Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Blanka*

STARAM SIE O DZIECKO NA WRZESIEŃ 2008- KTO ZE MNA?

Polecane posty

Gość dorskaaaaaaaaaaaaa
ja już sie posarałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOO:D:D ale posłuszna jesteś:D:D jak tam rybka?:> ja właśnie dojadam wczorajszego łososia:D przywiózł mi strasznie duży kawałek i zmęczyć go nie mogę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, ale Ci dobrze, qrde zanim ja zajdę to wielki miną:( a tak mnie już ciśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika hihi:D mniam owszem,ale teraz jest zimny i jak znam życie to cały dzień będzie mi się nim odbijać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek to do kiedy czekasz ze starankami? Wiem jak to jest, jak już człowiek chce, to najlepiej JUŻ TERAZ!! więc czekanie jest denerwujące..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kasika :) 🌼 Majek rybka lezy nadal :P Jakos nie moglam sie do niej przekonac :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika jeszcze miesiąc muszę poczekać, bo ten duphaston muszę brać przez 2 cykle..ale końcem stycznia myślę,że już wyrobię.Mam nadzieję,że mąż strzeli za pierwszym razem:) zrobię mu wcześniej miesięczny post i może się uda:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani grzeszysz:P taka pyszna rybka:P a moim łososiem już mi się odbija:P idę wszamać cilest i folik i już tylko 3 tabsy zostaną:) oczywiście już jest mi niedobrze i tak przez cały dzień będzie mnie męczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek jak tak męża wypościsz, to masz murowany tylko jeden cykl starań:P:P:P MaMani też zakupiłasm tampony, oby się nie przydały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kacpi chce pić, bo chodzi i woła :PICIU I MNIAM MNIAM:), wiec pewni ebede zmykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani co wyprawia?:D firanki?:D Kasika mam nadzieję:D ale nie ma co się nastawiać, bo z jednego cyklu może zrobić się kilkanaście...ale podobno po duphastonie łatwiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też słyszałam, że po duphasonie łatwiej, więc bedzie dobrze, a może nawet bliźniaki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasika to zrób mu herbatki :) Mania uwielbia herbatke owocową :) Majek nie firanki byly wczoraj dzis rzuca grzechotkami w telewizor :D:D:D Kasika ja tam nie wierze ze mi sie nie przydadza ale bede za ciebie kciuki trzymac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika bliźniaki by się przydały, po stracie, ale z tego co wiem to trudniej jest wtedy utrzymać ciążę, więc nawet nie myślę o tym...a cilest i duphaston w połączeniu to różnie może być MaMani czyli dzisiaj firanki juz są bee:D biedny telewizor:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani weź nie kracz:P u mnie to by nawet nie przeszło, bo Jaś miał za mało miejsca a co dopiero jakby ciąża była mnoga...1 w zupełności mi wystarczy, byle by tylko całe i zdrowe było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika do przeczytania poźniej :) Majek ja Ci z całego serca zycze zdrowej slicznej piąteczki :) 3 panienek i 2 chlopców :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie przyszla sasiadka... przyprowadzila mi psa bo go filip rano póścił z łancucha zeby sobie pobiegal a mój durny pies umie chodzic po ogredzeniu i sie wspina na plot potem zeskakuje i idzie na panienki... :-/ Wrócil glodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani ależ bardzo Ci dziękuję:P po cóż tyle fatygi:D wyglądałabym jak słoń:D oszalałabym później:P póki co marzę o 1:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani:D:D:D dobry agregat z niego:D:D jak ma taką możliwość to czemu nie:D ciekawe ile już ma szczeniaczków w okolicy:D:D mój piesio też robi wędrówki piesze. chyba wszyscy go znają w okolicy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek szczerze to nie wiem ile razy zostal tatą :P:D:D:D Nie wnikam. Jak ktos przyjdzie ze skarga to sie bede zastanawiac i szczeniaki wychowawywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlozylam ja do lozeczka zeby zapobiec dewastacji wszystkiego co znajduje sie w zasiegu 10 metrów :D:D i teraz siedzi w łózeczku i rozklada swój samochodzik- jeżdzik na czynniki pierwsze... wlasnie oderwała oparcie i kierownice... Powinni robic żelazne zabaweczki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dla Mani- Niszczycielki to chyba rzeczywiście żelazne:D czyli z autka już nici?:) może mechanikiem zostanie:D kto wie:D tatuś dołoży swoje pięć groszy i faktycznie z Mani zrobi się Maniuś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×