Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

I znow medal dla Tygryska!! Braz, tez cos :) Zloto jak zwykle zgarnela Mala ;) ALe nie spie juz od godziny!! Kluska 🖐️, spioch to ja ale sie nie przejmuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam :) Wczoraj myślałam, że sięwścieknę z tym wchodzeniem na kafe. Nie mogłam wcale otworzyć i się poddałam. Dzisiaj kafe chodzi jak złoto :) Chciałam się pochwalić skończeniem praktyk, ale o tym już było. Wiecie jaką piękną dostałam opinię? :P hehe że wykazałam się kreatywnością, pomysłowością, żę dobierałam zadania do konkretnego zespołu klasowego, że byłam taktowna i kulturalna :D Po prostu jestem boska :) Idę dzisiaj do kina na \"Zakładnika\" :) A mój kot komputerowiec znalazł nową zabawę. Ja piszę na kompie a on śledzi na monitorze ruchy kursora i próbuje go złapać :P Jak pogoda u was? W Poznaniu mgły, które wcale nie chcą opaść. Ogólnie świetna, melancholijna pogoda, wprost stworzona do pisania wierszy lub do czytania dobrej książki typu \"Czarodziejska góra\" :P Kurcze kot mi skasował cały post :D hehe Wczoraj się mało nie wściekłam bo kafe się włączyć nie chciała a teraz mi Fred przeszkadza łażąc po klawiaturze :P Chciałam się pochwalić zakończeniem praktyk, ale o tym już było. Dostałam rewelacyjna opinię: że jestem kreatywna, dobierałam odpowiednie ćwiczenia do konkretnego zespołu klasowego, lekcje miały dobre tempo, potrafiłam zmotywować uczniów. A poza tym byłam taktowna i kulturalna. Po prostu jestem boska :) Mój kot komputerowiec znalazł nową zabawę. Piszę na kompie a on śledzi na monitorze kursor i próbuje go złapać łapką :) Jak u was z pogodą? Bo w Poznaniu mgły, które wcale nie zamierzają opaść. Doskonała, melancholijna pogoda, wprost stworzona do pisania wierszy i czytania książek typu \"Czarodziejska góra\" Manna :) Idę dzisiaj do kina na \"Zakładnika\". Kino też dobre na taką aurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wow widzieliście kiedyś coś takiego????? hahaha kot nie skasował postu tylko zjechał bardzo na dół :D hihi ależ z nas zdolny zespół. Dziewczynka i jej kot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziś słońce świeci i u mnie lepiej, jako że na bateryjke słoneczną działam :) buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie poslusznie 🖐️ mala a cioto, w sobote rano nie dali ci sie wyspac :) Kachni jak bede gotowy na \"czipsy\" to zamelduje sie u ciebie po miseczki :D niebieska nie pamietam, co ty studiujesz? mucha w lodowce :D asia nie przjmuj sie faceci tak w wiekszosci maja, pojawiaja sie i znikaja :) elles a ty co przez sen piszesz :) Tygrys, humorek sei poprawil :D gratuluje medalu :D Kluska 🖐️ a u mnie jest cieplo ale deszczowo. W nocy zalelo troche popadywac i jest szansa ze beda znowu dwa lub trzy dni sloneczne i cieple. Nie pamietam kiedy ostatni raz padalo w Toronto. Air brawo, jestes zdolniacha i jestesmy z ciebie dumni. A kotek tez sie ma dobrze, bo rozrabia :D Moj jak pisze to lubi wejsc mi na kolana i tak spi :) Jeszce nie wiem co bedziemy dzisiaj robic, moze gdzies pojedziemy? U mnie jest teraz 8:16, wiec jestem pierwszym z innego kontynentu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewiczu kochany, jeszcze: nogi w gipsie, oleje w silniku, deklaracje w skarbowym, jabłka w cieście i dopiero posty w sieci........ uff.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam, bo umówiliśmy się ze znajomymi na 11 na wyjazd w górki niskopienne. Do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baczność!!! ;):D ja tak ..w locie ..bo z młodym Borewiczem ..własnie kleimy helikopter,kolejny model do kolekcji..potem ..jeszcze wpadne ..na śmigle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej diaboły miłych dzionków zycze a wieczorów gorących ;) Majorek...zapomniałam o regularnym pytaniu...to kiedy przyjezdzasz?:P ;) Borewicz...normalnie...kope lat ;) Biedronka...ale narozrabiałaś :) Air...no to masz hece z kociakiem :) Znudzony,Kluska,Saszka,Asia (nie znamy sie 🖐️ ) , Kachni , Elles (ale masz zapał,podziel sie ;) )...i kogo tam jeszcze nie wymieniłam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzieci 🖐️ Zrobila sie bardzo ladna pogoda, wiec zaraz pewnie wezme psa i pojdziemy na jakis dluzszy spacerek :) Air -> ja juz od ponad tygodnia mam \"Zakladnika\" na kompie, ale Przyjaciel obiecal wspolnego ogladanie na duzym TV, wiec czekam... Takze opowiedz jak Ci sie film podobal... Gratuluje tak dobrej opinii, mysle, ze jest w pelni zasluzona :) Borewicz -> i gdziescie pohelikopterowali?? ;) :P Kasiek -> 🖐️ Saszka -> 🖐️ :) w domu jest Gio, w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrr pomimo slonca (ktorego juz nie ma :P) nie bylo wcale az tak cieplo, wiec spacerek nie byl bardzo dlugi a po prostu dluzszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjazne dusze mnie nawiedziły dziś i całkiem miło dzień uleciał :) Ściskam Was ciepło :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama zostałam pod wyrkiem ? Niech no się rozejrzę.... Halo ? lo...lo...lo.... Tylko echo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hallo :) Tygrysek ---> film nie jest zły, ale powiem ci, że w porównaniu z \"Ostatnim samurajem\", \"Vanilla sky\" i \"Raportem mniejszości\" to jest według mnie najsłabszy. Jest parę fajnych tekstów i zakończenie mi się podobało bo nabrało dynamizmu. Jutro mam zamiar leniuchować, planów żadnych i jest mi z tym dobrze, oj jak dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Diably i Anioly ]czesc] Melduje ze nadal mam problemy z serwerem ..wiec normalnie w swiecie szlag mnie trafia , krew zalewa , wszystko wemnie gore z emocji . ( nie mylic z podnieceniem , bo tą funkcje wyłączyłam z własnej nieprzymuszonej woli , czyli piepsze @#$%& .. w ..czapke !!!) .a ze nikomu nie moge z tego tylutu wp.... zeby sie rozladowac ..wiec kapituluje ..! Poczekam na lepsze czasy jak zrobia cos z tą kafeteria . ..czytam sobie pomalutku co u was slychac ( szybko nie moge , bo wolno chello mi chodzi } I nawet nie starajcie sie mnie \"pobudzac do życia \"..bo mam totalny zwis na wszystko co sie wokol mnie rusza ..!!! Ale pozatym ze mi dynda i ..powiewa ..to humorek mam nawet calkiem ..calkiem ..! :D ..czyli luz blus ..baba - ryba ..! No to mata kwiata 🌻 i ..spadam ..🖐️ Pozdro.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! jestem:)...helikopter prawie gotowy ..ale było roboty ..najwięcej ..przy wklejaniu do kabiny 4 pilotów,cholera..nogi mieli za długie:D:D ..trza było chłopaków do siebie trochę ścisnąć:P:D i podkleić..by nogi nie wystawiały za daleko :D..bo szyba od kabiny się nie chciała wkleić,chciałem ..im trochę skrócić nogi ..ale młody się nie zgodził,no i trza było..na chama:D:D:D Kasiek ..no fakt..kopa lat ..ja to tylko ..z plotkóf wiem co tam u Ciebie...grr. trza by sie na piffo do Nieba wyrwać ..co ? Tygrys..nigdzie nie leciałem..ale klawe sobie klejem uwaliłem ..jak z Kai na chwile plotkowałem :)alez ona szczęśliwa..teraz:):) Mała ..a co Ty tam ..jesz..że tyle sie ciągnie.....spagetti :D;):D Kluska..spkojna rozczochrana ..zawsze ktos sie tu znajdzie :) Saszka...a to z jakiej okazji ?.."Borewiczu kochany, jeszcze: nogi w gipsie, oleje w silniku, deklaracje w skarbowym, jabłka w cieście i dopiero posty w sieci........ uff......."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potowarzyszylabym Ci, gdyby nie to, ze po prostu ide spac :D jutro wstaje o tej samej porze :D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potowarzyszylabym Ci, gdyby nie to, ze po prostu ide spac :D jutro wstaje o tej samej porze :D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam, Gio ma racje, kurwica moze czlowieka trafic, za przeproszeniem oczywiscie, przez to jak kafka funkcjonuje. Spadam do kina: 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kans Kloss
o!..a nie mowiłem ..Gio :) ..Airka..:) i Mała podjadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie próbowałam położyc nową wykładzinę w łazience, ale nie dam rady z pralką, więc muszę czekac na hrabiego... trochę się z nią poszarpałam, żeby nie było że walkowerem :) brr, chłodny wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ..sie walnołem na czerwono :D:D..ale faktycznie ..kafe powala ..dzis ,Akara a na co idziesz ? Kluska .. a stosowałaś ..calgon ..do pralki ?:D..bo w tv..mówili ..że bez calgonu to dupa ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po calgonie będzie lżejsza ? bo nie moge kobyły ruszyć :) no to się wydało, kluska nie ma tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) buzka dla wszystkich:) ehhh.... kurcze tylu tu dla mnie nowych nieznanych mi osob jest:)....wiedzialam ze tak bedzie...ja chcem staly dostep do kompa miec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..hehe..Kluska ..no widzisz.... no jasne..usunie kamień:)..tak mówił pan H.spec od pralek ..co je przez 30lat naprawia..i jeszcze nie naprawil :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam \"Wroga publicznego\", bardzo dobry film :) I zerkalam tez na mecz, super wygralismy na wyjezdzie 3:1 z Austria :D Air -> \"raport..\" byl suuper!! :) no zobaczymy jak mnie sie ten film spodoba... Hans -> pozdrow Kai, jak znow ja gdzies dorwiesz :) Gio -> mnie tez kafe chodzi tak, ze *** ****** ****** .... 😠 ******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×