Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

no....ja tak czekam, zwarta i gotowa do testu, a tu nic...chyba że test zaczyna się sprawdzianem cierpliwości :) Ale łepetyna mnie dziś boli, więc udam się na spoczynek moi drodzy, acz jutro świtem bladym zjawię się, aby czoła stawić największym wyzwaniom... hej !!.... ;) Dobranoc, kluchy na noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no....ja tak czekam, zwarta i gotowa do testu, a tu nic...chyba że test zaczyna się sprawdzianem cierpliwości :) Ale łepetyna mnie dziś boli, więc udam się na spoczynek moi drodzy, acz jutro świtem bladym zjawię się, aby czoła stawić największym wyzwaniom... hej !!.... ;) Dobranoc, kluchy na noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zescie dzisiaj napisali :D od razu widac swieza krew :D witam wszystkie nowalijki :D dzisiaj czuje sie dobrze Aniol dzwonil wybieramy sie na sylwestra z moimi znajomymi z liceum :D ale bedzie cud zabawa :D no i okazuje sie, ze Aniol bedzie w grudniu az 3 razy w Lodzi :) odbijemy sobie za ten nieszczesny pazdziernik :D no dobra - ide spac, bo jutro wstaje przed 6.00 zobaczymy, kto bedzie pierwszy :P papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka>>..i co z tego ze mam net jak praktycznie nie moge wyslac zadnej odpowiedzi .. Juz sie tyle napisalam ze nie mam sily tego powtarzac .. Pozdrawiam nowe ..male anie i kluski ( co tu robia Anioly ? ):D Nie mam foto aparata bo bym sie wam pokazala ..obcielam sie dzis na \"punka\" :D ..biorac tez pod uwage moje nowe 3 kolczyki w lewym uchu ..nie oczekuje pozytywnych komentarzy ..:D W planach mam ..tatoo intime ..ale o tem ..potem ..!:D No to piszcie dalej a ja poczytam ..pozdrowka dla wszystkich ! ,,siedze i czekam na wyslanie posta ..pewnie bedzie z 5 razy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara -> a moje kochane lody imbirowe??? nic to hazen dozen lub ben&jerry musza dzialac!! juz ja lody znajde ;) :D Asia -> alez jagody mozna i u nas jeszcze znalesc :) (Akara mieszka obecnie w Amsterdamie) Gio -> moge przyjesc i Cie zobaczyc?? :D przynisolabym Ci plytke z \"Godsend\".... :D Kluska -> tjak, tjak cierliwosc tez trzeba cwiczyc :D Mala -> obstawiam, ze to Ty jednak bedziesz pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, obecnie? Brzmi tymczasowo ;). A tymczasem obecnie akara mieszka w Holandii na stale, chlip, chlip ;-). Asia, nasze jagody (polskie znaczy sie) i tak lepsze, te ichnie jakies przerosniete sa. Gio, szukaj aparatu, ja to MUSZE zobaczyc :D. Klucha, milych snow! mala 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony, ja też się ciesze :) Aż dziwny u mnie ten zapał... ale na razie to same pozytywy, więc chyba sie przełamuję powoli bo ostatnio było źle na całej linii... A tak tak.. słuchać sie Borewicza.... :D:D ale to Borewicz słucha się mnie :P:D:D:D ehehheehhe (nie moge sie smiać bo sie dusze od kaszlu no!! :P) Tygrysek ❤️ zobaczymy jutro czy te rynki bedą u mnie też ble ;) Na razie jest ciekawie, tylko w środy tak sobie (bo matematyka) ale w czwartek mamy socjologię, same ciekawe rzeczy (mam nadzije ze ciekawie nam to wyłożą :P) Akara... wow, jagody... u nas jakos nie widze zeby były... :( Gioo..... 3 nowe kolczyki....? :P to ile masz razem? :D haha.. a wiecie co, byłam dzisiaj na poczcie... i taka kobieta w okienku... miała na sobie 10 {!!!} wielgachnych pierścionów, to z kamieniem, to z bursztynem... jej...! To już chyba nie jest oznaka jakiegoś dobrego smaku :P;) Mała imrezowiczka z naszej Małej :D Już sylwester.... :D Ja sie listopada doczekać nie moge, dwa długie weekendy pod rząd bedą :D:classic_cool: też se odbiję, a co! :classic_cool: Asia nono, olimpiada z historii... tez tak szalałam.. ale dawno temu w podstawówce... :P:D Znikam do spania... miałam robote przy kompie u cioci i tylko materiały jakies zebrałam... zero nauki a pojutrze test... :P 🌻🖐️😴👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara, hihihi chodzilo, mi o to, ze nie jestes urodzona w Holandii ❤️ Nasze lepsze?? A pamietasz te, ktorego kupilysmy pierwszy raz do koktaju?? przepyszne byly a holenderski,,, no ale fakt, duzo wieksze niz nasze :) Elles -> moze nie bedzie tak zle, ja mialam starszna babke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :P no i kto jest pierwszy dzisiaj? :P dobrego dnia zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles - no ja tez listopada doczekac sie nie moge, ale pazdziernik se w grudniu odbije :D to dziwne, ale nie moge sie miesiecy zimowych doczekac ;) a nie lubie ich bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu mamy rannego ptaszka :) Melduję się jako druga znad kubka kawy... Miłego dnia wszytskim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no to znów ja, musiałam przerwać swą wypowiedź, bo jestem w pracy... buuu... do Śniegowic wpadłem tylko na godzinę...... jak zaczeliście z Majstem to mi sie jakoś tak przypomniały Śniegowice ale Stachura jest lepszy... lubie jego poezję i lubie wydanie Starego Dobrego. Znudzony - to prawie tak jak u mnie ja swojego Anioła też mam obozowego ;) a po za tym to jeszcze czasami pojade na obozik ale jako pracujacy gość, jest całkiem milutko.. cmoker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachura :) Chwała najsampierw komu, Komu gloria na wysokościach ? Chwała najsampierw tobie Trawo przychylna każdemu, Kraino na dół od Edenu. Gloria! Gloria! Chwała tobie, słońce . Odyńcu ty samotny, Co wstajesz rano z trzęsawisk nocnych,. I w górę bieżysz, w niebo sam się wzbijasz I chmury czarne białym kłem przebijasz I to wszystko bezkrwawo - brawo, brawo I to wszystko złociście, i nikogo nie boli Gloria! Gloria in excelsis soli! Z słońcem pochwalonym teraz pędźmy razem Na nim, na odyńcu galopujmy dalej. Chwała tobie, wietrze Wieczny, ty młodziku, Sieroto świata, ulubieńcze losu Od złego ratuj i kąkoli w zbożu Łagodnie kołysz tych co są na morzu Gloria! Gloria in excelsis eoli! Z wiatrem pochwalonym teraz pędźmy społem Na nim, na koniku galopujmy polem. Chwała wam ptaszki śpiewające! Chwała wam ryby pluskające! Chwała wam zające na łące Zakochane w biedronce! Chwała wam: zimy, wiosny, lata i jesienie Chwała temu co bez gniewu idzie Poprzez śniegi, deszcze, blaski oraz cienie, W piersi pod koszulą całe jego mienie! Gloria! Gloria!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby kto nie zauwazyl to ja dzis tez wstalam wczesniej :D :D :D :D Tak pieknie jest, ze zaraz biore ksiazke, psa i wybywam do parku :D Kluska -> jakie ladne :) Mag_a -> tez jezdze na obozy jako czlowiek pracy :) Mala -> wiedzialam, ze bedziesz pierwsza 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołki skrzydlate, diabełki rogate..... Potrzebuję pomysłu na preznet, dla osoby z którą jestem ....bardzo bardzo długo, mamy nasze święto, a mam wrażenie że wszytsko już przerabialiśmy.... Potrzebuję oryginalnego pomysłu, moge sama coś zrobić, ale....pomysł :) Będę wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska, lubie Stachure :-). Co do pomyslu to podrzuce Ci cos pozniej, moze cos wybierzesz, bo teraz musze leciec do szkoly! Ale z Was ranne ptaszki, kurcze, zebym i ja taka byla to nie musialabym wlasnie pozerac kanapki w biegu ;). Lece!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dla wszystkich 🖐️ 🌼 Ja tylko na chwileczke, aby sie przywitac. Mala jak zwykle i niezawodna i nie do pobicia pierwsza :) Ja sie zalapalem na szusta pozycje, czasami bywalo lepiej :) ale mnie nowe wiedzmy wyprzedzily :D kluska :) jak milo przy kawie, czytac wiersze, ja tez nie lubie przemocy i kocham przyrode. mag_a ja tez klikam z pracy 🖐️ widzisz mamy wiele wspolnego, 🖐️ dla Aniola :) Tygrysek a co to tak wczesnie :) piesek nie dal pospac? :) akara milej nauki, a czym do szkoly, rowerkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klusia - wiec jedyne co mi przychodzi do głowy to kubeczek, jakis mily i z wyrazem... moze dlatego toproponuje bo jestem fanka kubeczkow, mam juz ich troche kazdy ma swoja historie.. cmoker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za pomysł kubeczkowy....trafił swój na swego, mam już mnóstwo kubków, Jemu tez ostatnio kupiłam z puchatkowym osiołkiem :) Więc niestety....tak jak mówiłam, wszytsko już było...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trata ta ta (to fanfary graja na czesc trzech nowych kandydatek na wiedzmy/diablice/upadle anioly ) Trata ta ta (to znowu fanfary) Tra taaaaa taaaa taaaa. Wszyscy w skupieniu, a twarze powazne jak na symfoni (komentarz oficjalnego komentatora ) gotowi do testu. A oto identyczne zadania do wykonania dla nowych kandydatek ( tu blazen zbliza sie z blazenskim usmiechem i podaje kandydatkom zalakowane koperty) Kandydatki sa dzielne i bez obaw lamia pieczecie i otwieraja koperty. Czytaja w milczeniu. A oto tresc : -Zjesc duza glowke czosnku -Rozebrac sie, (jak zrobila to Malgorzata, jestem ciekaw czy wiecie ktora mam na mysli ? :) ) -Przeleciec na miotle, bez trzymanka, przez rynek, (miotla moze byc naturalna, lub z motorkiem) -Przeleciec przez najwiekszy komin w miescie (w ktorym plonie ogien) -Przejsc trzy metry po goracych weglach Beda mialy 24 godziny na wykonanie zadania. Gdy im sie to uda beda jednymi z nas. A bycie jednym z nas nie jest latwo. Najwiecej walk musimy toczyc z pomaranczowymi, a oni nie przebieraja w srodkach. Wala w morde i sie nie patyczkuja z nami. A my z wyrazem pokerzysty na twazy oddjemy im, bo nie lubimy byc niczyimi dluznikami. A bywalo ze i wiedzmy walczyly ze soba, przykro bylo patrzec, ale nie bylo na tyle sil, nawet naszych diabelskich, zeby to powstrzymac. Jak dobrze pojdzie to w lutym bedziemy obchodzic dwa lata i mamy nawet juz jedna pare, ktora sie poznala na naszym topiku,:D, nie bede pisal kto to, ale to fakt. :D, z ktorego bardzo sie ciesze. Blazen znakiem blazenskiego berla rozpoczyna test, nowicjuszki oddalaja sie, aby za 24godz. zameldowac o wynikach i zwierzyc sie ktora czesc testu byla dla nich najtrudniejsza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc: Główkę czosnku zlokalizowałam na ścianie w kuchni, zjem ją mniej więcej do bożego narodzenia ....w 2005 :) Miotłopodobny przedmiot zlokalizowano róznież, jeno nie ma rynku w mojej wsi z tramwajami, aż wstyd, ale taka prawda. Rozebrać ? Oczywiście, miejsce: łazienka , pora : wieczór :D Komin....Ty chcesz nas na siłę na diabły przerabiać ?? Węgle gorące, dobrze że nie rozrzażone, dobrze że nie boso :D Przesyłam uściski, kandydatka kluska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda letnia :D Bylam z piesiem w parku, pobrykalimy, z patykami i kasztanami a potem usiadlam na laweczce z ksiazka w lapce a on dalej szalal... efekt, mam odpalone rekawki od bluzeczki, takie mocne sonce jest!! a nie siedzialam dlugo, mniej niz godzinke, potem sie jeszcze wloczylismy wsrod lisci :) Akara -> 🖐️ jakos ciezko mi sobie wyobrazic Ciebie wstajaca o 6 rano ;) Kluska -> Ty lepiej znasz ta osobe, wiec wiesz co lubi... dlatego mozesz lepiej prezent dopasowac... ja np dla Przyjaciele, ktory jest skorpionem i ma bzzka na punkcie tych zwierzat wynalazlam zapalniczke z zatopionym skorpionem :) Mag_a -> tez uwielbiiam kubeczki i mam ich mnostwo, kazdy na inna okazje :) i np w kubu do kawy nic innego nie wypije, jak mozna!! ;) Znudzony -> uuu ale test wymysliles :) podoba mi sie :D Nie, nie piesek, swiadomosc, ze za oknem slonce a jutro ma juz padac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ale test :D Tygrysek dzięki za maile 🌻 Mała... jak Ty to robisz ze Ci sie chce do kompa rano wchodzić... :P Ty chyba spać rano nie mozesz i masz bliziutko do szkoły :P A dzisiejsze rynki pieniężne były super, wykładowca młody.. i ..przystojniak :P:D i widać ze lubi to w czym jest dobry, mówi ciekawie i z pasją :):) dużo rzeczy ciekawych :) z matmą troche gorzej, chociaz dzisiaj było przypomnienie, ale ta kobieta jakoś dziwnie tłumaczy i już nam daje jakieś dziwne ekonimiczne zadania tekstowe i nie wiem o co w tym chodzi.Ale przez tydzień się zagłębie.. ;) A prawo jest nudne, tez kobieta tylko młodsza.. i masakra :P czyta nam same regułki a gada abstrakcjami nie urozmaicając wykładu zadnymi ciekawymi przykładami, co mnie bardzo nudzi i nie rozbudza sympatii do przedmiotu :P Ide coś przegryźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles, jakbym miala rynki z przystojniakiem i to z pasja, to tez bym chodzila... a mialam jakas stara pania, bez pasji za to ze zlosliwoscia... pamietaj o mailu pod koniec tygodnia!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys :). Znudzony, rowerem jezdze, ale blisko mam, 5 minut drogi :D. No wiec tak Kluska: pomysl z kubkiem nie jest zly, szczegolnie jesli umiescisz na nim Wasze wspolne zdjecie. Poza tym, mozesz cos zrobic ze zdjec i maili/listow/pocztowek od niego. Ja kiedys wydrukowalam maile (wybrane maile od poczatku naszej znajomosci), powycinalam z nich rozne zdania i ulozylam z tego historie ilustrowana powycinanymi zdjeciami. Mozesz mu napisac opowiadanie/list mocno erotyczny (ja napisalam opowiadanie to bylo opwiadanie z 3ech czesci: dwoch punktow widzenia na temat tego jak sie poznalismy: mojego i jego (do tego uzylam maila w ktorym to wlasnie on opisal cale zdarzenie i tego co wydarzylo sie pare lat pozniej - tu juz uzylam wyobrazni :D). Mozesz zrobic puzzle z Waszego wspolnego zdjecia. Mozesz mu podarowac ksiazke z Twoimi ulubionymi wierszami i porobic osobiste dopiski przy wierszach ktore lubisz najbardziej. Jak mi cos jeszcze do glowy wpadnie, to powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha :) Kochani, pisałam dzis tą diabelską olimpiadę :P Podobno dobrze mi poszło. elles -----> ja niestety w podstawówce nie miałam okazji pisac olimpiad, bo niestety nikt ich nie organizował znudzony --> co do testu :) Oczywiście z miną jak na Symfoni zabrałam się do wykonywania czynnosci testowych: -czosnku się tyle najadłam jak była młodsza, ze chyba mi juz odpuścicie, proszę :) -co do rozebrania się-rozebrałam się około godziny 15.30 po 8 cięzkich godzinach w szkole i rzuciłam się do łóżka, bo stwierdziłam u siebie stan podgorączkowy -przez rynek przeleciałam miotłą standardową, znaczy się tradycyjną, ku zdziwieniu moich wielu znajomych robiących zakupy :) -przeleciec przez największy komin w mieście-stwierdziłam ze to ten u mnie w domu, więc znając go jak własną przeleciałam z zamkniętymi oczami -nie znalazłam nigdzie gorących węgli leżących ma długosc 3 metrów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze nowe Diablice twarde sa :D wstaje do kompa rano, bo po prostu czekam na wiadomosci od mojego Aniola - czesto tak sie kontaktujemy :) no i was lubie :P ;) wyobrazcie sobie, ze dzisiaj nie mam zadnych papierow do robienia :D chyba zaraz rzuce sie do lozia, bo gardlo zaczyna drapac, a od poniedzialku mam \'na glowie\' wycieczke z Wegier ... (zaznaczam, ze w tym jezyku nie umiem nic powiedziec, mam nadzieje, ze sie naucze :D) do szkoly nie mam blisko, ale daleko tez nie jest :) Gio - chce Cie zobaczyc :D musisz cudnie wygladac :) Akara - jak tam w szkole? Tigre - zazdroszcze Ci tego siedzenia w parku z ksiazka - ja dzisiaj tylko niewielki spacerek sobie zrobilam na Piotrkowskiej... nei wiem, czy jeszcze dzisiaj napisze :P trzymcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala w szkole jak zwykle - czyt. nudno :D. hej asia :). Lece pocwiczyc 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×