Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niepewny i nieufny

Czy nie urażę kobiety pytaniem o liczbę byłych partnerów seksualnych?

Polecane posty

Gość dlaczego zalosni
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
Kobieta dla was sie liczy w kateoriach dziewica i szmata?????A jezeli kobieta która miała 4 partnerów sexualnych juz jest dla Was dzifffką ...TO przerażające.Kobiety teraz póżno wychodzą za mąż wiec nie ma szans na poznanie 20-paroletniej kobiety która miała max 2 parterow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego zalosni
mylisz sie, jest wiele kobiet po 20-tce, a nawet tuz przed 30-stka z 2 gora 3 bylymi partnerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
Bo sie nie przyznają do tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego zalosni
BZDURA! Po prostu nie potrafisz zrozumiec, ze nie kazda ATRAKCYJNA kobieta idzie szybko z facetem do lozka. Sa takie, ktore maja zasady moralne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
A Ty nie mozesz zrozumiec ze są kobiety atrakcyjne z duzym apetytem na sex?I nie chodzi o to ze sie nie szanuja:(Mają sie zamknąć w domu i zabawiac sie z wibratorem?A faceta szukac przez internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego zalosni
A Ty myslisz, ze one sa jakies ozieble? Nadal nie trafia do Ciebie, ze sa normalne kobiety. Nie mierz wszystkich swoja miara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, wysoki temperament nie ma nic do rzeczy. Przedwczoraj bodajze byl watek, jak 30-latka, strasznie napalona zalila sie, ze od 3 lat nie uprawiala seksu i nie wie, co ma robic. A ty w tym czasie pewnie przespalabys sie z conajmniej 5 facetami, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
gdybym była sama to tak....I dlatego nigdy nie wyjde za mąż zeby mi zaden facet niczego nie wypominał.Sylwestra 1 raz bede bez mojego faceta na imprezie i wcale sie nie boi ze Go zdradze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w51 bezlog
Witam :) Poszukujemy sympatycznych rozmówców dla naszego forum : www.swiatowid.fora.pl Pozdrawiamy, zapraszamy do rejestracji i klawiatury:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego zalosni
I tym wlasnie sie rozni dziwka od normalnej kobiety. Ta druga potrafi trzymac nogi razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dlaczego zalosni
masz racje. kobiety co mialy wielu partnerow, uprawialy seks bez milosci i szybko ida z facetem do lozka na zony sie nie nadaja. na zony tylko porzadne i cnotliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuupupupupupupuppupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da ma
kobiety są dziwkami faceci dziwkarzami-prawo dżungli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dlaczego zalosni
ja jestem prawiczkiem, wiec dziwki mnie tymbardziej nie interesuja, im kobieta ma mniejszy przebieg tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da ma
Ja poprostu w to nie wierze u juz:)Boicie sie porownania do innych facetow,a w głebi duszy kazdy chciałby z taką poszalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intifi
jak anonimowym forum to kazda sie przyzna do ilosci partnerow, czy to w zwiazku czy wolnych, i jeszcze dorzuci kilka swoich madrosci, ale w cztery oczy juz takie madre nie sa, wtedy liczba partnerow spada z dwoch na jednego, z pieciu na dwoch itd. a takie sie czuja wyzwolone, ale widac tylko tu na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta2007
w takim razie zacznę od początku: każda z kobiet, kiedy była małą dziewczynką marzyła o tym jednym, jedynym :) każda chciała mieć swojego Księcia... w szkole średniej poznała chłopaka, chłopaka pod każdym względem wyjątkowego, ona dla niego też była wyjątkowa :) byli ze sobą a łączyła ich MIłOŚĆ Pierwsze fascynacje, dotyk, pocałunki.... pierwszy sex... miłość nie przetrwała, bo szybko okazało sie, ze tak na serio wcale do siebie nie pasują, rozstali się, każde poszło w swoją stronę... z maleńkim bagażem doświadczeń. Potem studia, inne miasto inni ludzie ......... samotność... spotkała na swej drodze faceta, który był inny niż wszyscy.... ona dla niego też była inna niż wszystkie dziewczyny.... spacery, odkrywanie przepięknych miejsc obcego świata, stopniowo rosnące zaufanie, a potem znowu to coś, co nazywamy miłością.... i sex..... jakże inny od tego pierwszego.... można powiedzieć, że lepszy... dojrzalszy tak jak oni... potem sesje, nauka i mniej czasu na randki.... ich drogi się rozeszły.. tak wolno jak kiedyś, gdy się wzajemnie odkrywali... po studiach praca ciekawa, wymarzona. Mało czasu na wszystko. Impreza u znajomych... i olśnienie, magia, chemia... oboje zafascynowani sobą. Po jakimś czasie z planami na przyszłość... wspólny dom, rodzina.... a sex......??? sex cudowny, odlotowy...dodatkowo cementujący związek :) Któregoś dnia telefon... nie pomogła reanimacja :( straszna samotność, niesprawiedliwość, ból, okropna tęsknota... cisza i strach... Po jakimś czasie na jej drodze staje mężczyzna, którego wcale nie widziała, a był blisko... broni się przed "zalotami", boi się kolejnej przygody... uparcie chce być sama...... On jest dużo starszy od niej... ona ma 25 lat i cierpliwy, zakochany... zaczynają się spotykać wspólne pasje, zainteresowania bezpieczeństwo... ślub dzieci ................ dlatego wcześniej napisałam, że dla mnie to szczęście... tak, kochani - szczęście :) nie żałuję niczego! Każdego z nich w jakiś wyjątkowy sposób wspominam :) bo staram się pamiętać tylko to, co dobre.... tak jest o wiele łatwiej w życiu :) Nie krzywdźcie nikogo.... bo każdy z nas szuka swego szczęścia, bo każdy z nas na nie zasługuje :) czego z całego serca Wam wszystkim życzę :) A teraz możecie mnie ocenić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
Kobieta2007:)Rewelacja!!!!!umiesz pisać...Ja sie nie przejmuje tym co o mnie myslą:)Grunt ze mam czyste sumienie:)Buziaki tylko dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buiit
kobieta2007 - to opowiesc o Tobie? Jesli tak, to nie rozumiem, co ma do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buiit
dzifkaZaDarmo - czyste sumienie mozesz miec, kiedy przyznasz sie facetowi, ilu mialas partnerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to konfesjonał
zeby się oczyszczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
Ale On o nich wie:)Po 2 msc zapytał o ilość moich parterów -gdy odp.ze nie wiem liczby bo nie liczyłam to sie wkurzył -i zaczełam ich spisywac...Na początku nie ufał był spięty w łóżku ale potem juz nie wracał do tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mialam okolo 1000 partnerow seksualnych.w tym tylko 3 w stalych zwiazkach.reszta to przygodne znajomosci i moi klienci,poniewaz jestem dziwka jak dobrze widac. :) serio mowie,zero zartow. a co to za wstyd sie przyznac?i tak nikt mnie tu nie zna i nie wie kim jestem,anonimowosc jest tu na miejscu a to ze powiem tu prawde to nie zadna hanba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzifkaZaDarmo
Witaj:)Nie boisz sie ze Cie zgnoją?Jednej nie mogą zniesc a co dopiero dwie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abssi
ale, panny (Dziwki obie i nie tylko :) ), z calym szacunkiem dla Was - po co sie bawicie w dyskusje z takimi marnymi prawiczkami w ogole? Co chcecie sobie lub im udowodnic? Kazde Wasze slowo tylko Was pograza w ich zamglonych niewypuszczona nigdy sperma oczach, nie przekonacie ich do normalnego myslenia....przeciez nie musicie sie z nimi wiazac, sa tylko nickami na anonimowym forum....niech sobie znajda te dziewice, ktorym beda wmawiac ze 'to' ma wlasnie dwadziescia centymetrow (linijki klamia przeciez),a gra wstepna oczywiscie ze ma trwac 30 sekund potrzebne na rozebranie sie....... bylam kiedys z podobnym facetem....to byl moj drugi , a i tak w pewnym momencie mu sie przypomnialo, ze jednak nie pierwszym...sorry, nie jestem masochistka psychiczna, musialam zerwac, bo inaczej do konca zycia wypominalby mi i traktowal jak szmate....i prosze bardzo, niech Ci psychopaci szukaja sobie dziewic, byle nie mnie, bo ja znam swoja wartosc i nie dam sie ponizac ani traktowac przez pryzmat moich partnerow seksualnych. Nie pytam o przeszlosc bo umiem rozpoznac wartosciowa osobe bez tego typu pytan...a jesli ktos musi mnie wypytywac to minal sie z powolaniem, a niestety dla nich SB juz nie ma, wiec pracy nie znajda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta2007
buiit kilka postów wyżej napisałam, że nie warto pytać.... z wielu powodów potem napisałam, że tez miałam kilku partnerów i, że z tego powodu nie czuje się szmatą jak to stara mi się /i mnie podobnym/ wmówić chłopiec, który zaczął ten temat. Napisałam, że jestem z tego powodu szczęśliwa i zarzucono mi, że włażenie do łóżka facetom nazywam szczęściem.... stąd słów kilka mojego wyjaśnienia. To wszystko na ten temat :) Bardzo niedojrzały i słaby psychiczne jest facet, który o to pyta... boi się porównania?? złego osądu....?? i całkiem niepotrzebnie!!! Jeżeli dwoje ludzi spotyka się, zakochuje... to nie ważna przeszłość tylko PRZYSZłOŚĆ dla tego związku... ale do tego trzeba dorosnąć, spojrzeć na świat oczami osoby, którą się kocha :) dzifkaZaDarmo :) też Cię lubię :) Dziwka25 nigdy nie potępiam kobiet, które robią to dla kasy, uważam, że to tylko i wyłącznie ich sprawa. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reium
Bzdury pieprzesz i tyle. Nie jestes facetem, a probujesz znalezc sie w naszej sytuacji i jeszcze w dodatku nas osadzasz. Zadnego porownania sie nie boje, to tylko wasze kurewskie wymowki. Zwyczajnie nie moglbym szanowac kobiety, ktora dawala dupy na lewo i prawo. A bez szacunku nie ma zwiazku. To wszystko. I nie piszcie, ze szukam dziewicy, bo to tylko pokazuje, ze nie rozumiecie, co sie do was pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta2007,dziekuje bardzo.Ja akurat sie nie wstydze powiedziec prawy jesli ktos chce wiedziec i pyta,prosze bardzo. :) do uslug. Buziaki dla DzifkaZaDarmo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×