Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Blanka*

STARAM SIE O DZIECKO NA WRZESIEŃ 2008- KTO ZE MNA?

Polecane posty

he ubranka sa cudowne. cos dla Twojej Mani http://www.mothercare.com/gp/product/B000TQM490/sr=1-1/qid=1197540837/ref=sr_1_1?ie=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=44491031&mcb=core slodkie co? ja urodze na lato wiec takie body chyba wystarczy bez spioszkow jesli bedzie cieplo. do spania podobno lepiej kupic jakis rozek czy spiworek niz nakrywac kocem, to prawda? bo sie dziecko moze tym nakryc w nocy i klopot :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak najlepiej rozek bo pod kocykiem mi sie mala cala chowala a ja sie denerwowalam ze sie udusi. moja ma pol szafy sukienek juz jej nic nie kupuje bo nie mam gdzuie tego trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam narazie, bede poxniej. Trzymajcie sie cieplutko i nie piszcie za duzo zebym mogla przeczytac :D:D:D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani wszystko już umyte:) z głowy:) Julka słyszałam,że najlepsza jest plastikowa,ale ja już dawno inną wypatrzyłam, zaraz podeślę Ci linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka lepiej plastykowa taka najzwyklejksza bo ci bedzie wygodnie do zwyklej sie bedziesz musiala schylac :) potem jak dziecko bedzie juz stabilniejsze to mozesz kapac w zwyklej. ja mani wklądam taki plastykowy fotelik i myje ja juz w zwyklej ale na poczatku sobie mycia w zwyklej wannie nie wyobrazam... kurde mialąm isc ale mis ie filmik sciaga zostalo mi jeszcze 3 min jak sie sciagnie to ide :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majek tez taka chcialam kupic ale kupilam zwyklą i w umie nie zaluje :) dla takiego maluszka kapiel to zadna frajda jemu tam wsjo rybka jaka ma wanienke byleby mial ciepłą wode w niej :) a takiej krówce jak moja mania to duzooo miejsca potrzeba zeby sobie mogla swobodnie nogami kopac i wode wychlapywac na pol lazienki wiec taka mala wanienka nie ma zadnego zastosowania... za to bardzo sliczna jest :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek jak dla mnie to ona nawet wygllada bardzo niepraktycznie :o ja kupie zwykla z plastiku albo kupie cos takiego jak na zdjeciu i bede kapala w zwyklej wannie, tez nie chce sobie zagracac domu tymi wszystkimi przyrzadami... http://www.mothercare.com/gp/product/B000IVOT8K/sr=1-7/qid=1197541694/ref=sr_1_7?ie=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42855041&mcb=core a wozek chce mniej wiecej taki jak ten. Sa tam rozne opcje pod obrazkiem co mozna z nim zrobic. widzialam jzu te wozki i wygladaja mi stabilnie. i wazy tylko 11kg http://www.mothercare.com/gp/product/B000T21SCS/sr=1-11/qid=1197541816/ref=sr_1_11?ie=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42805041&mcb=core co o tym sądzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka fajny ten wózek,ale ma jedną wadę -3 kółka, dlatego bym go nie kupiła. mam awersję do takich wózków:) ale jeśli komuś to nie przeszkadza to można nad nim pomysleć,bo wygląda fajnie i chyba lekki będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flawia* do3mujemy kroku Julce:D:D dołączyłabym się do Ciebie,ale nie piję kawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie kupuje bo za wczesnie. Przegladam tylko co potrzebuje,sprawdzam ile to kosztuje bo nie mam pojecia i pytam sie tych bardzoej doswiadczonych :) a dlaczego Majek nie lubisz wozkow na 3 kolkach? Ten co MaMani pokazala fajnie wyglada w opcji dla malego dziecka, jest maluski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, nie wiem, nigdy mi się nie podobały, a jeszcze znajomy wyjechał kiedyś,że jak masz podest taki na schodach z betonu, wiesz 2 takie szyny, to takim wózkiem nie wyjedziesz. W Anglii chyba takich podjazdów nie ma, wiec masz z głowy:) wszystkie moje koleżanki mają właśnie tyradycyjne wózki i bardzo sobie chwalą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka jak bedziesz miala problem w wozkiem przeciez zawsze mozesz sobie z wystawki wziasc ;) a tak na powaznie, mysle ze pracujesz legalnie i bezdziesz miec taxy czy benefity na dziecko ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flawia studiowalam w tym kraju a teraz pracuje rowniez jak najbardziej legalnie :) nie wiem o co chodzi z tymi taxami i benefitami, zapytam szefowej w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panstwo Ci placi kase na dziecko nie wiem dokladnie jak to jest, ale kolezanka ktora tam jest dostaje 100 funtow tygodniowo na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki,ale szybko piszecie,wieczorkiem na spokojnie Was przeczytam ale super ze tu tak nas duzo i wesoło:) ja juz nie wyrabiam od 2h przepisuje prace w miedzy czasie sprzatam i z synkiem się bawie.Nie ma to jak matka polka:) goraco Was wszystkie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy jestesmy :D ja pracuje, ale co jakis czas odswiezam i sprawdzam co naskrobałyście :) MaMani Ty masz juz bobasa wiec jakie łóżeczko polecasz? ogladalam tez łóżeczka. ja chce takie drewniane z przewijakiem i szufladami na dole. dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajenka2603 ale masz zajęć na głowie:) oby zawsze było tak wesoło:)będziesz miała co czytać:) zaległości nadrobić trzeba:D Julka, ale masz dzisiaj \"oglądany\" dzień:) ja miałam kupę radości z chodzenia po aukcjach i oglądania:) ja też jestem za drewnianym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za kafe...normalnie nie wy3mam któregoś pięknego dnia...Wszystko zależy od sprzętu lekarza, ja wiedziałam od 16tc:) chyba, w każdym razie coś koło tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz jestem :) Troche posprzatalam wiec teraz moje dziecko sie wykazuje i rozpierdziela wszystko na nowo... :D:D za jakies 2 godz bede ja kapac wiec przy okazji sama bede wykapana bo ona wyczaila ze woda tak fajnie chlapie jak sie w nia uderza nóżkami i teraz to jej ulubione zajecie... jeszcze wysysa plyn do kąpieli z myjki :P:D:D ma ciekawe zabawy :D:D A ja mam lózeczko turystyczne takie http://www.allegro.pl/item282384805_lozecz_baby_dreams_przewijak_wibr_promocja.html tylko różowe :) i polecam bo bardzo fajne. myslałam ze mala nie bedzie w nim wstawac bo nie ma strzebelek i ciezko sie przytrzymac ale przeliczylam sie co widac na fotkach :) Mój mc Gaywer wszystko potrafi :D:D:D:D:D z drewnianym mielismy przykre doswiadczenie bo sie rozeschlo, haki pościly i mala wypadla z najwiekszej wysokosci na podloge :(:(:( byslimy wtedy z nia w szpitalu w srodku nocy na ostrym dyrzusze ale na szczescie wszystko sie dobrze skonczylo... tylko ze teraz mam uraz do takich lozeczek. Na poczatku mielismy kolyske wiklinowa. Nie widzialam takiej na allegro, to moi dziadkowie gdzies ja wypatrzyli, dziadzius ja powzmacnial odpowiednio, zrobil inne dno i plozy bo te oryginalne byly za plytkie i niebezpieczne. Babcia uszyla posciel i Mania miala najpiekniejszą kolyske na świecie... ale już wyrosla z kolyski. Jaks ie zaczela przewracac i wiertolic to musielismy ja przeniesc do lozeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×