Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Blanka*

STARAM SIE O DZIECKO NA WRZESIEŃ 2008- KTO ZE MNA?

Polecane posty

Wróciłam z zakupków i byłam odebrać wyniki prolaktyny :-( zadzwoniłąm do swojego lekarza bo tak sie z nim umówiłam i cholera mam ukrytą prolaktynę (?) komputer grzeje mi sie od szukania informacji na ten temat....... W piatek mam byc u swjego lekarza i powiedział, że w prezencie od niego na gwazdkę dostanę bromergon chyba (?). Czytałam że dużo dziewczyn łyka tą chemię...dziewczyny ratunku co to za lek i może wiecie jakie są normy prolaktyny po obciążeniu ? Bo ta normalną prolaktyne to mam jeszcze w normir.. Powiedział mi jeszcze że mam brać ten lek aż do momentu jak nie zoabcze dwóch kresek na teście buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Julka z tego co wyczytałam to masz termin na 9.08.08 , super moja Gabi urodziała się 10.08.00, bedziesz miała małego lewka w domku. Majek nie chce juz rozdrapywać ran ale jestem z Tobą i wysyłam Ci swoja pozytywną energię bo mimo tej wstrętnej prolaktyny jeszcze troszke jej mam ------> poleciała ;-) Odechcialo mi sie robić juz lasanie :-( ide schowac sie w ciemny kąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wrócilismy ze szczepienia :) zanim przeczytam to co napisałyscie to wieki miną :) no ale zabierams ie do czytania :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agabii 🌼 dziękuję:) powiem Ci,że brałam bromergon, ale u mnie znowu był on na zanik laktacji.nawet mam całe opakowanie i jeszcze chyba z pół, bo szybko mi pomógł. Żadnych skutków ubocznych nie miałam,więc jest chyba ok. na kafe jest taki topik o tym leku i chyba on właśnie pomaga zajść w ciążę, i to by się zgadzało z tym co napisałaś. nie masz co się załamywać:) no juz uszka do góry i szoruj gotować:) mogłabyś podesłać kawałek:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani ja tak miałam rano:P tak czułam,że na szczepieniu jesteście,bo tak cicho było:) i jak tam po szczepieniu? lały się łzy jak grochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ogarnełam to co z wieksza :) Majek nie mam pojecia co to dwurożna macica i co to powoduje ale moge ci powiedziec ze ja tak kiedys mialam stan zapalny :) w czwartek byl a w piatek na wizycie juz go nie bylo :P:D:D To chyba zalezy od nastroju lekarza co tam zobaczy :) Najwazniejsze ze bedziesz mogla sie juz starac :D:D julka teraz na wyprzedazach swiatecznych mozesz nakupic mase ciuszków a potem bedziesz miala spokój :) ja bym tak zrobila :D:D Mam kuzynke w anglii i juz sobie zamówilam ciuchy u niej. Ma mi znalesc cos fajnego za konkretne pieniążki a ze ma dobry gust to sie nie boje wiec ze cos fajniusiego kupi :D:D no i narazie tyle zaraz bedzie czesc 2 bo jak mi sie komp zawiesi i tego nie wysle to sie wku... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agabii ja o prolaktynie wiem tyle ze ten hormon pobudza laktacje i wplywa na wzrot u dzieci... nic wiecej nie wiem... barwy jesieni no to musisz sie teraz ostro wziasc do roboty Flawia dlaczego nie wrocisz juz do UK? nie podobalo ci sie? sianko ja wląsnie nie rozpoznaje ze to ten :P strzelam i jak narazie nie trafiam :D, a folik to tez lykam jak sobie o nim przypomne tiritiri mam nadzieje ze masz lepsze testy niz ja bo ejsli masz takie z allegro to sobie daruj wogóle robienie ich tylko wez sie odrazu za to za co sie powinno :P:D:D Majek mania troszke plakala ale ogólnie zniosla szczepienie baaardzo dzielnie jak zawsze :) teraz do maja spokój och jak dobrze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem juz w domu i moj chlop mi zrobil lososia w sosie pomaranczowym na obiad z malymi ziemniaczkami wiec ide jesc :) widze, ze on jest zaangazowany i przeglada strony w internecie co sie dzieje w kazdym tygodniu ciazy :) mile to takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani grunt,że zmieniłam lekarza, bo pewnie następnej ciąży tez bym nie donosiła do końca. W każdym razie mogę Ci z czystym sumieniem polecić dr.Prusak:) strasznie fajna babka:) i ma super sprzęt:) jest zyczliwa i ludzka:) i sądzę,że mogę jej zaufać, obym tylko się nie przejechała. Teraz Kochana mam do Ciebie prośbę, bo jesteś z Krakowa i możesz się zorientować jakie opinie są o tym szpitalu na S co pisałyśmy kiedyś, bo ona tam właśnie przyjmuje. Julka smacznego:) uwielbiał łososia,ale w panierce:D mąż mi codziennie przywoził:D szwagier też jest kucharzem i też dał mi pół łososia:D:D mniemciu:D ja też ciągle siedziałam w tych kalendarzach i czytałam co tam się dzieje z maluszkiem. Jak przeczytałam,że juz słyszy to zaczęłam czytać mu bajeczki:) niezłego miałam hopla na jego punkcie, nawet Mozarta puszczałam:) czytałam o tej macicy dwurożnej i podzielone są zdania odnośnie cesarki. Moja ma kształt serca tak jak jakieś tam babki pisały. Jedne miały cesarkę, bo macica może pęknąć a drugie nie. i teraz już sama nie wiem jak to jest..marzyłam o cesarce, bo bałam się strasznie porodu i dalej się boję...jak oglądałam film z porodu cc to odechciało mi się cesarki, bo tak szarpali dzieciakiem...dramat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek ja słyszalam tylko jedna opinie o tym szpitalu i byla taka neutralna. Ze moglo byc fajniej ale bylo fajnie i personel jest ok :) Ja tam raz bylam na badaniach i trafilam na supersowego lekarza. Wszystko mi wyjasnil uspokoil. Takze mam mile odczucia co do tego szpitala. To sie nazywa Siemieradzkiego. Gdzies tu byl taki temat na forum o tym szpitalu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wróciłam z zakupów i ledwo żyje, a tu się jeszcze trzeba starać o dzidka...:P:P:P Chciałam kupić sobie te testy owulacyjne, ale nigdzie ich nie dostałam. Więc zostaje metoda \"co dwa dni\" :P Ja w ciąży wymiotowałam bardzo, do tego stopnia, że leżałam w szpitalu z odwodnieniem. I zachcianki miałam :kapusta kiszona, ogórki, mandarynki, cola, snikers:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka a ty się tym brzuchem nie przejmuj, mnie do końca pierwszego trymestru bolał jak diabli, bo się macica poszerzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kasika juz sie mniej tym brzuchem denerwuje bo poszukalam wiecej info na ten temat. czekam na wtorek i na mojego lekarza jak na zbawienie :) mam nadzieje, ze wszystko bedzie w porzadku. moj chlop sie przejmuje tym wszystkim jak glupi. kochany jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani dzięki, przeczytałam wszystkie wpisy i nieźle się wypowiadają:) no cóż, mam jeszcze duuuuużo czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wrocilam do was :-) Do Londynu nie wracam bo chce tu byc i tu zyc. Raz w Londynie jest strasznie brzydko i brudno. Pelno murzynów cyganów i ciapatych. A klimat kompletnie mi nie służył, glowa mnie bolała tam masakrycznie, a po za tym brzuch... O matko zaczęłam wymiotowac i wyprozniac sie krwią. Gdy wrocilam jak ręką odjął. Julka nie rodziłam dzieci w Londynie bo na razie to nie mam ani jednego ;-) Kasia co do testów owu to osobiście nie polecam. Lipa jak cholera. Masz racje seksik co drugi dzien ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli którąś ma tylozgiecie macicy to polecam pozycję \"od tylu\" a po przytulaniu mozna polezec z 15 minut na brzuszku z poduszka pod biodrami, lub pozycja kolankowo- lokciowa czyli łokcie przy kolanach i pupa w górze ;-) Kolorowych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flawia, nie jest tak zle. Londyn to wieelkie miasto i zalezy gdzie sie mieszka. Ja mieszkam na polnocy w spokojnej i cichej okolicy. Zza okna nie slychac samochodow ani nic bo to osiedle zamkniete. Ale jak sie pojedzie do centrum- to przyznaje ze masakra. Robilas kiedys zakupy na oxford street w weekend? A co sie przed siwtami dzieje to naprawde przechodzi ludzkie wyobrazenie. Jeden kolo drugiego idzie taki tłok...tego tu nie lubie to fakt... nie zgadzam sie z Toba ze to brzydkie miasto, jest wielkie ale ma swoje uroki. Ma miejsca ktorych nigdy nie znajdziesz gdzie indziej. Mieszkam tu 5 lat i sie przyzwyczailam do korkow na ulicach itp co do murzynow i ciapatych to nic do nich nie mam. ciapaci sprzedaja w kazdym sklepie i sa dosc mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ani do murzynów ani do ciapatych nic nie mam. Ja mieszkalam na północnym wschodzie Londynu na dzielnicy Walthamstow. Wiesz gdzie to? A pracowałam na Enfild, a pozniej Wood Green, Nic nie powiem bylo bardzo spokojnie. Masz racje Londyn to OGROMNE miasto łatwo sie zgubić, pamietam sobie pierwszy tydzień pobytu tam. Czułam sie jak w lesie ;-) co duzo gadac tam jest zupełnie inne zycie niz tutaj. U nas raczej nie ma wystawek pod domem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Widze ze wspomnienia z londynu :) Majek ja juz wybralam ujastek mimo ze czasu mam pewnie wiecej niz ty :P:D:D:D Majek dlaczego nie chcesz ujastka? My dzis cos wczesniej wstalismu. Tak o 8.30 nie wiem dlaczego. Moze po szczepiące a moze przez zeba sama nie wiem... ja jestem padnieta bo poszlismy wczoraj spac z filipem po 2 w nocy.... Potwierdzam slowa Flawi. Testy sa do d!!! u mnie w 18 dniu cyklu nadal nic nie pokazaly! Wiecej juz nie robie bo to juz napewno po fakcie no i w tym cyklu dupa :(:(:( Milego dnia dla wszystkich! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani nie powiedziałam,że nie chcę, bo ten szpital jest bardzo kuszący,ale moja lekarka tam nie pracuje tylko w tym drugim. a żeby rodzić w ujastku to musiałabym w ciąży tam jeździć do jakiegoś lekarza, a moja ciąża będzie zagrożona, więc sama rozumiesz.. Co do Anglii mieszkałam koło Liverpoolu dokładnie w Birkenhead a później w Little Sutton i nie narzekałam:) za mieszkanie płaciłam 55 funtów tygodniowo, więc ładnie zdzierali,ale za luxus się płaci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) dzien dobry wszystkim 🌻 mi sie zapowiada dzis nudny dzien bo wszyscy sie obijaja w pracy i mowia tylko o tym, ze jada gdzies na wakacje na swieta... Majek za 55 funtow w Londynie to sie nic nie dostanie :) Ceny za mieszkania sa kosmiczne. Moja kolezanka placi 90 tyg i mowi, ze to tanio :) Ja mam to szczescie, ze udalo mi sie zalatwic kiedys swoje wlasne. Tylko teraz placic kredyt trzeba :o Dzis typowo Londynska pogoda- duuuuzo mgły :) Moj chlop mowi, ze mam jeszcze nie kupowac ubranek bo za wczesnie. Po swietach mysle, ze jak np gdzies znajde jakies fajne pojedyncze sztuki w fajnej cenie to kupie. Widzialam nawet taki caly komplet-wyprawke dla noworodka. Wszystko bylo po 5 sztuk, moze cos takiego kupie i nie bede sie czaic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek ja mieszkalam z chlopakiem i placilismy 100 funtow na tydzien, a gdybym mieszkala sama to placilabym 70 funtow, takze ty jeszcze mialas cene super :) MaMani co do testow to jeszcze raz sa do bani mi wychodzily pozytywne zaraz po @ przy cyklach 32 dniowych takze to nie mozliwe bo owu mam ok 20 dc :D ja mierze tempkeraturke sprawdzam sluz szyjke :) i... chyba mam dzis owulacje :D Dzialamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwazam,jak Flawia ze saoobserwacja + tepka dadza lepszy wynik niz testy. Sama stosowalam NPR przez 2 lata i w ciaze nie zaszlam :) Trzeba poznac swoj organizm. Ja np przy cyklach 23-dniowych zawsze mialam owulacje 11 dc. Flawia do dziela, a potem podobno na brzuch sie polozyc warto lub z pupa na poduszcze zeby chlopaki nie wylecialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest z ta owulacja? Ja wiem ze bez obserwowania i mierzenia temp nie mozna wiedziec kiedy jest dokladnieale tak mniej wiecej statystycznie to w cyklu na poczatku jest 7 dni nieplodnych ( przy 28 dniowych cyklach) przy 30 dniowym tak jak u mnie jest ich 10. czyli ze od 11 sa mniej wiecj dni plodne tak? No i tak mniej wiecej do kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flawia ja nie o owulacji tylko o dniach plodnych... ale nie umiem zadac pytania wiec nie istotne :D:D zapytam sobie w sobote goscia od anatomi :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani owulki nigdy sie nie liczy :D Jest najczesciej gdy ma sie taki rozciagliwy sluz,przezroczysty jest lub lekko zabarwiony na bialo. Sluz sie ciagnie i rozciaga :) Uczucie jakbys miala troszke mokro w majtkach... ja mialam owulke przy 23dniowych cyklach 11dc a moja kol np przy 28 dniowych kolo 20 dc. Wiec liczenie jak widac na nic sie zdaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×