Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Blanka*

STARAM SIE O DZIECKO NA WRZESIEŃ 2008- KTO ZE MNA?

Polecane posty

Gość jesstem w ciazy
andrzejka i kolec to jedna osoba :D nie dajcie sie tak wkrecac glubie baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w ciazy" a jaka to róznica? napisały to odpisałysmy co o tym myslimy a czy to prawda czy nie prawda to juz nie nasza brożka... a moze ja i majek to tez jedna osoba... kto to wie :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać Śpiochy:) najwyższa pora:D dzisiaj powinny przyjść wyniki moich badań, ciekawa jestem czy faktycznie coś mi jest czy jestem zdrowa jak koń, no nie licząc tej zakichanej alergii. 3 paczki chusteczek wczoraj zyżyłam...dzisiaj jadę do Jyska,bo dzwonili wczoraj,że komoda już jest:D a miała być na 9 stycznia:) przy okazji kupię sobie poduchę, bo ostatnio kupiłam mężowi,żeby sprawdził czy fajna:D i cały czas mu ją podbieram:D i jak będziemy wracać to jeszcze naciągnę go na taką pyszną kiełbachę:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewiórka bo jak bylo to sie naczytalam jaka to jestem brzydka gruba koszmarna i wogóle powinnam wziwasc sznur i sie powiesic na najbliższym drzewie :D:D:D Ja sie dzis wyspalam :). Tylko raz dzis mala sie obudzila w nocy na herbatke... za to rano robilam wielkieeee pranie bo sie zesikala tak ze pielucha niewytrzymala.... Zadna pielucha mi nie przetrzyma nocy :(:( ani pampers ani hugies ani bella :(:( prawie codziennie piore przescieradelka pidżmki i poszewki :(:(:( Mania narazie jest grzeczniutka :D zobaczymy jak bedzie dalej. A ja mam lekkie mdlosci.... Majek ty i te twoje zachcianki to mi na ciaze wygladaja :D:D:D Jak juz bedziesz miala komode to przyslij mi fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani linka Ci wyślę, bo dostałam z Jyska cała gazetkę promocyjną, bo zanim poskładamy naszą komodę to na zdjęcie się nie doczekasz:D Moja koleżanka zachwyca się pieluszkami z biedronki Dada czy jakos tak. Mówiła,że były ciężkie jak mała się zlała ale suchuteńkie:)może kup kilka sztuk na próbę. O papmersach już dużo opinii słyszałam,że są przereklamowane i strasznie przemakają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkkaaaaaaaaaa
dziewczyny starcie sie na wrzesień??? nawet jakby wypaliło to już wrzesień odpada, a udały sie wam starania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkkaaaaaaaaaa
majek to smutne co Cie spotkało, twarda sztuka z Ciebie, ale myśle że Twoja dzidzia nie odeszła tylko zmieniała datę przyjscia na świat, czesto bobaski sie rozmyślają w trakcie drogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dototka jednym sie udaly innym sie nie udaly... z tym rzesniem to tak ogólnie :) raczej dziewczyny wogóle sie starają o dziecko a miesiac robi niewielką różnice. Akurat kiedy temat powstal to najblizszy miesiac urodzin dziecka to byl akurat wrzesien i stad ten tytuł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka , tak sobie to tłumaczę, że zmienił termin przyjścia..nie jestem twarda...mineły już 3miesiące i pogodziłam się z tym..unikam dzieci jak mogę, bo to jedyny ratunek,żebym nie myślała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie,że Ci sie podoba:) Zobaczyłam tylko reklamę w TV i powiedziałam,że jutro po nią jedziemy:D te z allegro są strasznie drogie i za jedną z allegro mogłam mieć 4 z Jyska. Do Ikei mam za daleko:) wykonanie warte swoich pieniędzy,ale może się nie rozwali:D Twoja też ładniutka:) 3 szuflady masz tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majek te szuflady głęboki są i pojemne. wiesz co naszaq sie rozwala wiec prócz tego co podala ikea w instrukcji kupilam malutkie gwozdziki i ja pozbijalam i teraz jej nic nie ruszy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam,że właśnie pojemna jest:) dobry pomysł z tymi gwoździkami, ja też kupię, bo ta zaraz się rozwali a szkoda:) w lecie wypiorę ubranka,żeby już nie leżały schowane w pudłach, tzn o ile się zaciążę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D:D ja w leci bede miala burdel na kólkach :(:( jak sobie pomysle o tym co oni mi tam zrobia to az mi sie odniechciewa... bo filip stwierdzil ze nie bedziemy zatrudniac malarza bo on pomaluje córce pokój! :D:D umie malowac bo juz nam sypialnie malowal i jest idealnie rowniutku. sufit odciety jak od linijki, ale mu to zajelo calutki dzien.... bo najpierw trzeba tasme poprzyklejac zeby byla prosto a to najtrudniejsze :D:D:D za to ma potem musze mimo folii na podlodze, z rozpuszczalnikiem czyscic panele :(:( a juz nie wspomne o oknie. Ostatnio mialam wrazenie ze je tez malowal :D:D:D:D:D. aaa jemu sie bardziej ten pomaranczowy podoba... ciekawe jakby to bylo jakby zestawic ten zólty z zielonym :D:D:D bede musialą sobie to zobaczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani mój jak malował dól teraz jak remontowali z tatą , to cały był w farbie:D do tego gniazdka, kontakty, podłogi:D wszystko:D z paneli tez skrobałam:D jedynie wykładzinę ocalił:D nie wiem co on to robił z tym wałkiem:D co do zestawienia, to polecałabym zielony i żołty żółty a nie taki wpadający w pomarańcz. Mówiłam Ci,że chciałam połączyć kuchnię właśnie w ten sposób, to taka zjechał po mnie jak po psie:D a jest plastykiem,tzn byl:D w latach młodzieńczych:D więc zostałam przy zielonym:D i do tego jasne meble:D więc przemyśl to sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majek tak sie zastanawiam czy to nie bedzie za bardzo naciapane wtedy. Pokój jest bardzo jasny wiec moze ten zolty bedzie fajnie wygladal w promieniach slońca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu mówisz żółty jak to jest bardziej pomarańcz?:D gubię się:D qrde, ale mnie ruszyła ta pomarańcza co zjechała po Tobie:/ dałam sie niepotrzebnie ponieść a teraz ona będzie mieć zatysfakcję:( ale nic na to nie poradzę,że nie znoszę takich krów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majek słonko zlosc pieknosci szkodzi :D:D:D :* 🌼 no dla mnie to jest wląsnie pomarancz ale dulux nazwal to "zólty" u miescil w palecie pt zólte :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja juz wrocilam do Londynu w pon dopiero ide do pracy i ide na zwolnienie lub sie zwalniam, juz mi to obojetne teraz powiedzcie jak to jest z ta kawa? ja pije tylko taka rozpuszczalna i to jedna dziennie az tak bardzo to szkodzi? jestem juz w 8 tc :) tylko mnie mdli troche ale przed wstaniem z lozka zjadam suchara i baana i zapijam ciepla herbata, poleze z 10 minut i mnie w dzien nie mdli :) Wyczytalam to w jakiejs gazecie. widzialam tez tu temat o lososiu, ja jem takiego wedzonego w plastrach na kanapki- tez mam nie jesc? ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani, mnie to już nic nie zaszkodzi:D:D no właśnie, to z nimi coś nie w porzo:D dobra uciekam, pojeździć na odkurzaczu:D a Mania jak tam? Przeszły jej boleści? Filip był w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majek obeszło sie bez apteki. wstała dziw w rewelacyjnych nastroju. Znów anioleczek :D:D:D:D:D ale patrzylam jej do paszczy i nie na zadnego nowego ząbka :( a ja myslalam ze cos tam sie pojawi po wczorajszych akcjach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już:) Julka ja normalnie jadłam łososia, tyle,że nie wędzonego tylko smażonego,ale niestety nie jestem w stanie Ci powiedzieć czy zaszkodziło czy nie:( Fajnie,że już wróciłaś:) MaMani szkoda,że nic nie wyząbkowało, ale jeszcze mają czas na wyjście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe mi zle dziala :( i widze, ze sa nowe wiad a ich nie moge odczytac dziewczyny prosze ignorujcie te wpisy na pomaranczowo i nie wdawajcie sie w zadne glupie dyskusje. taki pustak pomaranczowy nie bedzie mial tej swojej chorej satysfakcji :D kazdego rozne rzeczy kreca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka znalazłam!:) Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków FDA zaleca przyszłym matkom unikania jedzenia ryb, w których często występuje wysokie stężenie rtęci - takich jak rekin, miecznik, makrela królewska i płytecznik (Lopholatilus chamaeleonticeps). Zaleca inne, bezpieczniejsze ryby i owoce morza, takie jak krewetki, tuńczyk, tilapia, łosoś lub sum. (sm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka, nie wiem, znalazlam to na stronie, wiec wkleilam. Najlepiej by było jakbyś zapytała lekarza, bo on najlepiej będzie wiedział. MaMani teraz na dniach pójdzie to może się zapyta:) bo zanim ja się wybiorę to potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ginek mi powiedzial, jak bylam na badaniach, ze mam sluchac organizmu, w niczym sie nie ograniczac ( no poza seksem- bo mam absolutny zakaz) i jesc to na co mam ochote tylko w ograniczonych ilosciach i sie nie przeżerać :) Wiec chyba go poslucham... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie:) dlaczego nie mozesz sie sexic? przez macice? qrcze, ja sie sexilam:( mam nadzieje,że to jednak nie mialo zadnego wplywu na Jasia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×