Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Blanka*

STARAM SIE O DZIECKO NA WRZESIEŃ 2008- KTO ZE MNA?

Polecane posty

Czesc dziewczyny nie bylo mnie zaledwie tydzien a tu takie rewelacje MaMani gratuluje Ci z calego serduszka!!!!!!!!!bedziemy razem rodzic hehe Dziękuje Wam Slonce i Po prostu julka:):):) u mnie dzis sie 6 tc zaczyna:) Ja mam książkowe objawy hehe zmeczenie, ból piersi, mdlosci(tylko żę wieczorne nie poranne hehe) byłam u gina i powiedzial ze wszystko ok zebym przyszla 10.01 i juz zaczniemy calą procedure badan itp hehe A dla meza najlepiej spakowalabym walizki zeby poszedl sobie do mamy tak mnie drazni hehe chociaz bardzo mily i opiekunczy jest:D:D:D:D:D Piszcie jak sie czujecie do wieczornej imprezy jeszcze daleko hehe:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióra :D:D:D to ja ci wysle mojego to zobaczytsz co to znaczy drazniący facet :D:D:D:D:D na kiedy masz mniej wiecej termin? jak bylas u gina to bylo juz cos widac? ja dopiero 8 1 ide pierwszy raz bo tki byl termin najblizszy... ale chyba wczesniej moze pojutrze pojde sobie bete jeszcze raz zrobic zeby sie upewnic ze przyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam 28.12 i nie robila usg tylko badala rekam hehe a 10.01 bede miala usg dopiero:/ juz nie moge sie doczekac. termin wychodzi na 1.09 ale to przez kalendarz wiec nie wiem zobacze co mi gin powie:) Jak sie czujesz MaMani??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacyjnie :) mdlosci mam wszystko mi smierdzi i zjadląbym cos ale nie wiem co :D:D no to kwasne ni to słodkie.... mi mniej wiecej wycgodzi na 4.09 ale to tak sobie sama liczylam :D:D majek zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj robilam sznycle z cebulą przedwczoraj jadląm pizze z cebulą a dzis jajecznice z cebula... a jeszcze wczesniej sledzie z cebula :D:D a teraz bym zjadla... ugotowaną marchewke :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani żyję:P malowałam sobie pazurki:D tak sylwestrowo:D a co:D to nic,ze z domu nie wyjdę:D pociągnęłam je takim ładnym brązowym lakierem a na koniec zrobiłam sobie na koncówce french takim złotym hologramowym brokatem:D i jeszcze przy okazji oglądam ycd i uśmiałam się po pachy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majek :D:D:D ty to jestes szalona :D:D:D j tez se chyba zaraz make up zrobie a co jak szalec to szalec :D:D wiewiórka ja tez sera nie lubie ostatnio i ryb też :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no co:P dawno nic sobie nie \"malnęłam\", bo mi się nie chciało a tak mam ładne pazurki w sam raz do mycia garów:D:D:D ja się maluję tylko na wielkie wyjście, dopóki nie byłam w ciąży to normalnie się tapetowałam a później złapałam takiego lenia, że szkoda gadać:D zapomniałam Ci powiedzieć,że jednak chłop mi przywiózł do drinków tego red bulla:D:D szkoda,że nie było burna, bo taki ładny czerwony jest:D coś się biedny nie odzywa, pewnie ruch mają..Od 8 siedzi w pracy a poszliśmy spać po 1 , bo...no wiesz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko_25
Testy ciążowe skończyły mi sie dzisiaj ale mam jeszcze z 10 owulacyjnych :) Ja nie pobaluję w Sylwka bo jutro idę na 8 rano do pracy i siedzę tam do 19-tej. Co prawda nie taki miałam plan ale kolezanka się "rozchorowała" na zapas i muszę iść. Normalnie zrobiłabym im awantyurę, no ale teraz nie mogę sie denerwować. Poza tym kiedy lekarz potwierdzi ciążę będą musieli zmieniac cały grafik przeze mnie ( nie moge pracować na nocki i na 12 godzin) więc tym razem im odpuszczę. A imprezkę iścię ciążową będziemy mieli bo spotykamy sie ze znajomymi którzy oczekują rozwiazania na marzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko_25
a co do dolegliwosci ciążowych to tylko bóle podbrzusza, żadnych mdłości - to chyba jeszcze za wcześnie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Stary Rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za Wami. Nowy niech Wam przyniesie dużo zdrowia, wiele radości a przede wszystkim szczęście w miłości SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2008 ROKU! 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj w nowym roku😘 Strającym się -fasolek zaciążonym- szybkich porodów i zdrowych dzieciaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również dziewczynki, wszystkim staraczkom życzę na ten nadchodzący Nowy Rok jak najszybszego zaciążenia i maxymalnego wyluzowania, które jest do tego niezbędne:) i żebyśmy następny Nowy Rok witały ze zdrowymi, słodkimi dzieciaczkami:)a wszystkim szczęśliwym Brzuchatkom ,0 ciążowych dolegliwości,a w każdym razie jak najmniej odczuwalnych, szczęśliwie przebiegających ciąż bez komplikacji, lekkiego porodu wspominanego z uśmiechem na ustach i ślicznych zdrowych bobasków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Mamani
Mamaniu-jaka masz wartosc Bhcg ? jjesli mozna wiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traedww
no właśnie dziewczyny jakie macie bhCG??????????? I czy wiecie jak on wyliczą ciąże od ostatniego okresu czy od dnia zapłodnienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe na początku moze napisze ze mój nick MaMani to tak jakby Ma(ma)x2ni czyli poprostu mama Mani :) bo tak czytam ze to przeróżnie jest na kafeterii odmieniane i skracane :D:D Mi wyszla beta 75 i szczerze powiedziawszy nie spradzalam w normach. Wiem ze powyzej 2 to juz jest ciaza wiec 75 to ciaza ewidentna date sobie obliczylam na podstawie ostatniej miesiaczki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treawwwwww
ja mam 32759 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika myślałam,że ja będę pierwsza w tym roku:D:D Ale byłam zmasakrowana, wypiłam 2 drinki a tak mnie sponiewierały jakbym wypiła pół litra..Mój chłop dotarł dopiero o 5.30 do domu..a ja zamiast spać, to leżałam w łóżku i czekałam na niego. Mam takie coś,że nie zasnę bez niego. Przed 12 się obudziliśmy i jakieś pół godziny temu wstaliśmy:D Biedny znowu do pracy pojechał. A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam się jeszcze pochwaliś,że przywiozł mi 3kg zera żółtego na kotleciki, do tego ser salami:D pół łososia:D szarlotkę na ciepło, chyba całą wziął:D i jeszcze coś,ale już nie pamiętam:D dzisiaj mi obiecał przemycić kurczaka faszerowanego:D nie wiem kiedy to zjem:D najbardziej cieszę się z łososia i sera:D tylko ciekawa jestem jak mi go upiecze,żeby był taki dobry jak z pieca konwekcyjnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majek to sie bedziesz obzerac. a ja byląm na obiadku u tesciowej który cały zwrócilam :D:D i efekt jest taki ze jestem glodna jak wilk :D:D a wczoraj za 10 dwunasta w nocy zadzwonil mój ojciec z zyczeniami i obudzil mi Maniule wiec nowy rok witała z nami. ogladalismy sztuczne ognie które palila moja siostra i petardy za oknem a potem poszlismy spac tak kolo 1 w nocy :) wstalismy o 10. jestem raczej wyspana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze, to ja poszlam spac ok 7 i jestem wykonczona...jeszcze ciasto francuskie przywiozl:D mowisz,ze dzidzius nie toleruje babcinej kuchni:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza orzeszkowaII
Majek 123 a wiesz ,że łosoś nie jest wskazany kobietom w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko_25
ha, a ja dostałam od naszego szefa kuchni .... pieczone mięsko, frytki i surówkę z kapusty ..... wszamałam wszystko, jak nidgy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać!! :D:D Ja dziś mialam cięzką noc bo Mania co chwile sie budziła... Coś mnie brzuch boli :(:( Gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Posprzątałam, a teraz muszę zabrać się za obiad, ale za to wieczorem jadez koleżankami na ploty, i bardzo dobrze:) Jedna z nich wychodzi w maju za mąż więc jest sporo do obgadania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) wstałam po 9:D znowu jestem niewyspana..Już się chyba nigdy nie wyśpię..Tzn w trumnie się wyśpię:D MaMani bolało ją czy taki miała kaprys,żeby się budzić?wez sobie no-spe Kasika tylko nie strasz koleżanki urokami małżeństwa:D:D Idę pojeździć trochę na odkurzaczu:D gdyby tak mi się chciało jak mi się nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×