Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

..no ..ja sie lenie ..a inny leń robi obiad :P:)..a potem ..to z tego lenistwa..to może spacer..i film..:) no ..nic ..lecem ..sie dalej ..lenić :):):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego leniuchowania.....chyba tez sie zdecyduje...:)...a bzdura:(czeka na mnie stos naczyn po niedzielnym obiadku:(..buuu...biednemu zawsze wiatr w oczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Wam :D A ja wczoraj nawet nie poszłam tak późno spać (koło 1) ;) ale jak się obudziłam o 11 starego czasu, to dziwnie niewyspana się czułam :) a miłe to było, że według nowego była dopiero 10 hahaha :) czyli jakby normalnie wstałam :D ;) :P Wczoraj zadzwoniłam do mojego Anioła, gadalismy prawie 20 min ;) :) ale niestety znów nie byłam zadowolona z rozmowy i można powiedzieć, że nawet zła na niego... Nie widzi zmian, jakie chcę wprowadzić, bo mi się parę rzeczy nie podoba.. a do tego dowiedziałam się, że będzie na urlopie przez nadchodzący tydzień.. grr.. może to głupie.. ale szkoda, że wcześniej nie powiedział.. a jak pytałam wcześniej co u niego, to tylko \"spoko\".. albo jakieś inne takie :0 I chyba to mnie tak zasmuciło, a potem jeszcze to \"znowu Ci ktoś głupot nagadał\" a propo tych zmian.. No cóż.. jak będzie trzeba, to sama zacznę zwracać mu uwagę przy każdej nie-takiej sytuacji, czy jakimś głupim tekście.. - jak nie widzi potrzeby zmian, to ja mu je naocznie pokażę ;) Zobaczymy jeszcze co będzie, jak się w końcu zobaczymy.. ale.. odechciało mi się wracać do niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek haha no to faktycznie, mogłaś mieć luki w akcji filmu :D Fajny opis.. hmm ciekawy.. no no.. trza film obejrzeć :) Piwko z przyjacielem.. no no :) Air mi też, a bardzo mi się podoba ta mała czcioneczka w oknie pisania postu :D No i co ciemniej było ? Pani się zdziwiła haha :) ciekawe jak u mnie reagowali wykładowcy.. chociaż nie wiem czy w ogóle ktoś się zjawiał na zajęciach, mam tu na myśli np. Wielki Czwartek przed Wielkanocą.. o tak.. często jeszcze wtedy mieliśmy zajęcia ;) noo mnie na nich nie było ;) Akara hehe ja tak z palcami ;) miałam na poprzednich Juwenaliach :D:D NewBore no proszę.. znalazł sobie jelenia na robienia żarła.. ahaha :) nie przyzwyczajaj się :P :P Asia nie smutaj 🤗 u mnie aż tak ładnie nie było, a przede wszystkim zimniej.. Blixa ;) no cóż.. też za tym nie przepadam.. :0 a zwłaszcza właśnie po obiedzie.. ;) Ja też byłam już na cmentarzu, większość zniczy już zapalona, ale reszta jutro i kwiaty też, bo dziś to mogły "znaleźć się na innym grobie" ;) Właśnie na tlenie wyskoczyło info (bo mam ustawione) z raportem z weekendu, raportem zabici/ranni na polskich drogach. Cholera tak nie uważają, spieszą się na ten cmentarz.. tak, że od razu zajmują tam miejsce na stałe.. albo innych niewinnych, przestrzegających przepisy tam posyłają.. I po co to komu.. :0 Uważajcie na siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No hej :D No i oczywiście głupia dupka nie wiedziałam na czym polega zmiana czasu :P hehe jest wcześniej rano jasno i szybciej jest ciemno :) kto mi ten mózg wmontował ??? Maraton cmentarny, że tak powiem. Od 10 byłam na 5 cmentarzach :o szok w trampkach. No i z moim tatą się pokłóciłam na temat moich włosów :P bo mi powiedział, że muszę coś zrobić z włosami bo mu się nie podobają. A ja od dziecka mam kompleks włosów, bo zawsze chciałam mieć albo konkretnie proste, albo konkretnie kręcone, a nie to siano co się układać za cholerę nie chce. I mu powiedziałam, że będzie miał jutro szansę mi je ułożyć tak jak mu będzie pasowało :) hehe niby chodziło o głupotę, ale mi było strasznie przykro, tym bardziej, że włosy to mój słaby punkt. Majorek ---> kurde znam to uczucie kiedy po rozmowie przez telefon albo przez gg nie mam żadnej ochoty się z Michałem spotkać. I wtedy mam wrażenie, że mam go już dosyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tylko wpadlam dzis Wam pomachac ..🖐️ ..wrocilam z cmentarza ..i nie chce mi sie z nikim gadac .. ..wszystko wrocilo ..te cholerne wspomnienia ..chyba nigdy tego nie zapomne ..To moje pierwsze tak wazne Swieto Zmarlych ..i juz wiem napewno , ze GO ..nie lubie ...!!! ..to nie tak mialo byc ..mielismy wszyscy razem spedzic Wigilie .. ..Pozdrawiam wszystkich ..smutno mi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....lenistwa ..ciąg dalszy :) Tygrys...no no ;)..to sie teraz nazywa ..przyjaciel ;) Majorek...no ..niektóre typy tak mają;)..trze być..tolerancyjnym ..albo bardziej wymagającym :)..ale na pewno ..umieć iść na kompromisy ..mam nadzieje ..że się jakoś dogadacie :) Airka..no ..co sie czepili Twoich włosów!!? są oki...:)....co innego ja ..czy Znudzony;):D:D..tu to można by się czepić :D:D Gio...qrde..no takie to sa święta ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Upiekłam ciasto w międzyczasie, jeszcze zapach pieczenia się roznosi po domu ;) Air hehe no już tak się nie kalaj, bo ja też jakoś pomyślałam o tym, że ciemniej ;) Powiem Ci tak, to też jest wina Twojego taty, że masz takie włosy a nie inne.. i możesz mu to wytknąć przy następnej okazji, a poza tym, to skoro jesteś jego córką, to chyba powinien wiedzieć, że to Twoja pięta Achillesowa i tego tematu się nie porusza.. to też mu możesz.. ;) I bardzo dobrze, że mu każesz zrobić fryzurę jaką on chce, może zobaczy, że to nie takie proste, jak z jego krótkimi włosami :D ;) Nie daj się :) Heh, jak my kobiety się rozumiemy.. ja też czasami z tym dosyć mam.. ;) a ostatnio niestety częściej.. i również \"na żywo\"... Gio ❤️ miło, że wpadłaś chociaż pomachać :) Trzymaj się kobieto i pamiętaj, że szczerą modlitwą, kwiatami i światłem znicza możesz mu najbardziej pomóc w jego dalszej wędrówce :) Borewiczu leniuchu :) jakby Ci to.. wiesz ja mam tak na codzień i nawet do nauki ciężko mi się zmobilizować ;) Ja jestem tolerancyjna, ale chyba masz rację - za mało wymagająca, a do tego za mało mówię o tym głośno. I mam nadzieję, że się dogadamy, chociaż pewnie będzie ciężko, bo i ja usłyszę, co z mojej strony jest nie tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek....nie wiem o co dokladnie chodzi ale jak zwykle sie wtrace...no wlasnie...kompromisy...ale tylko obustronne:)...bedzie dobrze:)...szczera rozmowa to podstawa:)...szczscia..alebo nieszczescie...sorki to ostatnie to takie westchnienie do siebie samej:)....masz Aniola:).....to najwazniejsze...moj Wymarzony...no coz jak to bylo??...ktos kogo nigdy nie bylo zostawil mnie..... dostalas moje zdjecie??bo ostatnio poczta mi szwankuje....dokladnie jak kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nudyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!:P ale ...marmelada....co to ..kumulacja ....nostalgiczna jakaś ..co? Halo!!!! .. juz mi sie tu otrząsnąć....prosze ..przewietrzyc topik bo atmosfera sie zagęszcza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nudyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!:P ale ...marmelada....co to ..kumulacja ....nostalgiczna jakaś ..co? Halo!!!! .. juz mi sie tu otrząsnąć....prosze ..przewietrzyc topik bo atmosfera sie zagęszcza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz juz....Bore....bardzo mi sie podoba Twoja stopka...wiem ze troszke po czasie..ale jakos tak pasuje do mojego dzisiejszego sponiewierania sie:)w knajpie...no i deszc tez u mnie pada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nudyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!:P ale ...marmelada....co to ..kumulacja ....nostalgiczna jakaś ..co? Halo!!!! .. juz mi sie tu otrząsnąć....prosze ..przewietrzyc topik bo atmosfera sie zagęszcza :P no ..widze ..że kafeteria..ma zmiany wizualne..ale nadal potrzebuje oleju ..by chodzić ...tandeta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszk.. rna.. napisałam się i mi wcięło.. grrr... bo zapomniałam wpisać nicka.. i jak cofnęłam to pusto było.. aaa a tak ładnie do Blixy napisałam się .. :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuję to odtworzyć (chociaż tego bardzo nie lubię ;) ) Blixa tak, masz rację kompromisy i szczere rozmowy :) Nieszczęście a jednak szczęście, bo po co męczyć się potem z kimś, kto się okaże nie tym jednak co trzeba, a im szybciej się zwinął, tym lepiej, bo potem mogłoby być za późno :) A tak tylko zrobił miejsce dla kogoś wartościowego, dla tego jedynego :) A Ty o tym tak nie myśl, bądź pozytywnie nastawiona, bo ludzie takie rzeczy czują jakoś 6tym zmysłem ;) i potem dziwić się komuś, kto stale się użala nad sobą, że nie może sobie znaleźć nikogo, nawet koleżanki nie może - błędne koło (to już zupełnie nie o Tobie :) tylko o jednym takim znajomym, który tak skutecznie zniechęca mnie do zwykłego spotkania przy kawie ;) ). Zdjęcia mam, dostałam - dzięki :) obejrzałam na razie tak na szybko, chociaż widzę, że niezłe ;) ;) ;) Bore marmelada ? to podaj i zjemy ze smakiem ;) :) A to okno otwórz ;) :P Kachni ;) a jakoś się mamy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh Majorek wiem wiem.....nie znosze uzalanie sie nad soba...jednak tu moge to zrobic bez zameczania innych...kto nie chce nie czyta:)...po prostu siedze i slucham kawalkow ktore dla mnie cos zancza...ktore sie kojarza konkretnie z Wymarzonym:)....i nastroj taki mam jaki mam...ale to minie...zawsze mija:) i tak Go kocham:) dobry wieczor Kachni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ..w morde...ale sie sklonowałem :D:D:P Blixa...no ..wiesz, ..z tej stopki ..zawsze jest jakieś wyjście ..oczywiście na mokro :D;) Kachni..a no sie jakos mamy :)...dzis ..marmelada...jest serwowana ..i zardzewiała ..kafeteria...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marmelada to najlepsza z kocielab:)...moja mama robi najlepsza...pycha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blixa :) a właśnie może powinnaś go przestać kochać, żeby zrobić w sercu miejsce dla następnego? ;) mam nadzieję, że Cię nie zasmuciłam 👄 Bore biedny posta nie może wysłać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mow mi tak mow...ja sobie to wmawiam.....ale jak siedze sama samiutka to mysle i mysle....jak to bylo??\'\'totalna pustka mysle i nic za ta pustka szostka\'\'....no wlasnie:)....wiec czekam na tego jedynego...:)..tylko ze teraz \'\'lamie\'\' :)meskie serca....nie mam ochoty z nikim sie spotykac..tylko z Wymarzonym....bo my sie spotykamy....przewaznie przypadkowo:)...ta sytuacja mnie zaczyna bawic..to dobrze:) Bore:)....nie lam sie....ja zanim wysle cosik to musze porzadnie sie naprosic i wyzaklinac moj komputerek:)..ale dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blixa ;) rozumiem Cię, kiedyś też tak \"pałałam uczuciem\" do jednego gościa, własciwie to sama sobie trochę to wmówiłam, nic z tego nie wyszło praktycznie się nie widywaliśmy, ale łaził mi po głowie przez pół roku ;) Nie martw się, ja siedzę w domu już dwa tygodnie, mój Anioł Nie pokorny 30km stąd i też siedzę samiuśka.. Był moment, że tęsknota ostro mi dokuczała.. ale.. po wczorajszym telefonie na nowo wstąpiły we mnie siły, trochę przez złość, ale jednak i na razie \"mam spokój\" ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×