Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Majorek:)wybacz..nie za bardzo kumam:)...moze to po tym alkoholu??...w sumie to powinien juz dawno...wyprowac:P...no ale wracajac do tematu....o co chodzi z Aniolem??...myslalam ze go kochasz tak bardzo bardzo...ale po tym co mowisz to juz nic nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorem najlepsze sa mleko i ciasteczka, dwie rzeczy stworzone do tego, aby podawać je razem :) zdroiwie forumowiczów;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manowce:)...nie znamy sie prawda?? nie lubie mlekaaaa!!!!!!!!!!ale ciasteczka owszem:)...pycha:Pmniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blixa tak kocham, ale teraz mam coś takiego, co i Air napisała, o złości po \"niepomyślnej\" rozmowie z nim ;) A siły nietęsknienia wstąpiły.. ;) albo po prostu miałam więcej zajęć od rozmowy i nie było czasu myśleć ;) :P Manowce ja nie lubię mleka ;) :) :P ale dobre kakao w sumie czemu nie :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ponieważ moja osoba dopiero dzis odkryła Kafeterię, ale już wie, że tu zostanie na dłużej :] Pozdrawiam ciepło i czestuję ciasteczkiem, chociaz tylko wirtualnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio --> [ nic nie mowie, tylko poklepuje po plecach i przytulam] AIRka, ja tez mam lekki kompleks na punkcie wlosow, ale wiekszy na pukncie zebow i jeszcze sobie w morde jeza kawalek plomby wyflossowalam wczoraj z jedynek, nie moge o niczym innym teraz myslec, grrr. Dentysta sie usmiecha. 🌻 dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sobie uświadomiłam, że według starego czasu jest teraz po drugiej.. i dlatego moja główka zaczyna powoli się buntować przed dalszym naświetlaniem monitora ;) ;) :) Manowce gratulujemy wiekopomnego odkrycia :D:D i witamy na Kafeterii i na Diabłach ;) :) Akara ups.. :0 trzymaj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, nie ważne kiedy się odkrywa, wazne co i że w ogóle się odkryło ;] Mleko wyszło, płyta się kończy, kot śpi, a ja sie śmieję :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro skladam papiery na kurs pisania scenariuszy. Trzymajcie za mnie kciuki! (pewnie bedzie sporo chetnych, bo to bezplatny kurs; musialam w koncu usiasc na tylku i napisac CV i list motywacyjny). Jednym z wymogow bylo przedstawienie dwoch pomyslow na krotkie filmy dla mlodziezy, wiec cos tam splodzilam... ale nie wiem czy nie za wysoko mierze, szczegolnie lingwistycznie (w koncu mojemu niderlandzkiemu ciagle jeszcze daleko do idealu...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie jeden z moich kotow usiluje z rownowagi wyprowadzic, bo skrobie lapa podloge, a to mnie potrafi do szalenstwa doprowadzic, co za przykry dzwiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki:)uda sie !!!!!musi:)....pokaz im tam tym....:) ja chyba ide spac:)...bo glupoty same wypisuje:)zobaczymy ile mi to zajmie...:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara: dla mnie najgorsze sa dwie rzeczy: kot który o 5 rano piłuje pysk pod drzwiami lub drapie w nie łapą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manowce....przepraszam za bezposredniosc....ale ....jestes ona czy on:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manowce :) zgadza się :D Akara świetny pomysł, na pewno Ci się uda. A lingwistycznie.. to od czego masz tę swoją niderlandzką połówkę? ;) :) :P Pogoń kota ;) :) :P Blixa ;) :) A ja swoją sunię nauczylam przechodzić przez zamknięte drzwi :) i mam spokój jak ktoś do mnie przyjdzie i je zamykam (ona się lubi kręcić wtedy, bo i często jakieś słodkości itp podaję ;) ). A udało mi się to dzięki ;) dziurze, która zrobiła się w moich harmonijkowych drzwiach ;) Ja już mykam spać :) 😴 Dobranoc dziewczynki ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manowce, w nocy to mnie tam rybka ;), bo nic nie slysze, spie snem kamiennym :D. Coz, nawet jesli sie nie uda, to przynajmniej bede gdzies tam w systemie ;), moze na przyszlosc sie przyda? A polowka owszem, jest, ale na kurs za mnie chodzic nie bedzie, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Danonki :) Biore zloto i zaraz znikam. Wczoraj bylo fajnie, nie chcialo nam sie siedziec w pubie, wiec kupilismu pifko w puszkach i lazilismy nad Wisla, qrcze jak pusto i cicho tam bylo, normalnie inny swiat... Akara -> trzymam kciuki :) Borewicz -> nie \"sie nazywa\" a to jest Przyjaciel :) Gio -> ❤️ Trzymajcie sie dzis dzielnie ❤️ wszyscy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zbieram srebro :P Eh..... do złota mi jeszcze daleko :) Musze sobie budzik wczesniej ustawiać :) Manowce ----> witaj pod łóżkiem :) No własnie, dołączam się do blixy, jestes diabełkiem czy diablica ? :P Majorek ----> Kochaj tego swojego Anioła i nie denerwuj się na niego :P, a jak Ci się to uda (nie denerwowac się), to do mnie napisz, bo ja sama tego nie potrafię i moze się od Ciebie nauczę :P Tygrysek ----> tez bym chciała przechadzac się nad Wisłą.....ale u mnie jest tylko rzeka Czarna, której koryto w ostatnim czasie sprawnie \"betonują\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Czy ja dobrze widzę? od rana nikt sie nie wpisał? :) :) Bylam z godzinkę na cmentarzu, jakoś zimno się robiło a potem to już oddechy bylo widać, a było to w porze obiadowej :) Akara na kurs to nie będzie, ale Ci przynajmniej przy scenariuszach pomoże lingwistycznie ;) ;) :P Tygrysek z puchą nad Wisłą.. hha ;) ;) Asia pierwsze ponad pół roku praktycznie nie miałam za co się denerwować na niego, sprzeczek, kłótni też nie było ;) aż się czasem dziwiłam, jak jest super ;) No potem to się powoli zaczęło komplikować, też chyba zaczęliśmy się bardziej \\\"docierać\\\" :) Blixa no nieźle ;) znów medal masz :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tęskniłam za Wami... jestem bardzo tym weekendem zmęczona, mój Dziadek niestety zmarł :( muszę sobie poukładać to i owo Poczytam sobie potem co tu pisaliście, i odezwę się niebawem... Całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tęskniłam za Wami... jestem bardzo tym weekendem zmęczona, mój Dziadek niestety zmarł :( muszę sobie poukładać to i owo Poczytam sobie potem co tu pisaliście, i odezwę się niebawem... Całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluska....przykro mi bardzo.....trzymaj sie jakos.....buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluska....przykro mi bardzo.....trzymaj sie jakos.....buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D wiipiipipi Dziękuję za zrozumieniedlaich włosowych problemów. Dzisiaj się ułożyły pięknie, były proste przez cały dzień (prostownica i lakier) :D no i słoneczna pogoda bez wilgoci też zrobiła swoje. Byłam na obiedzie rodzinnym u babci, bardzo to lubię :) A za niecałe dwa tygodnie znowu wolne będzie :P Czasami ten kraj daje radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Kafeterią znów jest coraz gorzej, wysyłałam posta kilka razy, w końcu dopisałam do niego coś jeszcze i to też nie poszło (a za każdym razem sprawdzałam, czy post poszedł). Potem zanim tego dopisanego wysłałam drugi raz, sprawdziłam jeszcze ostatnią stronę, a tam mój post już jest ten przed dopisaniem.. głupie głupie wkurzające.. ;) Kluseczko ❤️ przykro mi bardzo, trzymaj się kochana, nie daj się totalnie zdołować.. jesteśmy z Tobą i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na dobre słowo, poradę itp. Air noo brawo, że Ci się w końcu z nimi udało ;) A czy dałaś też tacie sprawdzić jak to jest układać Twoje włosy ? ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Kafeterią znów jest coraz gorzej, wysyłałam posta kilka razy, w końcu dopisałam do niego coś jeszcze i to też nie poszło (a za każdym razem sprawdzałam, czy post poszedł). Potem zanim tego dopisanego wysłałam drugi raz, sprawdziłam jeszcze ostatnią stronę, a tam mój post już jest ten przed dopisaniem.. głupie głupie wkurzające.. ;) Kluseczko ❤️ przykro mi bardzo, trzymaj się kochana, nie daj się totalnie zdołować.. jesteśmy z Tobą i pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na dobre słowo, poradę itp. Air noo brawo, że Ci się w końcu z nimi udało ;) A czy dałaś też tacie sprawdzić jak to jest układać Twoje włosy ? ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×