Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość boni666 999

Mam 21 lat i zmarszczki wokół oczu - jaki krem.

Polecane posty

Gość gość
Wg dla młodej skory idealny krem pod oczy to bandi w zielonym pudełeczku - antyoksydacyjny. Ma 30 ml, więc na bardzo długo wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko Lagrend. nic mi tak nie poprawiło wyglądu delikatnej skóry wokół twarzy jak ten krem. a myślałam, że ryzykuję, bo nie lubie kupowac "w ciemno" z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nie tyle krem ile kapsułki,ale mogę z czystym sumieniem polecić Kolegen Medica Forte,który dla mnie okazał się skuteczny na zmarszczki a do tego nawilżył całe ciało. To szczególnie wazne podczas wakacji i upałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przyjmuje Collagen Noble Health. Postanowiłam jeszcze w inny sposób wzmocnić swoją skórę. I to jest bardzo dobre rozwiązanie jesli chodzi o kompleksowa kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komandor Zielononóżka
Q10 poł na pół z nawilżającym. mam 20 lat i takie same problemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
min 8 godzin snu dziennie.mam ponad 30 lat, pracuje na 2 zmiany, jak mam na popoludnie i moge sie wyspac, zmarszczki zanikaja, jak na rano i zrywam sie w srodku nocy i poza tym zle spie-poglebiaja sie no i trzeba pic duzo wody, nie kawy czy herbaty bo one nie nawadniaja, wrecz przeciwnie uzywalam roznych cudownych kremow, to nie dziala jak nie ma snu i wody oprocz tego nalezy cwiczyc miesnie wokol oczu, duzo propozycji na youtubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze przesadzzasz? sama piszesz ze bacznie przygladasz sie swojemu wygladow- moze wyolbrzymiasz? kremy to nie wszystko, warto zainwestowac rowniez w zdrowa diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczełam od miesiąca przyjmowac Collagen Noble Health i rzeczywiscie działa. Skończyły sie moje problemy z cerą ,a ona stała sie jedrna i dobrze nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wcale nie jest takie trudne zeby odmłodzić swoją skóre- polecam Collagen Noble Health. Tutaj same zobaczycie po 3mc rewelacyjne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam serum i krem z bielendy, jest to seria przeciwstarzeniowa, ale mocno nawilazajaca i skoncentrowana, po kilku miesiacach widac efekty, w szczegolnosci na zmarszczki wokol oczu, ktore dla mnie s anajwiekszym problelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia678
Ja używam takiego kremu Lagrend Hyaluron Intense Skin Repair i jestem z niego zadowolona. Podobno nie na wszystkich on tak super działa, ale ja osobiście bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla młodej skory najlepsze są konsystencje żelowe z dodatkiem kwasu hialuronowego i kofeiny. Polecam żel kolagenowy Thalgo roll on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno najnowszym hitem jest teraz krem Lefery likwidujący zmarszczki, na razie same pozytywne opinie słyszałam. Chyba się w końcu skuszę.. czy ktoś stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lilka, przestań spamować tym góóóównem!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś kolejne spamerskie k******o od naciągaczy, zero legalnych info, zero nr Regon, zero jakichkolwiek danych wskazujących na to, że to legalnie operująca firma... ani okresu, ani adresu... tylko spamerka lilka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Genialne na zmarszczki i na worki pod oczami jest szwajcarskie serum EVENSWISS do kupienia online, niestety. Preparat działa zaraz po zastosowaniu - poczujesz delikatne mrowienie i chłodzenie skóry. Pojawia się takie miłe uczucie odprężenia . Evenswiss poprawia mikrocyrkulację w skórze i działa na worki pod oczami, cienie , kurze łapki oraz unosi delikatnie górną powiekę dając efekt liftingu. Polecany jest zatem też wszystkim, którzy myślą o korekcie powieki, ale takiej delikatnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miranda, nima czegos takiego jak krem na zmarszczki. Są kremy przeciwzmarszczkowe czyli zapobiegajace pojawieniu sie zmarszczek lub opozniające pojawienie sie zmarszczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale są takie, które świetnie poprawiają nawilżenie i dzięki temu zmarszczki się zmniejszają. ja tak odkryłam amerykański krem Lefery i naprawdę zadziałał ( a nie jak te z polskich reklam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz moje drogie coraz więcej kobiet przyjmuje suplementy, i jeśli chodzi o takie najskuteczniejsze, które działają na skórę, włosy i paznokcie. Dlatego polecam dokładnie taki kolagen http://aliness.pl/pl/p/Kolagen-Medica-FORTE-200-mg-LICAPS/15 Naprawde będziecie zadowolone z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno najlepszy jest kolagen na zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ostatnio przyjmowałam przez 4mc CLASS A COLLAGEN I oprócz tego ze moja cera nabrała naprawde ładnego, zdrowegp wyglądu, włosy blasku i co wazne paznokcie wyraznie sie wzmocniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyjcie sobie do superpharmy. Ja wczoraj widziałam tam wszystkie suplementy Nobel Health w naprawde bardzo dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×