nieboskiej godz komputer wlaczac... :D. Tygrysica, AIRka 🖐️. Kluska, to sa cwiczenia wolne i spokojne,mocno skoncentrowane na miesniach plecow i brzucha i kontroli oddechu. Nie wiem, nie nazwalabym ich chyba lagodnymi, bo przez godzine uzywasz non-stop miesni brzucha, ktore musza byc na przemian napiete i rozluzniane. Wszystko zalezy od instruktora zapewne, bo kiedys chodzilam do innej babki i nie musialam sie tak wysilac jak z ta nowa (wiec przestalam do niej chodzic, bo jaki jest sens obijania sie na macie przez godz?). Mag_a, a to niedlugo maraton bedzie, cos dla Ciebie skoro biegasz ;). Ja nie lubie biegania, pluca mi sie mecza w 5 min :0. Znudzony, wszystko to kwestia przyzwyczajenia, ja na poczatku nie lubilam ciwczyc, ale mialam duzo wolnego czasu i zawsze marzyla mi sie sportowa sylwetka, wiec sie troche poprzymuszalam i polubilam to J. Czasami nawet mysle, ze sie uzaelznilam od cwiczen, co nie byloby takie znowu dziwne, bo podczas wysilku fizycznego organizm wydziela endorfine – hormon szczescia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×