Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lena 1985

ładna tania bielizna, gdzie?

Polecane posty

Gość galatejka
Szkoda, że rozmiarówka nienormalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocydoradzcie
Zaglądaj na www.badanga.pl - tam znajdziesz wiele okazji w kategorii bielizna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć na stronę ewabien.com, tam macie duży wybór modeli, a jeśli macie problem z dopasowaniem biustonosza polecam wam udać się bezpośrednio do sklepu i skorzystać z pomocy brafiterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moving to
w sieciówkach ubraniowych i bieliznianych typu triumph są tylko obwody 75-85 i od A do D, jakby innych nie było, polecałabym iść do mniejszego sklepu typowo bieliźniarskiego, ja kupuje w takim 65F, jest profesjonalna brafiterka która pomaga dobrać stanik idealnie, lepiej kupić mniej staników a dobrych droższych nieco niż tanie z bazarku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_G
Dużo zmysłowej bielizny, takiej z klasą, ładnie wykończonej, z koronką, elementami prześwitującymi mają na portalu www.bieliznaujoli.pl . Ich bielizna pokazuje, że fajny erotyzm można uzyskać niekoniecznie pokazując wszystko ;P Ogólnie – dobry kontakt ze sklepem, szybka odp., szybka wysyłka, możliwość śledzenia postępów transakcji na bieżąco. Spox. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tania, to zawsze kwestia indywidualna, podobnie jak to, czy ładne :) Ja ostatnio zamawiałam kilka razy ze sklepu http://www.e-sensi.pl/, mogę śmiało polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kres_ka
Bardzo ładna i bardzo niedroga bielizna sprzedawana jest w sklepie Leelou.pl Mnie podobają się zwłaszcza biustonosze, bardzo ciekawe kolory i wzory, szukałam czegoś takiego już dawno, ale ciężko było trafić na fajną ofertę. Mają też duży wybór gorsetów, niektóre są bardzo odważne, fajnie zaprojektowane. Materiały dobre jakościowo, miłe dla skóry, bielizna wygodna! Moim zdaniem warto zajrzeć do nich. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosisgora1989fhydk
ładna i tania bielizna nie koniecznie oznacza dobrej jakości. Jeśli chodzi o biustonosze to ja wolę zainwestować w coś co będzie dobrze trzymało mój biust i stylowo wyglądał oraz nie zniszczy się po 3 praniach. Jasne http://www.rll.cc/ek36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tanio fajną bieliznę można ogarnąć z allinside.pl ;) Ja kupiłam tam śliczny stanik push up ;) Jak zna się swój rozmiar łatwo można coś ogarnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora1982
Ja też miałam problem ze znalezieniem dla siebie stanika bo mam rozmiar 80 E. Ale znalazłam sklep www.ekubas.pl i tam kupiłam już kilka fajnych i dobrych staników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd jesteś? Bo ładna, tania bielizna jest też w Galerii Krakowskiej, w nowej części (w przejściu na dworzec). Tylko nie pamiętam jak ten sklep się nazywa... :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to najlepiej nanecie kupic wspaniale jest cieszyc sie zyciem kazdego dnia 333 www.youtube.com/watch?v=lEOYQzjmKVs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde tania i fajna bielizne mozecie dostac w hurtowni partner, maja swoja siedzibe w warszawie na kolumbijskiej i sklep internetowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogryzek
Bielizna Parah Off Limits,piękna:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawska_Lalka
a ja to mysle, ze w factory annopol tez cos bez problemu sensownego upolujesz. kiedys tam kupowalam, teraz dawno nie bylam, ale wkrotce podjade, bo uruchomili droge s8 i dojazd tam jest o wiele lepszy niz dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Olive.pl- super wybór, dużo rozmiarów i świetne ceny! Dodatkowo, wykorzystując kod rabatowy ze strony http://kodyrabatowe.gg.pl/ zaoszczędzimy jeszcze extra kasę! Polecam, jestem mega zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ uważam, że bielizna to podstawa każdego stroju zawsze wybieram tę o najlepszej jakości. Ostatnio najczęściej odwiedzam sklep Magiczna Bielizna, bo bardzo przypadła mi do gustu jego oferta. Możesz ją zobaczyć na stronie pod adresem www.magicznabielizna.pl i z pewnością coś wybierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, ja kupuję przez internet. Najczęściej na http://e-sensi.pl, mają w sprzedaży marki, które bardzo lubię, np. Kinga, Key. A po sklepach takich stacjonarnych trudno je znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo duży wybór bielizny masz na stronce cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, to fajna porównywarka cenowa, więc wskaże sklep gdzie możesz ją kupić najtaniej, z pewnością znajdziesz coś ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym szukała w internecie, z pewnością jest większy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×