Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Blanka*

STARAM SIE O DZIECKO NA WRZESIEŃ 2008- KTO ZE MNA?

Polecane posty

Julka, już nie:) ten topik mi pomaga i staram sie myśleć o przyszłości:)w końcu niedługo zaczynam starania:) A co do Twoich pytań, to przecież nic strasznego,że pytasz:) jeżeli tylko będę w stanie pomóc to chętnie to zrobię:) bo jesteś naszą pierwszą \"Brzuchatką\" i musimy o Ciebie dbać:) i o Maleństwo, bo w końcu będziemy ciociami:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na co Ci książki:) ja kupowałam masę gazet, szwagierka dała mi ich jeszcze więcej:) ale do niczego mi się to nie przydało:) największą księgą jest internet:)i doświadczone kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,że tak i w każdej chwili:) jak masz jakiś problem to możesz napisac do specjalisty na forum ginekologicznym:)dopiero na wakacje przyjedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozniej nawet raz na miesiac czy poltora mysle ze bede do polski latala nie chce w uk zeby mnie badali bo to cwoki :o zreszta zobacze co teraz lekarz powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAA to tutaj masz wizytę? Juluś uciekaj już od tego kompa, bo jeżeli szkodzi na dzidziusia to najbardziej do 14 tygodnia. więc staraj się uważać. Dziecko podobno nie lubi tego szumu i denerwuje się wtedy..ale w początkowej ciąży przecież nie słyszy:| w sumie to nie wiem co szkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam,że angole znaja się na rzeczy...no cóż..jeśli tylko dobrze będziesz znosić podróże to czemu nie:) zawsze to na swoim:)a badania to na pewno cytomegalia, toxo, krew i mocz, tarczyce podobno tez trzeba zrobic tak awaryjnie. Mam gdzies na kompie wszystkie badania to jutro Ci podesle:) właśnie mąż wrócił z pracy i wręczył mi duphaston i termometr:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy🖐️ Nas zasypałó, śniegu po kolana:P Jade na uczelnie, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że na tapecie wyposażenie dzicięcego pokoju. Ja naszczęscie będe mieć wszystko po Kacpim. Łóżeczko najzwyklejsze drewniane, Kacpi jeszcze w nim śpi, ale już oglądaliśmy dla niego większe, po świętach kupimy, przewijak obowiązkowo, to naprawde przydatna rzecz. To pokój małego: http://kasika1.fotosik.pl/albumy/325756.html#e Wóżek mam niebieski, kupiony dwa lata temu, więc jeszcze modny:P Waniennke mam plastkiową, na początku uzywałam gąbeczkowego podkładu, teraz, jak na dużego chłopca przystałó, kąpie się w wanieeie i uwielbia to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... Majek nietoperzu wstawaj! :D:D Kasika sliczny ten pokoik małego. My mamy w planie urzadzic malej pokoj jak zajde w ciąze... Narazie wszyscy gnieciemy sie w jednym duzym na 1 piętrze ale jak nams ie uda zmajstrować dzidziusia to przenosimy sie wszyscy na 2 piętro. Mania dostanie taki maly sliczny pokoik. Kupie jej mebelki z ikei- mammut. Juz mam szafe wiec dokupie tylko komode stolik i stoleczki, ladnie jej pomaluje, kupie fajny dywanik i bedzie slicznie :) Ma my sobie ladnie odmalujemy taki troszke wiekszy pokój i tam sie przeniesiemy razem z dzidziusiem :) Narazie wybralismy na swoja siedzibe najwiekszy pokoj w domu , a i tak nam ciasno... Julka ja poznalam plec pod koniec ciazy bo mala byla do samego konca uzlowona pośladkowo i nie chciala sie przekręcić a moja miednica zaslaniala wszystko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny ja juz w pracy, dzis ostatni dzien wiec tez jest luzno i wesolo :) Mam dzis spotkanie po pracy z klientem wiec pozno bede w domu :o Rozmawialam duzo z moim chlopem i postanowlismy, ze jak cos z ciaza bedzie nie tak z powodu tej przegrody to wracam i rodze w Polsce. Wole byc pod opieka polskich lekarzy a nie w uk. Szkoda mi bedzie rzucic moja prace, ale coz...dla mnie dziecko jest wazniejsze. A moj chlop i tak czesto pracuje z domu wiec pojedzie ze mna, nie ma z tym klopotu w sumie. Ma bardzo elastyczna prace wiec nam pasuje wszystko :) Co do urzadzania pokoiku, to mamy wolny pokoik w naszym domu tutaj, bylo tam takie biuro z papierami i przerobimy je na dzieciecy, jest obok sypialni wiec super. Zreszta na poczatek ja wstawie lozeczko do sypialni bo tak bede sie czula lepiej. Mglisto dzis i zimnooo strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Ale dziś szaro i śnieg zaczał padac.,synek sie napewno ucieszy. Ja do konca nie wiedzialam co bedzie,raz powiedzieli mi ze synus a przed porodem powiedzieli ze dziewuszka i wyszedł synus:)Też juz zrobilsimy pokoj dla malego musimy tylko kupic łózko, narazie spi w łózeczku, tylko nie wiem jakie,Kasiko masz juz upatrzone jakies łózko?ja juz sama nie wiem jakie kupic,maly czesto sie przekreca w nocy i musimy jakis tapcznik chyba kupic,musi byc cos niskiego ze w razie jak by w nocy spadl to zeby sie nic mu nie stalo. Ja tez dzisiaj jade na uczelnie i caly weekend z głowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) już dawno nie śpię:P:P nas też zasypało:( mój chłop już na łopacie rano jeździł:D:D tak sie zastanbawiam czy mogę brać ten dhupaston razem z cilestem czy od następnego cyklu dopiero. bo 16 dzień wypada w niedzielę, ale w sumie na ulotce nie napisali,że nie mozna z niczym łączyć..a co do pokoiku to na poczatek dzidziuś będzie z nami w sypialni a jak już podrośnie to wtedy mu urządzimy:) MaMani i jak masz zamiar myć okna jak Cię zasypie?:D:D uciekam pojeździć trochę na odkurzaczu i zaraz do Was wracam:):) Julka, powiedz mi jak to jest z ciążą i lataniem samolotem? Mąż wczoraj mi powiedział,że jak znajoma chciała lecieć do stanów to lekarz jej zabronił,po zmienia się ciśnienie...Z drugiej strony to przecież kobiety w ciąży chyba normalnie podróżują samolotem. W sumie Anglia bliżej jak stany. Co do rodzenia, skoro w Anglii to ćwoki jak stwierdziłaś to może wróc do Polski, przecież i tak będziesz na zwolnieniu od któregoś miesiąca, więc śmiało możesz przyjechać tutaj:) tylko pytanie co z chłopem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 26tyg ciazy nie wpuszczaja na poklad, trzeba miec zaswiadczenie od lekarza. moj lot to niecale 2h wiec spoko :)sloyszalam, ze przed 8 tyg tez jest niebezbiecznie ale to chyba mit, bo jak pytalam mojego ginka przez tel to powiedzial, ze spokojnie mam przyleciec :) jak sie okaze, ze musze lezec czy cos (naprawde czekam do wtorku jak na zbawienie) to wroce po jakims czasie do polski. chlop do mnie dojedzie przed porodem i zostaniemy na jakis czas. on pracuje jako programista wiec zabierze swoje komputery i moze pracowac z domu. zreszta on nie codziennie jezdzi do biura, ma bardzo elastyczna prace :) Z tym klopotu nie ma. A na poczatek moja mama mi pomoze przy dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane🌻 mam pytanie czy macie ochote dolaczyc do \"ciazowych staranek\" razem bedzie nam weselej i przyjemniej przejsc przez ten wspanialy okres? Jesli sie zdecydujecie to serdecznie zapraszamy jesli nie to zrozumiemy waszą decyzje:) zycze milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula to pewnie dlatego ze nia ma tak duzo pradników internetowych dla taty :P:D:D:D ale ten twój mąż sie wczuwa :D:D:D aa dziekuje za zaproszenie na nowy temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka to super:) zmartwiłam się tym jak mąż mi powiedział o tej znajomej...jakimi liniami latasz?:) to jak będziesz w Polsce to dalej będziesz skrobać do nas od czasu do czasu czy nie?w sumie nie masz wyjścia, bo musiasz nam dać znać jak tam dziudziuś:) MaMani przesłuchałam:P nie mój typ,ale nie ujdzie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majek co to znaczy \"nie ujdzie\"? przeciez to klasyka :D:D:D:D:D:D:D:D Mój ojciec mi takie zapodaje :D:D:D:D mam chyba z 30 :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Julka mam pewnien problem dotyczacy wykresu PTC czy mozesz mi pomoc??? To moje gg 4354048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani no popatrz jaka gapa ze mnie:D:D miało być,że ujdzie:D:D:D tatuś ładnie dba o Ciebie:D:D:D Julka to fajnie,że będziemy na bieżąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×