Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agiie

Tu będziemy podlewać kwiatki - OGRÓDEK Nasz ...

Polecane posty

Wydaje mi się, że Agiie zdezerterowała, chyba domyślam się dlaczego. Secia 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że ma to związek z topikiem, jaki wczoraj się pojawił na kafe, wiesz o czym mówię. Ale nie chcę tu mówić więcej, w końcu to sprawa Agiie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) nie bylo mnie bo nie miałam dziś za bardzo czasu na siedzienie przy kompie.. miałam inne rzeczy do zrobienia.. Nie ma to związku z żadnym topem który pojawił się wczoraj.. Top widziałam, miałam nawet odpisać, ale w momencie kiedy dałam odpowiedz zobaczyłam że już nie istnieje. Gdybym ja się miała przejmować takimi rzeczami to musiałabym być już jakąś flustratką.. Niemniej osoba która wykazała sie taką ciekawością.. musi sama dużo siedzieć na necie i mieć jakieś omamy wzrokowe skoro wie że ja pisze na wszystkich .. a ja tego nie wiem.. Noi oczywiście za troskę tamtej osobie pragnę podziekować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi się wydaje że linger chodzi o ten top.. ja się nie przejmuje.. eh miałabym czym naprawdę.. a wcale nie siedze dużo.. wiele osób siedzi tyle co ja i nawet więcej. ale cóż to chyba dlatego że ostatnio się za dużo topów z moim nikiem w tle pojawiło. jeśli będę chciała to będę siedzieć jeśli nie to nie będę i napewno coś takiego nie sprawi że będę siedzieć mnie. a ja jestem przekorna więc gdybym tylko dziś miała czas.. pisałabym od otwarcia oczu do ich zamknięcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agiie, tylko tak sądziłam, ale to nic takiego. Przepraszam Cię. A co to za Belzebóp się pojawił? To ktoś, kogo znamy z innego nicka, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piate terapeuty jeszcze nie znalazłam:D linger ja sie na Ciebie nie gniewam i nie masz za co mnie przepraszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedna rzecz.. czasem mi się chce komuś radzić jeśli o to pyta a czasem nie mam na to ochoty wczoraj akurat miałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×