Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agiie

Tu będziemy podlewać kwiatki - OGRÓDEK Nasz ...

Polecane posty

Zmienionaż po rozłące!O,nie,niezmieniona! Lecz jakiś kwiat z Twych włosów zbiegł do stóp ołtarzy{kwiat] A choć brak tego zbiega nie skalał Twej twarzy Serce me w tajemnicy przed Twym sercem kona.. a mi się to spodobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że każdy jest inny ale może mieć nutke podobną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snisz mi sie obco.Dal bez tła wiecznośc sie w chmurach błyska lecimy razem,mgła i mgła Bóg ciemnosc i urwiska do mgły i mroku naglisz mnie i szepcesz zgrzana lotem \"Toc ja się tobie tylko snie nie zapominaj o tem..\" nie zapominam.mkniemy wzwyż do niewiadomej mety o jak Ty trudno mi sie snisz o jawo moja gdzie Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już jest koniec nie ma juz nic jesteśmy wolni możemy iśc. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wam też wiersz zaserwuje Usiadł anioł na kamieniu I malutką łzę uronił Ludzkie błędy ponaprawiał Jedną kroplą świat uzdrowił Usiadł anioł na cierpieniu Jednym gestem znikły bule Usiadł anioł na kamieniu Coś powiedział do mnie czule Chciałem złapać go za rękę By też przysiadł na mej duszy By uronił jedną łezkę By me troski bule skruszył Usiadł anioł na ramieniu J poczułem śmiech na twarzy J uzdrowił moją duszę J przestałem tylko marzyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolni wolni, ale jeszcze nie idź.. i koniec to nie jest.. proszę o więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczór poezji ;) nieźle się zapowiada ta noc ;) Tylko nie wyjmy do księżyca nadaremno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piąte ładne.. ale z stracić marzenia .. straszne .. rozumiem spełnić jedne a w ich miejsce nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Was już opuszczę na dzisiaj .. zajrzę jeszcze do nowego wielbiciela :D ... i podusia już czeka :P :D Bawcie sie dobrze :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"J przestałem tylko marzyć .\" ja z tego wnioskuje, właśnie utrate marzeń.. a nie że przestałem marzyć bo mi się marzenia spełniły.. tylko właśnie utrate marzeń.. i że nie można mieć wszystkiego.. bo można wtedy stracić rzecz(y) najcenniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc off.. ni ebędzie już wierszyka ?? a takie one ładne.. to Leśmian wszystko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Wam wkleje wiersz , ktory dostałam jakis czas temu ...Jest dla mnie bardzo cenny ...Nigdy nikt dla mnie nie napisał wiersza ... Chciał bym Twą małą dłoń zamknąc w swojej dłoni pocałunkami powieki do snu ukołysać niech się zapadną w aksamicie nocy czarnym i miękkim. Chciał bym Twe wargi czerwone zamknąc pocałunkiem niech odech Twój z moim łączy się sie w jedność tak senny , gorący i pełen czułości oddychaj mną. chciał bym tak wiele...niewiele jednak mogę. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×