Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niepewny i nieufny

Czy nie urażę kobiety pytaniem o liczbę byłych partnerów seksualnych?

Polecane posty

Gość gulg
lepszy prawiczek ...oto właśnie chodzi ilośc partnerów ma znaczenie tylko wtedy gdy jedno jest czyste a drugie doświadcone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
niekoniecznie. bo jak bym miał wcześniej tylko jedna partnerke to bym nie chcial takiej co miala 5 czy 10, a jakby mial 10 czy 20 kobiet to i tak nie chcialbym bylej prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
skoro już mam czekać na tą jedyną, to dla tej jedynej też muszę być jedynym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wtedy
porządna kobieta nie chciała by ciebie bo po co jej taki śmietnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulg
jak bym miał jedną dziewczynę i bym się z nią roztał to by mi nie przeszkadzało że moja druga kobieta miała np 5 :) proste ja mam doświadczenie i ona .i jeszcze jedno to że ona miała 5 nie oznacza że jest dobrą kochanką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
jestem porzadnym facetem i uwazam, ze zasluguje na porzadna dziewczyne, a nie na szmate po przesjciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulg
ja swojego zdania będę się trzymał lepszy prawiczek ... to szukaj porządnych jest ich malutko ale są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
chce po prostu byc szczesliwy i miec wartosciowa kobiete, ktora nie jest zbrukana i po przejsciach, nie dawala szybko dupy, nie miala wielu partnerow, nie zna smaku seksu bez milosci czy seksu przygodnego, bo dla niej seks dla seksu nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
malo jest pieknych porzadnych, brzydkich porzadnych moze i jest sporo, ale one sa porzadne bo sa brzydkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co ci piękna
nie za wysokie progi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
podobno jestem przystojny, tylko olewam kobiety. mialem powodzenie u pieknych kobiet, ale nie chcialo mi sie ich podrywac, wolalem miec swiety spokoj. zreszta po co mi kobieta co miala wielu partnerow, jak moge miec piekna dziewice?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
i z braku kobiety pojeebało mi się we łbie i pieerdole jak potłuczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popłakałam się ze śmiechu :D:D:D:D:D prawiczek, możesz ze mną chwilę pogadać na tym forum? Chcę zrozumieć twoją teorię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze najpierw
uważałam że masz rację, ale jak cie dłużej czytam, to dochodzę do wniosku, że masz problemy psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
kobieta, ktora miala wielu partnerow, uprawiala seks bez milosci, albo dala komus szybko dupy to kobieta gorszej wartosci, osoba niewartosciowa, odpad, wycierucha, niech sobie szuka facetow swojego pokroju, ale od porzadnych facetow lapy precz, nie dla psa kielbasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
po prostu jestem dla takiej kobiety za porzadny, zasluguje na porzadniejsza kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
najlepsza baba to własna graba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
moja teoria jest taka, ze jesli juz mam czekac na ta jedyna to musi sie to oplacac, w nagrode za zmudne czekanie to powinna byc dziewica, inaczej mi sie to nie oplaca, bo nie mam z tego czekania zadnej specjalnej korzysci i te czekanie okaze sie nic nie warte, stracony czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
zaraz idę zawijać sreberka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepszy prawiczek ponawiam pytanie. Chcesz pisać sam do siebie, czy nie umiesz swojej teorii obronić w rozmowie z kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
już mi się sreberka jeebią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
ale czego tu bronic, moja teoria jest prosta jak drut: poki sam jestem czysty mam prawo wymagac od kobiety czystosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
prawiczek pisz bo nie mam się pod co poszywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
wole byc prawiczkiem niz zeby zwiazac sie na powaznie z dziewczyna, ktora juz z kims spala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja teoria jest taka, ze jesli juz mam czekac na ta jedyna to musi sie to oplacac, w nagrode za zmudne czekanie to powinna byc dziewica, inaczej mi sie to nie oplaca, bo nie mam z tego czekania zadnej specjalnej korzysci i te czekanie okaze sie nic nie warte, stracony czas. 1. Co znaczy, że musi się to opłacać? Co musi się opłacać? 2. Piszesz, żmudne czekanie... Czekanie spowodowane było lękiem czy zasadami moralnymi? 3. Chyba prawdziwe jest to zdanie o braku korzyści z czekania. Czy ty przypadkiem nie chcesz jakiejś \"zapłaty\" za stracony czas, za to, że inni się bawili a ty nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
oprocz milosci bardzo wazna jest dla mnie duma i honor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czego tu bronic, moja teoria jest prosta jak drut: poki sam jestem czysty mam prawo wymagac od kobiety czystosci... 4. A jak nie będziesz czysty, jaka będzie twoja teoria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
czysty to jest ruski spirt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
te czekanie bedzie oplacalne jest trafi mi sie dziewica. z nia bede sie chcial ozenic i byc do konca. spowodowane jest raczej zasadami moralnymi, bo czekam na milosc chce po prostu zeby los mi to wynagrodzil bardzo porzadna kobieta, a nie szmata czy pania po przejsciach, dla ktorej bede za porzadny. uwazam, ze zasluguje na moralna cnotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×