Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Blanka*

STARAM SIE O DZIECKO NA WRZESIEŃ 2008- KTO ZE MNA?

Polecane posty

Gość Słonko_25
Cieszę się .... Musze jak najszybciej potwierdzic tą ciążę i powiadomić mojego pracodawcę.... aby zmienił mi grafik, bo do tej pory pracowałam zmianowo, w nocy. I zastanawiam si ę czy test beta można już wykonać. Umówiłam się na srodę, boję się bo w piątek mam kolejną nockę i w tej sytuacji nie chcę już pracować w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej,żeby rzeczywiście przestała chodzić na nocki. W ogóle nie rozumiem po co robi się bętę skoro test potwierdził i później na usg. Ja w każdym razie nie robiłam. Pójdziesz do lekarza to on Ci powie co masz zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko_25
Wiem, ale na USG za wcześnie, jeśli lekarz potwierdzi ciążę bez bety i wystawi mi zaświadczenie to OK, ale podejrzewam że to może byc za wcześnie ... dlatego myślę o becie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek wiec ja mam podobnie jak Ty. Z tego co mowisz to faktycznie Jas pewnie byl po tej wiekszej stronie bo jest powiekszona lekko, wg mojego lekarza powinnas isc do gina i obserwowac z ktorego jajnika masz owulacje zeby znowu zarodek byl po tej stronie co poprzednio. Zebys sie starala w dobrym miesiacu zeby maluch byl znowu po tej stronie. Mam nadzieje ze rozuiesz moje pokretne tlumaczenie :) Jak wiesz jajeczko jest raz z prawego a raz z lewego jajnika. Najlepsza sytuacja wg mojego lekarza to taka, aby zarodek zagniezdzil sie- chodzi o lozysko na samym srodku bo wtedy macica sie slicznie rozciagnie. Moj maluch spada coraz nizej wiec jestesmy dobrej mysli :D poadaj z lekarzem o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewula manula
Kasia1 ja też jestem z Rzeszowa.Mam pytanie do którego lekarza chodziłaś w pierwszej ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko_25
licząc od ostatniej @ ... to 5-ty tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale sie rozpisalyscie ;) witam w niedziele 🖐️ 🌻 u mnie bez zmian (jakby kto pytal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyldas
hmm wiem, ze jestem nowa, ale zrobiłam test ciązowy i wyszedł pozytywny, dwa razy! Kurde chyba chciałam sie podzielic nowina i spytac o kilka rzeczy...mianowicie z obliczen wynika, ze jestem w 2.5 hbd, to dopiero poczatek, ale wiadomo, ze bardzo istotny. Mam od kilku dni opryszczke, ale stosowałam tylko zovirax. Poza tym mam ujemna grupe krwi, moj ukochany dodatnia...najsmieszniejsze jest to, ze jestem położną i jak sie okazało, ze jestem w ciązy to cholera juz sama nic nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewula manula
Matyldas gratulacje ,fajnie ci że jesteś w ciązy,masz jakiegoś dzidziusia juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samuskitraaaa
matyldas gratuluje🌼 !!!!!!!!!! to fajnie że mamy tu położną będziemy sie czuć bezpieczniej he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gratuluje wam maluszków!!! 🌼 :) powiem wam ze ja mimo ze to druga ciąza to tez guzik wiem i czuje sie jakbym pierwszy raz w zyciu przez to przechodzila! Taka zielona :) Duzo rzeczy juz zupelnie nie pamietam a za to boję sie podwójnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka wiem o tym:) czytałam gdzieś,że najlepiej jeśli ulokuje się w środku:) są też leki na rozciąganie macicy i podobno pomagają:) narazie odpuszczam sobie staranie, bo jeśli się nastawię,że właśnie płodzimy dziecko to nic z tego nie wyjdzie a tak zrobię dokładnie tak jak w marcu:) jak się trafi to super a jeśli nie , to następnym razem:)narazie jem sobie folik i od 7mego zaczynam duphaston:) taka byłam nakręcona,że dziwie się,że teraz mam taki luz:D mam nadzieję,że będę wyluzowana do końca:D Słońce gdzie się podziewałaś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) znowu jestem pierwsza?:D wstawajcie:D:D Wełna żyjesz?:> a może dalej masz wolne:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znów dryga. właśnie zwklekłam się z łóżka i zastanawiam się co by tu zjeść :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi:D:D MaMani znowu same?:D:D Ty idź szamaj a ja szybciutko posprzątam:D aaaaa filmik doszedl:D:D fajne dźwięki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek super ze doszedł :D:D:D to jeszcze bylo slabo czasem są lepsze ale ciezko uchwycic ten moment :D:D wlasnie nie wiem co bym zjadla... dzis ostatni dzien roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko_25
Łał, wy tutaj już od rana , a ja dopiero wstalam. Mialam ciężką noc, chwilami strasznie bolał mnie brzuszek. Tak jak w pierwszym dniu @. Więc wstałam, upewniłam sie ze wszystko w porządku i opróżniłam pół lodówki. Dziś jeszcze raz ( a właściwie dwa razy) zrobiłam test aby się upewnic. I kurczę, naprawdę będzie dzidzius ..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko a na co ci az tyle tych testów :P:D:D:D ja po swietach bede musialą isc zrobic raz jeszcze bete zeby zobaczyc czy przyrasta bo do gina dopiero za 10 dni a chce byc pewna ze nie dzieje sie nic zlego :) co do lodówki to ja wląsnie jej nawet nie otwieram bo jak mi cos nie daj bóg zasmierdzi to... :-x za to mam ochote na jajecznice... czekam az filip wstanie i mnie obsluzy :D:D ja cos ostatnio malo sypiam, nie wiem dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiaraaa
blanka ja tez jestem z rzeszowa, i już mam terminik na wrzesień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majek wstal juz wcinam jajeczniczke ale chyba zrobie bunt bo zamawialam kakao a dostalam herbate :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj masz sumienie?:> To TYLKO facet:D:D:D jajeczniczka sama czy np z cebulka, czy kiełbachą?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z cebulka i szyneczką :D:D pycha filip umie taką pyszną robic :D:D:D:D chcesz troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majek to bez sensu bo i tak dojdzie jutro i juz bedzie zimna :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi:D:D:D sama sobie zrobie:P ale w sumie nie mam na nic ochoty:D jedynie na kotleciki z sera,ale samej mi się nie chce robić a mój w pracy i pewnie ok 4 rano wróci, więc nici:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×