Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agiie

Tu będziemy podlewać kwiatki - OGRÓDEK Nasz ...

Polecane posty

Witaj Ktosik :D Kochana - wreszcie się pojawiłaś :D serce mi się raduje :) Jak tam życie u Ciebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest. !!! :) Off, spal te cholerne wiersze ;) jak ja kiedyś wpadnę do Ciebie do domu, to ... nic Ci nie zostanie Leśmianowskiego ;) nawet Nietzsche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on off jak ona je bedzie chciała spalić to ja Ci przechowam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta- u mnie dobrze... życie przelatuje szybko przez palce... na nic czasu nie mam... co chwila coś do robienia... ahhh te święta... a teraz jeszcze jazdy mi dojdą co któryś dzień w tym tyg. a następny cały ... nie wiem jak to będzie... widzę że poezją się zajęliście...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko - do Ciebie też przyjdę w takim razie! :D Off - :) Heraklita wyrzucę oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ciekawe czy można by było ludzki płód hodować w jakimś zwierzęciu? wtedy to by były potrzebne tylko zarodki.. ale kto by to robił jak by ludzi ni ebyło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wędrowiec, na istnienie spojrzawszy z ukosa, Wszedł na cmentarz: śmierć, trawa, niepamięć i rosa. Był to cmentarz Okrętów. Pod ziemią wrzał głucho Trzepot żagli, pośmiertną gnanych zawieruchą. Wędrowiec czuł, jak wieczność z traw się wykojarza, I ciszę swą do ciszy dodając cmentarza, Przeżegnał to, co bliżej: pszczół kilka, dwa krzaki, I na pierwszym grobowcu czytał napis taki: Zginąłem nie na ślepo, bo z woli wichury, I wierzyłem, że odtąd nie zginę raz wtóry, Że znajdę przystań w śmierci, a śmierć w tej przystani, Ale śmierć mię zwiodła! Umarłem nie dla niej! Trwa nadal wiatr przeciwny i groza rozbicia I lęk i niewiadomość i wszystko prócz życia! Szczątki moje podziemne, choć je nicość nuży, Jeszcze godne są steru i warte są burzy! Nikt nie wie, gdzie ten wicher, który żagle wzdyma? Kto raz w podróż wyruszył - już się nie zatrzyma. Znam tę głąb, gdzie się Okręt mocuje nieżywy. Snu - nie ma! Wieczność - czuwa! Trup nie jest szczęśliwy! Za wytrwałość mych żagli, które śmierć rozwija, Przechodniu, odmów - proszę - trzy Zdrowaś Maryja! Wędrowiec dla nikogo zerwał liście świeże I ukląkł, by żądane odmówić pacierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko kobiety by to robiły... bo jeszcze ich komórek nigdzie nie mogą hodować:/ chyba... nie jestem tego pewna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się wydaje że brakowało by Wam nas trochę ko by wam kobiełki wiersze pisał i śniadanie do łóżka robił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wierszy nie lubię więc by mi ich nie brakowało... a co do śniadania to bym musiała się zastanowić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike/////...
no z pewnością nie ja;) hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak możesz, Off, dalej tak cytować.... Zamykaj oczy, no już - będę Cię całować :) bo za dużo myślisz o innym facecie ;) :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez myślę że by brakowało.. ja myślę że można by było ktosik, tyle że z wzgl. etycznych nikt chyba tego nie próbował.. bo wkońcu organy można.. to co za problem człowieka.. tylko jakie zwierze ma macice taka jak kobieta i łożysko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*:* *:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko być może i tak... może szukają jeszcze takiego zwierzęcia.... ale ja mogła bym się podpisać pod tym co jest w mojej stopce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśl off myśl.. i dawaj mi go tu więcej.. tylko takie jak przedtem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że te całusy nie dla Leśmiana ;) a poważniej to to wszyscy macie wyznawać : Modlitwa przystankowa Miłości moja, któraś jest niebem, daj królestwo swoje, jak ja z siebie, tak ty z siebie, niech jest, co być powinno i teraz i zawsze albo na wieki sam zostanę. Miłości moja, zawsze przy mnie stój, tak i we dnie, jak i w nocy, bądź mi zawsze, bo ku nocy jestem ja i mnie więc prowadź, choć droga daleka i Czarnolas, to za rękę złap i więcej nie puszczaj, choćbyśmy mieli tylko już stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Były projekty dotyczące krzyzowek ludzi i naczelnych-miała powstać z tego tanie siła robocza do pracy w kopalniach!(lata80-te w USA i ZSRR)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż nie ma wątpliwości że ewulacja zmniejsza chromosom Y no ale co po co on ma byc jakis duży jak w nim prawie żadnej informacji genetycznej nie ma.. to raz.. druga sprawa.. męskie nasienie to przysłowiowy śmietnik.. w porównaniu do samców innych zwierząt za wyjatkiem psa.. a jednak utrzymują się w stanie niezłym już tyle długich laat więc myslę że wyginięcie im nie grozi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko: Nie łam mi Offa! :) On ma nie myśleć o innych mężczyznach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj ale czasem przez chwilke.. malutką .. co?? żeby jakis wierszyk zapodał.. smutny i piękny..? a ja go potem odbije szybciutko do Ciebie do całowania.. zreszta ja mysle ze on sam sie odbije.. zeby jak najszybciej byc z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×