Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niepewny i nieufny

Czy nie urażę kobiety pytaniem o liczbę byłych partnerów seksualnych?

Polecane posty

Ktoś pytał, czemu piszę. Kilka lat temu, po rozstaniu z miłością mojego życia, którą mój ówczesny chłopak, weszłam na kafe, na podobny topik. Różnica była taka, że nie było nikogo, kto napisałby, że ten nadęty bufon nie ma racji. Siedziałam w depresji i katowałam się podobnymi wypocinami, że niedziewica to szmata. Efekt? Wybrałam staropanieństwo i zrezygnowałam ze związków. Pomyśl jeden z drugim zanim coś podobnego napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek +prawdziwy+
nikt nie pisal, ze niedziewica to szmata :( ale ja, jako prawiczek po prostu wole dziewice :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek +prawdziwy+
niedziewica niekoniecznie musiala miec wielu facetow, a nawet kobieta, ktora miala w lozku wielu facetow moze byc wartosciowa, ale po prostu nie jest dla prawiczka, prawiczek czy nieprawiczek, ale ciagle porzadny facet zasluguja na porzadniejsze dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek +prawdziwy+
dlaczego prawiczke ma sie wiazac z kobieta co miala wielu facetow? po jakiego grzyba ona w ogole chce mu zniszczyc zycie? niech sobie szuka na swoim poziomie facetow, a od porzadnych niech sie z daleka trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek +prawdziwy+
dlaczego kobiety co mialy duzo partnerow, znaja smak seksu bez milosci, poszly z kims szybko do lozka, mialy juz jakas przygode maja czelnosc przystawiac sie do naprawde porzadnych facetow????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diascja
Ja jestem tą porządno, bo mam 30 lat, żadnej przygody i dwa długoletnie nieszczęśliwe zwiazki, ale faceta, który zapytałby sie mnie o moja przeszłosć seksualną obeszłabym szerokim łukiem. jaka jest druga strona dowiadujemy sie poznając ją. Jeśli odpowiadają nam wszystkie cechy, widzimy że jest to porządny człowiek, a mimo wszystko pada pytanie o przeszłość.... no niestety, dla mnie to znaczy ze taki ktoś ma ze sobą poważne problemy emocjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek +prawdziwy+
duzo juz mnie chcialo ladnych kobiet, ale je olewalem i mialem w nie wbite. a porzadny jestem, bo mam swoje zasady i jestem dobrym czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diascja
*porządną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek +prawdziwy+
liczba partnerow jest wazna, bo nikt nie chce kota w worku, poza tym facet lubi byc dumny ze swojej kobiety, ze sie nie szmacila. mscicielka - w zasadzie mam olewczy stosunek do kobiety, mam je gdzies, malo znam inteligentych i madrych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek +prawdziwy+
jestem inteligentny, mam rozlegle zainteresowania, pare waznych pasji w zyciu, robie studia, mam porzadna prace i uwazam sie za intelgetnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek +prawdziwy+
i jestem oczytany. P.S. po prostu jeszcze nie spotkalem milosci swojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek +prawdziwy+
nie wywyzszam sie, a kompletnie mnie nie znasz, bo jestem samodzielnym zyciowo i odpowiedzialnym facetem, ktory jest dobrym czlowiekiem. po prostu taki mam gust jesli chodzi o kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek +prawdziwy+
i wcale sie nie wywyzszam, ale chce sobie znalezc kobieta na moim poziomie, ktora by do mnie pasowaka. mam swoje wyobrazenie szanujacej sie kobiety i takiej szukam, mam bardzo sprecyzowany poglad na ta sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gowno, nie odpowiedzialnosc. Z wlasna reka sie ozen, moze jej nie skrzywdzisz. Przeczytalam ten topik, tyle mi starczy. Gdzies mam twoja prace, studia, kariere i zainteresowania. To co napisales przekresla cie jako faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek +prawdziwy+
czy to takie dziwne, ze nie chce kobiety, ktorej zdarzylo sie juz puscic i miec jakas przygode dla samego seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jej szukaj w realu a nie pisz jakis wynurzen na babskim forum, macho cholerny. Myslisz, ze ktos ci uwierzy? Ze ktos na takie nic poleci? to chyba tylko zafiksowana na swoim dziewictwie wariatka. Twoj poziom by byl, nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek +prawdziwy+
nie jestem macho, jestem romantycznym, wrazliwym, czulym i dobrym facetem, troszke idealista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek +prawdziwy+
mam po prostu swoj poglad na to jak powinna sie prowadzic kobieta, jako prawiczka bolaloby mnie, ze moja kobieta spala wczesniej z wieloma facetami, pewnie bym prawie plakal przez to poduchy po nocach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek +prawdziwy+
nie klamie, mowie prawde jaki jestem. moje poglady nie sa moze zbytnio mile widziane, ale mimo to nie kryje sie z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek +prawdziwy+
i nie oskarzaj mnie bezpowstawnie. wiele kobiet mnie uwielbia, ale ja przed nimi uciekam, jak jakas mi sie podoba to wtedy w druga strone to juz dziala, ale generalnie mam spore powodzenie wsrod ladnych dziewczat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×