Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niepewny i nieufny

Czy nie urażę kobiety pytaniem o liczbę byłych partnerów seksualnych?

Polecane posty

Gość dzifkaZaDarmo
kobieta2007-BRAAAAAWOOOOO!!!!!dziękuje Ci ujęłaś sedno sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m....
kobieta2007 - a czemu nie przytoczylas reszty wypowiedzi? Napisal, ze na drugiej kobiecie chce skonczyc. Wiec nie porownuj szmaty z ponad 10-cioma facetami do kogos, kto chce miec tylko dwie kobiety w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m....
Poza tym napisal, ze chce znalezc rowna dla siebie, czyli przy drugiej dziewczynie ona juz kogos miala i on juz kogos mial. Sprawiedliwosc musi byc. Nie wiadomo, czy jakby trafil na dziewice za pierwszym razem, czy szukalby dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta2007
:) a ja dziekuję za Twoje słowa.... też miałam w zyciu kilku(..... ;) ) facetów nie czuje się zła czy zepsuta wręcz przeciwnie bo w życiu najbardziej liczy się szczęście i tego wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta2007
m... no właśnie nie wiadomo czy ta właśnie będzie tą jedyną, wymarzoną... dlatego ludzie się nawzajem szukają..... nawet przez długie lata czasami nawet biorą ślub.... a potem rozwód więc uważasz, że kobieta po rozwodzie to szmata??? na litość Boską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m....
jaka szmata? Gdzie ja cos takiego napisalem? Chodzi mi o te, ktore w maja 20-kilka lat i dziesiatki facetow na koncie, a Ty mi piszesz o kobiecie po rozwodzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
ja jestem prawiczkiem i uwazam, ze kobieta, ktora miala kilku lub kilkunastu partnerow do mnie pasuje, za porzadny jestem dla takiej, taka nie jest mi pisana. nie lubie tak zepsutych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m....
i jesli dla Ciebie szczescie to wskakiwanie facetom do lozka, to raczej nie mamy co rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
Nie jestem szmatą!!!!!!!!!nigdy nie masz pewności czy osoba z którą jestes bedzie z Tobą całe życie...Dlatego pytanie partnera o jego przeszłość sexualną jest bez sensu-tak samo pytanie typu-DOBRZE CI KOCHANIE BYŁO???jezeli zrobisz to z dziewica 1 raz gwarantuje Ci ze to bedzie najgorszy sex w Twoim zyciu...Bedziesz sie denerwował podwójnie za siebie i za nią...A jezeli Wam nie wyjdzie...To Ona dla tego 2 juz będzie szmatą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
nie chcialbym miec takiej dziewczyny jak ty, oto cala filozofia, bym plakal po nocach, ze moja dziewczyna miala duzo partnerow, taka kobieta do mnie nie pasuje, a nawet jak sie zakocham to odrzuce te uczucie, odkocham sie i poszukam porzadnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
nie pasowalibysmy do siebie, taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
Pasuje -pasuje nie jestes typem grzecznego chłopca i dobrze o tym wiesz;)Tylko ze takie jak ja boją sie takich jak TY-bo nawet laska która dla ciebie jest szmatą boi sie być zraniona....A TY zasmakujesz i polecisz do swojej dziewicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
jestem raczej grzeczny i porzadny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
Raczej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
po pierwsze: z doswiadczona kobieta moze i bym poszedl do lozka na 1. raz, ale tylko na seks bez zobowiazan, bez zwiazku i niczego bym jej nie obiecywal, wiec nie ma mowy o nieuczciwosci ranieniu. zwiazku z taka kobieta, co miala duzo partnerow nigdy bym nie utworzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
Nie mów nigdy.....Mój facet też tak mówił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
nie po tyle czekam na ta jedyna, zeby sie wiazac z taka jak ty, twoj facet mial duzo babek, wiec jestescie kwita, ja zasluguje na porzadniejsza dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
czy to takie dziwne, ze chce miec porzadna dziewczyne co sie nie puszczala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupupuupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy prawiczek
taka prawda, ze nigdy sie nie dogadamy. ja chce dziewicy, wy nie chcecie faceta co patrzy na ilosc partnerow u kobiet, tyle z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzej niż można by
przypuszczać. Kobiety materialnie niezależne uważają, ze mają prawo do rozwiązlości seksualnej i że ich przeszłość nie powinna interesować kandydata na męża. Kiedy mężczyźni nie chcą się z takimi wyzwolonymi paniami wiązać, oskarżają facetów o tchórzostwo.Prawda jest taka, że nikt nie chce za żonę qrwy i nie jest to strach tylko odraza. Kobieta puszcza się przez 10-15 lat, a później w wieku 25-35lat płacze na forum, że jest taka wspaniała, a nie może wyjść za mąż, bo mężczyźni się tej jej wspaniałości boją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffff
A facet wybiera za żone dziewice i potem sie zali na forum ze brakuje mu sexu i szuka kobiety wyzwolonej na sex....i koło sie zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D-TV
"Kobieta puszcza się przez 10-15 lat, a później w wieku 25-35lat płacze na forum, że jest taka wspaniała, a nie może wyjść za mąż, bo mężczyźni się tej jej wspaniałości boją." dokladnie. Pamietam, jakies dwa miesiace temu byl watek, w ktorym 29-latka (!) przyznala sie, ze przez cale zycie byla tylko w zwiazkach na jedna noc, teraz szuka faceta na powaznie i nie moze znalezc. I zalila sie na caly swiat. Mozna tylko pomyslec, ilu miala facetow przez ten czas :o ffff - zwykly stereopty, ze dziewice sa ozieble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze Ci lepszy prawiczku udanego pierwszego stosunku z dziewica... bo jesli Ci nie wyjdzie to bedą to dwa stosunki jednoczesnie Pierwszy i ostatni bo pewnikiem pojdziesz w odstawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewice nie porzucaja
po nieudanym seksie. jesli dziewica idzie z kims do lozka to znaczy, ze go kocha i chce z nim wowczas byc do konca zycia. poza tym taka kobieta bedzie walczyc o pozostanie ze swoim pierwszym partnerem, bo dziewica bardzo sie przywioze do swojego pierwszego partnera. porzucaja kobiety wyzwolone, ktore i tak juz mialy wielu partnerow, wiec jeden kolejny wiecej nie robi im roznicy, ktore oddzielaja seks od milosci i seks jest dla nich najwazniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cóż, uważam, że każdy raz z kolei poza pierwszym jest docenieniem kobiety. Naście z rzędu miałem tylko z dziewicami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbnbv
To znaczy co, zaliczales tylko dziewice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
Jesteście żałosni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×