Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

wczoraj o 20.50 próbowałam uporządkować w głowie za pomocą drugiego piwa. nie dało się. bałagan jak był tak jest. w głowie, w domu, w pracy, w kontaktach miedzyludzkich i wewnątrzrodzinnych. tylko tosiaczek ślicznie puchaty i przymilny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na porządek w gowie i wszędzie indziej jest tylko jedna rada: \"kusti ująć -roboty dodać\" :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no znowu masz racje - ja sie po prostu rozkoncentrowałam, urlop i te rzeczy - no i mam za swoje... alez mi się pieprzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszeńka- co się popieeeeprzy! to się POLEEEEPSZY! i rym cym! cym! i tralala! idziemy przez życie w podksooookaaaach! ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dobra, Rokita, ty sie nie migaj, tylko gadaj czy po ciebie juteo koło południa podjechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie... i chciałabym i ..nie mogę.. w ramach umacniania związku. Małżenskiego. Spędzam łykend z MM. Od wczoraj jeździliśmy szukając samochodu. Leasing.Określona suma.Wysoko ułożony fotel,Panoramiczna szyba.Zagłówek, który nie pcha mi kręgosłupa do przodu:( Zaczynam myśleć,że nierealne mam wymagania : / W ramach spełaniania obowiazków - giełda kwiatowa Tychy, kwiaty na 1.XI. W ramach odstresowania, po giełdzie na ...Błatnią. Wiem, Jeszcze rok temu było to poniżej moich wymagań na niedzielne wyjście.Teraz chcę po prostu wyrwać w góry, dojść z nieuszkodzonym kolanem i napatrzyć się piekności po drodze. ucałuski:)***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umocniony, a jakże:) a tosiatka będą? a saszka za innym meblem będzie skoro do skrzynki pocztowej nie chce wejsć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech se idzie, mi to nie robi :/ z tym kolanem to mogę kijki nosić :p byle słonko było to trochę lżej ...chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakas anielska sztuczka na pewno jest! (nie moze byc diabelska, bo cos bysmy o tym wiedzieli ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×