Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agiie

Tu będziemy podlewać kwiatki - OGRÓDEK Nasz ...

Polecane posty

nie chce mi sie do łóżka iść.. bo tam zimno ja to predzej mam od żołądka.. bo na smarkanie mnie nie bierze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzanin
To w takim razie grypa !. Człowiek się czuje jakby umierał a mutacje grypy są naprawdę zatrwazajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzanin
A brzuch cię nie boli agiie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzanin
Szczerze mówiąc to słyszałem o grypie żołądkowej ale jej nie doświadczyłem. Jakie są jej pierwsze objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzanin
Skoro sama się skarżysz to sama sobie wpisz a uzyskasz odpowiedz na to co ci dolega ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzanin
Dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Aggie to jakaś niedyspozycja , może mało w dzień zjadłaś a wiecej wieczorem i porostu stanęło Ci na żołądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co wiedzieć, lepiej w nieświadomości żyć:P pomorzanko ale ja się wcale nie przejmuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzanin
Pomorzanka - z tej złości ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty znowu chcesz ode mnie ? Gdy będę chciał coś dopisać, to zrobię to bez problemów. O co Ci chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kłócić mi się tu.. pomorzanko Ty coś do mnie pisałaś na skypa bo mi coś wyskoczyło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 godziny na dobę przed kafe... he he .. swojego R nigdy nie poznasz... przerobisz cały alfabet w ten sposón i nie ściemniaj z tym R. Żałosna jesteś ale pewnie to z tego Twojego uzależnienia od kafe... od rana, przez południe aż przez czas pójścia spać jesteś na kafe i marzysz ciągle i tylko to Ci pozostanie. Przez następne lata będziesz na kafe i ciągle będziesz pieprzyła o swojej miłości i tym pomorzaninie ! Wyjdż na zewnątrz ! Tylu do Ciebie świrowało przez net i nic z tego nie wyszło ! Szukasz księcia z bajki i na dodatek przez internet ! Daj sobie siana ! Będziesz pieprzyć o pierdołach na kafe aż do usranej śmierci i nic nie osiągniesz. Mieszkasz w dużym mieście a nie możesz sobie znależć faceta ! Żałosna jesteś ! Tylko net Ci zostaje - śmieszne to jest - sama tak wolisz ! Boisz się prawdziwego faceta a na kafe możesz się wygadać i pomarzyć tylko ! Każdego zresztą odrzucisz i daj se spokój z kafe jeśli chodzi o faceta z którym chciałabyś spędzić resztę życia ! Żyjesz w dużym mieście !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po chuj napisałes to na forum? Piszesz bucu do kobiety!!! Mogłeś sie wyżalić prywatnie!!!! myslałem,że jesteś facet z klasą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw ze mną się zmierz, padalcu! Na słowa. Chociaz w gębie bądź mocny!!!Ty bucu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×